Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

στις πριν 10 ώρες, ο/η Elena o είπε:

@Dim83 ναι για αυτο, αλλα ήταν η δεύτερη εξέταση, πριν απο δυο μήνες που είχα κάνει ήταν 1,43 και τώρα ανέβηκε...

@Elena o τελικά όλες τα ίδια σκεφτόμαστε. Εγώ μέσα σε 2 βδομάδες είχα μια μονάδα διαφορά. ρώτησα λοιπόν και μου είπε ότι αν δούμε την tsh σε γράφημα δεν είναι ευθεία γραμμή. είναι κυματοειδής καμπύλη (ελπίζω να καταλαβαίνεις τι εννοώ). οπότε είναι πιθανό σε κάθε λήψη να την πιάσεις αλλού. φυσικά δεν μπορεί το πάνω με το κάτω να έχει 5 μονάδες διαφορά. το μισό όμως είναι οκ. όταν ξαναπάς ρώτησε κ να δεις θα σου επιβεβαιωσει αυτο που σου λεω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@Dim83 καλως ήρθες κοριτσακι μου!

Λυπάμαι πολύ για αυτα που εχεις περασει ως τωρα.... ευχομαι ο Θεός να σου δίνει δύναμη και συντομα να εχεις μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η peacock είπε:

@Dim83 καλως ήρθες κοριτσακι μου!

Λυπάμαι πολύ για αυτα που εχεις περασει ως τωρα.... ευχομαι ο Θεός να σου δίνει δύναμη και συντομα να εχεις μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη.

Σε ευχαριστώ @peacock με την ωραία photo! ας ευχηθώ το 2018 να μας φέρει λίγη περισσότερη τύχη! 

καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια και καλή βδομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να δειτε που η @Νινα85  ειχε θετικο τεστ...κ αυτη τη στιγμη περιμενει τα αποτελεσματα της χοριακης της!!!!!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Κοριτσια να δειτε που η @Νινα85  ειχε θετικο τεστ...κ αυτη τη στιγμη περιμενει τα αποτελεσματα της χοριακης της!!!!!!❤❤❤

Μακάρι! Χάθηκε κι έχουμε αγωνία...........

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

Καλημέρα σε όλα τα όμορφα κορίτσια!!Νίκη μου καλή αρχή!!!ένα ένα θα σου έρθουν όλα δεξιά το 2018 θα το δεις !!! Καλά το ότι σκέφτομαι και εγώ τη Νίνα 85 είναι τυχαίο; Νίνα έχεις φαν κλαμπ και δε το ξέρεις !!!!!με τόσες κοπέλες να νοιαζόμαστε το αποτέλεσμα θα είναι θετικό το πιστεύω!!!!αναμένουμε ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε??? Καιρό έχω να σας μιλήσω αλλά σας διαβάζω ανελλιπώς!!! @Νινα85 περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια....πραγματικά με συγκινήσατε πάρα πολύ......δεν φαντάζεστε πόσο θα ήθελα να είχα ευχάριστα νέα και να σας έδινα και σε εσάς κουράγιο ακόμη περισσότερο!!!Δυστυχώς βγήκε αρνητικό,αλλά έτρεχα να μαζέψω τα χαρτιά για τη δουλειά και δεν μπορούσα να μπω να σας το πω νωρίτερα....ο καλός μου μου είπε ότι αφού βρήκα δουλειά να πάμε τον άλλο μήνα στο γιατρό να αρχίσουμε σιγά-σιγά τις εξετάσεις και με παρακάλεσε μέχρι τότε να αφήσω πίσω κάθε σκέψη για εγκυνοσύνη και ότι άλλο σχετίζεται με αυτή (συνεπώς και το φόρουμ),να αφοσιωθώ στη δουλειά,στο σπίτι και στα σκυλογατοκορίτσια μας....για ένα μήνα μέχρι να ξεκινήσουμε τις εξετάσεις,να περάσουμε και τις γιορτές χαλαρά σα ζευγάρι και μετά θα ξεκινήσουμε δυναμικά!!!

δεν ξέρω αν θα καταφέρω να το βγάλω από το μυαλό μου και να μην μπω και στο φόρουμ για ένα μήνα,αλλά αξίζει μια προσπάθεια....ήταν τόσο γλυκός.....σας ευχαριστώ πάρα πολύ μέσα από την καρδιά μου!!!Τόσες φίλες είχα και ποτέ δεν μου είχαν σταθεί έτσι.....εύχομαι όταν κάνω come back να είσαστε όλες εγκυούλες και να μου δίνετε συμβουλές,σας φιλώ!!!

 :x  :x  :x  :x  :x  :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νινάκι 85!!!!!!!Σε περιμεναμε με αγωνια απο το πρωι!Ολα για καποιο λογο γινονται...οπως λες κι εσυ.Καλη συνεχεια στη δουλεια σου και με το καλο να μας επιστρεψεις δυναμικη και αισιοδοξη και με μια θετικη χοριακη!Τα φιλια και την αγκαλια μου!!!!!!!!!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Θα μας λειψεις!

