Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Ειχες θεμα με την ωορρηξια σου εσυ για κανα δυο κυκλους? Αχ νιωθω οτι σας επρηξα ολες, προσπαθω να το ξεχασω και ολο μου στριφογυρναει. Ενιγουει, ελπιζω να στρωσει. Ευχαριστω ολες σας.

δεν το ξερω αν ειχα θεμα γιατι δεν ψαχνομουν. πιστευω κ εσυ κακως κανεις τεστ σε αυτη τη φαση.ειναι λογικο να απορυθμιστηκε ο οργανισμος σου και το να ψαχνεσαι περαιτερω μονο εξτρα αγχος δημιουργει. και στο λεω εγω που δεν ειμαι τυπος που αφηνω τα πραγματα στην τυχη. ομως σε αυτο το θεμα πιστευω οσο αγχωνεσαι χειροτερα θα ειναι για τα ορμονικα σου.εμενα ο γιατρος ειπε 3 μηνες κενο και αυτο εκανα.ουτε ψαχτηκα ουτε τπτ.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

δεν το ξερω αν ειχα θεμα γιατι δεν ψαχνομουν. πιστευω κ εσυ κακως κανεις τεστ σε αυτη τη φαση.ειναι λογικο να απορυθμιστηκε ο οργανισμος σου και το να ψαχνεσαι περαιτερω μονο εξτρα αγχος δημιουργει. και στο λεω εγω που δεν ειμαι τυπος που αφηνω τα πραγματα στην τυχη. ομως σε αυτο το θεμα πιστευω οσο αγχωνεσαι χειροτερα θα ειναι για τα ορμονικα σου.εμενα ο γιατρος ειπε 3 μηνες κενο και αυτο εκανα.ουτε ψαχτηκα ουτε τπτ.

 

ναι και μενα να τα πεταξω μου ειπε βασικα....Αλλα ειμαι και γω κολλημενος νους. Θα περιμενω να δω επομενο μεθεπομενο κυκλο πιστευω γενικα να ξαναρυθμιστω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

ναι και μενα να τα πεταξω μου ειπε βασικα....Αλλα ειμαι και γω κολλημενος νους. Θα περιμενω να δω επομενο μεθεπομενο κυκλο πιστευω γενικα να ξαναρυθμιστω!

φυσικα κ θα ρυθμιστεις.αλλα δωσε λιγο χρονο στο ερμο το κορμι.απο τη φαση εγκυμοσυνη εσυ του επιβαλλεις να ειναι οπως πριν.δεν γινονται αυτα κοπελια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dim83 είπε:

φυσικα κ θα ρυθμιστεις.αλλα δωσε λιγο χρονο στο ερμο το κορμι.απο τη φαση εγκυμοσυνη εσυ του επιβαλλεις να ειναι οπως πριν.δεν γινονται αυτα κοπελια!

ισχυει.....:roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Irene_D,καλορίζικο και καλοταξιδο το αυτοκίνητο σου!!Καλές βόλτες..Πιστεψε με για τη πολη  το smartακι είναι ότι καλύτερο!!???

@Kat-Cat,θα δεις ότι τον άλλο μήνα θα το δεις το τεστακι κατακόκκινο και θα ηρεμήσεις..Τζαμπα αγχώνεσαι,βρε κορίτσι μου..Ακου το γιατρό σου και τη γνωμη των κορίτσιων που το έχουν περάσει και χαλάρωσε..Τζαμπα αγχώνεσαι..

@Diwni,το θέματακι με την άδεια είναι πραγματικά ένα δράμα..Ειδικα εγώ που δουλεύω σε τουριστική περιοχή και βλέπω όλο το κόσμο να κάνει διακοπές και βουτιές,μου έρχεται να βάλω τα κλάματα!!Έχω και τη θάλασσα δίπλα στη δουλειά μου και δεν μπορώ να βουτήξω..Μονο από το παράθυρο την αγναντεύω!!???

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!Τι κανετε σημερα;;;Εδω στη δουλεια ,παρεα με το καφεδακι και με ενα γερο κρυολογημα Ανοιξιατικα!Τι ειναι κ αυτο με τα κρυώματα την Ανοιξη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα @Athena D. καλημέρα σε όλες! Εγώ πάω στις 10.00 για δουλειά οπότε για την ώρα είμαι με την κούπα μου στο σπίτι ?. Έχω και λίγο άγχος για το απόγευμα που θα πάω στο γιατρό......ελπίζω να πάνε όλα καλά. Μήπως είναι καμιά αλλεργία λόγω εποχής?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Κι εγώ καφεδακι στο σπίτι αυτή τη στιγμή, πάω στη δουλειά 9:30, ευτυχώς είναι δίπλα από το σπίτι μας ?

