Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΙΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ!


ELEFTHERAKI

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ,ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ 11 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ!!!! ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ.

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ!!! ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΙΧς ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΠΡΙΝ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου κατ αρχήν μην προδικαζεις καταστάσεις αν δεν δεις περίοδο που το απευχομαι!

Εγώ αν κ έμεινα έγκυος φυσιολογικά δεν είχα κανένα απολύτως σύμπτωμα σε όλη μου την εγκυμοσύνη. Ούτε στην αρχή ούτε τώρα π κοντεύω στο τέλος. Ούτε πονακια, ούτε πρησμένο στήθος που λένε άλλες ότι δ μπορούσαν να τ αγγίξουν καν. Εμένα άρχισε να με ενοχλεί γύρω στη 12η βδομάδα. Ούτε αναγουλες, ούτε υπνηλίας, ούτε λιγούρες ουτε τπτ μα τπτ! 

Κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός! Εύχομαι αυτή η φορά να είναι κ ή τυχερή κ υπέροχη χωρίς κανένα σύμπτωμα να σε ταλαιπωρεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Diwni είπε:

Κορίτσι μου κατ αρχήν μην προδικαζεις καταστάσεις αν δεν δεις περίοδο που το απευχομαι!

Εγώ αν κ έμεινα έγκυος φυσιολογικά δεν είχα κανένα απολύτως σύμπτωμα σε όλη μου την εγκυμοσύνη. Ούτε στην αρχή ούτε τώρα π κοντεύω στο τέλος. Ούτε πονακια, ούτε πρησμένο στήθος που λένε άλλες ότι δ μπορούσαν να τ αγγίξουν καν. Εμένα άρχισε να με ενοχλεί γύρω στη 12η βδομάδα. Ούτε αναγουλες, ούτε υπνηλίας, ούτε λιγούρες ουτε τπτ μα τπτ! 

Κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός! Εύχομαι αυτή η φορά να είναι κ ή τυχερή κ υπέροχη χωρίς κανένα σύμπτωμα να σε ταλαιπωρεί.

Συμφωνώ και συμπληρώνω στην τελευταία σου παράγραφο "...και κάθε εγκυμοσύνη διαφορετική" δλδ την μια φορά να έχεις μια ήσυχη εγκυμοσύνη και την επόμενη φορά να έχεις πολλά περισσότερα συμπτώματα και δυσκολίες. Αγοράκι περιμένεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!  Σε ευχαριστώ πολύ για τι αισιόδοξο μήνυμα σου!!!  Μακάρι να είναι έτσι ωπος μου τα λες!!!  Με το καλό το μωράκι σου εύχομαι!!!  Σήμερα το πρωί δεν άντεξα. Και   πήγα και έκανα μια  χοριακη!!!  Είμαι 12 μέρες μετά την εμβρυομεταφορα φαντάζομαι αν έχει γίνει σύλληψη κάτι θα δείξει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό ελπίζω και εγώ!!!! Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!  Κανονικά έπρεπε να πάω σε 2 μέρες!!!  Το έκανα κρυφά και από τον σύζυγό μου και από τον γιατρό μου!!! Ελπίζω για το καλύτερο!!!!  :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ELEFTHERAKI είπε:

Αυτό ελπίζω και εγώ!!!! Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!  Κανονικά έπρεπε να πάω σε 2 μέρες!!!  Το έκανα κρυφά και από τον σύζυγό μου και από τον γιατρό μου!!! Ελπίζω για το καλύτερο!!!!  :)

Συνήθως κατι τετοια κρυφα από τα αντρακια μας τα κανουμε γιατί μας μαλώνουν,... χεχεχε

Τον Σεπτέμβριο θα ξεκινησω διέγερση για εξωσωματική και πολλες φορες σκέφτομαι πόσο αγχωτικές θα είναι αυτες οι 15 μερες αναμονής... πιθανότατα κι εγω να μην κρατιέμαι!

Καλα αποτελέσματα!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι ητρίτη προσπάθεια που κάνω!!!!  Το πιο δύσκολο κομμάτι είναι η αναμονή, μην σε τρομάζει τίποτα άλλο!!!! Απόλαυσε το καλοκαίρι σου και από Σεπτέμβρη όλα θα πάνε καλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η ELEFTHERAKI είπε:

Αυτό ελπίζω και εγώ!!!! Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!  Κανονικά έπρεπε να πάω σε 2 μέρες!!!  Το έκανα κρυφά και από τον σύζυγό μου και από τον γιατρό μου!!! Ελπίζω για το καλύτερο!!!!  :)

Ευχομαι κ εγω με τη σειρα μου να εχεις μια θετικη χοριακη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα αποτελεσματα!!!! Ελπίζω να μην ειναι νωρις για να δειξει η χοριακη σου και να σε ανταμειψει με ενα μεγαλο νουμερο!!!

Καλη επιτυχια ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@KONSTANTIA όχι κοριτσάκι κ την περιμένουμε από μέρα σε μέρα. Όσο δυσκολεύτηκαμε να την πιάσουμε τόσο καλή εγκυμοσύνη μου χάρισε τ πουλάκι μου.

