Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η babybaby είπε:

χαχαχα ναι του χρειαζεται! μα εγω ηξερα πως για ενα ετος δε μπορεις να απολυθεις; δεν ισχυει; τι απολυσεις λεει αυτος;

Παληνδρομησε δυστηχως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babybaby είπε:

οχι χιλια συγγνωμη, δεν το ειχα δει... καλα, ενας λογος ακομα που ειναι τοοοοσο ελεεινος... ελεος...

Και να μου ελεγε σημερα κατσε δεν υπαρχει περιπτωση απο τη στιγμη που φερθηκε ετσι !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η love30 είπε:

@Rosemaryαυτο σκεφτηκα να του κανω εχω παει στο λογυστημου να δω τι δικαιουμε και βλεπουμε!!!!!περιμενω αυριο τηλ απο το δικο μου λογ. Και θα δω μπορει να παω στην επιθεωρηση γιατι επερνα ενσυμα 4ωρου και δουλευα 7ωρο ουτε αδεια τιποτα ουτε ρεπο !!!αδεια μια εβδομαδα μονο!!!

Κ οχι μονο αυτο... Στην επιθεωρηση μπορεις να κανεις καταγγελια οτι απολυεσαι λογο κυησης που τερματιστηκε (κ αυτο ειναι ξεκαθαρο). Μπορει να μην πετυχεις τιποτα, μπορει ομως κ να φοβηθει το τρεξιμο κ το κραξιμο κ να το ξανασκεφτει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Και να μου ελεγε σημερα κατσε δεν υπαρχει περιπτωση απο τη στιγμη που φερθηκε ετσι !!

Το θέμα είναι όμως τί θα κάνεις από δουλειά μετά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θα ψαξω γιατι θα κανω ξανα προσπαθεια σς λιγο καιρο  καινο γιατρος ειπε να παω σε δυκηγορο αλλα δεν το τρχω το θεμα ως εκει  να πανε ολα καλα θελω και θα δουμε μετα απο δουλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η love30 είπε:

Δεν θα ψαξω γιατι θα κανω ξανα προσπαθεια σς λιγο καιρο  καινο γιατρος ειπε να παω σε δυκηγορο αλλα δεν το τρχω το θεμα ως εκει  να πανε ολα καλα θελω και θα δουμε μετα απο δουλεια!

Ωραία...θα είσαι σπίτι....με περισσότερη ξεκούραση και χωρίς το άγχος της δουλειάς....καλό βέβαια θα ήταν να ξεκινήσεις κάτι που σ'αρέσει να κάνεις για να μη φρικάρεις....πχ πλέξιμο,κατασκευές,ζωγραφική....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια δυστυχώς δεν ξέρω Πολλά με το θέμα... Το μόνο π ξέρω είναι ότι όσο είσαι έγκυος δεν μπορούν να σε διώξουν. Μετά όμως αν θέλεις να πάρεις όλους τους μήνες δεν ξέρω νομίζω ότι μπορούν? (δεν γνωρίζω καθόλου ότι έχω ακούσει) πάντως είναι πολύ κρίμα να μην μπορείς να κάτσεις τι 2 μήνες? Αν είναι δυνατόν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Ααααα και το αφεντικο μου θεος τι να σας πω με το που εμαθε οτι ειμαι εγκυος ηθελε να με απολυσει και σημερα που του πηγα να υπογραψει την αδεια τον ενοιαζε αν μπορει να κανει απολυση τωρα η να περασουνε οι μερες!

Ε δεν είμαστε καλά..!!!!!Ο άνθρωπος είναι μεγάλο ....νούμερο για να μην πω τίποτα άλλο..τι να σου πω βρε κορίτσι μου, κοίτα να ηρεμήσεις και όλα να πάνε καλά εύχομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Ξερω να κενταω και το κανω απο εχθες που τελειωσα τις δουλειες του σπιτιου! Ετσι ξεκουραση και θα πανε ολα καλα!!!!

Ξέρεις και κεντας τι ωραία..!! Αν θες έχω εγώ δουλειές.. αστειεύομαι.. όντως ο εργοδότης ήταν μην πω..

