Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Το μηνα που δεν εμεινα δεν ειχα κανει ημιμονιμα κλπ. Μετα μου ρθε η περιοδος και λεω δε μας χ@ζει. Θα παω να φτιαχτω. Εκανα τα ημιμονιμα μου τα σεα μου τα μεα μου και ηρθε το αλλο. Τωρα βεβαια πως θα εξελιχθει αλλο πραγμα. Περναω πολυ ωραια. Εχω κατακουραστει βεβαια. Τρωω ακαταπαυστα. Παιδια ποσα αλλαντικα τυρια επισης εχω φαει. Τα αγαπω. Κανει καλο καιρο ευτυχως!! Βεβαια ειμαι με το τηλ στο χερι απτη δουλεια με διαφορα. Απο δευτερα με περιμενει....χαμος. 

Kalisperaaa...eixa kairo na mpw giati perasa asxima me thn upotithemenh kisth...koritsi mou esena egine to thaumataki sou ap oti katalava?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χαρα123 είπε:

Kalisperaaa...eixa kairo na mpw giati perasa asxima me thn upotithemenh kisth...koritsi mou esena egine to thaumataki sou ap oti katalava?

Ναι κοριτσακι μου. Θα δουμε πως θα παει βεβαια γιατι πολλα γινονται και διαβαζουμε και ειναι συνηθη....Ειναι πολυ νωρις ακομα εστω και για να με αφησω να το χαρω. Εσυ τι κανεις πως πηγε με το θεμα σου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Ναι κοριτσακι μου. Θα δουμε πως θα παει βεβαια γιατι πολλα γινονται και διαβαζουμε και ειναι συνηθη....Ειναι πολυ νωρις ακομα εστω και για να με αφησω να το χαρω. Εσυ τι κανεις πως πηγε με το θεμα σου??

Katarxin sigxaritiria me olh mou thn kardia .kai ola kala tha einai min agxonese mono....Lipoon koritsi mou egw piga sth giatro mou kai mou zitagane 3000 gia lamparoskopish eixa trelatheiii gt den euxa ta lefta..etsi eipa na paw na parw deuterh gnwmh kai telika authn thn kisth thn eixa apo mwro...kai eixe nero mesa...tha thn exw gia panta kai gia na me pisei o giatros ekana mia parakentish doxa to theo ola kala einai...apla olo auto pou ezisa 20 meres itan apelpisia...simvoulh se oles prosoxh stous giatrous..ola ginontai gia ta lefta..kata t alla eida kai xtes to prwto thetiko owrixias kai eimai polu xaroumenh pou kanw owrixia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Αλλο μου μισο πως εισαι? Ετοιμη για την αποσυρση????????χαχαχαχχα

Καλά είμαι άλλο μου μισό εσυ τη κάνεις;... έτοιμη έτοιμη εσύ...;;; χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Χαρα123 είπε:

Katarxin sigxaritiria me olh mou thn kardia .kai ola kala tha einai min agxonese mono....Lipoon koritsi mou egw piga sth giatro mou kai mou zitagane 3000 gia lamparoskopish eixa trelatheiii gt den euxa ta lefta..etsi eipa na paw na parw deuterh gnwmh kai telika authn thn kisth thn eixa apo mwro...kai eixe nero mesa...tha thn exw gia panta kai gia na me pisei o giatros ekana mia parakentish doxa to theo ola kala einai...apla olo auto pou ezisa 20 meres itan apelpisia...simvoulh se oles prosoxh stous giatrous..ola ginontai gia ta lefta..kata t alla eida kai xtes to prwto thetiko owrixias kai eimai polu xaroumenh pou kanw owrixia...

Μπραβο κοριτσακι μου!! Αυτο με τους γιατρους παιζει πολυ. Παρα πολυ. Καποιοι μας βλεπουν σαν πορτοφολια. Ευχομαι να πανε ολα καλα παρεα με τα τεστακια σου. Ολες τα ειχαμε παρεα μας. Χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Καλά είμαι άλλο μου μισό εσυ τη κάνεις;... έτοιμη έτοιμη εσύ...;;; χαχα