@ELEFTHERAKI μου καλά αποτελέσματα! Κ αρνητική χοριακη να δεις μην απογοητευτεις. Εμένα η πρώτη μου χοριακη ήταν μόλις 78 μονάδες την 4 η μέρα καθυστέρησης κ με εξακριβωμένη ωορηξια. Επειδή είχα και αιματακι στην αρχή πίστευα ότι κάτι πήγε να γίνει αλλά τ απέβαλε ο οργανισμός. Αλλά η μπουμπού ήρθε για να μείνει. Αν έκανα χοριακη την πρώτη μέρα καθυστέρησης θα ταξιδέψει αρνητική. Καλά αποτελέσματα εύχομαι κ παλι. Να ναι η τελευταία και τυχερή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς κορίτσια μου,μόλις πήρα τα αποτελέσματα και είναι αρνητική η χοριακη!! <1 έχω απογοητευτεί πολύ!!!!! Δεν νομίζω να αλλάξει κάτι σε 2 μέρες που ήταν η κανονική ημερομηνία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ELEFTHERAKI είπε:

Δυστυχώς κορίτσια μου,μόλις πήρα τα αποτελέσματα και είναι αρνητική η χοριακη!! <1 έχω απογοητευτεί πολύ!!!!! Δεν νομίζω να αλλάξει κάτι σε 2 μέρες που ήταν η κανονική ημερομηνία!!! 

εύχομαι ολα να σου πανε καλα συντομα! Εύχομαι την επομενη φορα το μωρακι σας να ειναι εκει και να το Καλωσορίστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω μεχρι τελευταια στιγμή... μεχρι τη μερα που σου ειπε ο γιατρός θα ελπίζω οτι είσαι εγκυουλα και δεν εδειξε! Μακαρι να είναι ετσι.....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να μπορούσα να είχα κ εγώ λίγο από την αισιοδοξία σου!!!!  Αλλά μετά από 3 σπερματενχυσης κ 3 εξωσωματικες με αρνητικά αποτέλεσματα την έχω χάσει!!  Είμαι και 37 χρόνων, έχω ήδη ένα γιο από το πρώτο μου γάμο 16 χρόνων σήμερα αλλά κάνω αγώνα για να χαρίσω ένα παιδί στο δεύτερο σύζυγο μου που το θέλει ΤΟΟΟΟΟΟΟΣΟ πολύ!  αλλά νομίζω πως οι δυνάμεις μου με εγκαταλείπουν!!!!  Και δεν ξέρω τι να κάνω, να πάρω τον γιατρό μου να μην το πάρω ? Να συνεχίσω τα χάπια μέχρι την Παρασκευή ή να τα κόψω όλα!!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η ELEFTHERAKI είπε:

Μακάρι να μπορούσα να είχα κ εγώ λίγο από την αισιοδοξία σου!!!!  Αλλά μετά από 3 σπερματενχυσης κ 3 εξωσωματικες με αρνητικά αποτέλεσματα την έχω χάσει!!  Είμαι και 37 χρόνων, έχω ήδη ένα γιο από το πρώτο μου γάμο 16 χρόνων σήμερα αλλά κάνω αγώνα για να χαρίσω ένα παιδί στο δεύτερο σύζυγο μου που το θέλει ΤΟΟΟΟΟΟΟΣΟ πολύ!  αλλά νομίζω πως οι δυνάμεις μου με εγκαταλείπουν!!!!  Και δεν ξέρω τι να κάνω, να πάρω τον γιατρό μου να μην το πάρω ? Να συνεχίσω τα χάπια μέχρι την Παρασκευή ή να τα κόψω όλα!!!

Γλυκιά μου το πιο σωστό είναι να πάρεις το γιατρό σου και να σε καθοδηγήσει αναλόγως.Ελπίζω σε κάτι θετικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια κ εγω ειμαι εγκυος μετα απο 1.5 χρονο σχεδον!δε το περιμενα γτ δεν ειχα κανενα συμπτωμα..λιγο το στηθος μου πρηστηκε 1 μερα πριν την αναμενομενη περιοδο...ουτε πονακια ουτε τπτ...κ τσιμπηματακια ειχα λιγες μερες αργοτερα μετα την καθυστέρηση δλδ...ευχομαι συντομα ευχαριστα αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Riami είπε:

Καλησπέρα!! Και εγώ αναμονή από τη τριτη μου εξωσωματική... Χωρίς κάποιο σημαδακι... 

Ευχομαι να εχεις μια θετικη χοριακη και σε λιγους μηνες να υποδεχτεις το σπορακι η τα σπορακια σου.Εγω και στις δυοεξωσωματικες δεν ειχα απολυτως τιποτα ειδικα στην δευτερη που εφτασα μεχρι 10 εβδομαδων κοντα ειχαμε ακουσει και καρδιες δεν αισθανομουν τιποτα ουτε στηθος πρησμενο,ουτε αναγουλες,ουτε πονακια ΤΙΠΟΤΑ.Φαντασου ελεγα στον γιατρο βρε σιγουρα ειμαι ακουω καλα;Οποτε μην αγχωνεσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι δύσκολη η αναμονή!!!!  Εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία στα κορίτσια που περιμένουν αποτελέσματα!!! Μόνο θετική σκέψη!!!!  εγώ έψαχνα συνέχεια για συμπτώματα και στο τέλος μου έγινε εμμονή!!!  Χαλαρώστε και ότι είναι να γίνει θα γίνει!!!! Περιμένω τα νέα σας!!!! Χαίρομαι να ακούω ευχάριστα...  παίρνω δύναμη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αναμονή μετα την εμβρυομεταφορα νομίζω πως είναι το πιο δύσκολο κομματι της εξωσωματικής... Υπομονή κοριτσακια μου, μην ψαχνετε -όσο μπορείτε- για συμπτωματα.. Με το καλό να παρετε χαρουμενα αποτελεσματα κι εμείς μαζί σας κουραγιο να συνεχίσουμε! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...