Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η eriv είπε:

ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΣΙΡΙΖΩ !!!!!

1. Με πήρε γιατρός να μου πει οτι στα χειρουργεία δεν κρατάνε τόσο παλιό υλικό (σωωωωπα, ειχα πάρει κ εγώ απλά ήλπιζα μήπως αυτός πιέσει αλλιως) και λεω οκ θέλω αν μπορείτε αναλυτική έκθεση ειδικά για υστεροσκόπηση. αααα μου λέει τώρα θυμήθηκα που δεν το είχα γράψει πουθενά κλπ κλπ. ΟΚ λέει φέρε μου τι σου είχα γράψει την ερχόμενη ΠΕΜΠΤΗ !!!!!!!!  να τα δω...... ΣΟΚ. Μου λέει τι τα θες, είπα ταχα μου να στείλω τον φάκελό μου στο εξωτερικό σε ένα γνωστό γιατρό.... Ξαναπαίρνω του λέω να σας τα στείλω εντωμεταξύ με φαξ να τα μελετήσετε αρχικά να μην χάνουμε χρόνο ;;; οχι όχι θέλω να μου τα φέρεις να τα μελετήσω να τα πουμε κλπ κλπ.... ΝΕΥΡΑΑΑΑΑΑΑΑ / 2 βδομάδες θα είναι τότε από όταν τον πρωτοπήρα....

 

2. Έρχεται μια κυρία για συνέντευξη .. ολα καλα... Πάει να φύγει με ειδοποιούν από τον κάτω όροφο να της καλέσω ραδιοταξι γτ δεν έχει πως να φύγει... ολα καλα κ εδώ. Παίρνω κανονίζω μου λένε σε 13 λεπτά, λέει βγαίνω λίγο να κάτσω έξω.... Τεσπα έρχεται το ταξί, άφαντη η κυρια !!!! Περίμενε ο άνθρωπος, ψάχνω να βρω από το βιογραφικό το κιν της, παίρνω τηλ λεω γειά σας ήρθε το ταξί που μας είπατε να καλέσουμε περιμενει που βρίσκεστε ;;; Στο ταξί λέει.. Λέω ποιο ταξί;;;; ααα λέει πέρασε ταξί από δρόμο και πήρα !!!! (να σημειώσω οτι είμαστε σε βιομηχανική περιοχή , δε είναι εύκολα τα ταξί εδώ... και ούτε περνάνε βέβαια όπως στο κέντρο της αθήνας ανα 2 λεπτά). Ευτυχως το ραδιοταξί δεν μας χρέωσε όση ώρα περίμενε !!!!! ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΠΑΝΙΣΩ ?????

ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ....... !!!!!!! 

 

καλα η κυρια ειναι τελειως βλαμμενη. Ρε ο κοσμος πραγματικα δεν παει καλα. το πιστευω εκατο τα εκατο. Χτες βριστηκα με εναν στο τηλ και μετα ξαφνικα γιναμε φιλοι/αγαπες και λουλουδια. Αχαχχαχα (εχω και μεταλλο στη φωνη διαπεραστικο βεβαια)

Αναφορικα με το γιατρο κοιτα, πηγαινε την πεμπτη να δεις τι θα σου γραψει μπας και τελειωνεις. Λιγες μερες ειναι, θα του υπενθυμιζεις και συ τωρα που ξερεις κανα δυο αποριες να τις γραψει. Σχεσεις μη χαλας οντως γιατι ποτε δεν ξερεις, και πραγματικα μπορει να ναι και σουπερ γιατρος ο ανθρωπος χωρις πλακα. Τωρα για το αρχειο, μπουρδες, αλλα τουλαχιστον να μην παιδευεσαι καθε μερα, με το παρε τηλ και ξαναπαρε τηλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η eriv είπε:

ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΣΙΡΙΖΩ !!!!!

