Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ εγκυμοσύνης


babybaby

Recommended Posts

στις πριν 12 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

Να χαρείς κουκλίτσα μου να χαρείς αλλα συγκρατημένα συνήθως ενα 90% ειναι θετικο ! Στείλε φωτό εαν θες ! Κανε ακομα εμα αυριο με πρωινά και βουρ για χοριακη 

καλημερα θ παω αυριο γ χοριακη μιας κ πηρα τ γιατρο κ επιστρεφει 21τ μηνος σημερα δ εκανα αλλο τεστ σας στελνω σ φωτο τ χθεσινο τεστ. ευχαριστω γ τ απαντησηηη☺☺

20170809_235039.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Σου  εύχομαι  να ειναι θετικό και να χαρούμε όλες με την χαρα σου!!!!!

μακαρι γτ η απογοητευση καθε φορα μετα απο ενα αρνητικο τεστ ειναι μαγαλη κ  τ αγχος δυστυχως μεγαλωνει.κ αν μ πουν ααα τελικα τ τεστ ηταν θετικο αλλα δ εισαι εγκυος θ ειναι μεγαλη απογοητευση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η babyrose είπε:

μακαρι γτ η απογοητευση καθε φορα μετα απο ενα αρνητικο τεστ ειναι μαγαλη κ  τ αγχος δυστυχως μεγαλωνει.κ αν μ πουν ααα τελικα τ τεστ ηταν θετικο αλλα δ εισαι εγκυος θ ειναι μεγαλη απογοητευση

Μην απελπίζεσαι γ ενα τεστακι...Αν δεν είναι τώρα θα ειναι η επόμενη...Φτάνει που μπορείς!!!!Φαντάσου να στο αποκλειανε...οπως αναμένεται σε εμένα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Μην απελπίζεσαι γ ενα τεστακι...Αν δεν είναι τώρα θα ειναι η επόμενη...Φτάνει που μπορείς!!!!Φαντάσου να στο αποκλειανε...οπως αναμένεται σε εμένα...

Επ! τι είναι αυτα γλυκια μου @Athena D.??? Όλα θα πανε καλα... με τον εναν ή με τον άλλο τρόπο θα τα καταφέρεις! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

Επ! τι είναι αυτα γλυκια μου @Athena D.??? Όλα θα πανε καλα... με τον εναν ή με τον άλλο τρόπο θα τα καταφέρεις! :)

Μα ποσο απιστευτα κοριτσια εχω γνωρισει εδω μεσα!!!!!Δεν σας ξερω προσωπικα κι ομως το κοινο μας ονειρο μας εχει φερει τοσο κοντα και σας νιωθω δικους μου ανθρωπους!!Η χαρα σας ,χαρα μου και η στενοχωρια σας και δικη μου!!!Θελω πολυ να ακουσω ευχαριστα απο ολα τα κοριτσια που γνωρισα εδω μεσα εδω και ενα χρονο!!!Τις ευχες και τα φιλια μου γλυκο μου peacockaki!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Μην απελπίζεσαι γ ενα τεστακι...Αν δεν είναι τώρα θα ειναι η επόμενη...Φτάνει που μπορείς!!!!Φαντάσου να στο αποκλειανε...οπως αναμένεται σε εμένα...

ευχομαιιι ν πανεεε σ ολες μας π προσπαθουμεεε καλααα!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η babyrose είπε:

καλημερα θ παω αυριο γ χοριακη μιας κ πηρα τ γιατρο κ επιστρεφει 21τ μηνος σημερα δ εκανα αλλο τεστ σας στελνω σ φωτο τ χθεσινο τεστ. ευχαριστω γ τ απαντησηηη☺☺

20170809_235039.jpg

Γεια σου φίλη ,

συγχαριτηρια για την εγκυμοσύνη .... Ειναι θετικό δεν υπαρχει αμφιβολία :)

δεν ειναι αχνή η γραμμή (ουτε πολυ έντονη ) αλλα  ειναι ξεκάθαρη :)

Εισαι εγκυος !!!!!

με το καλό σου ευχομαι μια καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη

πολλους χαιρετησμους 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@winter mama to be αχχχ σ ευχαριστω παρα πολυυ.. απ οτι εχω διαβασει κ  συ περιμενεις το παιδακιι σουυ!!! μ τ καλοο τ μωρακιι σου?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η babyrose είπε:

καλημερα θ παω αυριο γ χοριακη μιας κ πηρα τ γιατρο κ επιστρεφει 21τ μηνος σημερα δ εκανα αλλο τεστ σας στελνω σ φωτο τ χθεσινο τεστ. ευχαριστω γ τ απαντησηηη☺☺

20170809_235039.jpg

Κοριτσάκι μου εαν το είδες σωστή στιγμή εννοώ ακριβως τα λεπτά που λεει ειναι θετικο ! Έχουμε ακούσει πολλα βέβαια να ειναι λάθος! Εύχομαι απο καρδιάς αυτο που επιθυμεις !❤️?

Η χοριακη θα διξει περιμένουμε νεα σου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

Κοριτσάκι μου εαν το είδες σωστή στιγμή εννοώ ακριβως τα λεπτά που λεει ειναι θετικο ! Έχουμε ακούσει πολλα βέβαια να ειναι λάθος! Εύχομαι απο καρδιάς αυτο που επιθυμεις !❤️?

Η χοριακη θα διξει περιμένουμε νεα σου ?

κοριτσιααααα μ καλησπερα εκανα χοριακη κ βγηκε θετικη!!! ειμαι πολυ ευτυχισμενηη!!! ευχομαι σ ολεςς τ καλυτεραααα☺☺☺☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η babyrose είπε:

κοριτσιααααα μ καλησπερα εκανα χοριακη κ βγηκε θετικη!!! ειμαι πολυ ευτυχισμενηη!!! ευχομαι σ ολεςς τ καλυτεραααα☺☺☺☺

Μπραβο κοπελα μου!!!Να εχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και να το χαρείς !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η babyrose είπε:

κοριτσιααααα μ καλησπερα εκανα χοριακη κ βγηκε θετικη!!! ειμαι πολυ ευτυχισμενηη!!! ευχομαι σ ολεςς τ καλυτεραααα☺☺☺☺

με το καλό κορίτσι!!!! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 years later...

Έκανα ένα τεστ  clear blue και μου βγήκαν 2 παράλληλες γραμμές στο παράθυρο και μετά από λίγο φαινόταν πολύ αχνη.ξερεις Κάποιος? Μάλλον πρέπει να ήταν ελαττωματικό το τεστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Drosia58 είπε:

Έκανα ένα τεστ  clear blue και μου βγήκαν 2 παράλληλες γραμμές στο παράθυρο και μετά από λίγο φαινόταν πολύ αχνη.ξερεις Κάποιος? Μάλλον πρέπει να ήταν ελαττωματικό το τεστ

Αν βγήκε γραμμή όσο αχνη και να ήταν είναι θετικό. Τρέχα για χοριακή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...