Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@Scooby! μπορει να ειναι ο τυχερος σου μηνας και μετα να λες "το μονο μηνα που δεν πηρα και δεν εκανα τεστ, ημουν εγκυος"!!!! στο ευχομαι... ποτε (δεν) περιμενεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! καλά είμαι.. εσυ; όντως ποτέ δεν ξέρεις έχω ακούσει από γνωστές μου ότι εκεί που δεν το περίμεναν τους ήρθε. Δεν ξέρεις ποτέ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1 Δεκεμβρίου!! Μακάρι @babybaby μου! Να είναι το δωράκι μου...! Μ ρώτησε σήμερα τι δώρο θέλω για Χριστούγεννα του είπα μωράκι χχαχα δεν μπορώ να το βγάλω από το μυαλό μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! μόνο εγώ δεν ζητάω δώρο ένα μωρό; και ζητάω ότι άλλο να είναι; τον 1 χρόνο που προσπαθούσαμε ζήτησα. Φέτος ζήτησα άλλο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφήστε κορίτσια, όλες και όλοι που το θέλουμε τόσο αυτό ζητάμε. Και ο άντρας μου εχθές την ώρα που έσβηνε τα κεριά, μου λέει "έκανα ευχή, ξερεις τι ζήτησα..."

μακαρι να ερθει σε ολους μας που το θελουμε τοσο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babybaby θα μας έρθει κ θα είμαστε τόσο πολύ πολύ ευτυχισμένες! Εγώ ακόμα δεν έχω καταφέρει Ν μην το σκέφτομαι Ν μην το λέω κάθε μερααα! Αλλά π θα πάει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαφορά αλλά ζήτησα..  πάντα λέω πριν κοιμηθώ που κάνω το σταυρό μου οπότε θέλει ας έρθει.. μάλλον δεν είναι ακόμη η ώρα του να έρθει.. Όπως είπε και η μαμα μου... Όλα για κάποιο λόγο γίνονται..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια....να'μαι κ εγώ...έκανα τις κατασκευές μου,τελείωσα το φανταστικό μου σαπούνι,έφτιαξα χαρουπόμελο και χαρουπάλευρο,καθάρισα,πήγα να καώ ζωντανή με το τζάκι και να βάλω φωτιά και στο σπίτι και....να'μαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η NikhNikh είπε:

@Νινα85 καλέ πως λίγες βάλεις φωτιά; τι είναι το χαρουπαλευρο; 

Δεν άναβε το τζάκι και πώς μου ήρθε έριξα βενζίνη....μετά απλά έτρεχα...άρπαξε το μπουκάλι στο χέρι,βγήκε η φωτιά έξω από το τζάκι,έτρεξα κ εγώ στο νεροχύτη με το φλεγόμενο μπουκάλι γεμάτο βενζίνη....εκεί να δεις τί έγινε που δεν ξέρω πως,άρπαξε ο νεροχύτης (άδειος) και να ρίχνω νερό και να φουντώνει...πάει λέω,τώρα κάηκα και έκαψα και το σπίτι ( να μην ξέρω και τί γίνεται στο γραφείο με τη φωτιά που έκαιγε έξω από το τζάκι)...σε κλάσματα δευτερολέπτου "τσαντίστηκα" που δεν έσβηνε με το νερό και άνοιξα τέρμα τη βρύση κ εκεί έσβησε,μαύρος βέβαια ο νεροχύτης..ωραία λέω,κάτσε να δούμε και τί γίνεται μέσα...ευτυχώς έσβησε με το που ξεθύμανε η βενζίνη...δεν έκαψα τίποτα και δεν κάηκα πουθενά....δεν το πιστεύω ότι τη γλύτωσα έτσι!!!

Είναι αλεύρι από χαρούπι....το χαρούπι δυναμώνει το σπέρμα ό,τι πρόβλημα κ αν έχει....με το που το διάβασα χθες,το έψαξα και σε άλλα site και αφού έλεγαν το ίδιο άρχισα κ εγώ να φτιάχνω!!!:)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Νινα85 καλέ.. Βενζίνη... ποτέ νερό δεν σβήνει το νερό την φωτιά.. άλλη φορά με αλάτι... κατάλαβα..

Κορίτσια εγώ πλέων στον ύπνο μου βλέπω τελευταία ότι έρχεται η περιοδος μα σε κάθε όνειρο..!! Ας έρθει να ηρεμήσω και είναι και νωρίς να έρθει.. 

Καλημέραααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!
Και εγώ περιμένω το Χριστουγεννιάτικο δωράκι μου! Τέλος της εβδομάδας που θα έχω 2 ημέρες καθυστέρηση (λέμε τώρα) θα κάνω το τεστάκι μου και όλα θα πάνε καλά... Εύχομαι τα καλύτερα σε όσες επιθυμούν ένα γερό - πάνω απ'όλα-  μωράκι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα!
Και εγώ περιμένω το Χριστουγεννιάτικο δωράκι μου! Τέλος της εβδομάδας που θα έχω 2 ημέρες καθυστέρηση (λέμε τώρα) θα κάνω το τεστάκι μου και όλα θα πάνε καλά... Εύχομαι τα καλύτερα σε όσες επιθυμούν ένα γερό - πάνω απ'όλα-  μωράκι! 