1. Με πήρε γιατρός να μου πει οτι στα χειρουργεία δεν κρατάνε τόσο παλιό υλικό (σωωωωπα, ειχα πάρει κ εγώ απλά ήλπιζα μήπως αυτός πιέσει αλλιως) και λεω οκ θέλω αν μπορείτε αναλυτική έκθεση ειδικά για υστεροσκόπηση. αααα μου λέει τώρα θυμήθηκα που δεν το είχα γράψει πουθενά κλπ κλπ. ΟΚ λέει φέρε μου τι σου είχα γράψει την ερχόμενη ΠΕΜΠΤΗ !!!!!!!!  να τα δω...... ΣΟΚ. Μου λέει τι τα θες, είπα ταχα μου να στείλω τον φάκελό μου στο εξωτερικό σε ένα γνωστό γιατρό.... Ξαναπαίρνω του λέω να σας τα στείλω εντωμεταξύ με φαξ να τα μελετήσετε αρχικά να μην χάνουμε χρόνο ;;; οχι όχι θέλω να μου τα φέρεις να τα μελετήσω να τα πουμε κλπ κλπ.... ΝΕΥΡΑΑΑΑΑΑΑΑ / 2 βδομάδες θα είναι τότε από όταν τον πρωτοπήρα....

 

2. Έρχεται μια κυρία για συνέντευξη .. ολα καλα... Πάει να φύγει με ειδοποιούν από τον κάτω όροφο να της καλέσω ραδιοταξι γτ δεν έχει πως να φύγει... ολα καλα κ εδώ. Παίρνω κανονίζω μου λένε σε 13 λεπτά, λέει βγαίνω λίγο να κάτσω έξω.... Τεσπα έρχεται το ταξί, άφαντη η κυρια !!!! Περίμενε ο άνθρωπος, ψάχνω να βρω από το βιογραφικό το κιν της, παίρνω τηλ λεω γειά σας ήρθε το ταξί που μας είπατε να καλέσουμε περιμενει που βρίσκεστε ;;; Στο ταξί λέει.. Λέω ποιο ταξί;;;; ααα λέει πέρασε ταξί από δρόμο και πήρα !!!! (να σημειώσω οτι είμαστε σε βιομηχανική περιοχή , δε είναι εύκολα τα ταξί εδώ... και ούτε περνάνε βέβαια όπως στο κέντρο της αθήνας ανα 2 λεπτά). Ευτυχως το ραδιοταξί δεν μας χρέωσε όση ώρα περίμενε !!!!! ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΠΑΝΙΣΩ ?????

ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ....... !!!!!!! 

 

Καλημέρα,κορίτσια μου!!!Σας έχασα λίγο αλλά νομίζω ότι έχετε δώσει ρεσιτάλ...

 @eriv,πάρε ανασουλες και ηρέμησε!!!Βασικά κι εγω συμφωνώ με την @anni7 ότι μάλλον την έχει ψυλλιαστει οτι θέλεις να φύγεις και γι'αυτό επιδιώκει τη προσωπική επαφή..

Όσον αφορά τη κυρία,τι να σου πω..Ολες μας έχουμε αντιμετωπίσει παρόμοια άτομα που μας σπανε τα νευρα και πρέπει απλά να το προσπερναμε...Δεν αξίζει να σου χαλάσει τη μέρα η συγκεκριμένη κυρία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρέ δίκιο έχετε και όχι δεν θα χαλάσει τη μέρα αυτή, απλά έγινε καπάκια μετά το τηλ με τον γιατρο και λεω θα την πνίξω... Αυτή θα τα πληρώσει !

Και αυτό... απορώ με τη βλακεία του κόσμου. Έρχεσαι σε μια εταιρεια για συνέντευξη, τους ζητάς να σου πάρουν ταξί (που οκ ρε φιλε δεν ειμαι και ρεσεψιόν ξενοδοχειου... αι στο καλο, αλλα θα σε εξυπηρετήσω) και σηκώνεσαι και φευγεις μόνη σου και σε ψάχνω ! ΕΛΕΟΣ !