Αθηνα μήπως είναι αλλεργία; Και εγώ μια μπουκώνω και φτερνίζομαι και την άλλη στιγμή μου περνάει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλημέρα @Athena D. καλημέρα σε όλες! Εγώ πάω στις 10.00 για δουλειά οπότε για την ώρα είμαι με την κούπα μου στο σπίτι ?. Έχω και λίγο άγχος για το απόγευμα που θα πάω στο γιατρό......ελπίζω να πάνε όλα καλά. Μήπως είναι καμιά αλλεργία λόγω εποχής?

Zoi όλα καλά θα πάνε, αυτό να σκέφτεσαι , το άγχος είναι πολύ λογικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω μπορει να ειναι αλλεργια...Παντως καθε φορα που παω στο χωριό μου,γυριζω χαλια.Τωρα τα ελαιόδεντρα φταινε,το κλιμα που ειναι υγρο...Χαλια παντως.Ουτε να μιλησω δεν μπορω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλημέρα @Athena D. καλημέρα σε όλες! Εγώ πάω στις 10.00 για δουλειά οπότε για την ώρα είμαι με την κούπα μου στο σπίτι ?. Έχω και λίγο άγχος για το απόγευμα που θα πάω στο γιατρό......ελπίζω να πάνε όλα καλά. Μήπως είναι καμιά αλλεργία λόγω εποχής?

Ολα καλα να πανε.Περιμένουμε νεα,!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Irene_D από άγχος άλλο τίποτα εγώ το έχω εκ γενετής έτσι κι αλλιώς χαχαχαχαχα!Ευχαριστωωωω!!!!

@Athena D. θα σας ενημερώσω εννοείται ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.koκαλημερα μην αχγωνεσαι θα πανε ολα καλα κοριτση μου!!!!

@Kat-Catκαι εγω το ιδιο πιστευω οτι ειναι καθαρα θεμα χρονου να επανελθει ο οργανισμος σου γιατι δε γινεται να χαλασει ο οργανισμος οταν πριν ηταν οκ εσυ δε εχεις θεματα αλλα για να χαλασει αλλα περασε μια αναταραχει μεγαλη ο οργανισμος εδω κρυωμα εχουμε και τον βλεπεις τον οργανισμο οτι θελει μερικες μερες να επανελθει!!! ολα θα πανε τελεια!!!

κοριτσια μου και εγω εκανα γουρουνια εχθες εφαγα πιτσα ειχε και ολυμπιακο!!!!!! 

παντως κοριτσια συμφωνω μαζι σας με την αδεια εγω δε εχω τπτ ουτε τριημερα ουτε τπτ παω σερι μεχρι τον δεκαπενταυγουστο που θα παρω αδεια!! οποτε κλαφτα χαραλαμπε !!!!! ειναι που ειναι πολυ πιεσμενα τα πραγματα αντε να βγαλεις τωρα τοσο καιρο !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια.

@anni7 και @Rena88 σας ευχαριστω πολυ θα δειξει!!! Χτες ηταν μαλλον μερα γουρουνιας για πολλες απο μας. χιχιχι

@zoi.ko μην αγχωνεσαι και θα σου πω γιατι. Στο χειροτερο σενάριο απλα θα ξαναδείτε το πολυποδάκι και θα το αφαιρέσετε (πραγμα το οποίο ηδη γνωρίζεις), που για καλο θα ειναι γιατι θα εισαι πεντακαθαρη μετα, και στο καλυτερο σενάριο θα χει εξαφανιστεί.

@Athena D. και @Irene_D καλημερες. Καφε πινω και εγω αλλα στο γραφειο. Κουραγιο σημερα γιατι θα μεινω μεχρι αργα....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Catναι ναι εεε αμα δε φαμε και τπτ ρε παιδι  μου τι νοημα εχει χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!! και εγω μια απο ιδια συγουρα θα κατσω μεχρι αργα!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

Kαλημέρα κορίτσια.

