Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Cat πες του να μας κρατησει ενα με βουλες καφε οταν ερθει η ωρα !!!!!!!!!χααχαχαχχαχαα

ελπιζω να βρειτε κατι να τον κανει να του περασει!!!!!

@eriv κοιτα μην παρουμε μετα σηρα εμεις!!!!!!!!!!! χαχαχαχα

 

Εχουμε χρόνο ακόμα.... πρώτα γάτος, μετά άντρας ....

Όταν τελειώσει με αυτούς να αραιώσουμε λίγο λίγο από το φόρουμ, άστην να μας ψάχνει :P 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Θα σκέφτεται το δόλιο, "Τι μέρα μου ξημέρωσε πάλι".....

Ο δικός μου (σκύλος) πεθαίνει για τα μπισκότα του... πρέπει απαραίτητως όποτε περνας από ένα σημείο στην κουζίνα που τα έχουμε να του δώσεις... καθεται στη μέση φάση διόδια ! (είναι και κτηνάκι 35-40 κιλά)

όποτε πάμε κτηνίατρο έχει μάθει τα σκαλοπάτια της και αρχίζει από εκεί την όπισθεν.. για να τον καλοπιάσει του δίνει τα ίδια μπισκότα και την αγνοεί... γυρίζει το κεφάλι από την άλλη ! 

Η οποία τον έσωσε όταν τον βρήκα μισοπεθαμένο στο δρόμο... αλλά αυτά δε τα θυμάται το γαιδούρι ! 

χαχαχαχαχαχαχαχα βρε τον ατιμο απιστευτα τι εξυπναδα εχουν!!!!!!!!!! προφανως επειδη ηταν ταλαιπωρημενος φοβαται τους γιατρους !!!! μαρεσε στο τελος δε θυμαται το γαιδουρι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Cat πες του να μας κρατησει ενα με βουλες καφε οταν ερθει η ωρα !!!!!!!!!χααχαχαχχαχαα

ελπιζω να βρειτε κατι να τον κανει να του περασει!!!!!

@eriv κοιτα μην παρουμε μετα σηρα εμεις!!!!!!!!!!! χαχαχαχα

 

Εσο ετοιμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Και ξέρεις.... μετά τον γάτο θα πάρει σειρά ο άντρας της !!!!

πως μπορούμε να τον ειδοποιήσουμε να είναι έτοιμος;;;; 

Εντάξει,πεθαίνω!!!???

Αν μιλούσε ο γάτος σου, @Kat-Cat,θα σου έλεγε: όχι άλλο κάρβουνο!!!??Σταματά να με τρέχεις στους γιατρούς!!Έλεος!!???

Όσον αφορά ρε κορίτσια τα σαμπουάν,εγω πήρα κατο αφρόλουτρα με διάφορες μυρωδιές..Τσιχλοφουσκα,Γιασεμί,βανίλια αλλά μου βγήκαν μάπα!!Είναι να σου κάτσει το καλό το προϊόν!!

Μήπως ξέρει κάποια κανένα καλό σαμπουάν να μην λαδωνουν τα μαλλιά τόσο εύκολα;?(Έχω δοκιμάσει όλα τα σαμπουάν του εμπορίου αλλά καμία ελπίδα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rena88 είπε:

Εντάξει,πεθαίνω!!!???

Αν μιλούσε ο γάτος σου, @Kat-Cat,θα σου έλεγε: όχι άλλο κάρβουνο!!!??Σταματά να με τρέχεις στους γιατρούς!!Έλεος!!???

Όσον αφορά ρε κορίτσια τα σαμπουάν,εγω πήρα κατο αφρόλουτρα με διάφορες μυρωδιές..Τσιχλοφουσκα,Γιασεμί,βανίλια αλλά μου βγήκαν μάπα!!Είναι να σου κάτσει το καλό το προϊόν!!

Μήπως ξέρει κάποια κανένα καλό σαμπουάν να μην λαδωνουν τα μαλλιά τόσο εύκολα;?(Έχω δοκιμάσει όλα τα σαμπουάν του εμπορίου αλλά καμία ελπίδα!!

