Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βρεφικά εσώρουχα - κορμάκια


Recommended Posts

KORITSIA EMENA MOU FERANE TORA ROUXA APO TZAMPO KAI PAROLO POU FOBOMOUNA EIPA NA THS TA DOKIMASO..

EBALA LOIPON TO MAKRYMANIKO TO FANELAKI KAI TORA EXO ARXISEI KAI THN KORTIZONOUXA THN KREMA..:( ..EBGALE SPURAKIA..

DEN EXO KANEI KAMMIA ALLH ALLAGH ARA APO AUTO PREPEI NA EINAI..TO TI TYPSEIS ENOIOSA DEN LEGETE:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια ίσως ελιναι σχετικό ανάλογα με την αυαισθησία του μωρού. Κι εγώ από νεογέννητο της φόρεσα από τα Jumbo φανελάκια αλλά δεν έπαθε τίποτα. Βγήκαν και πολύ ανθεκτικά. Αντιθέτως φανελάκια από τα Mothercare και Ηρα, μου έκαναν κομπάκια!:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ στην αρχή της έπερνα κορμάκια απο τα Jumbo, έβλεπα όμως ότι κάθε 1-2 μήνες έπρεπε να πάω να πάρω το μεγαλύτερο νούμερο κ δεν ήταν κ η καλύτερη ποιότητα- όχι οτι έπαθε κάτι η Εύα μου- μετά απο λίγο καιρό δοκίμασα το πακέτο με τα 5 φανελακια απο τα Marks & Spenser κ έκτοτε παίρνω ανά εξάμηνο καινούργια. Είναι βαμβακερά πολύ μαλακά με πολύ ωραία σχέδια κ ανθεκτικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια, σήμερα άρχισαν οι εκπτώσεις θα πάμε να επενδύσουμε!

Το συζήτησα και με τη μάνα μου και μου είπε οτι μωρό ήμουν πολύ αλλεργικό και έβγαζα συνέχεια κοκκινίλες και τέτοια και πρόσεχαν πολύ το τι μου φορούσαν..κι αν βγει και η μικρή μου έτσι? Θα πάω να δω για εσωρουχάκια σε διάφορα μαγαζιά και οτι βρω σε πιο απαλούλι θα το πάρω (το ίδιο ισχύει και για τα σεντονάκια - το προσωπάκι της θα ακουμπάει πάνω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως κορίτσια εγώ πήρα από καλό υποτήθεται μαγαζί βρεφικών εδω στο νησι μου κορμάκια με 7,5 ευρω της louney town και βρήκα ακρίβώς τα ίδια στο jumbo με 6 ευρώ επίσης βρήκα και της εταιρίας ο κόσμος του παιδιού με 4 ευρώ ενώ είχα πάρει τα ίδια πολύ πιο ακριβά. Βέβαια οφείλω να ομολογήσω πως η ποιότητα αυτών που πήρα από το Premaman ήταν πολύ καλύτερη από τα υπόλοιπα και τα πήτα 12 ευρώ τα 2. Τώρα βέβαια το premaman εχεί πολύ καλές εκπτώσεις και συμφέρει να ψωνίζεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο τα jumbo δεν έμεινα ευχαριστημενη, με ενα-δυο πλησιματα στραβωσαν, ανοιξανε και γινανε χαλια. Πήγα μετα και ψωνισα στο ΛΗΤΩ, το σιγουρο ειναι οτι πληρωνεις παιρνεις!!! εκεινο που θα σου πω να κοιταξεις σιγουρα να ειναι 100% βαμβακι. Υπαρχουν μαγαζια που μπορεις να βρεις οικονομικα (εκτοσ απο jumbo) και να ειναι super!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙ ΥΛΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΑ ΤΑ ΚΟΡΜΑΚΙΑ.

ΠΟΛΛΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ JAMBO ΕΙΝΑΙ 100% ΠΟΛΥΕΣΤΕΡΑΣ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΚΑΤΑ ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΠΛΥΣΙΜΟ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ ΘΕΣ ΑΛΛΑ.ΑΡΑ ΣΟΥ ΕΡΧΟΝΤΕ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΑ.