Και εγω ετοιμη ακομα το πιασημο βρε παιδι μου αρα ας επισπευσουμε τη μεταφορα μας προς την αποσυρση χαχχαα αα και εσυ μην ανχονεσε με τις δουλειες ολα θα γινουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Μπραβο κοριτσακι μου!! Αυτο με τους γιατρους παιζει πολυ. Παρα πολυ. Καποιοι μας βλεπουν σαν πορτοφολια. Ευχομαι να πανε ολα καλα παρεα με τα τεστακια σου. Ολες τα ειχαμε παρεα μας. Χιχι

Koritsi mou erwtish otan einai axnh h grammh ti simainei sto test owrixias xeroume?xtes itan sxedon entonh simera isa pou fenete...ta fwta sas koritsia mou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Απο γιατροι απατεωνες αλο καλο δεν ξερουμε απο που να φυλαχτουμε πια!!!!

Doxa to theo pou piga s auton ton anthrwpo tha ekana lamparoskopish xwris logo..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Και εγω ετοιμη ακομα το πιασημο βρε παιδι μου αρα ας επισπευσουμε τη μεταφορα μας προς την αποσυρση χαχχαα αα και εσυ μην ανχονεσε με τις δουλειες ολα θα γινουν!

Πιες δουλειές..; τι είναι αυτό; αχαχαχαχα αργήσαμε...!!! Δεν θα βρούμε δωμάτιο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Χαρα123 είπε:

Doxa to theo pou piga s auton ton anthrwpo tha ekana lamparoskopish xwris logo..

Παλι καλα και μακαρι να ειναι αυτος ο γιατρος σου αυτος που μας κανει το κλικ!!! Εγω την πατησα αλλα εμαθα χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Πιες δουλειές..; τι είναι αυτό; αχαχαχαχα αργήσαμε...!!! Δεν θα βρούμε δωμάτιο.. 

Πτερυγα οχι απλα δωματιο χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Χαρα123 είπε:

Koritsi mou erwtish otan einai axnh h grammh ti simainei sto test owrixias xeroume?xtes itan sxedon entonh simera isa pou fenete...ta fwta sas koritsia mou

Παιρνεις το χθεσινο ως θετικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!! ελπιζω το σκ που  ερχεται να ειναι τελειο !!!! εγω δουλευω και αυριο αρα καλη κυριακη για μενα!!!!! εγω κοριτσια και νυχια κανω και μαλια και ολα οταν ερθει λεω θα ρωτησω τον γιατρο να μου πει !!! δε μπορω πεφτω στην ψυχολογια αμα δε με περιποιηθω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!! 
@Rena88 μην απελπίζεσαι, πρέπει να χεις θέληση κ δύναμη για να πας παρακάτω! Έχεις σκεφτεί να πάρεις τεστ ωορρηξίας; επειδή έχεις κ ασταθή κύκλο θα σε βοηθήσουν πιστεύω, όπως κ άλλα κορίτσια από εδώ @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Το μηνα που δεν εμεινα δεν ειχα κανει ημιμονιμα κλπ. Μετα μου ρθε η περιοδος και λεω δε μας χ@ζει. Θα παω να φτιαχτω. Εκανα τα ημιμονιμα μου τα σεα μου τα μεα μου και ηρθε το αλλο. Τωρα βεβαια πως θα εξελιχθει αλλο πραγμα. Περναω πολυ ωραια. Εχω κατακουραστει βεβαια. Τρωω ακαταπαυστα. Παιδια ποσα αλλαντικα τυρια επισης εχω φαει. Τα αγαπω. Κανει καλο καιρο ευτυχως!! Βεβαια ειμαι με το τηλ στο χερι απτη δουλεια με διαφορα. Απο δευτερα με περιμενει....χαμος. 

Είδες ε? προσέχουμε τα πάντα για καλό και θα γίνει όταν χαλαρώσεις..
Χαίρομαι που περνάς ωραία, φάε καμιά μακαρονάδα και για εμάς :)
Και μη σκέφτεσαι τίποτα άλλο εκτός απο το ότι είσαι διακοπές.. διασκέδασε το κάθε λεπτό
και πάρε δυνάμεις

Σε φιλώ
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα σε όλες!!!Πως είστε κορίτσια? 

@anni7 υπομονή τουλάχιστον έχει ωραία μέρα.....έτσι δείχνει προς το παρόν.

@Χαρα123 με το που δεις το πιο σκούρο σου σημαίνει ότι σε 24-36 ώρες θα έχεις ωορρηξία άρα ξεκινάς αγαπουλες!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...