Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εμφυτευση ή κατι αλλο?


Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Μαρια26 είπε:

Σήμερα δεν είμαι σε τόσο καλή κατάσταση..  Κοιμήθηκα μεν αλλά από ψυχολογία χάλια.  Χθες είχα ένα ψιλό ζόρι με το στομάχι και έκανα εμετους όλο το βράδυ τα υγρά εξαφανίστηκαν πάλι και ενώ περιμένω αύριο περίοδο κανένα σημάδι.. Ωστόσο ξύπνησα σήμερα και με έπιασαν τα κλάματα για μια εντελώς χαζή αιτία (είπαμε να παραγγείλουμε καφέ για να πάρει και ο φίλος μου μαζί στη δουλειά και ο φούρνος ήταν κλειστός!!) 

αχ βρε Μαρακι ολες εχουμε περασει απο το στάδιο αναμονης...εγω ξερεις ποσα αρνητικα τεστ εκανα?ποσες αρνητικες χοριακες?ασε!μη σε παιρνει απο κατω!αυτο με τα κλαματα ειναι απο το αγχος σου!πρεπει να χαλαρώσεις κ να σκέφτεσαι οτι ηταν να κανετε αυτον τον μηνα το κάνατε!κανε υπομονη λιγες μερες ακομα κ θα ξερεις!σρ ποια μερα εισαι σμρ κ τι κυκλους εχεις συνηθως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 590
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι ωραία παρέα που είστε κοριτσια μου!!!!

@Μαρια26 , αύριο θα ξέρεις λοιπόν! !!πιστεύω θετικό να είναι το τεστ με όλα αυτά που περιγράφεις!

@Κατερίνα21 , στην μαγειρική το έριξα αλλά ένιωσα αδιαθεσια και έκατσα λίγο! Φυσικά μπορεί να είναι και ιδέα μου!

@elenaaa445 , έχεις ακούσει καρδούλα? ???τι πρώτο τι δέκατο η αγωνία είναι ακριβώς η ίδια! !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

αχ βρε Μαρακι ολες εχουμε περασει απο το στάδιο αναμονης...εγω ξερεις ποσα αρνητικα τεστ εκανα?ποσες αρνητικες χοριακες?ασε!μη σε παιρνει απο κατω!αυτο με τα κλαματα ειναι απο το αγχος σου!πρεπει να χαλαρώσεις κ να σκέφτεσαι οτι ηταν να κανετε αυτον τον μηνα το κάνατε!κανε υπομονη λιγες μερες ακομα κ θα ξερεις!σρ ποια μερα εισαι σμρ κ τι κυκλους εχεις συνηθως?

30-31 μέρες και περίοδο 6 μέρες.. Κάθε μήνα αρχίζουν οι πονοι δύο με τρεις μέρες νωρίτερα τώρα τίποτα..  Απλά είναι ένα άγχος γιατί ενώ το συζητάμε και το θέλουμε το υπολογιζαμε για αργότερα.. (Είμαστε και πολύ λίγο καιρό μαζί και όσο να'ναι έχω έναν φόβο).. Και με τόσα έξοδα που τρέχουν αυτό το διάστημα.. Από την άλλη κάθε φορά που βλέπω το μωράκι του αδερφού του και βλέπω και εκείνον πως είναι με το μωρό το θέλω πάρα πολύ!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Τι ωραία παρέα που είστε κοριτσια μου!!!!

@Μαρια26 , αύριο θα ξέρεις λοιπόν! !!πιστεύω θετικό να είναι το τεστ με όλα αυτά που περιγράφεις!

@Κατερίνα21 , στην μαγειρική το έριξα αλλά ένιωσα αδιαθεσια και έκατσα λίγο! Φυσικά μπορεί να είναι και ιδέα μου!

@elenaaa445 , έχεις ακούσει καρδούλα? ???τι πρώτο τι δέκατο η αγωνία είναι ακριβώς η ίδια! !!!!!!

