Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ !


Recommended Posts

Γειά σας κ απο μένα κορίτσια...Την Παρασκευή 9/1/2009 πήγα με πρόκληση στο Μητέρα γιατί δεν άντεχα άλλο απο το βάρος...Κανονικά ήταν να γεννήσω εχθές....

Συννενοήθηκα όμως με τον γιατρό κ με έβαλε 5 μέρες πιο νωρίς κ όλα καλά...πήγα 5 το πρωί στο μαιευτήριο με τεχνιτούς πόνους, στις 2 το μεσημέρι ειχα διαστολή 10 κ γέννησα στις 2.45 το μεσημέρι.

Αυτο που άφησε άφωνο τον γιατρό κ όλους εκει μέσα ήταν οτι εγω ενώ ήμουν αρκετά αδύνατη (έχετε δεί φωτος) γέννησα τελικά ένα μωρό 3600 με φυσιολογικό τοκετό....Ο γιατρός τα παιξε....

Μου είπε οτι μάλλον οφειλεται στο γεγονός οτι έκανα γυμναστική κ είχα πολύ χαλαρούς συνδέσμους κ ο μπέμπης ξεγλίστρησε εύκολα...

Ήταν πολύ ωραία εμπειρία η γέννα...

Κορίτσια ειμαι ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΈΝΗ...

Εχθές το απόγευμα γυρισαμε σπίτι κ ανυπομονώ να σας στείλω φωτος....

Απλά μου εχει χαλάσει ο σταθερός υπολογιστής (ειμαι στο laptop τώρα), κ με την πρώτη ευκαιρία θα σας στείλω...Μου αρέσει πολύ ο μπέμπης μου κ το πρώτο μας βράδυ ήταν σχετικά πολύ καλό...είναι ύσηχος κ του αρέσει πολύ το νερό....

Κοριτσια σας εύχομαι ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ σε όλες όσες ακολουθείτε....

Να το ευχαριστηθείτε....

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ Κ ΑΠΟ ΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΣΤΟ MAMMYLAND ( το υπόσχομαι), γιατί μου αρέσει τελικά παρα πολύ αυτή η παρέα....

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ......:woohoo: :kiss:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ante eirini...kathe mera koitousa...na sou zisei glikeia mou o mpempulakos sou.....na einai tixeros kai ugiestatos mexri ta batheia girateia tou......oti epitheite na to apoktisei aploxeraaaaaa..filia pollaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

irenecante μου να σου ζήσει ο μπέμπης σου!!!!!!!!!!!!Τελικά τίποτα δεν ήταν ..σαν νεράκι γλίστρησε!!!Καλή λοχεία να έχεις!!Περιμένουμε φωτο του μπέμπη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτελους!!!! Και ειχα αρχισει να ανυσηχω...

Να σου ζησει ο μπεμπουλης σου!!!!:woohoo: Να σου δινει μονο χαρες !!!!

Χαιρομαι πολυ που καταφερες να γεννησεις φυσιολογικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει κουκλίτσα το νέο μέλος!!!!

Να είναι πάντα γερός και τυχερός ο μπεμπούλης σου!!!!!

Με τον εύκολο τοκετό σου δίνεις κουράγιο και σε όλες εμάς που είμαστε στην αναμονή!!! Να είστε καλά και πάλι ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ο μπεμπουλάκος σου!!!Να τον καμαρώσετε οπως ποθειται και να ειναι παντα γερος και πολυ ευτυχισμενος!!!Φιλακια στα μπουτακια του μικρου:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια Ειρηνη μου!!!!!!!!!:woohoo:

να σας ζησει ο μπεμπουλης!!! κι εσεις, να 'στε γεροι και δυνατοι, να τον μεγαλωσετε με πολλη πολλη αγαπη!!!

μπραβο βρε κοπελα μου, μια χαρα, πολυ καλα γεννησες! κι εγω τις ιδιες ωρες εκανα συνολικα, που ξεκινησαν οι πονοι φυσιολογικα!!

με το καλο να σαραντισετε!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη μου συγχαρητήρια!!! Να σου ζήσει ο μπέμπης σου ο γλυκός και να 'σαι πάντα καλά! Περιμένουμε πολλές φωτογραφίες! Φιλιά!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Ειρήνη πολύ χαίρομαι που όλα πήγαν καλά. Να σου ζήσει το μωράκι, να το χαίρεστε να είναι πάντα υγιής και ευτυχισμένος.:)

Θα περιμένουμε τις φωτογραφίες σας :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΜΟΝΟ ΧΑΡΕΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ.ΟΠΟΤΕ ΒΡΕΙΣ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ.ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη χαρηκα πολυ για σενα!!

Να σου ζησει το αγορακι σου!

Να ειναι παντα γερο και ευτυχισμενο!!!

Να χαιρεστε την οικογενεια σας και να χαιρεστε καθε στιγμη ολοι μαζι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια κ πάλι σας ευχαριστώ πάρα πολύ..Νατάσσα μου κ εσυ με το καλό κοπέλα μου....

και εσύ καλλή μου με το καλό να δείς κ το δικό σου αγοράκι....

κοριτσια τι καλές που είστε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει το παιδάκι σου και να είναι η ζωή σας τόσο άνετη όσο ήταν και η γέννα σου!

Να είστε πολύ-πολύ ευτυχισμένοι και μη μας ξεχάσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΣΟΥ!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ,ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΚΑΙ ΚΛΟΦΩΤΙΣΜΕΝΟ!!ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΟΠΩΣ ΕΣΕΙΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!!!ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΑΝΕ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααα να σου ζησει το νινακι σου....ευχομαι να σου πανε ολα καλα κ να μη συναντησεις καμια δυσκολια...προσοχη τωρα ποιον βαζεις στο σπιτι κ ποιοσ πλησιαζει τον πριγκηπα σου...χαρηκα πολυ κ παλι να σου ζησει!!!πολλα γλυκα φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια και από μένα! Δίκιο μάλλον είχε o γιατρός όταν είπε ότι έκανε καλό η γυμναστική, εγώ περπατούσα με τις ώρες και τελικά γέννησα πολύ εύκολα!

Να χαίρεστε τη νέα ζωή και όλα να είναι καλά!

Εύη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι ωραια.μπραβο να σου ζησει και να τον χαιρεσαι.να ειστε παντα ευτυχισμενοι οσο και αυτες τις μερες.τι τελεια ολα καλα πηγαν.αντε και σε εμας που περιμενουμε ολα καλα να πανε.και παλι να σου ζησει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ!!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΕΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ "ΤΟΝ ΑΞΙΖΕ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ".....;)

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΟ.... ΚΙ ΕΣΥ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΥΠΕΡΗΦΑΝΗ ΓΙ ΑΥΤΟΝ.....!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...