Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάνε προσπάθεια Φεβρουάριο


loralora

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η papou είπε:

Ό, τι και να λέμε...τα ποσοστά είναι συγκεκριμένα...ίσως η ηλικία, ίσως τύχη...τι να πω...

Κοίτα στην δικιά μου περιππερίπτωση τα πράγματα έχουν ως εξης ...ειμαι 23 χρονών Εγώ δεν έχω κάποιο πρόβλημα το πρόβλημα είναι στο σπέρμα και αυτή  την φορά μάλιστα ηταμ και καλύτερο   ..τα εμβρυακια μας ηταν άριστης ποιότητας Α8 ..ενδομήτριο Τέλει ο ολα τέλεια...οποτε ?????!!! Αμα δεν γιν ει που μπορείς να το αποδόσεις???? Πουθενά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Gina 955 είπε:

Κοίτα στην δικιά μου περιππερίπτωση τα πράγματα έχουν ως εξης ...ειμαι 23 χρονών Εγώ δεν έχω κάποιο πρόβλημα το πρόβλημα είναι στο σπέρμα και αυτή  την φορά μάλιστα ηταμ και καλύτερο   ..τα εμβρυακια μας ηταν άριστης ποιότητας Α8 ..ενδομήτριο Τέλει ο ολα τέλεια...οποτε ?????!!! Αμα δεν γιν ει που μπορείς να το αποδόσεις???? Πουθενά....

Αυτό λέω κι εγώ ακριβώς τα ίδια το πρόβλημα ήταν στο σπέρμα,μ ε μία μικρη διαφορά όμως εγώ είμαι 32 χαχαχα,κ μου λένε οι γιατροί δεν υπάρχει περίπτωση να μην πετυχει εγώ μετά τι να πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Αυτό λέω κι εγώ ακριβώς τα ίδια το πρόβλημα ήταν στο σπέρμα,μ ε μία μικρη διαφορά όμως εγώ είμαι 32 χαχαχα,κ μου λένε οι γιατροί δεν υπάρχει περίπτωση να μην πετυχει εγώ μετά τι να πω.

32 είσαι Όχι 42 !!!!!! Μην τρελενεσε και εσύ...αλλες στα 32 δεν έχουν καν παντρευτεί..ολα Καλά θα πανε έτοιμα μας τα έβαλαν!!! Γιατί να πάει κάτι λάθος???????? Το πρόβλημα που είχαμε και δεν μέναμε το έλυσαν αυτοί στο εργαστήριο..απο κει και περα ολα καλα θα πανε και θα μείνουμε εγκυος..δεν βρισκω αλλο εμπόδιο!!! ??? έχεις καθόλου δέκατα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Gina 955 είπε:

32 είσαι Όχι 42 !!!!!! Μην τρελενεσε και εσύ...αλλες στα 32 δεν έχουν καν παντρευτεί..ολα Καλά θα πανε έτοιμα μας τα έβαλαν!!! Γιατί να πάει κάτι λάθος???????? Το πρόβλημα που είχαμε και δεν μέναμε το έλυσαν αυτοί στο εργαστήριο..απο κει και περα ολα καλα θα πανε και θα μείνουμε εγκυος..δεν βρισκω αλλο εμπόδιο!!! ???

Γι αυτό απορω γιατί κ το ενδομητριο ήταν πολύ καλό από άποψη δεκτικοτητας τα εμβρυα καλά τι άλλο θέλουν πια απ τη ζωή μας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Αχχχ αυτή ή τυχη το τελευταίο χρόνο μας έχει ξεχάσει,τεσπα θα είναι θετικό τέλος δεν υπάρχει καμία άλλη περιπτωση?

έχετε συμπτώματα περιόδου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Αυτό λέω κι εγώ ακριβώς τα ίδια το πρόβλημα ήταν στο σπέρμα,μ ε μία μικρη διαφορά όμως εγώ είμαι 32 χαχαχα,κ μου λένε οι γιατροί δεν υπάρχει περίπτωση να μην πετυχει εγώ μετά τι να πω.

 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Γι αυτό απορω γιατί κ το ενδομητριο ήταν πολύ καλό από άποψη δεκτικοτητας τα εμβρυα καλά τι άλλο θέλουν πια απ τη ζωή μας;

εγώ 37...για να σας παρηγορήσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Γι αυτό απορω γιατί κ το ενδομητριο ήταν πολύ καλό από άποψη δεκτικοτητας τα εμβρυα καλά τι άλλο θέλουν πια απ τη ζωή μας;

Θα δούμε!!! Θετικές σκεψεις !!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η papou είπε:

έχετε συμπτώματα περιόδου;

Εγώ είχα σήμερα το πρωί έναν διαπεραστικό πόνο αλλά τώρα είμαι εντάξει,β ρε κορίτσια άλλη μία μέρα μου έμεινε τι θα κάνω δε θελωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η papou είπε:

37 χρονών εννοώ εεεε;;;; όχι πυρετό...:x

Χαχαχαχα ωχ εγώ δεν έχω βάλει θερμόμετρο καθιστε να βάλω μία στιγμή κ θα σας πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Gina 955 είπε:

Ααααααα χαχχαχαχαχαχαχαχαχα Εγώ νόμιζα πυρετό!!

Αααα δε μ άρεσε αυτό που ειδααα 37,1 θα αρχίσει να κατεβαίνει μου φαίνεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Αααα δε μ άρεσε αυτό που ειδααα 37,1 θα αρχίσει να κατεβαίνει μου φαίνεται.