Κοριτσάκι μου σε ευχαριστώ πολύ!! Σου εύχομαι το καλύτερο μέσα από την καρδιά μου!!!  :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου..σημερα δεν λενε να ανοιξουν τα ματια...

Σηκωθηκα πριν λιγο να μαγειρεψω..και παλι νυσταζω... Ενιωσα κατι υγρα..λεω ηρθε..αλλα τιποτα!! 

@Ε.Γ.Α. μου μπορει και να μην ειναι... Αν εχεις ησυχία στο σπιτι..κατσε διαβασε ενα βιβλιο και χαλαρωσε..εγω το εριξα στον υπνο σημερα...το σωμα μου δεν θελει να συντονιστει... Σκεψου οτι μαγειρεψα σνιτσελ και με τη μυρωδια μονο ειχα εναν κομπο στο στομαχι..μου ερχοταν εμετος...αλλα επρεπε ο αντρας μου να βρει φαγακι... Αυτα!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μαρια26 σε ευχαριστώ πάρα πολύ! !!!!!!!?????

@Κατερίνα21 , ησυχία με τις δύο κούκλες μου εδώ δεν παίζει! !!!αλλά να σου πω καλύτερα γιατί έτσι κάνω συνέχεια κάτι άλλο και ξεχνιεμαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ε.Γ.Α. ετσι μπραβο!! Κανε οτιδηποτε και στο ευχομαι αυριο να μην εχεις καθολου καφε...και να αρχισεις να μετρας μερες καθυστερησης!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατερίνα21 ,δύσκολο μωρέ. ... πολλά καφέ υγρα....νομίζω δε θα έπρεπε τόσα πολλά. ... και εντονη ενόχληση αριστερά χαμηλα....τη μία στιγμη είμαι τόσο αισιοδοξη και την άλλη όχι. .....

@elenaaa445 , φοβερή εμπειρία έτσι? ??? Εύχομαι όλες οι κοπέλες να την νιώθουν σύντομα! !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

@Κατερίνα21 ,δύσκολο μωρέ. ... πολλά καφέ υγρα....νομίζω δε θα έπρεπε τόσα πολλά. ... και εντονη ενόχληση αριστερά χαμηλα....τη μία στιγμη είμαι τόσο αισιοδοξη και την άλλη όχι. .....

@elenaaa445 , φοβερή εμπειρία έτσι? ??? Εύχομαι όλες οι κοπέλες να την νιώθουν σύντομα! !!!

Κορίτσι μου δεν πτοουμαστε οτι και να γινει!!!

Να σας ρωτησω κατι... Απο την τεταρτη οποτε τρωω σοκολατα παρατηρησα οτι εχω ταχυκαρδια..εχετε κατι υποψη σας? Ειναι φυσιολογικο? Αυτο δεν το ειχα ποτε πριν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Κορίτσι μου δεν πτοουμαστε οτι και να γινει!!!

Να σας ρωτησω κατι... Απο την τεταρτη οποτε τρωω σοκολατα παρατηρησα οτι εχω ταχυκαρδια..εχετε κατι υποψη σας? Ειναι φυσιολογικο? Αυτο δεν το ειχα ποτε πριν...

Δεν έχω ακούσει κάτι για τη σοκολάτα! Ούτε μου είχε συμβεί εμένα να σου πω την αλήθεια! !!!

Ναι δεν υπάρχει λόγος να πέφτουμε ψυχολογικά! !!όπως είπαμε όλα γίνονται για καποιο λόγο! !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλως σας βρηκα!

Σας παρακολουθω το τελευταιο διαστημα και θελω να μοιραστω μαζι σας την δικη μου εμπειρια!

Λοιπον,στη δικη μου περιπτωση δεν ειχα καθολου αιμα ή υγρα κατα την εμφυτευση...μονο πονο 5-6 ημερες μετα τη συλληψη (μερικες δυνατες σουβλιες χαμηλα).

Επειτα ακολουθησαν πονοι που ηταν ακριβως σαν περιοδου τις μερες που περιμενα να αδιαθετησω.