Και εμένα θα μου λείψετε πολύ....αχ,άσε με και τα έχω εύκολα τα κλάμματα!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω θα ειμαστε γλυκια μου!Να εισαι σιγουρη!Αλλες με κοιλιτσα και άλλες χωρις...και στην προσπαθεια.

Αφου ειναι καλυτερο για σενα να μην το πολυ σκεφτεσαι και να μην αγχωνεσαι με ολα οσα γραφουμε ,ειναι καλυτερα μια μικρη αποχή απο την παρεα μας!Θα σε σκεφτόμαστε να ξερεις και θα αναμένουμε νεα σου ,όποτε εσυ νιώθεις ετοιμη!!!!!!Χαμογέλα λόξα πιο λοξα πιο λοξα ,να φανεί το στραβο το δοντακι!Ελα χαμογελαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα @Νινα85 ! Σε σκεφτόμουν όλο το πρωί και περίμενα να γυρίσω σπίτι από τη δουλειά για να δω τι έγινες...

Λοιπόν, εσύ που είσαι το πιο αισιόδοξο πλάσμα που έχω γνωρίσει, δε θέλω ηττοπάθειες και στενοχώριες... Άντε να ξεκινήσεις τη δουλίτσα σου κι αυτό το μήνα που θα είσαι πιο χαλαρή και δε θα σκας "θα μείνω-δε θα μείνω" να δεις που μπορεί να έρθει ξαφνικά και αναπαντεχα το σποράκι σου.

Όσο για το φόρουμ νομίζω είναι κάπως άσχετο, αν εσένα σε αγχώνει οκ, αλλά μπορείς να μπαίνεις κάποιες μέρες μέρες αν θέλεις μόνο και μόνο για να μας λες πως είσαι, πως πάει η δουλειά και να μας δίνεις κουράγιο! Α! Και για να βλέπεις μήπως καμιά μας έχει ευχάριστα (εγώ πάλι δεν το βλέπω γι αυτό το μήνα).

Μην τα παρατάς, εις το επανιδείν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Νινα85 είπε:

Κορίτσια....πραγματικά με συγκινήσατε πάρα πολύ......δεν φαντάζεστε πόσο θα ήθελα να είχα ευχάριστα νέα και να σας έδινα και σε εσάς κουράγιο ακόμη περισσότερο!!!Δυστυχώς βγήκε αρνητικό,αλλά έτρεχα να μαζέψω τα χαρτιά για τη δουλειά και δεν μπορούσα να μπω να σας το πω νωρίτερα....ο καλός μου μου είπε ότι αφού βρήκα δουλειά να πάμε τον άλλο μήνα στο γιατρό να αρχίσουμε σιγά-σιγά τις εξετάσεις και με παρακάλεσε μέχρι τότε να αφήσω πίσω κάθε σκέψη για εγκυνοσύνη και ότι άλλο σχετίζεται με αυτή (συνεπώς και το φόρουμ),να αφοσιωθώ στη δουλειά,στο σπίτι και στα σκυλογατοκορίτσια μας....για ένα μήνα μέχρι να ξεκινήσουμε τις εξετάσεις,να περάσουμε και τις γιορτές χαλαρά σα ζευγάρι και μετά θα ξεκινήσουμε δυναμικά!!!

δεν ξέρω αν θα καταφέρω να το βγάλω από το μυαλό μου και να μην μπω και στο φόρουμ για ένα μήνα,αλλά αξίζει μια προσπάθεια....ήταν τόσο γλυκός.....σας ευχαριστώ πάρα πολύ μέσα από την καρδιά μου!!!Τόσες φίλες είχα και ποτέ δεν μου είχαν σταθεί έτσι.....εύχομαι όταν κάνω come back να είσαστε όλες εγκυούλες και να μου δίνετε συμβουλές,σας φιλώ!!!

 :x  :x  :x  :x  :x  :x

Νινα μου ευχομαι οταν ξαναμπεις να μας εχεις ευχαριστα!!! Και να συνεχισεις να μας ανεβαζεις κ εμας με την αισιοδοξια σου? θα μας λειψεις σιγουρα!!! Καλες γιορτες να εχεις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγάπες μου....τι κάνετε???

Δεν τα διάβασα όλα...αλλά είδα ότι έχουμε νέες στην παρέα μας και ότι η Νίκη μας βρήκε δουλειά...θα φωτογραφίζει celebrity....και ότι η Νίνα βρήκε δουλειά και ότι θα κάνει time out.

Κανένα άλλο hot news που έχασα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαι Νίκη μου.

Ξεκίνησες δουλειά ή ακόμα?

Άντε ρε μπράβο...θα σου κάνει και καλό που θα αλλάξεις λίγο το πρόγραμμα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...