Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βρεφικά εσώρουχα - κορμάκια


Recommended Posts

ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΓΕΝΝΗΣΑ ΙΟΥΛΙΟ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΖΕΣΤΗ ΔΕΝ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΠΟΤΕ ! ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΦΟΡΑΓΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΤΗΕRCARE. ΤΩΡΑ, ΕΣΥ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΟΛΟΣΩΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ...ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΓΥΜΝΟΥΛΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΑΥΤΑΑΑ! ΟΤΙ ΑΛΛΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ !!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ !!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πηνελόπη μου και γω απ τα jumbo τα πήρα και κοιταξα προσεκτικά τις ετικέτες να ειναι βαμβακερά..μια χαρα τα ειδα..και πολλες γνωστες μου που παιρνουν απο κει μια χαρα τα βρηκαν και δεν έπαθαν τιποτα..:) :) Βρηκα πιτζαμάκια στα jumbo τα οποια ειναι μακό με αρκουδακια πάνω πολύ ωραια..δεν τα βρηκές;:dry: :dry:Ολα απο κει τα πήρα..πριν πέρασα απ τα mothercare...πηρα ενα φορμάκι εξοδου απο 34€ 18 μου φαίνεται!!α!!και ένα σκουφάκι 6€μου φαινεται!!:ohmy: :ohmy: Συγνώμη αλλα μου φανηκαν πολύ ακριβά!!Δηλαδη αμα επαιρνα ολα τα πρωτα απαραιτητα απο κει φορμακια-κορμακια-σκουφακια-κουβερτακια....πάει....θα φαλήριζα..:P :P Και γω απο επαρχία ειμαι και σε καταλαβαινω!!!Πρέπει να κάνω χιλιομετρα για ψωνια γιατι άμα τα ψωνιζω απο εδω..πολυ ακριβά..

Αλήθεια εσυ ειχες γράψει για e-shop;;;Ξέρεις καμια καλή διευθυνση;;;Ευχαριστώ!!!Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειχα πάει στα τζαμπο που άνοιξαν απεναντι απο το mall κ δεν ειχε κ πολυ μεγαλη ποικιλία.

Εσυ για τον ύπνο έχεις πάρει κάτι ξεχωριστό?

Μια κουμπάρα μου ειπε πως δεν χρειάζεται να αγοράσεις διαφορετικα φορμάκια για τον υπνο,ειναι περιττά.Τους φοράς τα κανονικά φορμάκια(ρούχα) που τους φοράς όλη μερα απλως προτιμας τα βαμβακερα για υπνο,όχι τα βελουτέ.

Όσο για το e-shop,εχω ψωνίσει κάτι σεντονάκια απο το www.letoshop.gr.

Έχει πολυ μεγάλη ποικιλία σε ειδη ρουχισμου,λευκά ειδη,επιπλα,αξεσουάρ κτλ για το μωρό.Τα γνωστα δηλαδη που έχει το ΛΗΤΩ.Έχει κ προσφορές αυτο το καιρό.Μου έρχονται το πολύ σε 2 μέρες εδω στο νησι.Έχεις βεβαια τη γνωστη επιβάρυνση στα μεταφορικά.Αλλα αν σκεφτεις τα χλμ κ τη βενζίνη κ φυσικα το χρονο που γλιτώνουμε για να κατεβουμε στη πόλη για ψωνια δεν ειναι τιποτα τα εξ.αποστολής.Ψωνίζω επισεις κ απο το www.laredoute.gr ,το γνωστό περιοδικό.Πολύ ωραια πράγματα,καλη ποιότητα,το μόνο μειον ειναι οτι καθυστερουν πολυ να έρθουν,15 μέρες τουλάχιστον!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια τησ μικρησ ολα απο τα τζαμπο τα πηρα αφου με την αναπτυξη που ειχε πηγαιναμε καθε μηνα και ψωνισαμε που να βγεισ με τοσα που τα εχουν τα αλλα μαγαζια,τα προχειρα ρουχα φορμακια κ.α τα περνω απο εκει και κανα φορεματακι για καλεσ περιστασεισ περνω απο τα ακριβα.....

οσο για τον υπνο η μπεμπα κοιμοταν με τα ιδια φορμακια που τησ φοραγα την ημερα απο 6 μηνων καθιερωσαμε το μπανιο το βραδυ και φοραμε πλεον πυτζαμεσ.