Επειτα εκανα χοριακη η οποια βγηκε θετικη!Μεχρι και σημερα (8w 5d) τα μονα που νιωθω ειναι υπνηλια και δυσκοιλιοτητα. Α,και κατα τη διαρκεια της 6ης εβδομαδας ενιωσα "αυξηση" στο μεγεθος του στηθους.

Η δικη μου συμβουλη ειναι να ειστε χαλαρες και ηρεμες ,να βρειτε ενα γιατρο που σας εμπνεει εμπιστοσυνη κι ολα θα γινουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Stacy34 είπε:

Κοριτσια μου καλως σας βρηκα!

Σας παρακολουθω το τελευταιο διαστημα και θελω να μοιραστω μαζι σας την δικη μου εμπειρια!

Λοιπον,στη δικη μου περιπτωση δεν ειχα καθολου αιμα ή υγρα κατα την εμφυτευση...μονο πονο 5-6 ημερες μετα τη συλληψη (μερικες δυνατες σουβλιες χαμηλα).

Επειτα ακολουθησαν πονοι που ηταν ακριβως σαν περιοδου τις μερες που περιμενα να αδιαθετησω.

Επειτα εκανα χοριακη η οποια βγηκε θετικη!Μεχρι και σημερα (8w 5d) τα μονα που νιωθω ειναι υπνηλια και δυσκοιλιοτητα. Α,και κατα τη διαρκεια της 6ης εβδομαδας ενιωσα "αυξηση" στο μεγεθος του στηθους.

Η δικη μου συμβουλη ειναι να ειστε χαλαρες και ηρεμες ,να βρειτε ενα γιατρο που σας εμπνεει εμπιστοσυνη κι ολα θα γινουν...

Με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου!!!

Κι εγω οταν ειχα μεινει εγκυος..δεν το περιμενα..ηρθε εκει που ειχα απογοητευτει πληρως... Αλλα μετα την αποβολη το αισθημα να γινω μανα αυξηθηκε τοοοοσο πολυ... Καθε μηνα να περιμενω την καθυστερηση που ποτε δεν ερχοταν...και παλι απογοητευση... Πλεον ψαχνω σπιθαμή προς σπιθαμή ολα τα καινουρια που εμφανιζει ο οργανισμος μου...ολα αυτα που δεν ειχε πριν...και ειμαι στις 7 μερες καθυστερησης και δεν ξερω να χαρω ή οχι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανε χοριακη το συντομοτερο! Και για να τελειωσει η αγωνια σου,αλλα και για να ξεκινησεις το συντομοτερο οτιδηποτε χρειαζεται (βιταμινες,ορμονες,οτιδηποτε..)

Σ ευχομαι θετικη κ μεγαλη η χοριακη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου @Κατερίνα21 απορώ με 7 μερες καθυστερηση και με το ιστορικό σου πως κρατιέσαι ! Με τόσες μερες θα διξει το τεστ σίγουρα βρες ενα φαρμακείο και αυριο εαν ειναι θετικο χοριακη ώστε να κατατοπίσεις τον γιατρο σου και να πάρεις οτι χρειαστεί 

Φιλια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Stacy34 είπε:

Κανε χοριακη το συντομοτερο! Και για να τελειωσει η αγωνια σου,αλλα και για να ξεκινησεις το συντομοτερο οτιδηποτε χρειαζεται (βιταμινες,ορμονες,οτιδηποτε..)

Σ ευχομαι θετικη κ μεγαλη η χοριακη σου!

Αυριο το πρωι θα παω για χοριακη...φυλλικο οξυ παιρνω απο τον μαρτιο... 

