Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παπαγεωργίου εξωσωματική


Pelagia1978

Recommended Posts

Γεια σας πρώτη φορά γράφω ενώ παρακολουθώ συζητήσεις εδώ κ δύο μήνες όπου και ξεκίνησε ο δρόμος για εξωσωματική.....Στις 24/10 περνάω επιτροπή.....Σας παρακαλώ πείτε μου γνωμές-εμπειρίες από το Παπαγεωργίου Θεσσαλονίκη Ευχαριστώ :-):-):-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Pelagia1978 είπε:

Γεια σας πρώτη φορά γράφω ενώ παρακολουθώ συζητήσεις εδώ κ δύο μήνες όπου και ξεκίνησε ο δρόμος για εξωσωματική.....Στις 24/10 περνάω επιτροπή.....Σας παρακαλώ πείτε μου γνωμές-εμπειρίες από το Παπαγεωργίου Θεσσαλονίκη Ευχαριστώ :-):-):-):-)

γεια σου κοριτσάκι! Εγώ ξεκίνησα το πρώτο μου ραντεβού στο Παπαγεωργίου τον Ιούνιο. Αύριο έχω ραντεβού 2η μέρα περιόδου για υπέρηχο και εξετάσεις και αν ολα ειναι καλα ξεκινάω διεγερση.. Εκεί έκανα και τον φάκελο για την επιτροπη.. Έχουν πολύ καλή οργάνωση και πολυ καλή ομάδα! Οτι χρειαστείς πες μου εδώ ή σε μήνυμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Pelagia1978 είπε:

Ναι Θέλω να σε ρωτήσω το προσωπικό μνμ από που το στέλνω;;;χα χΑ χα ΕΔΩ ΑΣΧΕΤΗΗΗΗΗ

Χαχαχα δεν πειράζει. Πάνω πάνω δεξιά πατάς κάτι γραμμουλες και ανοίγει και δείχνει ένα φακελάκι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...