για το μαλι ειναι θεμα οργανισμου αγαπη να ξερεις!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχαχαχα, να την πω την αμαρτια μου? Θα την πω. Ξεκινησαμε να κανουμε προσπαθειες το Νομεβριο, Δεκεμβριο του παιρνω κατι τεστ για σπερμα, πως ειναι τα δικα μας για την ωορρηξια? Τα κανει. Γεναρη λοιπον επειδη λεω νταξει δε γινεται εχουμε προβλημα, τον εβαλα να κανει σπερμοδιαγραμμα. Βγαίνει. Ολα καλα. Στελνω στο γιατρο μου δακρυβρεχτο μεηλ οτι γιατρε προσπαθω απο το Νοεμβριο ερχεται φλεβαρης τιποτα ακομα, βαλε με να κανω εξετασεις, να δω τι εχω. Μου λεει ο δολιος ξαναβαλε τον αντρα για σπερμο σε μαιευτηριο γιατι τα συνοικιακα δεν τα εμπιστευομαι και στειλτο μου, κλεινουμε ξανα για σπερμο και μενω εγκυος τον Φλεβάρη, (οποτε το ακυρωσαμε και τη γλυτωσε). Μετα την παλίνδρομη ρώτησα μηπως χρειάζεται, αλλα μου ειπαν οχι οποτε τη γλυτωσε για την ωρα. Την πληρώνει ο γατος. Ο οποιος ειναι και στειρωμενος. (Μηπως με εκδικειται που του τα κοψα? )

Στο ξανάπα !!!!! Είδωλο είσαι.....  [smilie=headbang.gi:

Δε μπορώ και να χασκογελάω σήμερα γτ με βλέπουν.... 

Για την ώρα τον έχεις αφήσει ελεύθερο... θα τον περιλάβεις σε λίγο δεν ανησυχω !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Εντάξει,πεθαίνω!!!???

Αν μιλούσε ο γάτος σου, @Kat-Cat,θα σου έλεγε: όχι άλλο κάρβουνο!!!??Σταματά να με τρέχεις στους γιατρούς!!Έλεος!!???

Όσον αφορά ρε κορίτσια τα σαμπουάν,εγω πήρα κατο αφρόλουτρα με διάφορες μυρωδιές..Τσιχλοφουσκα,Γιασεμί,βανίλια αλλά μου βγήκαν μάπα!!Είναι να σου κάτσει το καλό το προϊόν!!

Μήπως ξέρει κάποια κανένα καλό σαμπουάν να μην λαδωνουν τα μαλλιά τόσο εύκολα;?(Έχω δοκιμάσει όλα τα σαμπουάν του εμπορίου αλλά καμία ελπίδα!!

και μενα ψιλολαδωνουν ρε γαμωτο. Μερα παρα μερα τα λουζω, και το παρα μερα ειναι λιγο χαλια να σου πω. Δεν εχω βρει κατι να κανει διαφορα οποτε παιρνω ο,τι να ναι πλεον

@eriv ο,τι μπορω κανω :P Γελουσα με τη μικροβιολογο που πηγα για αιμα και μου λεει, ειναι λιγο μελανιασμενο το χερι σας...:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια εμενα ο δικος μου νομιζε οτι θα μου ακουμπησει το χερι και θα μεινω εγκυος !!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχαχαχα του λεω δε ειναι ετσι !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Cat φτου φτου αστον ανθρωπο μια χαρα ειναι οι κολυμβητες του!!!!!!!!!!!!!!!! αστους ησυχους να κολυμησουν !!!!!!!!!!!! 

 

ελπιζω να μην μπει να διαβασει. Με βλεπω να με χωριζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anni7 είπε:

για το μαλι ειναι θεμα οργανισμου αγαπη να ξερεις!!!!!!!!!!!!!!

Κατάλαβα!!Καμία ελπίδα για το μαλλί μου...Θα κλάψω!!Έχω προκα ίσιο μαλλί και λαδώνει κάθε 2 μέρες!!??

