Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@NikhNikh πολύ σωστά όσα είπες πρέπει να το κάνω screenshot και να τα διαβάζω που και που!

Δεν έχω τη δυνάμη να το πω ακόμα να είμαι ήρεμη κ χαλαρή όταν αδιάθετω κλαίω κάθε φορά απλά τώρα έχω αρχίσει κ το κάνω κρυφά να μην τον στεναχωρω! Δεν μ φτάει σε κάτι! 

Σήμερα έχω κάτι ενοχλήσεις το πρωί το μεσημέρι τίποτα κ τώρα πάλι πονάκια ελαφριά! Ν αρχίσω μάλλον να ? κλαίω χάχα,! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babybaby μια συνταγή πανεύκολη π μ έδωσε μια φίλη Χριστούγεννιατικα μπισκότα γράφει! Κ μελομακάρονα θα κάνω αύριο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh Πολύ σωστά τα λες....να τονίσω το θέμα της περιόδου....τη χρειαζόμαστε κορίτσια,για να κάνουμε τα σποράκια μας....όπως και για τους άντρες μας,δεν υπάρχει χειρότερο συναίσθημα από αυτό που τους δημιουργείται από τις άκαρπες προσπάθειες.....θίγεται ο αντρισμός τους,νιώθουν άχρηστοι και ανίκανοι!!!

@babybabyΩραία...καλά να περάσετε!!

@Scooby! Καλώς σας βρήκα ξανά!!

Έχω λιώσει στη δουλειά και το χαίρομαι!!Όσο για το θέμα εγκυμοσύνης....στις 22/12 άρχισα να έχωλίγο αιματάκι και πονάκια,αλλά περίοδος πουθενά ακόμα....έχω αρχίσει να ανησυχώ πολύ για την περίοδό μου,τα ίδια μου έκανε και τον Οκτώβριο....θα προσπαθήσω να πάω στον γιατρό μετά τις γιορτές γιατί δεν με βλέπω καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η NikhNikh είπε:

@Νινα85 καλος ηρθες κοπέλα μου να πας να δεις τι γίνεται να ξέρεις που βρίσκεσαι

Αυτό θέλω,αλλά με τα ωράρια και μέχρι να πληρωθώ κιόλας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Τι κάνετε? 

Εμενα πέρασε η μέρα η χθεσινή την φοβόμουν κάνω υπομονή βέβαια κ θα δούμε! Εχτές είχα αυτά τα πονάκια σήμερα τίποτα σκέφτηκα το πρωί να κάνω ένα τεστ μιας π τα έχω σε αφθονία αλλά είπα όχι δεν θα κάνεις θα περιμένεις μια φορά!! Αυτά αχ μακάρι κοριτσάκια μ στείλτε μ θετική ενέργεια ⛮ μπεμπεδόσκονη κάτι :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες σας.

@Scooby! μου έχεις όλη τη θετική μου ενέργεια! Ηρεμία και θετική σκέψη :) 
@Νινα85 Καλώς μας ήρθες. Να προσέχεις τον εαυτό σου.
Καλά αποτελέσματα σε όλα τα κορίτσια που -δεν- περιμένουν περίοδο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! μου σου στέλνω όλη μου την θετικη ενέργεια και μπόλικη μπεμπεδοσκονη, εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου ο χρόνος να φύγει αφήνοντας σου το ομορφότερο δώρο της ζωής!! Δεν θέλω να σε ξεσηκώνω αλλά αυτά τα πονάκια που σε πιάνουν και σε αφήνουν είναι πολύ καλό σημάδι!! Μακάρι κοπέλα μου, μακάρι απο μέρα σε μέρα να μας πεις πολύ ευχάριστα νέα!! Και εσύ και όλα τα κορίτσια που προσπαθούνε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mariloux σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μ! Δεν ξέρω αν διάβασες εχτές αυτό π έγραψα ο κύκλος μ έχει άλλαξει κ πάει την μια 30 μέρες κ την άλλη 27 σε αυτόν τον κύκλο ήταν να αδιαθςτησω εχτές στις 27 μ είπαν να περιμένω τον μεγαλύτερο αλλά έχω χαρεί πάρα πολύ!

@misofeggaro σευχαριστω πάρα πολύ μακάρι κορίτσια δεν ξέρω τι θα κάνω από την χαρά μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι @Scooby! μου το διάβασα, είναι αλήθεια οτι ο κύκλος αλλάζει όταν υπάρχουν ελεύθερες επαφές!!! Άντε άντε μακάρι να είμαστε κοντά κοντά!! Περίμενε δυο μερουλες ακόμα και αν ακόμα δεν έχει έρθει η ακατανόμαστη κανεις ένα τεστακι!!! ??

Εγω στην περίοδο πάντα πονάω αφού αδιαθετήσω, στις εγκυμοσύνες μου είχα πονάκια πριν καν αδιαθετησω που έφευγαν μετά απο λίγο!! Αυτό ήταν και κάτι που με προϊδέασε για εγκυμοσύνη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι κ εγώ πάντα πονάω αφού αδιαθετησω αλλά κ τον προηγούμενο μήνα είχα ψιλό πονάκια μακάρι να έχει γίνει το θαυματακι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...