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Renata7 είπε:

Γλυκιά μου @Κατερίνα21 απορώ με 7 μερες καθυστερηση και με το ιστορικό σου πως κρατιέσαι ! Με τόσες μερες θα διξει το τεστ σίγουρα βρες ενα φαρμακείο και αυριο εαν ειναι θετικο χοριακη ώστε να κατατοπίσεις τον γιατρο σου και να πάρεις οτι χρειαστεί 

Φιλια 

Κρατιεμαιιι...με νυχια και με δοντια..χιχιχι

Ηταν χθες να κανω χοριακη..αλλα βλεπεις τα θελω μου δεν ειναι τοσο ισχυρα σε αυτο το σπιτι...υπερβαινουν της πεθερας...αντε να μην συγχιζομαι...

Αυριο παω για χοριακη κατευθείαν...οτι και να γινει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

Εύχομαι θετικά αποτελεσματα ! Και αν οχι τωρα συντομα??

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Κρατιεμαιιι...με νυχια και με δοντια..χιχιχι

Ηταν χθες να κανω χοριακη..αλλα βλεπεις τα θελω μου δεν ειναι τοσο ισχυρα σε αυτο το σπιτι...υπερβαινουν της πεθερας...αντε να μην συγχιζομαι...

Αυριο παω για χοριακη κατευθείαν...οτι και να γινει!!

κοριτσακι μου ευχομα μια θετικότατη χοριακή αυριο :)

δεν μπορω να μην σχολιασω οτι η πεθερα σου αποφασιζει ποτε θα κανεις χοριακή !!! 

παμε καλα ;;; ειναι σωμα σου, ειναι η χοριακή σου , η εγκυμοσυνη σου ... αμα θελεις τα μοιραζεσαι αυτα με τριτους.... ειναι καθαρά καθαρά δική υποπθεση πρώτα και του αντρα σου !! 

σιγά μην ρωτουσα τη πεθερα μου ποτε θα κανω χοριακή... 

ουτε καν ειπα σε κανεναν οτι εχω υποψια εγκυμοσυνης !! 

πρωτα το εζησα εγω μετά το ειπα στον αντρα μου και μετά στην αδερφή μου !! 

ολοι οι υπολοιποι το μαθανε αφου μπηκα στο 3ο...

συγνωμη κοριτσι μου αλλα δεν κρατηθηκα !!

ξερω την τάση τους να χωνονται στις καθαρές προσωπικές υποθέσεις οπου αμα θελουν μόνο την γνωμή τους μπορούν να εκφρασουν και αμα θελεις την ακους κ ολας..

εγω βρηκα τη δυναμη και εχω βαλει όρια και δεν τολμά κανεις να μου κάνει κουμαντο ...

μετά οταν θα ερθει και το εγγονακι θα σου φερνουν αντιριση στο τι θα φαει , στο πως θα το κοιμησεις , στο πως θα το ντυσεις -πως θα το μεγαλωσεις κτλ ... δεν λεω οι γιαγιαδες κ οι παπουδες εχουν πολυ σημαντικό ρόλο στη ζωή των παιδιων μας αλλα με μετρο και οριο !! αποφάσεις και τον τελευταιο λόγο τον εχουν οι γονείς...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Winter mama to be είπε:

κοριτσακι μου ευχομα μια θετικότατη χοριακή αυριο :)

δεν μπορω να μην σχολιασω οτι η πεθερα σου αποφασιζει ποτε θα κανεις χοριακή !!! 

παμε καλα ;;; ειναι σωμα σου, ειναι η χοριακή σου , η εγκυμοσυνη σου ... αμα θελεις τα μοιραζεσαι αυτα με τριτους.... ειναι καθαρά καθαρά δική υποπθεση πρώτα και του αντρα σου !! 

σιγά μην ρωτουσα τη πεθερα μου ποτε θα κανω χοριακή... 

ουτε καν ειπα σε κανεναν οτι εχω υποψια εγκυμοσυνης !! 

πρωτα το εζησα εγω μετά το ειπα στον αντρα μου και μετά στην αδερφή μου !! 

ολοι οι υπολοιποι το μαθανε αφου μπηκα στο 3ο...

συγνωμη κοριτσι μου αλλα δεν κρατηθηκα !!