Δε ξέρω ρε κορίτσια, εγώ δε το σκέφτηκα οτι θέλει έτσι επαφή, σιγά μην σκάσει αν του φύγω εγώ ! Απλά θεώρησα οτι κάνει ότι μπορεί να με καθυστερήσει... Δε ξέρω ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Μωρέ δίκιο έχετε και όχι δεν θα χαλάσει τη μέρα αυτή, απλά έγινε καπάκια μετά το τηλ με τον γιατρο και λεω θα την πνίξω... Αυτή θα τα πληρώσει !

Και αυτό... απορώ με τη βλακεία του κόσμου. Έρχεσαι σε μια εταιρεια για συνέντευξη, τους ζητάς να σου πάρουν ταξί (που οκ ρε φιλε δεν ειμαι και ρεσεψιόν ξενοδοχειου... αι στο καλο, αλλα θα σε εξυπηρετήσω) και σηκώνεσαι και φευγεις μόνη σου και σε ψάχνω ! ΕΛΕΟΣ !

Δε ξέρω ρε κορίτσια, εγώ δε το σκέφτηκα οτι θέλει έτσι επαφή, σιγά μην σκάσει αν του φύγω εγώ ! Απλά θεώρησα οτι κάνει ότι μπορεί να με καθυστερήσει... Δε ξέρω ! 

καλε μην ασχολεισαι με την βλαμμενη !!!!!! ο κοσμος εχει προβλημα ολοι !!!!!!!!!!!!!! εκτος απο  μας χαχαχαχαχαχα

τι να σου πω τωρα για ενα τοσο απλο πραγμα εσεις το εχετε κανει μεσανατολικο ζητημα!!!πιο πολυ ταλαιπωρια ειναι παρα η δουλεια σαν δουλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

καλε μην ασχολεισαι με την βλαμμενη !!!!!! ο κοσμος εχει προβλημα ολοι !!!!!!!!!!!!!! εκτος απο  μας χαχαχαχαχαχα

τι να σου πω τωρα για ενα τοσο απλο πραγμα εσεις το εχετε κανει μεσανατολικο ζητημα!!!πιο πολυ ταλαιπωρια ειναι παρα η δουλεια σαν δουλεια!!!

Ε μα πες τα !!! Έχει καταντήσει αηδία !

Αχ ελάτε να πιάσουμε κανα θέμα να γελάσουμε όπως χτες...  :D 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η eriv είπε:

Ε μα πες τα !!! Έχει καταντήσει αηδία !

Αχ ελάτε να πιάσουμε κανα θέμα να γελάσουμε όπως χτες...  :D 

παλι θα δουλεψουμε και σημερα. Εγω δουλευω μερα παρα μερα αυτη τη βδομαδα. Χτες δουλευα φου, προχθες καθολου παραπροχθες φουλ, σημερα δε με βλεπω. Ασε εχω να παω και το γατο μου για β γνωμη σε μια κλινικη. Εχω γινει η τρελη. Τον εχω παει 5 φορες στο γιατρο και αυτον. Φαντασου να χε και γυναικολογικα δηλαδη. Πιο πολλα δινω για τον ιδιο παρα για μενα. Αλλα τι να τον κανω που τον αγαπαω και τον λυπαμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βεβαιως να πιασουμε!!!!!!!!! 

αμα σας πω οτι πηρα ενα αντιβακτηριακο ξερετε αυτο για τα χερια που βαζουμε που δε ξεπλενουμε με μυρωδια καρυδα και εχω κατα ενθουσιαστει τι θα πειτε πεντε χρονων!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

παλι θα δουλεψουμε και σημερα. Εγω δουλευω μερα παρα μερα αυτη τη βδομαδα. Χτες δουλευα φου, προχθες καθολου παραπροχθες φουλ, σημερα δε με βλεπω. Ασε εχω να παω και το γατο μου για β γνωμη σε μια κλινικη. Εχω γινει η τρελη. Τον εχω παει 5 φορες στο γιατρο και αυτον. Φαντασου να χε και γυναικολογικα δηλαδη. Πιο πολλα δινω για τον ιδιο παρα για μενα. Αλλα τι να τον κανω που τον αγαπαω και τον λυπαμαι.