ΕΓΩ ΕΧΩ ΒΟΛΕΥΤΕΙ ΜΕ ΚΟΡΜΑΚΙΑ ΚΑΙ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΒΕΝΕΤΤΟΝ.

ΚΑΙ ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΒΑΜΒΑΚΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΑΛΕΡΓΙΕΣ:( (ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΟ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΜΟΥ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AGGELIKI LEFKADA έγραψε:

tis exw ena zipoynaki apo ta jumbo poy exei panw ena takouni to opoio moyaresei ipervolika kai tis to foraw sinexeia to ti plisimo exei faei einai san kainoyrio!!!

Άντε Αγγελική να της φορέσουμε τα ίδια (γιατί κι εγώ το έχω το τακουνοφανελάκι) και να τις βγάλουμε βόλτα! :laugh: :laugh:

Πάντως συμφωνώ απόλυτα για το ότι από όπου και να τα ψωνίζουμε τα βρεφικά να κοιτάμε πρώτα από όλα να μην είναι συνθετικά. Μόνο 100% βαμβάκι. Μου φέρανε για νεογέννητο κάτι φορμάκια, αν έχουν το Θεό τους, τίγκα στη σύνθεση. 100% ακρυλικά, πολυεστερικά. Στα αζήτητα εννοείται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑ ΖΑΡΑ ΣΤΗΝ ΤΣΙΜΙΣΚΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΗΝ ΠΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΣΗΚΩΣΑ ΟΛΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

ΣΤΑ ΖΑΡΑ ΣΤΗΝ ΤΣΙΜΙΣΚΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΗΝ ΠΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΣΗΚΩΣΑ ΟΛΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: kala ekanes! alithia exoun kales ekptoseis? pantos se liges meres kai ta benetton tha kanoun 50%...perimeno..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλήθεια; Έχω πάρει τα ρούχα της μπέμπας αλλά όλο και κανένα τρελιάρικο θα ήθελα από τα benetton! sofiadav ειδοποίησε όταν μάθεις, γιατί εγώ δεν μετακινούμαι και πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AGGELIKI LEFKADA έγραψε:

ifigenia poy meneis???

Κατερίνη Αγγελική. Σε 5 ωρίτσες είμαι εκεί! ;)

Όχι τώρα όμως.. Καλοκαιράκι για να κάνουμε και κανένα μπανάκι! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Ψωνισα κι εγώ απο τα τζάμπο εσωρουχάκια χωρις να το σκεφτω.

Σκεφτηκα κι εγω οτι λόγω του οτι μεγαλώνουν πολυ γρηγορα στην αρχη δεν αξίζει να δωσεις ενα καρο λεφτα.

Μου ειπαν βεβαια αλλες μαμαδες οτι ειναι ευχαριστημένες,οπως και οι περισσοτερες εδω που διάβασα ειστε ευχαριστημένες.Δεν τα εχω χρησιμοποιησει ακόμα βεβαια.

Τα αγόρασα οταν ειχα κατεβει Αθηνα για το β επιπέδου.Βλέπετε εδω στην επαρχια δεν έχουμε πολλες επιλογες.Και τα μαγαζια που υπάρχουν ειναι ακριβότερα απο της Αθηνας,οπότε ηταν ευκαιρια.

Ρουχαλάκια πήρα προχθες.Προβληματίστηκα παραπάνω βεβαια.

Υπάρχει κατάστημα ΗΡΑ στη περιοχη κ σκέφτηκα να πάω εκει,λεω εκπτωσεις θα εχει θα βρω.

Πήρα 2 φορμάκια για νεογέννητο κ 2 για 1μηνος 115€, απο 130€.

Ακριβά μου φάνηκαν κ η εκπτωση χαμηλή.Βαμβακερα βεβαια λενε οτι ειναι.

Εχω παραγγειλει κ απο το LA REDOUTE αλλα 3 με 24€ μόνο.Γενικά ψωνίζω δικά μου απο κει κ ειμαι παρα πολυ ευχαριστημένη κ ειπα να πάρω κ για το μικρούλι μου.

Εχω αρχισει να ψωνίζω κ απο το site του ΛΗΤΩ(κάτι σεντονάκια μόνο).

