Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

@Dim83 μια από τα ίδια δεν μπορούσα ποτέ να τα φάω αυτά τα θεωρώ πολύ βρώμικα για το στομάχι μου που πάντα λόγω γυμναστικής και διατροφής πρόσεχα.Ειδικά οταν αφήσουν λάδι στο χαρτί τρελαίνομαι. Χμμμ ενδιαφέρον και μεγάλος από όσο μπορώ να καταλάβω.Θα κάνω την έρευνα μου!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko και εγω για καλη μου τυχη σιχαινομαι αυτα τα απ' εξω με λαδια και σφολιατες! ο αφυγραντηρας δεν ειναι μεγαλος. ειναι το κλασσικο μεγεθος απλα ειναι κοντινη η φωτο. τον εχω κανενα χρονο κ εκανε γυρω στα 150 εουρος ( @Kat-Cat) αφιερωμενα σε εσενα τα ευρωπουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

@zoi.ko και εγω για καλη μου τυχη σιχαινομαι αυτα τα απ' εξω με λαδια και σφολιατες! ο αφυγραντηρας δεν ειναι μεγαλος. ειναι το κλασσικο μεγεθος απλα ειναι κοντινη η φωτο. τον εχω κανενα χρονο κ εκανε γυρω στα 150 εουρος ( @Kat-Cat) αφιερωμενα σε εσενα τα ευρωπουλα!

Αν δεν κάνω λάθος πάνε με λίτρα.Έχουν πάρει και οι γονείς μου αλλά μου φάνηκε πολύ μικρός.Δεν θυμάμαι μάρκα. Άντε μπας και σωθούμε με αυτήν την υγρασία που έχουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακιααα δεν σας προλαβαίνω λεμε. Ειμαι σκασμενη καθως εφυγε μια κοπελα απ το μαγαζι και πρεπει αναγκαστικά να δουλέψω και τωρα στην δουλειά ειμαι. Δεν υπαρχει αυτη η καπνα γαμωτι μου και δεν κανει καθόλου. Τι θα κανω;; αναπνέω μονο καπνο εδω μέσα.

Κατα τα αλλα να σας πω οτι και εμεις τον πρωτο μηνα που ξεκινησαμε προσπαθειες πονούσα σαν να ειχα περιοδο στην ωορρηξία !!! Αλλα περι σπυρακιων εγω δεν έβγαζα ποτε αλλα τωρα που εμεινα έγκυος πριν την καθυστέρηση γέμισα σπυρια γυρω απ το στομα. Γενικα ο οργανισμός μας κανει διάφορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Κοριτσακιααα δεν σας προλαβαίνω λεμε. Ειμαι σκασμενη καθως εφυγε μια κοπελα απ το μαγαζι και πρεπει αναγκαστικά να δουλέψω και τωρα στην δουλειά ειμαι. Δεν υπαρχει αυτη η καπνα γαμωτι μου και δεν κανει καθόλου. Τι θα κανω;; αναπνέω μονο καπνο εδω μέσα.

Κατα τα αλλα να σας πω οτι και εμεις τον πρωτο μηνα που ξεκινησαμε προσπαθειες πονούσα σαν να ειχα περιοδο στην ωορρηξία !!! Αλλα περι σπυρακιων εγω δεν έβγαζα ποτε αλλα τωρα που εμεινα έγκυος πριν την καθυστέρηση γέμισα σπυρια γυρω απ το στομα. Γενικα ο οργανισμός μας κανει διάφορα.

Αν επιτρέπεται τι μαγαζί?Έτσι όπως  το είπες κι εχθές που συζητούσαμε για δουλειές νόμιζα ότι έλεγες για εμπορικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

https://www.mediamarkt.gr/el/product/_delonghi-dnc-65-1062762.html?gclid=EAIaIQobChMIp6_QooqI2QIVi7gbCh0crgn8EAAYASAAEgKU1_D_BwE

21 lt ειναι. @zoi.ko δες το link. πιο ακριβος ηταν. το ειχα ξεχασει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Αν επιτρέπεται τι μαγαζί?Έτσι όπως  το είπες κι εχθές που συζητούσαμε για δουλειές νόμιζα ότι έλεγες για εμπορικό.

καλά @zoi.ko και εγω το ιδιο εγραφα....

ακριβως το ιδιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dim83 είπε:

καλά @zoi.ko και εγω το ιδιο εγραφα....

ακριβως το ιδιο...

Χαχαχαχαχα σε προλαβα κορίτσι!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko Δυστυχώς καφετέρια κορίτσι. Ντάξει δεν θελω να ειμαι αχάριστη και ευχαριστώ λεω που εχουμε το μαγαζάκι μας αλλα δεν γινεται μιλαμε. Κουβαλημα, ορθοστασία κ καπνα. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπλε είπε:

@zoi.ko Δυστυχώς καφετέρια κορίτσι. Ντάξει δεν θελω να ειμαι αχάριστη και ευχαριστώ λεω που εχουμε το μαγαζάκι μας αλλα δεν γινεται μιλαμε. Κουβαλημα, ορθοστασία κ καπνα. :(

Ξέρω κορίτσι μου 6 χρόνια δούλευα barwoman τα έχω ζήσει.Να προσέχεις σε παρακαλώ στην κατάσταση σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξανα λεω δεν θελω να φανω αχάριστη. Εδω αλλοι παρακαλάνε για μια δουλίτσα κ δεν θελω να γκρινιάζω. Ντρέπομαι δλδ να γκρινιάζω. Ειναι δύσκολες αυτες οι δουλειες ομως στην εγκυμοσύνη. Τα ξερεις λοιπον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε δεν το εκλαβαμε σαν γκρινια κοριτσι μου. no worries. καλα γενικα καπνο και ορθοστασια δεν το λες κ τελειο ουτως η αλλως.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Ξανα λεω δεν θελω να φανω αχάριστη. Εδω αλλοι παρακαλάνε για μια δουλίτσα κ δεν θελω να γκρινιάζω. Ντρέπομαι δλδ να γκρινιάζω. Ειναι δύσκολες αυτες οι δουλειες ομως στην εγκυμοσύνη. Τα ξερεις λοιπον.