Άσε που δεν κάθεται η μπουκλα με τίποτα!!Στις 2 ώρες ιδρώνει!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

ελπιζω να μην μπει να διαβασει. Με βλεπω να με χωριζει

χτυπα ξυλο καλε ουτε καν μα εμεις τα καλυτερα λεμε για αυτον φτου να μην  τον ματιαξουμε τον ανθρωπο!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

και μενα ψιλολαδωνουν ρε γαμωτο. Μερα παρα μερα τα λουζω, και το παρα μερα ειναι λιγο χαλια να σου πω. Δεν εχω βρει κατι να κανει διαφορα οποτε παιρνω ο,τι να ναι πλεον

@eriv ο,τι μπορω κανω :P Γελουσα με τη μικροβιολογο που πηγα για αιμα και μου λεει, ειναι λιγο μελανιασμενο το χερι σας...:P

Και εμένα ρε παιδιά λαδώνουν ανά 2 μέρες λούσιμο. ! 

Έχω ακούσει οτι στο λάδωμα "βοηθάνε" και τα φώτα που έχουμε στα γραφεία μας στην οροφή πάνω... 

Στο τέλος θα παίρνεις στα μικροβιολογικά και απλά θα λες το μικρό σου όνομα... Κολλητάρια θα γίνεις με όλους ! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena88 είπε:

Κατάλαβα!!Καμία ελπίδα για το μαλλί μου...Θα κλάψω!!Έχω προκα ίσιο μαλλί και λαδώνει κάθε 2 μέρες!!??

Άσε που δεν κάθεται η μπουκλα με τίποτα!!Στις 2 ώρες ιδρώνει!!???

και γω προκα ισιο μαλλι εχω και επειδη ειναι και φυσικο δεν το βαφω, η τριχα ειναι πολυ μαλακη, οποτε πεφτουν ολα, μπουκλες, χτενισματα τα παντα. ειναι βεβαια μονιμα χτενισμενο αλλα οπως λες λαδωνει γρηγορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

ελπιζω να μην μπει να διαβασει. Με βλεπω να με χωριζει

Ξέρεις πόσες φορές το έχω σκεφτεί αυτο!!Αν τα διαβάσει ο άντρας μου αυτά που γράφουμε,θα του πέσουν τα μαλλια!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena88 είπε:

Κατάλαβα!!Καμία ελπίδα για το μαλλί μου...Θα κλάψω!!Έχω προκα ίσιο μαλλί και λαδώνει κάθε 2 μέρες!!??

Άσε που δεν κάθεται η μπουκλα με τίποτα!!Στις 2 ώρες ιδρώνει!!???

ειναι το μαλακι ετσι και θυσικα το τριχωτο της κεφαλης!!!!! εγω ασπουμε εχω λυπαρη επιδερμιδα μιλαμε θεμα περνω οτι κανει μονο γι αλυπαρες κανω μασκε προσωπου σκραμπ οτι θες δλδ συμβουλες απο το δερματολογο μονο αυτος χαιρεται και μου λεει μα εχεις το καλυτερο τα λυπαρα δερματα αργουν να κανυν ρυτιδες!!!! μαλιστα λεω το οτι πρεπει να περνω οτι ειδηκο για να κρατησει μακιγιαζ γιατρε του λεω ειναι θεμα !!! απαντηση  μην βαφεσαι εισαι κουκλα!!! απαντηση συζηγου διπλα πειτε τα γιατρε πειτε τα τα λεω εγω αλλα δε με ακουει κανεις !!!!!!!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Και εμένα ρε παιδιά λαδώνουν ανά 2 μέρες λούσιμο. ! 

Έχω ακούσει οτι στο λάδωμα "βοηθάνε" και τα φώτα που έχουμε στα γραφεία μας στην οροφή πάνω... 

Στο τέλος θα παίρνεις στα μικροβιολογικά και απλά θα λες το μικρό σου όνομα... Κολλητάρια θα γίνεις με όλους ! 

