Μετάβαση σε περιεχόμενο

INOFERT GLUCOPHAGE


STIRELLA

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ? 

ΤΑ 2 ΠΡΩΤΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΣΤΙΣ 17/7/2017 ΤΟ 3ο ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΧΘΕΣ.

ΤΙ ΛΕΤΕ?

ΥΠΑΡΧΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΩΟΡΙΞΙΑΣ?? ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 26 ΜΕΡΑ. ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΣΕΡΠΑΦΑΡ ΤΗΝ 3η ΜΕ 7η ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ 11η ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΤΙΠΟΤΑ.

ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΓΝΩΜΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 87
  • Created
  • Τελευταία απάντηση
στις πριν 2 λεπτά, ο/η STIRELLA είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ? 

ΤΑ 2 ΠΡΩΤΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΣΤΙΣ 17/7/2017 ΤΟ 3ο ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΧΘΕΣ.

ΤΙ ΛΕΤΕ?

ΥΠΑΡΧΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΩΟΡΙΞΙΑΣ?? ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 26 ΜΕΡΑ. ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΣΕΡΠΑΦΑΡ ΤΗΝ 3η ΜΕ 7η ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ 11η ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΤΙΠΟΤΑ.

ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΓΝΩΜΕΣ!!!!!

Κοριτσακι καλημερα!

Τα serpafar λογικά δε σε "επιασαν" αλλά πιθανότατα βάσει τεστ έκανες ωορρηξία από μόνη σου, γίνεται αυτό, υπάρχει δηλ. αυτη η πιθανότητα.

  Σε ενα κυκλο που τελικά ημουν ανθεκτική στη κλομιφαίνη - πηγαινα ως την 20η μερα και τιποτα- μου ειπε ο γιατρός "δεν σε βοηθησαν τα serpafar  θα περιμενουμε λίγο τωρα μηπως κανεις ωορρηξία από μόνη σου.." :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η STIRELLA είπε:

@peacock  σε  ευχαριστω πολυ που μου απαντας παντα. οποτε τωρα πρεπει να ερθω σε επαφη ε? 

Όσο πιο πολυ μπορείτε κοριτσακι μου εκμεταλευτείτε το! :) (αυτό θα προσπαθουσα να κανω εγω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ . ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΤΕΣΤ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΤΗ HOMETEST. ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΛΙΓΑ. 

ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΕ ΣΠΩ ΑΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΣΤΙΣ 14 ΜΕΡΕΣ Η ΟΠΟΤΕ ΤΟΥΣ ΕΡΘΕΙ?

@peacock ΕΣΥ ΤΟΤΕ ΕΚΑΝΕΣ ΩΟΡΗΞΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ 20η ΜΕΡΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η STIRELLA είπε:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ . ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΤΕΣΤ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΤΗ HOMETEST. ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΛΙΓΑ. 

ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΕ ΣΠΩ ΑΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΣΤΙΣ 14 ΜΕΡΕΣ Η ΟΠΟΤΕ ΤΟΥΣ ΕΡΘΕΙ?

@peacock ΕΣΥ ΤΟΤΕ ΕΚΑΝΕΣ ΩΟΡΗΞΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ 20η ΜΕΡΑ?

Εγω σε εκείνο το κυκλο δεν είχα κανει καθόλου ωορρηξία...τουλάχιστον ως τις 45 μερες όπου ξεκίνησα και primolut για να αδιαθετησω. Πάντως όταν εχω ωορρηξία αδιαθετω πάντα 15 μερες μετα... Αν υπάρξει ωορρηξία η περίοδος ερχεται σε 15 μερες πάντα, αν ερχεται νωρίτερα η περιοδος τότε λογικά υπάρχει καποια διαταραχή στην ωχρινική φάση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? 

ΕΙΧΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ.

ΠΑΝΤΩΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΓΑΠΕΣ...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η STIRELLA είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? 

ΕΙΧΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ.

ΠΑΝΤΩΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΓΑΠΕΣ...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!

εννοειται...για σκεψου που μετα απο σερπαφαρ εκανα κ ενεση πρεγκνυλ και επρεπε στις 36 ωρες να ειχαμε επαφη...πολυ ψυχοφθορο......ειδικα για τον αντρα.....οσες φορες παντως πιεζομασταν απο το χρονο συνηθως δεν μας εβγαινε...με τα χιλια ζορια....πολυ πιεση.....κ υστερα σου λενε μην εχεις αγχος...μην το σκεφτεσαι...χχχχ,,μα γινεται???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@geozak  ενταξει πολυ δυσκολο και ψυχοφθορο και αγχος πολυ. δεν μπορω να το αποβαλω το αγχος οχι μονο τωρα, γενικα στη ζωη μου. Αυτο το μηνα και τον Αυγουστο το πηρα αποφαση οτι ειναι χαμενοι μηνες. Απο Σεπτεμβριο παλι θα δω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η STIRELLA είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? 

ΕΙΧΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ.

ΠΑΝΤΩΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΓΑΠΕΣ...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!

Καλημέρα stirella μου!! Δύσκολο δεν θα πει τίποτα και εμένα μου χαλάει τη διάθεση να βάζω πρόγραμμα και σε αυτό! αυτός ήταν ενας λόγος που σταμάτησα τα τεστ ωορρηξίας γιατί μετά με έπιανε άγχος να κάνω αγάπες, αλλά και ξενέρωμα που έπρεπε να κλείσουμε συμφωνία.

Το χειρότερο δε ήταν όταν μια εβδομάδα πριν και μια εβδομάδα μετά την περίοδο φρόντιζα να μην κάνω αγάπες γιατί....ηταν χαμένες εβδομάδες στο μυαλό μου (και μια λίρα). 

Τώρα πάνω απ΄'ολα κοιτάω πότε γουστάρω να είμαι με τον άντρα μου και ας είναι και χαμένη μέρα και χαμένος μήνας. χαχαχα! Αν είναι να ΄ρθει ας έρθει....:) 

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας  εχω πρηξει το ξερω. δευτερα το τεστ ωορηξιας θετικο(25η μερα του κυκλου) , τριτη τεταρτη επαφη, σημερα ποναω χαμηλα και δεξια και αριστερα. εχετε αποψη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η STIRELLA είπε:

Κοριτσια σας  εχω πρηξει το ξερω. δευτερα το τεστ ωορηξιας θετικο(25η μερα του κυκλου) , τριτη τεταρτη επαφη, σημερα ποναω χαμηλα και δεξια και αριστερα. εχετε αποψη?

Καλησπερα και απο εμενα,εγω θα σου προτεινα να παρεις τον γιατρο σου ενα τηλ και να του πεις τι ακριβως αισθανεσαι και αν ειναι να πας και για εναν υπερηχο.Δεν θελω να σε τρομαξω αλλα επειδη την εχω πατησει καλυτερα να συμβουλευτεις τον γιατρο σου.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...