να σου πω εσυ και ο γατις δε εχετε αφησει γιατρο για γιατρο!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

βεβαιως να πιασουμε!!!!!!!!! 

αμα σας πω οτι πηρα ενα αντιβακτηριακο ξερετε αυτο για τα χερια που βαζουμε που δε ξεπλενουμε με μυρωδια καρυδα και εχω κατα ενθουσιαστει τι θα πειτε πεντε χρονων!!!!!!!!!

εγω πηρα μια μασκα μαλλιων και ενα σαμπουαν macademia. Μυριζει σα σοκοφρετα. Μου ρχεται να το πιω ωρες και φορες. ενδεχομενως ετσι οπως μυριζω να με παρουν στο κατοπι μελισσες αλλα ειναι πολυ ωραιο επισης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

να σου πω εσυ και ο γατις δε εχετε αφησει γιατρο για γιατρο!!!!!!!!! 

ναι, λεω να μας βλεπει ο ιδιος να τελειωνουμε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

εγω πηρα μια μασκα μαλλιων και ενα σαμπουαν macademia. Μυριζει σα σοκοφρετα. Μου ρχεται να το πιω ωρες και φορες. ενδεχομενως ετσι οπως μυριζω να με παρουν στο κατοπι μελισσες αλλα ειναι πολυ ωραιο επισης

ααααα απο που το πηρες>?????? πεθαινω για τετοια!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ναι, λεω να μας βλεπει ο ιδιος να τελειωνουμε ?

τουλαχιστον εχεις συμπαραστατει δε ειναι λιγο και αυτο !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

ααααα απο που το πηρες>?????? πεθαινω για τετοια!!!!!!!!!!!!!

ειναι ενα μαγαζι με καλλυντικα τυπου χοντος εδω στο κεντρο κοντα στο γραφειο μου. Ειναι για επαγγελματικη χρηση αυτο, αλλα πραγματικα μυριζει τοσο ωραια που παιζει να μην εχω μυρισει κατι ωραιοτερο εδω και χρονια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

τουλαχιστον εχεις συμπαραστατει δε ειναι λιγο και αυτο !!!!!!!!!

κοιτα μονο απτον κτηνιατρο δεν ε χω παρει γνωμη ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

παλι θα δουλεψουμε και σημερα. Εγω δουλευω μερα παρα μερα αυτη τη βδομαδα. Χτες δουλευα φου, προχθες καθολου παραπροχθες φουλ, σημερα δε με βλεπω. Ασε εχω να παω και το γατο μου για β γνωμη σε μια κλινικη. Εχω γινει η τρελη. Τον εχω παει 5 φορες στο γιατρο και αυτον. Φαντασου να χε και γυναικολογικα δηλαδη. Πιο πολλα δινω για τον ιδιο παρα για μενα. Αλλα τι να τον κανω που τον αγαπαω και τον λυπαμαι.

Κορίτσια σοβαρά!!! Κάποιος πρέπει να σώσει το γατάκι .... Θα αφήσει τον γιατρό της (η δε θα μας τα λέει η νυφίτσα) και θα σβαρνάει τον γάτο σε ότι κτηνιατρική κλινική βλέπει ... !!!! 

