Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βρεφικά εσώρουχα - κορμάκια


Recommended Posts

Κορίτσια θα ήθελα τη γνώμη σας σχετικά με τα βρεφικά εσώρουχα φορμάκια.

Πήγα στα Jumbo και είδα - 3 ευρω το ένα κάνανε - και στα Mothercare (με τριπλάσια τιμή εννοείται). Παρόλο που και στα 2 έγραφε 100% βαμβάκι, η υφή τους ήταν τελείως διαφορετική. Του Jumbo μου φάνηκαν "τραχιά", τα γιακαδάκια τους χοντροραμμένα, ενώ του Mothercare πολύ πιο προσεγμένα...Δεν ξέρω τι να κάνω, η αλήθεια είναι οτι το μωρό θα τα φορέσει πολύ λίγο και καλό θα ήταν να είναι πιο οικονομικά, αλλά μήπως τα φτηνά δεν είναι καλά για το δερματάκι του ? (πω πω, σαν τη μάνα μου ακούστηκα τώρα:laugh: )Τι να κάνω? Τι να πάρω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λια μου καλημέρα!Και γω σε λιγο καιρο θα παω απ τα jumbo να ψωνίσω για το μωρό και να ετοιμάζω και σιγα σιγα την βαλίτσα του μαιευτηρίου!Απο γνωστές που ξέρω όλα απ τα jumbo τα πήραν,ειναι πολύ καλά και απο οικονομικής άποψης συμφέρει πάρα πολύ αν σκεφτείς οτι μεγαλώνουν πολύ γρήγορα τα μωράκια..Πάρα πολλά παιδάκια απο κει φοράνε..δεν έχουν πάθει τίποτα..γιατι λοιπον να δώσεις μια περιουσία σε ρουχαλάκια του μωρού που θα τα φορέσει πάρα πολύ λίγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ΚΑΤΚΑΤ μου, οσα πηρα τα πηρα απο τα βρεφικα του zara. ειναι πολυ καλης ποιοτητας και απο τα οικονομικοτερα!;)

γενικα, μη παρεις πολλα...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katkat....egw ta pira apo ta jumbo.......o mpempis mou einai 4 minvn....einai mia xara...den epathe tipota to dermataki tou kai na skeftesai oti ta rouxa tou mwrou einai gia ena mina meta megalwnei kai thelei alla................se pliroforw oti apo ta dwra pou mou ferane formakia apo magazia eksw upotithetai kala..den exoun kamoia diafora me ta jumbo...apo ta jumbo ta formakia einai pio bolika kai poli pio omorfa...min to skeftesai katholou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα περισσοτερα που ειχα παρει απο το jumbo

"στραβωσανε" απο τα πρωτα πλυσιματα και δεν

ειχα μεινει ευχαριστημενη,

με αυτα που ξετρελαθηκα να φοραω στην κορη μου

ως νεογεννητο ηταν εσωρουχα & φορμακια βαμβακερα

του prenatal ακριβα μεν αλλα αξιζουν καθε ευρω...

ειναι ακομη σαν καινουρια και απαλα μετα απο τοσα

πλυσιματα που θα τα φορεσει με το καλο και το 3ο μωρο

μην παρεις πολλα για αρχη,πραγματικα παρε π.χ.

5 εσωρουχακια κορμακια

5 φορμακια οχι χοντρα

καλτσακια βαμβακερα

και μετα βλεπεις αναλογα με την αναπτυξη του μωρου

μην ξεχνας οτι θα σου φερουν και αρκετα δωρα;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑ...ΣΥΝ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΔΟΣΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΔΟΣΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΑ ...ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΟΥΝ ΤΠΤ, ΕΚΤΟΣ ΚΙΑΝ ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ ΠΟΥ ΤΟΤΕ ΤΑ ΣΤΑΜΑΤΑΣ...ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΑΣ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ ΕΔΩ ΚΑΙ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΝΤΥΝΟΝΤΕ ΑΠΟ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΘΕΙ ΤΠΤ ΑΠΟΛΥΤΩΣ!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ έχω ψωνίσει από τα Jumbo μόνο προϊόντα της Chicco. Ξέρετε, πιπίλες, βούρτσες, ψαλιδάκι για τα νυχάκια του και τα βουρτσάκια που καθαρίζουν τα μπιμπερό...

