Μετάβαση σε περιεχόμενο

INOFERT GLUCOPHAGE


STIRELLA

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 87
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Κοριτσακι μου αυτό είναι το πιο συνηθισμενο χαπάκωμα για το ΣΠΩ οπότε μη το παίρνεις βαριά... Κι εγω ετσι.. πρωί - μεσημέρι-βραδι  όλο και κάτι παίρνω.. :)

Τα τεστακια ωορρηξίας νομίζω πρεπει να τα κανεις καθε μερα αλλά δε ξερω πολλά να σου πω γιατί λόγω υψηλης LH μου εβγαζε ότι εχω πάντα ωορρηξία :P@Petalouditsa28 βοήθησε λιγο το κορίτσι μας που εσυ τα ξερεις καλύτερα.

Εγω 7η μερα του κύκλου.... δεν εχω πολλα να ελπίζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!!!!! ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΜΕ !!!!!! ΗΘΙΚΟΝ ΑΚΜΑΙΟΤΑΤΟΝ!!!!

ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ111111111

ΜΕ ΠΡΙΜΟΛΟΥΤ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΣ Η ΜΟΝΗ ΣΟΥ?

@peacock ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ  ΑΝ ΔΕΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΣΤΙΣ 24-7 ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΠΡΙΜΟΛΟΥΤ ΓΙΑΤΙ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ. ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΝΤΙΣΥΛΛΙΠΤΙΚΑ  (ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΟ Κ ΣΤΟ ΣΠΩ)Η ΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΕΤΣΙ? ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΣΥ ΤΙ ΛΕΣ?

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η STIRELLA είπε:

@peacock Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!!!!! ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΜΕ !!!!!! ΗΘΙΚΟΝ ΑΚΜΑΙΟΤΑΤΟΝ!!!!

ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ111111111

ΜΕ ΠΡΙΜΟΛΟΥΤ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΣ Η ΜΟΝΗ ΣΟΥ?

@peacock ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ  ΑΝ ΔΕΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΣΤΙΣ 24-7 ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΠΡΙΜΟΛΟΥΤ ΓΙΑΤΙ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ. ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΝΤΙΣΥΛΛΙΠΤΙΚΑ  (ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΟ Κ ΣΤΟ ΣΠΩ)Η ΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΕΤΣΙ? ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΣΥ ΤΙ ΛΕΣ?

 

 

Αδιαθετησα μόνη μου thn 39 μερα του κύκλου ακριβώς 15 μέρες από τότε που ψιλιάστηκα ότι εκανα ωορρηξία (είπα κι εγω μια φορα ετσι επετειακά να κανω κατι από μόνη μου :P )

Κοίτα και σε μενα ο γιατρός μου εδωσε την επιλογη να παρω Ιουλιο και Αυγουστο yasmin ή αν θελω να αφήσω τον Ιουλιο έτσι να δουμε τι θα κανω μόνη μου και στον κυκλο πριν την εξωσωματική (Αυγουστο δηλ. ) να παρω οπωσδήποτε yasmin. Ετσι λοιπόν αποφάσισα να μην πάρω.. περισσότερο για να εχω μια ελπίδα ότι μπορεί κατι να κανω από μόνη μου... Οπότε μάλλον προτείνω το ίδιο και σε σενα... ποτε δε ξερεις...μπορεί από μονη σου να κανεις κανονικό κύκλο συν ότι θα δεις και πως θα λειτουργησει ο οργανισμός σου με inofert-glucophage.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα!! Λοιπον οσον αφορα τα τεστακια.. εγω εχω κυκλο 29-30-31-32 ημερων.. καπου εκει.. τα ξεκινάω απο τη 10η για να μαι σίγουρη και κάνω δυο την ημερα ενα κατα τις 12:00 και ενα κατα τις 8:00 για να μαι σιγουρη οτι θα πετύχω την Lh.. αν πχ θετικοποιηθει τη Δευτέρα ΚΑλό ειναι ξα ερχεσαι την ιδια, την επομενη (και αν θες και τη μεθεπομενη μερα). Επειδή με τη γραμμη αποτελέσματος μπερδευομουν αρκετά βρηκα ενα κόλπο να τα κολλάω σε ενα χαρτι το ενα κατβ απο το αλλο οποτε μπορουσα να καταλαβω καλυτερα ποτέ εγινε σκούρα οσο η γραμμη ελεγχου..

Και η @miniatoura87 εχει κανει δδιατριβή στα τεστ ωορρηξιας χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΘΕΥΜΑΖΩ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΤΕ ΔΙΑΤΡΙΒΗ. ΕΓΩ ΤΙΠΟΤΑ ΒΟΔΙ  ΤΕΛΕΙΩΣ.