μια συμβουλη να κοιτατε να περνετε φορμακια που κουμπωνουν μπροστα γιατι τα κουμπια πισω δεν βολευουν και οσα πηρα δεν τα χρησιμοποιησα...καλα ψωνια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BARBIE ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΑΡΧΕΣ ΜΑΪΟΥ ΤΟΥ 2008! Η ΕΠΟΧΗ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΕΡΓΗ! ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΕΣΩΡΟΥΧΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΜΑΚΡΥ ΜΑΝΙΚΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΝΤΟ (ΕΝΝΟΩ ΤΑ ΖΙΠΟΝΑΚΙΑ)! ΑΠΟ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΤΩΝ 3ΩΝ ΑΠΟ ΤΑ MOTHERCARE ΒΑΜΒΑΚΕΡΑ! ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΑ ΒΕΛΟΥΤΕ ΘΑ ΤΟΥ ΠΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΧΟΝΤΡΑ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ! ΜΗΝ ΦΟΡΤΩΘΕΙΣ ΟΜΩΣ ΠΟΛΛΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΡΚΕΤΑ ΔΩΡΑ ΑΠΟ ΦΙΛΟΥΣ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΒΕΒΕ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ JOVANNA.ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΩ ΤΩΡΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΑΜΑ.ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΑΔΕΡΦΗ ΚΑΙ ΑΝΗΨΙΕΣ.ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ JUMPO.ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΕΧΕΙΣ ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΝΑ ΣΥΧΝΑΛΛΑΖΕΙΣ!ΟΥΤΕ ΧΑΛΑΝΕ ΣΤΟ ΠΛΥΣΙΜΟ ,ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΔΩΣΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα στο πρωτο αγορακι μου , μου εκαναν δωρο 2 φανελακια απο το jumbo, ηταν καλοκαιρι, αργησε το παιδι να ξειδρωσει και γενικα η ποιοτητα ηταν αθλια(κινεζικα!!Ευτυχως μου ειπαν για μια βιοτεχνια στον Περισσο, την ersa που εχει τωρα (το ξερω γιατι ψωνισα πριν λιγες μερες, για το 2ο αγορακι που περιμενω)τα φανελακια, κοντομανικα, αμανικα, και μακρυμανικα 3.10e το ενα.(τα αντιστοιχα του τζαμπο εχουν 2e) Εχει πολυ ομορφα σχεδια, ειναι 100%βαμβακι και το κυριοτερο ειναι ελληνικα.Η βιοτεχνια ειναι απεναντι απο το σταθμο του τρενου στον Περισσο , να πατε και θα με θυμηθητε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!

ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΟΛΕΣ ΠΙΣΤΕΥΩ (ΟΤΙ ΔΙΝΕΙΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ)

Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ JUMBO ΣΤΟ 90% ΑΠΟ ΤΑ ΕΙΔΗ ΤΟΥ

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΠΑΝΤΑ.

ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΑ MOTHERCARE TA ΛΗΤΩ ΤΑ BENETON ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ

ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΕΡΧΟΝΤΕ ΑΠΟ ΚΙΝΑ ΚΑΙ

ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΥΠΕΡΚΟΣΤΟΛΟΓΙΣΜΕΝΑ ΑΠΛΑ ΜΑΣ ΤΑ

ΠΑΣΑΡΟΥΝ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ.ΕΜΕΙΣ ΨΩΝΙΣΑΜΕ

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΤΑ JUMBO ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΥΤΕ ΤΑ

ΚΟΥΜΠΟΜΑΤΑ ΜΑΣ ΦΥΓΑΝ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΜΕ 3 ΕΣΩΡΟΥΧΑ-ΦΟΡΜΑΚΙΑ

ΠΟΥ ΤΑ ΑΚΡΙΒΟΠΛΗΡΩΣΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΕΜΤΟ ΠΛΥΣΙΜΟ

ΓΕΜΙΣΑΝ ΤΡΥΠΕΣ.ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΑ ΤΕΤΡΑΠΛΑΣΙΑ ΠΟΣΑ

ΣΕ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ-ΒΕΛΟΥΤΕ ΦΟΡΜΑΚΙΑ-ΚΑΛΤΣΕΣ-ΠΥΤΖΑΜΟΥΛΕΣ

ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΟΥΜΕ ΣΕ 3-4 ΜΗΝΕΣ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ

ΘΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΙΣΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΑΥΤΑ

ΘΑ ΤΑ ΓΕΜΙΣΟΥΝ ΜΕ ΛΕΚΕΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΕΥΓΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ?:woohoo:

ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΕΙΜΑΙ ΠΑΙΔΙ ΤΟΝ JUMBO:) :) :) :) :) :) :) :) :)

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΑΜΕ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΚΟΣΤΟΥΣ Π.Χ MOTHERCARE NA ΕΙΣΤΕ

ΣΙΓΟΥΡΕΣ ΘΑ ΠΑΘΑΙΝΑΜΕ ΣΟΚ:ohmy: :silly: :woohoo:

Η ΚΑΘΕ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΕΛΕΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ

ΝΑ ΚΑΝΕΙ:) :) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...