 

αχαχαχαχ, παω σε διαφορετικα. Αχ παιδια βαριεμαι μπαι δε γουει. Το καταλαβατε απτα ποσταρισματα φυσικα, αλλα παλι δε θα δουλεψω σημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχαχ, παω σε διαφορετικα. Αχ παιδια βαριεμαι μπαι δε γουει. Το καταλαβατε απτα ποσταρισματα φυσικα, αλλα παλι δε θα δουλεψω σημερα

και εγω βαριεμαι μεχρι και να συκωθω να παω τουαλετα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rena88 αστα να πανε!

@anni7 εχω περιεργεια να σε δω. Σε εχω φτιαξει πολυ μοντελο στο μυαλο μου, κανεις αθλητισμο, σε λενε κουκλα, ενταξει νομιζω θα κομπλαρω αμα βρεθουμε. Βεβαια ολες εχω περιεργεια να τις δω φατσικα αλλα μια κι αναφερθηκες παραπανω το θυμηθηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@Rena88 αστα να πανε!

@anni7 εχω περιεργεια να σε δω. Σε εχω φτιαξει πολυ μοντελο στο μυαλο μου, κανεις αθλητισμο, σε λενε κουκλα, ενταξει νομιζω θα κομπλαρω αμα βρεθουμε. Βεβαια ολες εχω περιεργεια να τις δω φατσικα αλλα μια κι αναφερθηκες παραπανω το θυμηθηκα

χαχαχαχαχα ναι  μανεκεν με ψαχνουν απο  το μις υφηλιος!!!!!!! σιγα καλε!!!! 

δυο μαυρα ματια εχω να ξερεις φρυφια μαυρα μαλι καστανο σκουρο χειλια νορμαλ 

ολα τα αλλα νορμαλ !!!!!!!!!!! χαχαχααχχαχα 

επισης απο βυζ......ακι οχι πολλα λιγα πραγματα!!! οποτε μην τρελενεσαι!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

χαχαχαχαχα ναι  μανεκεν με ψαχνουν απο  το μις υφηλιος!!!!!!! σιγα καλε!!!! 

δυο μαυρα ματια εχω να ξερεις φρυφια μαυρα μαλι καστανο σκουρο χειλια νορμαλ 

ολα τα αλλα νορμαλ !!!!!!!!!!! χαχαχααχχαχα 

καλα τα χρωματα δε  μου λενε κατι. Εχω δει μελαχρινες κουκλαρες να σου πεφτουν τα σαγονια και ξανθιες με πρασινα ματια χαλια. Το θεμα ειναι το συνολο. χμμμμμμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

καλα τα χρωματα δε  μου λενε κατι. Εχω δει μελαχρινες κουκλαρες να σου πεφτουν τα σαγονια και ξανθιες με πρασινα ματια χαλια. Το θεμα ειναι το συνολο. χμμμμμμ

καλη ειμαι!!!!!!!! επισης τ λεω τωρα οχι για αντιστρεψω το κομπλιμεντο σε εχω για πολυ ομορφουλα και σενα ετσι στο μυαλο !!!! επισης και τσαχπινα !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@Rena88 αστα να πανε!

@anni7 εχω περιεργεια να σε δω. Σε εχω φτιαξει πολυ μοντελο στο μυαλο μου, κανεις αθλητισμο, σε λενε κουκλα, ενταξει νομιζω θα κομπλαρω αμα βρεθουμε. Βεβαια ολες εχω περιεργεια να τις δω φατσικα αλλα μια κι αναφερθηκες παραπανω το θυμηθηκα

Με δουλεύετε;?Που πρέπει να πάω να κρυφτώ με όλες εσάς που έχετε αναλογίες μοντέλου..Εγω το δηλωνω!!Δεν σας συναντώ στη παραλία!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rena88 είπε:

Με δουλεύετε;?Που πρέπει να πάω να κρυφτώ με όλες εσάς που έχετε αναλογίες μοντέλου..Εγω το δηλωνω!!Δεν σας συναντώ στη παραλία!! ????

Ούτε εγώ !!!!!! 

Αναλογίες μοντέλου και ίσιο πρόκα μαλλί ??!?!?!?!?!?!!?!!

Χάρηκα... τα λέμε !!! αχαχαχχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...