Θα ήθελα να ρωτήσω λοιπόν αν κάποια απο εσας ψωνίζει απο το ΛΗΤΩ κι αν ειναι ευχαριστημένη.Εχει μεγάλη ποικιλία κ τιμές για όλους.Σκέφτομαι να πάρω απο κει οτι αφορα τον εξοπλισμό του μπάνιου,τα μπιμπερό κτλ.Εσεις που έχετε πάει και σε άλλα επώνυμα μαγαζια τι λέτε?Συμφέρει ή ειναι ακριβο σαν κατάστημα?

Γενικά με βολευει το e-shopping επειδη μενω επαρχία κι εδω στη επαρχια μας "γδέρνουν".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσωπικά δεν μου άρεσε η ποιότητα του Τζαμπο. Μπορεί να είναι βαμβακερά αλλά δεν μου αρεσαν. Εμείς σηκώσαμε όλο το Mothercare. Και επειδή στη Γερμανία δεν έχει τέτοιο κατάστημα, εδώ ψωνίζω από τα Esprit και από τα Benetton.

Ναι, νομίζω πήρες πολύ ακριβά 4 κορμάκια 115€.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GENIKA PSONIZW APO MOTHERCARE THEWRW OTI EXOYN KALH POIOTITA KAI SE KALH TIMH TA JUMBO DEN MOY EXOYN BGEI KALA FEYGOYN TA KOYMPIA KAI TA FERMOYAR POY EXOYN AFHNOYN SHMADIA STO LEMO TOY PAIDIOY.GENIKA ME TA MOTHERCARE TO ZARA ,H&M EIMAI OK

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΨΩΝΙΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ JUMBO ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ MOTHERCARE...ΣΑΦΩΣ ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ, ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑΤΟ ΦΟΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ. ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΨΩΝΙΖΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ JUMBO ΕΓΩ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΕΝΑ ΝΟΥΜΕΡΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΣΥΝΗΘΩς ΓΙΑΤΙ ΠΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΠΛΥΣΙΜΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΛΑΣΤΙΚΑ!

ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΓΙΑ ΤΑ BENETTON KAI TA ZARA, ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΗΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΝΟΜΙΖΩ ΗΤΑΝ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΤΑ 115€...ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΤΟΣΑ? ΤΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΠΟΛΛΑΠΛΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΟΜΟΡΦΑ ΣΧΕΔΙΑΚΙΑ!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια κα απο μενα,

και γω κορίτσια ξεκίνησα τις αγορές για το bebe μου.Απο τζαμπο δεν ψωνισα τιποτα σε ρούχο.Βρηκα πολυ καλη ποιότητα και τιμές στα PRENATAL σε φορμακια κ εσωρουχα, ειναι βαμαβακερά και αρκετά ελαστικά, να τα επισκεφθείτε θα σας προτεινα...Επίσης, πολυ καλα ειναι τα εσωρουχα της Μινερβα {μινερβάκια}, ειναι βαμαβακερά και χωρίς ραφες!

Αυτό που με προβληματίζει κάπως ειναι οτιεπειδή γεννάω αρχές Μαίου, δεν ξερω να παρω βελουτέ ή βαμακερά φορμάκια.Ο καιρος εκείνος ειναι λιγο μπερδεμένος..Αν κάποια εχει γεννήσει τέτοια εποχή θα ήθελα την γ΄νωμη της...Ευχαριστώ και καλα ψώνια σε όλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρχές Μαίου γεννάω και εγώ !!!

Λοιπόν άκου τι μου είπαν ... να πάρω μόνο φανελάκια, καλτσάκια, κάτι άλλα που είναι σαν μακρυμανικα φανελάκια αλλά μοιάζουν σαν υπνόσακος στο κάτω μέρος και τίποτε άλλο. Ο λόγος είναι ότι ακόμα είναι νωρίς για φορμάκια, όλα τα τωρινά είναι πολύ χοντρά. Επιπλέον μην ξεχνάς ότι θα σε πνίξουν στα δώρα και συνήθως είναι φορμάκια :S

Έγω για φορμάκια θα πάω κάπου στο Πάσχα και δεν θα πάρω πάνω από 2 ξέρεις για να το βγάλω απο το μαιευτήριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω κοριτσια πιστευω πως τα ρουχα του jumbo δεν ειναι και πολυ καλης ποιοτητας... εμεις ψωνιζουμε πολυ απο Η&Μ, ZARA, baby Gap, Mothercare και για πιο καλο ντυσιμο απο lapin.:)