Σου εύχομαι να έρθει το δωράκι σας καλά αποτελέσματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Νινα85 είπε:

Δεν άναβε το τζάκι και πώς μου ήρθε έριξα βενζίνη....μετά απλά έτρεχα...άρπαξε το μπουκάλι στο χέρι,βγήκε η φωτιά έξω από το τζάκι,έτρεξα κ εγώ στο νεροχύτη με το φλεγόμενο μπουκάλι γεμάτο βενζίνη....εκεί να δεις τί έγινε που δεν ξέρω πως,άρπαξε ο νεροχύτης (άδειος) και να ρίχνω νερό και να φουντώνει...πάει λέω,τώρα κάηκα και έκαψα και το σπίτι ( να μην ξέρω και τί γίνεται στο γραφείο με τη φωτιά που έκαιγε έξω από το τζάκι)...σε κλάσματα δευτερολέπτου "τσαντίστηκα" που δεν έσβηνε με το νερό και άνοιξα τέρμα τη βρύση κ εκεί έσβησε,μαύρος βέβαια ο νεροχύτης..ωραία λέω,κάτσε να δούμε και τί γίνεται μέσα...ευτυχώς έσβησε με το που ξεθύμανε η βενζίνη...δεν έκαψα τίποτα και δεν κάηκα πουθενά....δεν το πιστεύω ότι τη γλύτωσα έτσι!!!

Είναι αλεύρι από χαρούπι....το χαρούπι δυναμώνει το σπέρμα ό,τι πρόβλημα κ αν έχει....με το που το διάβασα χθες,το έψαξα και σε άλλα site και αφού έλεγαν το ίδιο άρχισα κ εγώ να φτιάχνω!!!:)

 

Καλημερα καλε πυρομανεις εισαι πωπω μια πετσετα να εβαζες πανω απο το μπουκαλι που κεγοταν θα εσβηνε !!!! Για να αναβει θα σου πω τι κανει χρονια η γιαγια μου περνει σε ενα μπολακι βαζακι οτι θες τελος παντω βαζει μεσα κομματια απο υφασμα κομμενα και τα εμποτιζει με πετρελαιο βγαζει ενα κομματακι υφασμα καθε φορα και αναβει αμεσως !!! Υπαρχουνε και κατι κυβακια στο εμποριο που βαζεις και αναβουνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Πραγματικά είμαι αστέρι με τις φωτιές και δεν έχω κινδυνέψει ποτέ ξανά...να φανταστείτε ότι τζάκια και ψησταριές όλοι εμένα βάζουν πάντα να τα ανάψω γιατί το έχω...αφού είχα βάλει κυβάκια και δεν βιαζόμουν να την ανάψω...τί με έβαλε να ρίξω βενζίνη;;Αφού πήρα τηλεφωνο τον καλό μου να με ηρεμήσει γιατί από την ταραχή είχε αρχίσει να με πιάνει κρίση πανικού και δεν το πίστευε ότι έκανα τέτοια βλακεία....ήταν η κακιά η ώρα!!!

Μακάρι αυτά τα Χριστούγεννα να πάρουμε το δωράκι μας.....μια μεγάααλη χοριακή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

Να ρωτήσω κάτι πως καταφέρατε και κλείσατε ραντεβού στο κεντρο μεσογειακής αναιμίας.; 

Μας είχαν κλείσει μετά από λίγο καιρό (νομίζω κάνα μήνα) και μας είχαν πει συγκεκριμένη μέρα και ώρα (Τετάρτη 11:00 αν θυμάμαι καλά) γιατί μας είχαν εξηγήσει οτι μαζεύουν όλα τα ζευγάρια μία μέρα και ώρα τη εβδομάδα για να κάνουν την εξέταση κα να τρέξουν το μηχάνημα. Αυτά απ'ότι θυμάμαι για το μοριακό έλεγχο, για την αρχική εξέταση δε θυμάμαι, αλλά δε νομίζω να ήταν τόσο δύσκολο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babybaby καλά πως τα κατάφερες εμείς προσπαθήσαμε να κλείσουμε και μέσο τηλεφωνητή αν το λέω καλά μέχρι να συνεννοηθούμε άστα μέχρι που πήραμε τηλ σε ένα άλλο νούμερο και πάλι δεν καταφέραμε να κλείσουμε. Θα ξανά δοκιμάσουμε για την Δευτέρα. Ένας μας είπε για την Πέμπτη αυτή αλλά δεν μπορεί να πάρει άδεια ο άντρας μου. Και το απόγευμα είναι στο Άγιο Σάββα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

@babybaby καλά πως τα κατάφερες εμείς προσπαθήσαμε να κλείσουμε και μέσο τηλεφωνητή αν το λέω καλά μέχρι να συνεννοηθούμε άστα μέχρι που πήραμε τηλ σε ένα άλλο νούμερο και πάλι δεν καταφέραμε να κλείσουμε. Θα ξανά δοκιμάσουμε για την Δευτέρα. Ένας μας είπε για την Πέμπτη αυτή αλλά δεν μπορεί να πάρει άδεια ο άντρας μου. Και το απόγευμα είναι στο Άγιο Σάββα. 

Κι εμεις παντως ειχαμε ζητησει αδεια και οι 2, δε γινοταν απογευμα, γενικως δεν υπηρχε ευελιξια, μας ειπαν μια μερα και ωρα κι αναγκαστικα πηραμε αδεια (βασικα εγω δε μπορουσα να παρω αδεια κι ετσι απλα εφυγα λιγο απο τη δουλεια, πηγα, μου πηραν αιμα και ξαναγυρισα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...