Τα δέκατα είναι καλό σημάδι.....38 να μην φτάσουμε...δν κάνει καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Gina 955 είπε:

Τα δέκατα είναι καλό σημάδι.....38 να μην φτάσουμε...δν κάνει καλό!!!

Όχι αυτό δεν είναι για μένα καλό γιατί μετά την ωορρηξία έχω πάντα 37,4 και τις μέρες πριν τη περίοδο αρχίζει κ κατεβαίνει πάει 37,1 μετά 37 κ μετά μου έρχεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Όχι αυτό δεν είναι για μένα καλό γιατί μετά την ωορρηξία έχω πάντα 37,4 και τις μέρες πριν τη περίοδο αρχίζει κ κατεβαίνει πάει 37,1 μετά 37 κ μετά μου έρχεται.

Δεν είναι πάντα έτσι...μην το σκεφταισε Έτσι!!! Η θερμοκρασία από μονη  δεν λεει τίποτα ? υπάρχουν έγκυες που δεν είχαν καθόλου δέκατα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Gina 955 είπε:

Δεν είναι πάντα έτσι...μην το σκεφταισε Έτσι!!! Η θερμοκρασία από μονη  δεν λεει τίποτα ? υπάρχουν έγκυες που δεν είχαν καθόλου δέκατα!!!!

Το ξέρω θα απότρελαθω στο τέλος δε τη γλιτωνω τη λευκή στολή.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Το ξέρω θα απότρελαθω στο τέλος δε τη γλιτωνω τη λευκή στολή.

 

 

Ηρέμαααα.....δεν σου κάνει καλοο ολο αυτο ...εγω πάλι είμαι χάλια...συναχι φτέρνισμα 37.4 ...πωωω χαλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου μην τρελαίνεστε με τα συμπτώματα που έχετε ή οχι..μοιάζουν πολύ με της περιόδου κ είναι λίγο δύσκολο να το καταλάβεις..πολλές φορές επίσης το διαφορετικό μπορεί να σημαίνει κάτι αλλά μπορεί κ όχι..όλα είναι σχετικά!σ εμένα ας πουμε το στήθος άρχισε να πρήζεται σιγάαα σιγά μετά τη θετική χοριακή..είχα το ένστικτο ότι κάτι καλό έγινε κ από το φόβο μου για την αποτυχία έλεγα 60% ναι και 40% όχι,παρόλο που πίστευα ότι έγινε το θαύμα!!είχα επίσης κ λίγο ελαφρύ συναχάκι στην αρχή..

Δυστυχώς η περόδος της αναμονής είναι το χειρότερο σημείο της προσπάθειας αλλά κ με το να αγχωνόμαστε δεν αλλάζει κάτι..καλή δύναμη κ καλά αποτελέσματα..άντε να ανθίσουν κ σποράκια μαζί με τα λουλουδάκια της άνοιξης!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Κοριτσάκια μου μην τρελαίνεστε με τα συμπτώματα που έχετε ή οχι..μοιάζουν πολύ με της περιόδου κ είναι λίγο δύσκολο να το καταλάβεις..πολλές φορές επίσης το διαφορετικό μπορεί να σημαίνει κάτι αλλά μπορεί κ όχι..όλα είναι σχετικά!σ εμένα ας πουμε το στήθος άρχισε να πρήζεται σιγάαα σιγά μετά τη θετική χοριακή..είχα το ένστικτο ότι κάτι καλό έγινε κ από το φόβο μου για την αποτυχία έλεγα 60% ναι και 40% όχι,παρόλο που πίστευα ότι έγινε το θαύμα!!είχα επίσης κ λίγο ελαφρύ συναχάκι στην αρχή..

Δυστυχώς η περόδος της αναμονής είναι το χειρότερο σημείο της προσπάθειας αλλά κ με το να αγχωνόμαστε δεν αλλάζει κάτι..καλή δύναμη κ καλά αποτελέσματα..άντε να ανθίσουν κ σποράκια μαζί με τα λουλουδάκια της άνοιξης!!????

Και εγω έχω αυτό το συνάχι....μακαρι ο Μάρτης να είναι ο μήνας  μας και να γεμίσουμε από εγκυουλες εδω  μεσα ❤❤ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε κοντευουνε σιγα σιγα οι μερες καλα αποτελεσματα να εχετε και μη σκεφτεστε τα συμπτωματα γιατι οπβς ειπε και η φιλη μας δεν την γλιτωνουμε την στολη χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η casperoula είπε:

Δυστυχώς αρνητικό....έκανα σήμερα το πρωι χοριακή..... δεν είμαι καθόλου καλα :cry:

Λυπαμαι πραγματικα οτι και να σου πουμε ειναι λιγο αλλα το μονο που θα σου πω και ελπιζω να νιωσεις καπως καλυτερα ειναι πως σε καταλαβαινοιυμε πως νιοθεις προσπαθησε να πας παρακατω γιατι για να το προσπερασεις δεν........ Απλα παμε παρακατω ποιο δυνατες και με ποιο πολυ θεληση για ολα για τη ζωη για το ονειρο για ολα!!!!!!!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@love30 εσύ τι κάνεις;;;Σε τι φάση είσαι τώρα;;;

Περιμενω να ερθει η λατρεμενη χαχχαχα στης 14 και να ξεκινησω τις ενεσουλες μου για την εμβρυομεταφορα και βλεπουμε ακομα περνω χαπια απο την υστεροσκοπηση που ειχα κανει!!!! Θα δουμε και το ενδομυτριο και αν ειναι καλο θα παμε αλλιως θα δουμε. (Εχω λεπτο γενηκα ενδομυτριο φαντασου στα καλυτερα του ειναι 7,5 με 8

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...