Δεν ξέρω γιατί αλλά δεν τα εμπιστεύομαι βρε κορίτσια...Δε με αγχώνει το γεγονός ότι παράγονται στην Κίνα, γιατί ακόμα και τα επώνυμα προϊόντα εκεί κατασκευάζονται λόγω φθηνών εργατικών χεριών...

Αλλά ξέρω ότι όλες οι βαφές είναι τοξικές...Και αν ειδικά το κοριτσάκι μου μοιάσει από τη μαμά του κι έχει υπερευαίσθητο δέρμα, τότε θα έχουμε πρόβλημα...

Εξάλλου, χθες διάβαζα σε ειδησεογραφικά site ότι η Νομαρχία Πειραιά επέβαλε πρόστιμο στα Jumbo 100.000 ευρώ, επειδή διαθέτει στην αγορά μη ασφαλές προϊόν για μωρά (κουταλάκι) σύμφωνα με το χημείο του κράτους. Τώρα τι να σας πω;;;Δεν ξέρω....

Εγώ μέχρι στιγμής έχω αγοράσει μόνο εσωρουχάκια (τα φορμάκια τα κοντομάνικα που φοράνε από μέσα τα μπεμπάκια) από τα mothercare και δεν ήταν ακριβά. Η συσκευασία των 7 έκανε μόλις 27,5 ευρώ, δηλαδή σχεδόν 4 ευρώ το ένα...Και τώρα με τις εκπτώσεις θα είναι ακόμα πιο φθηνά φαντάζομαι..

Πάντως τα Zara θα τα τιμήσω κι εγώ δεόντως...Έχει φοβερά πραγματάκια, απλώς περιμένω να βγάλει τη νέα σαιζόν, γιατί αυτά που έχει τώρα είναι χειμωνιάτικα κι εγώ γεννάω μέχρι μέσα Απρίλη...

Καλά να είναι τα μωράκια μας και ό,τι και να φοράνε δεν έχει σημασία...Αρκεί να μην τους προκαλούν πρόβλημα!

Φιλιά σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ του φορούσα και από τα δύο, το μωρό δεν είχε κανένα απολύτως πρόβλημα πέρα από τις ετικέτες (jumbo) στο πίσω μέρος του λαιμού που πρέπει να τις κόψεις καλλιτεχνικά για να μην ερεθιστεί το δέρμα του.

Όμως της mothercare είναι καλύτερη αγορά γιατί έχουν παραπάνω ελαστικότητα κι έτσι του χωρούσανε για περισσότερο καιρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΚΟΡΜΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΑ JUMBO ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ..ΚΑΙ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΒΑΦΤΗΣΤΗΡΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΟΥ ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΕ ΟΛΑ(ΜΑΖΙ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ) ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΩΝ...ΔΕΝ ΕΠΑΘΑ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΟΥΤΕ ΤΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ!!!ΠΛΥΝΕ ΒΑΛΕ ΗΤΑΝ!

ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΡΙΞΩ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΖΑΡΑ ΚΑΙ MOTHERCARE ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΤΑ ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΝΑΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΑΙΟ!!!ΟΠΟΤΕ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΑΚΟΜΑ!!!

ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΑ ΜΩΡΟΥΛΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ..ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΦΟΡΕΘΕΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΧΡΗΣΙΜΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!!

ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω πλεον του φοράω από το mothercare είναι πολύ καλυτερα ποιοτικά από τα jumbo.Oσα του πήρα απο jumbo κατι πάθανε.Ασε που κοβόντουσαν τα κουμπάκια και φοβηθηκα και δεν του ξαναπήρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marimari μου, τμημα με βρεφικα και παιδικα ρουχαλακια εχουν ολα τα καταστηματα zara νομιζω. με βεβαιοτητα μπορω να σου απαντησω για κηφισια, χαλανδρι και mall!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεις να βρεις φορμακια και ρουχακια πολυ καλυτερα ποιοτικα σε σχεση με αυτα του τζαμπο σε εξισου χαμηλες τιμες.Υπαρχουν μαγαζια με ωραιοτατα εσωρουχα ελληνικης ραφης 100% βαμβακερα.

Συγκεκριμενα θα σου πω οτι ολα τα εσωρουχα που πηρα μεχρι στιγμης ειναι ελληνικα και πλυ πολυ μαλακα.Καποια στιγμη βρεθηκα στα jumbo και επιασα τα εσωρουχακια τα οποια ηταν ψευτικα στην υφη και πολυ σκληρα,συν τοις αλλοις ειχαν κατι πλαστικες σταμπες επανω που αναρρωτιεμαι αν φορωντας τα το μωρο και ιδρωσει πως αεριζεται το δερνατακι του....

Γενικα δεν θα προτιμησω ποτε τα τζαμπο για τα ρουχα ποσο μαλλον τα εσωρουχα του μωρου μου.

Δε μου περισσευουν τα χρηματα ομως δε θα τα σκεφτω για το μωρο μου ειδικα οτν οι διαφορες ειναι τις ταξης του ενος και δυο ευρω.

Δεν χρειαζεται να δινουμε τα λεφτουδακια μας σε κολοσους και πολυεθνικες υπρχουν μικρα μαγαζια στις αγορες που αριθμουν χρονια στη δουλεια και πρεπει να τα στηριζουμε και να τα προτιμουμε....

Ελεος πια με τα εμπορικα και τις μεγαλοεταιρειες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω κοριτσια απο jumbo ψωνισα και θα ψωνισω και τα υπολοιπα.ολες οι γνωστες μου απο εκει τα πηρανε και μεινανε πολυ ευχαριστημενες.και εγω ειμαι της αποψης αφου για λιγες εβδομαδες θα τα φορεσουν τα μωρα γιατι να παρω κατι ακριβο.αφου και αυτα καλα ειναι.και εχει και ωραια σχεδια.και εγω γενναω αρχες απριλιου και περιμενω να παω zara να παρω τα καλοκαιρινα τα φορεματακια για τις εξοδους μας....αχ τι ωραια ρε κοριτσια.με το καλο σε ολες και ολα τα μωρακια μας να ειναι καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο μπέμπης μου είναι 4 μηνών και όλα του τα

ρουχαλάκια,εσώρουχα, πυζαμάκια, κουβερτούλες, σεντονάκια τα πάντα δηλαδή τα έχω πάρει από το Τζάμπο.

Μου έχουν δώσει και ρούχα από το Τζάμπο και δεν έχω

αντιμετωπίσει ποτέ πρόβλημα ούτε στο μωρό

μου, ούτε στο πλύσιμό τους.Πώς στραβώνουν;;;

Μήπως τα πλένετε σε υψηλές θερμοκρασίες;;;

Εγώ τα ρούχα του μωρού τα πλένω στους 30 - 40 βαθμούς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλίτσα μου και εγώ από τα jumbo τα πείρα και τα έχω πλύνε βάλε,

Και όταν κάνει πολλά κακά και τα λερώνει τις τα πετώ χωρίς ενδοιασμούς αφού είναι πάμφθηνα, και τώρα θα πάω να της πάρω και μεγαλύτερα!!!!

Θα τα κοιτάξεις φυσικά να είναι 100% βαμβάκι!

