Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

 

  • Senior Member
  •  
  • zoi.ko
  • Μέλη
  • 101
  • 313 δημοσιεύσεις
στις On 4/2/2018 at 10:45 ΜΜ, ο/η Kat-Cat είπε:

Ξεκινα τα αυριο, αν και κανω προγνωση και λεω στις 8 -9 θα σου βγει θετικο! χιχιχι.

Χαχαχαχαχα οκ μαντάμ Ζαιρα!!!??????

Like

  • (To βρηκα!!!)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Μακάρι για όλες μας να ήταν οοολος ο μήνας γόνιμος κορίτσι.....πλάκα πλάκα πριν μερικά χρόνια έτσι πίστευα....Ίσως γι αυτό να νόμιζα ότι θα έπιανα με την πρώτη! Αντε με το καλο η καθυστέρηση!?

Καλε κ εγω εται νομιζα! Τζαμπα δεν απολαμβαναμε πριν σεη! Οσο για καθυστςρηση χλωμοοοο ευχαριστω παντως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Ε δεν ξερεις αν θα σου ρθει ομως!! χιχιχι. Τεστακια ξεκιναω και γω αυριο, θετικο ελπιζω να γινει κατα ΠΑρασκευή-Σαββατο μερια!

Δεν εγινε δουλεια στην ωορρηξια..???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Πες μου οτι εισαι απο Βορεια Ελλαδα...

Αχαχαχαχαχαχαχα!!! Θα πεθανω στο γελιο!!! Ουτε με τα ανωνυμα μηνυματσ δεν μπορουμε να κρυφτουμε!! Ειδες? Τοσα χρονια στην Αθηνα κ ακομα δεν εγινα πρωτευουσιανα..! Να υποθεσω κι εσυ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Οχι ρε συ, αυτο στο ειπα χτες που μου ειπες οτι εχει κοκκινισει! Δεν εχει κοκκινισει τόσο τωρα που το ανεβασες! ΟΤαν ηταν να τα αγορασεις σου ειχα πει να ξεκινησεις στις 6 τα τεστάκια και οτι θα ειναι θετικο καποιες μερες μετα αλλα δε θυμαμαι ποτε. Σας παρακαλω μην αμφισβητειτε τις ικανοτητες μου :P

Χαχαχαχαχα προς Θεού δεν πέφτει έτσι μια Ζαιρα χαχαχαχαχα!Ειλικρινά δεν το θυμάμαι.....εχθές είχε κοκκινισει μετά από 15 λεπτά..... το σημερινό είναι στο 5αλεπτο όπως λένε οι οδηγίες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

Αχαχαχαχαχαχαχα!!! Θα πεθανω στο γελιο!!! Ουτε με τα ανωνυμα μηνυματσ δεν μπορουμε να κρυφτουμε!! Ειδες? Τοσα χρονια στην Αθηνα κ ακομα δεν εγινα πρωτευουσιανα..! Να υποθεσω κι εσυ???

Ρε τα καρντασια κανουν μπαμ απο χιλιομετρα... εγω τοσα χρονια στην Ηπειρο το βορειοελλαδιτικο δεν θα βγει απο πανω μου ποτεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Καλε κ εγω εται νομιζα! Τζαμπα δεν απολαμβαναμε πριν σεη! Οσο για καθυστςρηση χλωμοοοο ευχαριστω παντως

Μέχρι να εμφανιστεί η κοκκινοκυρια σκεφτόμαστε θετικά!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

 

  • Senior Member
  •  
  • zoi.ko
  • Μέλη
  • 101
  • 313 δημοσιεύσεις

Χαχαχαχαχα οκ μαντάμ Ζαιρα!!!??????

Like

  • (To βρηκα!!!)

Δικιοοοοοο!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Διαστροφή της δουλειάς μου :P

Τουλάχιστον φύγανε τα.... χοντραδια!Πωπω ντροπή μου πως μιλάω έτσι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η zoi.ko είπε:

Τουλάχιστον φύγανε τα.... χοντραδια!Πωπω ντροπή μου πως μιλάω έτσι???