@Petalouditsa28 ΣΕ ΕΥΧΑΡΣΤΩ ΠΟΛΥ . ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΧΑΡΤΙ.

@peacock ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ. ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΔΙΝΟΥΝ ΑΝΤΙΣΥΛΛΙΠΤΙΚΑ?

ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΗ ΜΕΤΑ ΤΑΣΕΡΠΑΦΑΡ ΕΡΧΕΤΑΙΙ ΤΕΛΙΚΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ?

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η STIRELLA είπε:

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΘΕΥΜΑΖΩ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΤΕ ΔΙΑΤΡΙΒΗ. ΕΓΩ ΤΙΠΟΤΑ ΒΟΔΙ  ΤΕΛΕΙΩΣ.

@Petalouditsa28 ΣΕ ΕΥΧΑΡΣΤΩ ΠΟΛΥ . ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΧΑΡΤΙ.

@peacock ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ. ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΔΙΝΟΥΝ ΑΝΤΙΣΥΛΛΙΠΤΙΚΑ?

ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΗ ΜΕΤΑ ΤΑΣΕΡΠΑΦΑΡ ΕΡΧΕΤΑΙΙ ΤΕΛΙΚΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ?

 

 

Σε μενα δίνει τα αντισυλληπτικα που δεν εχω ευκολα κυκλο από μονη μου... μου ειπε για να κανω ενα κανονικό κυκλο 28 ημερων συν ότι΄ λειτουργουν  καταπραυντικά σε μητρα και ωοθήκες...

Η περιοδος με serpafar ερχεται όταν εχει γίνει και ωορρηξία... Αν δεν εγινε ωορρηξία δεν ερχεται η περιοδος... Το εχω παθει να παρω serpafar να μην με πιάσει και τελικά να κλεισω 40-45 μερες και να παρω primolut.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ::::!!!!!!!!!!!!!!!!!:x

ΝΤΑΞΕΙ ΜΕ ΔΙΑΦΩΤΙΣΕΣ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 24!!!!!!!!!!!!!!!!!27/7 ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΡΩ ΠΡΙΜΟΛΟΥΤ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΓΥΡΙΣΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΩ ΜΠΑΝΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ:confused:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η STIRELLA είπε:

@peacock ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ::::!!!!!!!!!!!!!!!!!:x

ΝΤΑΞΕΙ ΜΕ ΔΙΑΦΩΤΙΣΕΣ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 24!!!!!!!!!!!!!!!!!27/7 ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΡΩ ΠΡΙΜΟΛΟΥΤ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΓΥΡΙΣΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΩ ΜΠΑΝΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ:confused:

Πότε μη λες ποτέ... κι εγω το είχα στανταρακι ότι θα παρω χαπια να αδιαθετησω και τελικά ξυπνησε ο οργανισμός για λίγο... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η STIRELLA είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ. ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΙΝΟΦΕΡΤ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΒΡΑΔΥ ΓΚΛΟΥΚΟΦΑΖ  ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ... ΝΤΑΞΕΙ ΜΟΝΙΜΩΣ ΧΑΠΑΚΩΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑΤΡΕΙΑ. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΠΕΙ Η ΟΡΕΞΗ .

@peacock ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ Κ ΕΚΑΝΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΔΩ... ΤΖΙΦΟΣ...

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

Καλημέρα εγώ περνώ πιο πολλά χαπια.. ? θα δεις σιγά σιγά... τώρα για τεστ ωορρηξίας δεν ξέρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η STIRELLA είπε:

ΠΟΤΕ ΠΑΣ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ?

ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ?

ΠΟΣΟ ΣΤΟΙΧΙΖΕΙ?

Πρωτα ο Θεός τον Σεπτέμβριο... μη νομίζεις ότι κι εγω τα ξερω καλα περί διαδικασίας.. Θα κανω το βραγχυ πρωτόκολλο με ανταγωνιστες. Μου ειπε ο γιατρός την 2η μερα του κυκλου θα ξεκινησω την διεγερση με τις ενεσεις, θα πηγαίνω για υπέρηχο και μέτρηση οιστραδιόλης και όταν  είναι ετοιμα θα κανω μια τελευταια ενεση (pregnyl) όπου σε 36 ωρες θα γίνει η ωοθηλακιορρηξία, 36 ώρες μετα θα παω για ωοληψία και αν όλα πανε καλα μετα από 3 μερες θα γίνει η εμβρυομεταφορά.... μετα αναμονη για 15 μερες...