@Dim83 πάρε θέση !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ειναι ενα μαγαζι με καλλυντικα τυπου χοντος εδω στο κεντρο κοντα στο γραφειο μου. Ειναι για επαγγελματικη χρηση αυτο, αλλα πραγματικα μυριζει τοσο ωραια που παιζει να μην εχω μυρισει κατι ωραιοτερο εδω και χρονια

ωραιο σου λεω τρελαινομαι για τετοια!!! και για ειδη σπιτιου επισης!!!! χαχαχχαχαα οικονομα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Κορίτσια σοβαρά!!! Κάποιος πρέπει να σώσει το γατάκι .... Θα αφήσει τον γιατρό της (η δε θα μας τα λέει η νυφίτσα) και θα σβαρνάει τον γάτο σε ότι κτηνιατρική κλινική βλέπει ... !!!! 

@Dim83 πάρε θέση !!! 

τπτ παιδι μου εχει βαλθει να τους  κανει καλα ολους μεσα στο σπιτι !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Κορίτσια σοβαρά!!! Κάποιος πρέπει να σώσει το γατάκι .... Θα αφήσει τον γιατρό της (η δε θα μας τα λέει η νυφίτσα) και θα σβαρνάει τον γάτο σε ότι κτηνιατρική κλινική βλέπει ... !!!! 

@Dim83 πάρε θέση !!! 

ο οποιος γατος, με το που βλεπει το κλουβι μπαινει μονος του πια. Σου λεει δεν εχει νοημα να παλευω. Την τελευταια φορα που τον πηγα 2 μερες δε μου "μιλουσε" με εβλεπε και του σηκωνοταν η τριχα. Αχαχαχαχ. Αλλα τι να κανω, πραγματικα εχει προβλημα και δε λυνεται. Να τον βοηθησω προσπαθω. Εχω σκεφτει για οικονομια να μας βλεπει ο ιδιος. Τι διαολο, τοσες γεννες εκει κανει ο κτηνιατρος, δε θα ξερει τα βασικα? αχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ο οποιος γατος, με το που βλεπει το κλουβι μπαινει μονος του πια. Σου λεει δεν εχει νοημα να παλευω. Την τελευταια φορα που τον πηγα 2 μερες δε μου "μιλουσε" με εβλεπε και του σηκωνοταν η τριχα. Αχαχαχαχ. Αλλα τι να κανω, πραγματικα εχει προβλημα και δε λυνεται. Να τον βοηθησω προσπαθω. Εχω σκεφτει για οικονομια να μας βλεπει ο ιδιος. Τι διαολο, τοσες γεννες εκει κανει ο κτηνιατρος, δε θα ξερει τα βασικα? αχαχαχαχαχ

παρεδωσε ο κακομοιρης σου λεει ας παω με το καλο!!!!!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχα τι λες παιδι μου τι εισαι σκυλιτσα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anni7 είπε:

τπτ παιδι μου εχει βαλθει να τους  κανει καλα ολους μεσα στο σπιτι !!!!!

Και ξέρεις.... μετά τον γάτο θα πάρει σειρά ο άντρας της !!!!

πως μπορούμε να τον ειδοποιήσουμε να είναι έτοιμος;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

παρεδωσε ο κακομοιρης σου λεει ας παω με το καλο!!!!!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχα τι λες παιδι μου τι εισαι σκυλιτσα!!!!!!!!

ποση διαφορα να χουμε πια τα θηλαστικα μωρε. :P

Τον λυπαμαι σημερα η αληθεια ειναι, αλλα για να δουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

ο οποιος γατος, με το που βλεπει το κλουβι μπαινει μονος του πια. Σου λεει δεν εχει νοημα να παλευω. Την τελευταια φορα που τον πηγα 2 μερες δε μου "μιλουσε" με εβλεπε και του σηκωνοταν η τριχα. Αχαχαχαχ. Αλλα τι να κανω, πραγματικα εχει προβλημα και δε λυνεται. Να τον βοηθησω προσπαθω. Εχω σκεφτει για οικονομια να μας βλεπει ο ιδιος. Τι διαολο, τοσες γεννες εκει κανει ο κτηνιατρος, δε θα ξερει τα βασικα? αχαχαχαχαχ

Θα σκέφτεται το δόλιο, "Τι μέρα μου ξημέρωσε πάλι".....