ξερω την τάση τους να χωνονται στις καθαρές προσωπικές υποθέσεις οπου αμα θελουν μόνο την γνωμή τους μπορούν να εκφρασουν και αμα θελεις την ακους κ ολας..

εγω βρηκα τη δυναμη και εχω βαλει όρια και δεν τολμά κανεις να μου κάνει κουμαντο ...

μετά οταν θα ερθει και το εγγονακι θα σου φερνουν αντιριση στο τι θα φαει , στο πως θα το κοιμησεις , στο πως θα το ντυσεις -πως θα το μεγαλωσεις κτλ ... δεν λεω οι γιαγιαδες κ οι παπουδες εχουν πολυ σημαντικό ρόλο στη ζωή των παιδιων μας αλλα με μετρο και οριο !! αποφάσεις και τον τελευταιο λόγο τον εχουν οι γονείς...

 

Οχι οχι..για να μην υπαρξουν παρεξηγησεις...η πεθερα μου δεν ξερει τιποτα για την καθυστερηση και κατα συνεπεια για την χοριακη..θα το μαθουν μετα την αυχενικη διαφανεια αν οντως ειμαι εγκυος..ειναι λιγο γρουσουζα απο οτι εχω καταλαβει..και δεν θελω να το διακινδυνευσω...χιχιχ

Απλα μας ειπε να κανουμε καποιες δουλειες δικες της και βαλαμε στην ακρη τη χοριακη μου...

Εννοειται απο την προηγουμενη εγκυμοσυνη μου ελεγε οτι θα το ταιζει εκεινη..ή θα το προσεχει αυτη..αλλα της τα ξεκοψα απο την αρχη...δεν εχει τετοια!! Το παιδι θα το βλεπει μονο σε επισκεψεις και θα κανει οτι λεω εγω.... Δεν θα εχει παραπανω δικαιωματα... Εχω δει και ανιψια της που τα εχει καταστρεψει...πλεοβ ειναι 5 χρονων και δεν θα φανε αν δεν κανουν 2 χιλιομετρα βολτα με το πιατο στο χερι...ελεος!!

 

Και τελος, για το φαγητο της το εχω ξεκαθαρισει απο τωρα...εγω σπουδαζω διαιτολογια..εχω κανει για την βρεφικη και παιδικη διατροφη..εχω κανει σεμιναρια..δεν θα ερθει η πεθερα μου που τελειωσε ισα ισα το δημοτικο να μου πει πως θα ταισω το παιδι μου...

Να τα λεμε κι αυτα!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Οχι οχι..για να μην υπαρξουν παρεξηγησεις...η πεθερα μου δεν ξερει τιποτα για την καθυστερηση και κατα συνεπεια για την χοριακη..θα το μαθουν μετα την αυχενικη διαφανεια αν οντως ειμαι εγκυος..ειναι λιγο γρουσουζα απο οτι εχω καταλαβει..και δεν θελω να το διακινδυνευσω...χιχιχ

Απλα μας ειπε να κανουμε καποιες δουλειες δικες της και βαλαμε στην ακρη τη χοριακη μου...

Εννοειται απο την προηγουμενη εγκυμοσυνη μου ελεγε οτι θα το ταιζει εκεινη..ή θα το προσεχει αυτη..αλλα της τα ξεκοψα απο την αρχη...δεν εχει τετοια!! Το παιδι θα το βλεπει μονο σε επισκεψεις και θα κανει οτι λεω εγω.... Δεν θα εχει παραπανω δικαιωματα... Εχω δει και ανιψια της που τα εχει καταστρεψει...πλεοβ ειναι 5 χρονων και δεν θα φανε αν δεν κανουν 2 χιλιομετρα βολτα με το πιατο στο χερι...ελεος!!

 

αντε καλε και μου ηρθε κεραμιδα !!