@anni7 και @Rena88 σας ευχαριστω πολυ θα δειξει!!! Χτες ηταν μαλλον μερα γουρουνιας για πολλες απο μας. χιχιχι

@zoi.ko μην αγχωνεσαι και θα σου πω γιατι. Στο χειροτερο σενάριο απλα θα ξαναδείτε το πολυποδάκι και θα το αφαιρέσετε (πραγμα το οποίο ηδη γνωρίζεις), που για καλο θα ειναι γιατι θα εισαι πεντακαθαρη μετα, και στο καλυτερο σενάριο θα χει εξαφανιστεί.

@Athena D. και @Irene_D καλημερες. Καφε πινω και εγω αλλα στο γραφειο. Κουραγιο σημερα γιατι θα μεινω μεχρι αργα....!

Καλημέρα :D Προσωπικά , ούτε στο περίπτερο δεν πάω αν δεν έχω πιει καφέ.. χαχαχα 
Πόσο μάλλον στη δουλειά.. άσε, φοβερή εξάρτηση.. καφές τσιγάρο είναι οι χειρότερες συνήθειες μου..
Το γουρούνιασμα είναι καθημερινό για 'μένα οπότε δεν το αναφέρω καν :P 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Catναι ναι εεε αμα δε φαμε και τπτ ρε παιδι  μου τι νοημα εχει χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!! και εγω μια απο ιδια συγουρα θα κατσω μεχρι αργα!!!!!!!!!! 

Καλημέρα Κορίτσι.. κουράγιο και υπομονή!! Τουλάχιστον να κυλάει ομαλά χωρίς προβλήματα..
Γιατί κακά τα ψέματα, αυτό που μας κουράζει περισσότερο στη δουλειά είναι τυχόν προβλήματα που προκύπτουν.. όταν όλα πάνε καλά όμως δουλεύεις πιο ευχάριστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Καλημέρα :D Προσωπικά , ούτε στο περίπτερο δεν πάω αν δεν έχω πιει καφέ.. χαχαχα 
Πόσο μάλλον στη δουλειά.. άσε, φοβερή εξάρτηση.. καφές τσιγάρο είναι οι χειρότερες συνήθειες μου..
Το γουρούνιασμα είναι καθημερινό για 'μένα οπότε δεν το αναφέρω καν :P 

 

καλα γουρουνιασμα και εγω καθημερινα. Τωρα τρωω τυροπιτα. Ομως δεν καπνιζω. Βασικα δεν εχω καν δοκιμασει ποτε! επισης επειδη αγαπω υπνο, ξυπναω ουτε 30 λεπτα πριν φυγω απο το σπιτι, και απλα ετοιμαζομαι πλενομαι και φευγω, καφεδες και διαφορα στο γραφειο. αυτο φαινεται πολυ κουλο σε μερικους. χιχιχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τυροπιτούλα ε???
Το πρωί συνήθως δεν τρώω.. έχω φτιάξει κέικ φαντάσου και το πρωι δεν μου κάνει αίσθηση να φάω αντίθετα με το βράδυ που ανοίγει η όρεξη χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κοριτσια αμα δε φαω πρωινο δε μπορω καθολου τπτ δε λειτουργω οπως επισης και να πιω καφε εννοοιτε!!!!!!!!! ναι ισχυει αν υπαρχει μια σχετικη ηρεμια απο προβληματα κυλαει πιο ηρεμα η μερα και ας εισαι ολη μερα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια!!!! Ναι στις γουρουνιες! 

Καλημέρα και στους δυο σας :) δεν έχω like .. Ναι στις γουρουνιές , συμφωνώ !!! Όμως με τρομάζει το καλοκαίρι που έρχεται και το άγχος μέχρι να συνηθίσω πάλι με μαγιώ  στην παραλία :P 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

εγω κοριτσια αμα δε φαω πρωινο δε μπορω καθολου τπτ δε λειτουργω οπως επισης και να πιω καφε εννοοιτε!!!!!!!!! ναι ισχυει αν υπαρχει μια σχετικη ηρεμια απο προβληματα κυλαει πιο ηρεμα η μερα και ας εισαι ολη μερα!!!!!!

Αν δεν κάνω λάθος ασχολείσαι με αθλητισμό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Irene_D είπε:

Καλημέρα και στους δυο σας :) δεν έχω like .. Ναι στις γουρουνιές , συμφωνώ !!! Όμως με τρομάζει το καλοκαίρι που έρχεται και το άγχος μέχρι να συνηθίσω πάλι με μαγιώ  στην παραλία :P 

αστα και εγω το σκεφτομουνα αυτο προχθες!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...