κοιτα η εκγυμναση που του κανεις δεν ειν κακή άλλωστε. Απο το να σου ρθει με 5 μερες αποχη καλυτερα έτσι! χοχοχοχο. Οπότε όλα καλα ειναι! Αυριο τα ξεκινάω και εγώ τα τεστάκια (ετσι λενε οι οδηγίες ελπιζω να μην εχω κανει καμια ωορρηξια νωριτερα γιατι σημερα ενιωσα εναν πονο), και βλέπουμε! Όπως και να χει και όπως ειπατε παραπανω θα ηταν τελεια να ηταν ολος ο μηνας γονιμος γιατι τοτε, μπαμ και κατω στο μηνα οντως θα γινοταν, αλλα τι να κανουμε....(Επρεπε να γεννηθουμε γάτες :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat κι εγώ γι αυτό τα ξεκίνησα νωρίτερα  επειδή είχα πονακια! Αυτά τα συμπτώματα ρε παιδί μου δεν θα είναι ποτέ όμοια μπας και βγάλουμε καμιά άκρη?

Φυσικά να είναι σε φόρμα και ετοιμοπολεμα!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@Kat-Cat κι εγώ γι αυτό τα ξεκίνησα νωρίτερα  επειδή είχα πονακια! Αυτά τα συμπτώματα ρε παιδί μου δεν θα είναι ποτέ όμοια μπας και βγάλουμε καμιά άκρη?

Φυσικά να είναι σε φόρμα και ετοιμοπολεμα!!!?

παντως είδες οτι γενικά δεν υπολογιζαμε πολυ καλα? διοτι βαλε οτι πχ εγω μετραγα απτα καφε, μετρουσα 28 ημερες κυκλος ενω εχω 27, λαμβανα υποψιν μου και αυτα τα πονακια που μπορει να ηταν μερες πριν ή μετα την ωορρηξια δεν το ειχα και πολυ σωστά στο μυαλο μου τοποθετημενο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

παντως είδες οτι γενικά δεν υπολογιζαμε πολυ καλα? διοτι βαλε οτι πχ εγω μετραγα απτα καφε, μετρουσα 28 ημερες κυκλος ενω εχω 27, λαμβανα υποψιν μου και αυτα τα πονακια που μπορει να ηταν μερες πριν ή μετα την ωορρηξια δεν το ειχα και πολυ σωστά στο μυαλο μου τοποθετημενο.

Α καλά κι εγώ μέχρι πριν ένα χρόνο έτσι μετρούσα.... βάλε και το γεγονός ότι καφέ έχω 2-3 μέρες πρίν.....καλά κρασιά!?Τίποτα τίποτα αυτόν το μήνα θα το τερματισω!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Δεν εγινε δουλεια στην ωορρηξια..???????

Κοιτα, μην κλαις γιατι καμια φορα οταν γινεται δουλεια και μετα ερχεται και η περιοδος ειναι μεγαλυτερη η απογοητευση γιατι ειναι μεγαλυτερη και η προσδοκια, οποτε χαλαρα και στον επομενο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Ετσι οπως τα λετε κορίτσια τωρα με τα τεστακια πια θα έχουμε ευχάριστα πολυ σύντομα νοιώθω.!!!!

 Αααααααχ μακαριιιιι!!!!!Πες μου ότι είσαι Σαββατογεννημενη!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

 Αααααααχ μακαριιιιι!!!!!Πες μου ότι είσαι Σαββατογεννημενη!??

Οχι δυστυχώς τριτογεννημενη ΑΛΛΑ είμαι παρα πολυ τυχερή οποτε δεν μας νοιαζει η μερα.!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Οχι δυστυχώς τριτογεννημενη ΑΛΛΑ είμαι παρα πολυ τυχερή οποτε δεν μας νοιαζει η μερα.!!!

Κι εγώ Τρίτη πρωί!!!Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί κορίτσι μου μακάρι τέλος του μήνα να έρθει η καθυστέρηση σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

ειμαι εγω σαββατογεννημενη @zoi.ko και σου ευχομαι να ειναι ο μηνας σου!!!

Οοοοοοοολεεεεεεε χαχαχαχαχα σε ευχαριστώ πολύ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδη σημερα προβλέπεται μεγαλη μερα στη δουλεια, και γενικως μεγάλη βδομάδα, θα σας διαβάσω το βραδάκι! Ως τοτε φερε και σε μας τιποτα ρε @Dim83. (Εγω μια Πεμπτη γεννήθηκα, τι να ευχηθώ δεν ξέρω...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσυ @Kat-Cat να σου πω τι μου εχεις κανει. καθε φορα που περναω εξω απο τυροπιταδικο στο κεντρο θελω να φωναζω κατ-κατ κατ-κατ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...