Κορίτσια αυτό με την άδεια δεν έχω ιδέα να σας πω.. απλά σας παρακολουθώ  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειπε οτι και καλα θα εκανε καποιες απολυσεις τωρα πια απο τις δυο δςν εχω ιδεα αλλα ποτε θα το ελεγε την μια μερα θα το ελεγε και την αλλη θα μας απελυε γιατι και καλα εκανε προσλυψη την αρραβωνιαστικια του αρραβωνιαστηκε πριν λιγο καιρο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Εγώ κορίτσια δυστυχώς δεν ξέρω Πολλά με το θέμα... Το μόνο π ξέρω είναι ότι όσο είσαι έγκυος δεν μπορούν να σε διώξουν. Μετά όμως αν θέλεις να πάρεις όλους τους μήνες δεν ξέρω νομίζω ότι μπορούν? (δεν γνωρίζω καθόλου ότι έχω ακούσει) πάντως είναι πολύ κρίμα να μην μπορείς να κάτσεις τι 2 μήνες? Αν είναι δυνατόν! 

Scoody, νομιζω εχεις ανοιξει το καλυτερο τοπικ εδω μεσα ε...!!! Γραφουμε Ο,ΤΙ γουσταρουμε!!!

ΠΟΤ ΠΟΥΡΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

Ξέρεις και κεντας τι ωραία..!! Αν θες έχω εγώ δουλειές.. αστειεύομαι.. 

Κορίτσια αυτό με την άδεια δεν έχω ιδέα να σας πω.. απλά σας παρακολουθώ  

Κοριτσακι μου ερχομε τι θες να κανουμε να στρωσουμε να στολισουμε τι θελεις εσυ χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η love30 είπε:

Κοριτσακι μου ερχομε τι θες να κανουμε να στρωσουμε να στολισουμε τι θελεις εσυ χαχαχχα

Να στολίσουμε... Και να στρώσουμε.. χαχαχα με έχει κάνει η καταραμένη να μην έχω κουράγιο να κάνω δουλειές ούτε να σταθώ πολύ... ας περάσει και θα κάνω όλα μαζί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κ γω έχω δουλειές love μου. Πρέπει να στρώσω χάλια. Κ μόνο τη μικρή να μ κρατήσεις μ φθάνει.

Πηγές στο γιατρο χθες νομίζω. Τι σ ειπε; εκτός αν μας έγραψες κ τ έχασα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Αχ κ γω έχω δουλειές love μου. Πρέπει να στρώσω χάλια. Κ μόνο τη μικρή να μ κρατήσεις μ φθάνει.

Πηγές στο γιατρο χθες νομίζω. Τι σ ειπε; εκτός αν μας έγραψες κ τ έχασα.

Κι εγω ρε κοριτσια εχω τα κωλοχαλια... αυριο τα περιμενω, να τα στρωσω μεσα στο σκ... και βαριεεεμαιι... πολυ αυτη τη διαδικασια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε μην ανχονεστε θα κανω ενα τουρνε θα λεω τωρα και στην πολη σας !!!!! Θα σας βοηθησω οτι θελετε αλλα την ποιο καλη δουλεια θα την κανω στην @Diwni που θα κρατησω την μπουμπου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

Όταν λες ζωντανά; 

Ψιλοπράγματα...4 σκυλάκια μικρομεσαίου κοπριτούλες και 3 γατούλες,οι 2 είναι περίπου 3 μηνών....τρώνε πλέον μόνες τους....μεγάλη χαρά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Νινα85 είπε:

Ψιλοπράγματα...4 σκυλάκια μικρομεσαίου κοπριτούλες και 3 γατούλες,οι 2 είναι περίπου 3 μηνών....τρώνε πλέον μόνες τους....μεγάλη χαρά!!!

Λέω κι εγώ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χάχαχα ναι τέλειο το θέμα μου... Χαχα εγώ αύριο θα κάνω το σπίτι σήμερα πονάω με την καταραμένη ?... Κορίτσια να ρωτήσω κάτι? Καπνιζετε ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...