ενταξει τοτε -- τα εχεις βαλει ολα σε μια ταξη .. μπραβω μπραβω λογοκό κοριτσι :)

διαβαζοντας το μυνημα ετσι οπως ηταν διατυπομενο τα πηρα στο κρανιό (χαχαχαχαχ) ειναι και  λιγο οι ορμόνες μου .. φαντασου !!

συμφωνω μαζι σου 10000%

με το καλό αυριο θετικά αποτεεσματα :):):) αναμενω απαντηση !!! 

στελνω θετική ενεργεια +++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Winter mama to be είπε:

αντε καλε και μου ηρθε κεραμιδα !!

ενταξει τοτε -- τα εχεις βαλει ολα σε μια ταξη .. μπραβω μπραβω λογοκό κοριτσι :)

διαβαζοντας το μυνημα ετσι οπως ηταν διατυπομενο τα πηρα στο κρανιό (χαχαχαχαχ) ειναι και  λιγο οι ορμόνες μου .. φαντασου !!

συμφωνω μαζι σου 10000%

με το καλό αυριο θετικά αποτεεσματα :):):) αναμενω απαντηση !!! 

στελνω θετική ενεργεια +++++

Ναι μπορει και εγω να το εγραψα καπως...με τα νευρα που εχω 2 μερες τωρα...δεν μππρω να καλμαρω ευκολα...μονο τα κλαματα βαζω...για να ξεσπασω καπως...μια βδομαδα προσπαθουσα να κρατιεμαι ηρεμη..να μην με αγγιζει τιποτα..χθες ομως το γυαλι ραγισε...δεν αντεξα αλλο...

Εννοειται οτι εχω βαλει ορια απο τωρα...και επειδη μενω πολυ μακρια απο τους δικους μου εχω ξεκαθαρισει οτι η πεθερα δεν θα εχει περισσοτερα προνομια απο την μανα μου...θα το βλεπει πιο συχνα λόγω αποστασεις..αλλα οχι κατι αλλο..

Και να βγω που λεει ο λογος θα προτιμησω να το αφησω σε φιλη ή στην κουμπαρα μου..παρα σε εκεινη...

Τα εχουμε συζητησει με τον αντρα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Ναι μπορει και εγω να το εγραψα καπως...με τα νευρα που εχω 2 μερες τωρα...δεν μππρω να καλμαρω ευκολα...μονο τα κλαματα βαζω...για να ξεσπασω καπως...μια βδομαδα προσπαθουσα να κρατιεμαι ηρεμη..να μην με αγγιζει τιποτα..χθες ομως το γυαλι ραγισε...δεν αντεξα αλλο...

Εννοειται οτι εχω βαλει ορια απο τωρα...και επειδη μενω πολυ μακρια απο τους δικους μου εχω ξεκαθαρισει οτι η πεθερα δεν θα εχει περισσοτερα προνομια απο την μανα μου...θα το βλεπει πιο συχνα λόγω αποστασεις..αλλα οχι κατι αλλο..

Και να βγω που λεει ο λογος θα προτιμησω να το αφησω σε φιλη ή στην κουμπαρα μου..παρα σε εκεινη...

Τα εχουμε συζητησει με τον αντρα μου...

φανταζομαι !!! 

ειναι λογικό να φουντωνεις και να ξεσπας σε κλαματα αλλα αφου ξερεις τι σου γινεται ειμαι σιγουρη θα γινουν ολα οπως θελεις και οπως πρεπει :) 

κοιταξε μόνο να χαιρεσαι γιατι ειναι υπεροχη εμπηρια και συναισθημα.. 

και κρατα μακρια αρνιτικά ατομα ειμαι τόσο σημαντικό να εισαι αε ολες τις φάσεις ηρεμη και χαλαρή :) 

εμενα παρολο που ειναι πολυ πολυ μακρια βρισκει το τροπο να με φουντωνει !! λεει θα ερθει οταν γεννησω να με βοηθησει να το μαγαλωσουμε .... αχ πως πως κρατιεμαι να μην της πω κατσε εκει που εισαι δεν χρειαζομαι ..... ας κανει ονειρα αφου μπορεί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...