Ουουου από την καλή και από την ανάποδη.Τι γκρίνια καλέ μιλάς σοβαρά? Δεν είναι δύσκολες μόνο στην εγκυμοσύνη ακόμα κι εκεί ειδικά τη χρονιά που δούλεψα σεζόν σε μεγάλο κλάμπ στη Μύκονο μετά τις 10 πρώτες μέρες την κάνανε γιατί δεν άντεχαν πολλά παιδιά από το προσωπικό.....πόσο μάλλον στην εγκυμοσύνη.Μην το πας και μέχρι να κλείσει να γυρίσεις σπίτι να ξεκουραστείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko Νταξει δεν κλείνουμε αργα συνήθως οποτε οκ. Τωρα πρεπει να βρω καινούριο ατομο. Να το εκπαιδεύσω ε κ μετα παλι ελεύθερη χαχαχα. Γιατί ο αντρουλης μου εχει σοβαρή αλλεργία στο να ασχολείται με το προσωπικό. Τι να τον κανεις; να τον δειρεις; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

@Dim83Ναι δεν είναι.

Άσχετο αλλα ο αφυγραντηρας εχει ειδική λειτουργία για το στέγνωμα των ρούχων ;

δεν ξερω αν εχουν ολοι. αυτος που εχω εγω εχει. ειμαι πολυ ευχαριστημενη (καλα ετσι που το λεω ειναι σαν να παιρνω ποσοστα απο τις πωλησεις)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπλε είπε:

@Dim83 χαχαχαχα οχι καλα κάνεις αν είσαι ευχαριστημένη γιατι να μην τον διαφημίσεις;;;

ειμαι πολυ ευχαριστημενη ειναι η αληθεια. απορω βασικα πως δεν εχει καει με τοσα πλυντηρια που βαζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε εγώ θα τον εδερνα χαχαχα δεν είναι οι άντρες γι αυτά τα πράγματα!

@Dim83 πλάκα πλάκα για το στέγνωμα δεν το είχα ακούσει για κάποιον.Βολικό ?.Καλά κανείς αφού είσαι ευχαριστημένη,όπως είπε και η @Μπλε, να το λες!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia thelw na mou apadisete ilikrina simera to apogeuma evgala ena spirakiiiii..:to gnwsto spiraki prin tin periodo auto to ena spiraki pou ponaei eswterikaaaaaa exw riksei polu klama paei tha mou erthei i periodos giati mou vgike????eimai stin 7 mera emvriometaforas pffffff aisthanomai apesia 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Castrop rauxel είπε:

Koritsia thelw na mou apadisete ilikrina simera to apogeuma evgala ena spirakiiiii..:to gnwsto spiraki prin tin periodo auto to ena spiraki pou ponaei eswterikaaaaaa exw riksei polu klama paei tha mou erthei i periodos giati mou vgike????eimai stin 7 mera emvriometaforas pffffff aisthanomai apesia 

Κοπελα μου αρχικά διακρίνω πανικό. Ηρεμησεεεε. Λοιπον τα συμπτώματα της περιόδου ειναι ιδια με αυτα της εγκυμοσύνης οποτε δεν μπορεις να ξερεις. Μπορει να έβγαλες σπυράκι λογω περιόδου μπορει λογω εγκυμοσύνης ή και για άσχετο λογο. Αν δεν δεις αιμα μην απελπίζεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Castrop rauxel σιγα μη συσχετισεις την εξελιξη της προσπαθειας με ενα σπυρακι. προς θεου. εγω δεν βγαζω σπυρακια κ οταν ημουν εγκυος εβγαζα συνεχεια. ηρεμησε κ ασε τις μερες να περασουν με ψυχραιμια.

μην τρελαινεσαι με τα συμπτωματα. οδηγουν στην παρανοια. εχεις ενα παιδακι, εισαι νεα και ολα θα πανε καλα. τ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Castrop rauxel είπε:

Koritsia thelw na mou apadisete ilikrina simera to apogeuma evgala ena spirakiiiii..:to gnwsto spiraki prin tin periodo auto to ena spiraki pou ponaei eswterikaaaaaa exw riksei polu klama paei tha mou erthei i periodos giati mou vgike????eimai stin 7 mera emvriometaforas pffffff aisthanomai apesia 

Καλώς την!Ηρέμησε κατ'αρχήν.Δεν μπορεί να βγάζεις τέτοιο συμπέρασμα απλά από ένα σπυράκι.Χαλάρωσε και μην το σκέφτεσαι.Δεν θέλω να σου φουσκωσω τα μυαλά αλλά γνωστή (εγκυος)που είχε γεμίσει από δαύτα και ρώτησε το γιατρό της της είχε πει ότι στην εγκυμοσύνη γίνονται αυτά όπως επίσης ότι μπορεί ακόμα και να σκουρινει το δέρμα της σαν να έχει πανάδες.Το θυμάμαι πολύ καλά γιατί μου είχε κάνει εντύπωση.Όλα μια χαρά θα πάνε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...