Ο δικός μου (σκύλος) πεθαίνει για τα μπισκότα του... πρέπει απαραίτητως όποτε περνας από ένα σημείο στην κουζίνα που τα έχουμε να του δώσεις... καθεται στη μέση φάση διόδια ! (είναι και κτηνάκι 35-40 κιλά)

όποτε πάμε κτηνίατρο έχει μάθει τα σκαλοπάτια της και αρχίζει από εκεί την όπισθεν.. για να τον καλοπιάσει του δίνει τα ίδια μπισκότα και την αγνοεί... γυρίζει το κεφάλι από την άλλη ! 

Η οποία τον έσωσε όταν τον βρήκα μισοπεθαμένο στο δρόμο... αλλά αυτά δε τα θυμάται το γαιδούρι ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat πες του να μας κρατησει ενα με βουλες καφε οταν ερθει η ωρα !!!!!!!!!χααχαχαχχαχαα

ελπιζω να βρειτε κατι να τον κανει να του περασει!!!!!

@eriv κοιτα μην παρουμε μετα σηρα εμεις!!!!!!!!!!! χαχαχαχα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η eriv είπε:

Και ξέρεις.... μετά τον γάτο θα πάρει σειρά ο άντρας της !!!!

πως μπορούμε να τον ειδοποιήσουμε να είναι έτοιμος;;;; 

αχαχαχαχαχα, να την πω την αμαρτια μου? Θα την πω. Ξεκινησαμε να κανουμε προσπαθειες το Νομεβριο, Δεκεμβριο του παιρνω κατι τεστ για σπερμα, πως ειναι τα δικα μας για την ωορρηξια? Τα κανει. Γεναρη λοιπον επειδη λεω νταξει δε γινεται εχουμε προβλημα, τον εβαλα να κανει σπερμοδιαγραμμα. Βγαίνει. Ολα καλα. Στελνω στο γιατρο μου δακρυβρεχτο μεηλ οτι γιατρε προσπαθω απο το Νοεμβριο ερχεται φλεβαρης τιποτα ακομα, βαλε με να κανω εξετασεις, να δω τι εχω. Μου λεει ο δολιος ξαναβαλε τον αντρα για σπερμο σε μαιευτηριο γιατι τα συνοικιακα δεν τα εμπιστευομαι και στειλτο μου, κλεινουμε ξανα για σπερμο και μενω εγκυος τον Φλεβάρη, (οποτε το ακυρωσαμε και τη γλυτωσε). Μετα την παλίνδρομη ρώτησα μηπως χρειάζεται, αλλα μου ειπαν οχι οποτε τη γλυτωσε για την ωρα. Την πληρώνει ο γατος. Ο οποιος ειναι και στειρωμενος. (Μηπως με εκδικειται που του τα κοψα? )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Θα σκέφτεται το δόλιο, "Τι μέρα μου ξημέρωσε πάλι".....

Ο δικός μου (σκύλος) πεθαίνει για τα μπισκότα του... πρέπει απαραίτητως όποτε περνας από ένα σημείο στην κουζίνα που τα έχουμε να του δώσεις... καθεται στη μέση φάση διόδια ! (είναι και κτηνάκι 35-40 κιλά)

όποτε πάμε κτηνίατρο έχει μάθει τα σκαλοπάτια της και αρχίζει από εκεί την όπισθεν.. για να τον καλοπιάσει του δίνει τα ίδια μπισκότα και την αγνοεί... γυρίζει το κεφάλι από την άλλη ! 

Η οποία τον έσωσε όταν τον βρήκα μισοπεθαμένο στο δρόμο... αλλά αυτά δε τα θυμάται το γαιδούρι ! 

αχαριστα πλασματα αχαχαχαχαχχα! Τι πλακα εχουν παντως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...