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΨΩΝΙΖΩ ΑΠΟ MOTHERCARE KAI PRENATAL !ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΜΕ ΩΡΑΙΑ ΣΧΕΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΑ! ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΠΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΤΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΤΟΥ JUMBO...:( ΑΠΟΤΥΧΙΑ ! Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΤΟΥ! ΑΣΕ ΠΟΥ ΣΤΟ ΠΛΥΣΙΜΟ ΕΓΙΝΑΝ ΧΑΛΙΑ(ΤΑ ΕΠΛΕΝΑ ΣΤΟΥΣ 40).... ΟΠΟΤΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΡΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ... ΕΠΙΣΗΣ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΣΤΑ ΖΑRΑ ΚΑΙ ΣΤΑ MARKS & SPENCER! ΤΩΡΑ ΣΤΙΣ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΨΩΝΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΗΛΙΚΙΑ! ΠΗΓΑ ΣΤΑ ΛΗΤΩ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ..ΠΗΡΑ ΚΑΤΙ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΝΙΚΕ ΜΕ 50% ΕΚΠΤΩΣΗ ΤΕΛΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ...ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΒΕΝΕΤΤΟΝ....

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο τα τζαμπο πήρα μόνο φορμάκια-εσωρουχα και νομίζω οτι εκανα βλακεια γιατι πήρα πάρα πολλα.Πήρα βεβαια κ σε μεγαλυτερα νούμερα γιατι τα 0 που ειδα ηταν υπερβολικα μικρά,οπως επισης το νουμερο 3 σε μερικά δεν ειχε παρα ελάχιστη διαφορα με το 0.Ετσι πηρα και το 0 και το 3 αλλα και το 6.Τα περισσοτερα με κοντο μανικάκι γιατι δεν ειχε και πολλα με μακρύ.Εξάλλου τον Απρίλη δε νομίζω να χρειαστω πολλα μακρυμάνικα.Και τα ρουχαλάκια που πηρα ειναι βαμβακερα.Η εποχη αυτη ειναι όντως περίεργη,αλλα δε χρειάζεται να ντυνουμε τα μωρα και σαν κρεμμυδια.Το λένε κ οι γιατροί.

Απο τα ΗΡΑ Μανινα πήρα φορμάκια-ρούχα,όχι εσωρουχα.

Αλλα και πάλι πολλα ειναι τα 115 για περίοδο εκπτωσεων.Αλλα όπως ξαναειπα εμας εδω στην επαρχια μας πιάνουν το κ.....ο!Μονοπώλια βλέπετε!!

Να ρωτησω βρε κορίτσια και κάτι άλλο.Για τον ύπνο υπάρχουν πυτζαμάκια-φορμάκια?Τι ακριβως πρέπει να φοράνε τα μωρά στον υπνο τους?Ειδα κάτι που μοιάζουν με νυχτικο και "σουρώνουν" απο κάτω κ ειναι τα ποδαράκια μεσα.Δεν μ'αρεσε αυτο το πράγμα...Αγοράκι τωρα να φοράει νυχτικάκι με κορδόνι?Τι έχετε αγοράσει εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PINELOPI έγραψε:

Α

Να ρωτησω βρε κορίτσια και κάτι άλλο.Για τον ύπνο υπάρχουν πυτζαμάκια-φορμάκια?Τι ακριβως πρέπει να φοράνε τα μωρά στον υπνο τους?Ειδα κάτι που μοιάζουν με νυχτικο και "σουρώνουν" απο κάτω κ ειναι τα ποδαράκια μεσα.Δεν μ'αρεσε αυτο το πράγμα...Αγοράκι τωρα να φοράει νυχτικάκι με κορδόνι?Τι έχετε αγοράσει εσεις?

εγώ πάλι τέτοιο της έχω πάρει της μικρής μου έχει και προστατευτικό για τα χεράκια να μην γρατζουνιεται !!!

είναι πάρα πολύ βολικό για τους πρώτους 2 μήνες μου έχουν πει.

Στην πράξη θα μπορώ να σου πω από τον Μάιο :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...