Δεν αξίζει να πετάς πολλά λεφτά γιατί θα τα φορέσει για πολύ λίγο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AGGELIKI από τη LEFKADA γνώριμο το φορμάκι της μπεμπούλας σου!! :) Της το πήρα κι εγώ από τα Jumbo! Εγώ της έχω φορέσει διάφορα φανελάκια - φορμάκια και δεν έχω παράπονο από αυτά του Jumbo. Περιττό κιόλας να πω ότι κάποια άλλα έχουν κάνει κομπάκια ενώ του jumbo όχι. Mothercare και Zara δεν έχουμε στην πόλη μου αλλά η ξαδέρφη μου που είναι στην Αθήνα και τα προτίμησε έμεινε ευχαριστημένη. Τα φόρεσε στον γιο της, κάποια τα φόρεσε και στην κόρη της και τα κρατάει στην ίδια καλή κατάσταση και για το τρίτο (όταν έρθει)! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ifigenia moy htan to prwto ths formaki afto poy vlepeis!!!

oyte edw exei mathercare zara h jumbo. eparxia vlepeis!!!

tis exw ena zipoynaki apo ta jumbo poy exei panw ena takouni to opoio moyaresei ipervolika kai tis to foraw sinexeia to ti plisimo exei faei einai san kainoyrio!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovie έγραψε:

Μπορεις να βρεις φορμακια και ρουχακια πολυ καλυτερα ποιοτικα σε σχεση με αυτα του τζαμπο σε εξισου χαμηλες τιμες.Υπαρχουν μαγαζια με ωραιοτατα εσωρουχα ελληνικης ραφης 100% βαμβακερα.

Συμφωνώ απόλυτα! Υπάρχουν ελληνικής ραφής 100% βαμβακερά, από ελληνικές βιοτεχνίες, προσεγμένα και πολύ όμορφα! Διάφορα ωραία σχέδια! Για κάτι πιο γνωστό μου άρεσαν φανελάκια από benetton και από sam τα οποία είναι και οικολογικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΚΑΤ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΤΑ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΟΤΗΕRCARE ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΗΤΩ! ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΠΗΡΑ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΑ JUMBO ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΕΙΝΑΙ! ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΝΑ ΦΟΡΑΜΕ ΠΛΕΟΝ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΤΩΝ MARKS AND SPENSER ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ! ΕΧΟΥΝ ΦΟΒΕΡΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ (ΤΑ 5 20€) ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ (ΤΑ 2 15€)!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργια μου, εμενα μου ειχαν φερει δωρο ενα πακετακι με φανελακια απ' το mark's and spenser και ειναι πραγματικα πολυ καλα και ανθεκτικα!!

katrina μου, αν και ειμαι μεγαλος fun του benetton, ψωνιζω για τον εαυτο μου, ψωνιζω δωρακια για μικρους και μεγαλους, μη παρεις τα φορμακια απο εκει!! απογοητευση!!:( πηρα ενα πακετακι μακρυμανικα κορμακια για τη μικρη μου, βαμβακερα, τα οποια ξεχειλωσαν την 2η φορα που τα φορεσε!! χαλια σου λεω!! εγιναν τεραστια με 2 μονο φορες!! πικρα!! σε αντιθεση με ενα πακετακι zara, που τα φοραει συνεχεια και δεν εχουν παθει τιποτα!! (αν εξαιρεσεις οτι καποια απ' αυτα εβαψαν με φρουτοκρεμα και δε βγαινει με τιποτα!! ασχετο, το ξερω!! αλλα παρεπιπτοντως, μηπως ξερει καμια μανουλα αν υπαρχει καποιο μαγικο για να σωσω τα ρουχαλακια μας απ'τους ανεξιτηλους λεκεδες φρουτοκρεμας?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΗΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΤΑ "PRETTY BABY" EΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΟΠΩΣ Ο ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΙΔΗ BEBE ΚΑΙ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΕΠΙΣΗΣ. ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ MARK&SPENCER EΠΙΣΗΣ ΚΑΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANNYA έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΤΑ "PRETTY BABY" EΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΟΠΩΣ Ο ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΙΔΗ BEBE ΚΑΙ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ NEF NEF ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ! ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ MARK&SPENCER EΠΙΣΗΣ ΚΑΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...