2100€ στοιχίζει εκεί που είμαι... τα φαρμακα εννοείται από την επιτροπή γιατι αλλιως πήγαινε ακόμα πιο πανω το κόστος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η peacock είπε:

Πρωτα ο Θεός τον Σεπτέμβριο... μη νομίζεις ότι κι εγω τα ξερω καλα περί διαδικασίας.. Θα κανω το βραγχυ πρωτόκολλο με ανταγωνιστες. Μου ειπε ο γιατρός την 2η μερα του κυκλου θα ξεκινησω την διεγερση με τις ενεσεις, θα πηγαίνω για υπέρηχο και μέτρηση οιστραδιόλης και όταν  είναι ετοιμα θα κανω μια τελευταια ενεση (pregnyl) όπου σε 36 ωρες θα γίνει η ωοθηλακιορρηξία, 36 ώρες μετα θα παω για ωοληψία και αν όλα πανε καλα μετα από 3 μερες θα γίνει η εμβρυομεταφορά.... μετα αναμονη για 15 μερες...

2100€ στοιχίζει εκεί που είμαι... τα φαρμακα εννοείται από την επιτροπή γιατι αλλιως πήγαινε ακόμα πιο πανω το κόστος.

@peacock καλημερα. ολα καλα θα πανε!!! θα δεις και το σεπτεμβριο θα μας πεις οτι εχεις μπεμπε!!!!!!!!

λοιπον ξαναεκανα τεστ ωορηξιας χθες και παρατηρω οτι καθε μερα η γραμμη γινεται πιο εντονη και τεινει να εχει το ιδιο χρωμα με την γραμμη του τεστ. ποια ειναι η γνωμη σας σε αυτο? εχετε εμπειρια?

ενω δλδ ξεκινησε με πολυ αχνη ροζ γραμμη χθες η γραμμη εγινε πιο εντονη.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η STIRELLA είπε:

@peacock καλημερα. ολα καλα θα πανε!!! θα δεις και το σεπτεμβριο θα μας πεις οτι εχεις μπεμπε!!!!!!!!

λοιπον ξαναεκανα τεστ ωορηξιας χθες και παρατηρω οτι καθε μερα η γραμμη γινεται πιο εντονη και τεινει να εχει το ιδιο χρωμα με την γραμμη του τεστ. ποια ειναι η γνωμη σας σε αυτο? εχετε εμπειρια?

ενω δλδ ξεκινησε με πολυ αχνη ροζ γραμμη χθες η γραμμη εγινε πιο εντονη.

 

Mακαρι... μακαρι όλα τα κορίτσια να τα καταφερουν συντομα...

Δεν ξερω πολυ καλα από τέτοιου είδους τεστάκια αλλα  για να λες πως σκουραίνει η γραμμη τότε ίσως και να παει να γίνει η ωορρηξία... Προτείνω για καλό και για κακό να κανεις τρελίτσες με τον αντρουλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η STIRELLA είπε:

@peacock καλημερα. ολα καλα θα πανε!!! θα δεις και το σεπτεμβριο θα μας πεις οτι εχεις μπεμπε!!!!!!!!

λοιπον ξαναεκανα τεστ ωορηξιας χθες και παρατηρω οτι καθε μερα η γραμμη γινεται πιο εντονη και τεινει να εχει το ιδιο χρωμα με την γραμμη του τεστ. ποια ειναι η γνωμη σας σε αυτο? εχετε εμπειρια?

ενω δλδ ξεκινησε με πολυ αχνη ροζ γραμμη χθες η γραμμη εγινε πιο εντονη.

 

@STIRELLA μου επειδή έκανα και εγω τεστ οωρηξίας( τώρα τα παράτησα), 1-2 μέρες πριν την οωρρηξία και εμένα βγάζει μια ροζ αχνή γραμμή και την επόμενη γίνεται το ίδιο έντονη με την γραμμή ελέγχου.Όταν γίνει το ίδιο έντονη με την απο πάνω συνέχισε 1-2 μερούλες ακόμα να κάνεις να δεις οτι την επόμενη ή μεθεπόμενη θα βγεί αρνητικό.  δηλαδή το λογικό είναι να βγει θετικό το τεστ 1-2 μέρες το μήνα. Αχνη γραμμή θεωρείτε αρνητικό στα τεστ οωρηξίας αν δεν κάνω λάθος, αλλά εμένα οταν πλησιάζω στην οωρηξία 1-2 μερες πριν μου βγαίνει αχνη.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Fainareti είπε:

@STIRELLA μου επειδή έκανα και εγω τεστ οωρηξίας( τώρα τα παράτησα), 1-2 μέρες πριν την οωρρηξία και εμένα βγάζει μια ροζ αχνή γραμμή και την επόμενη γίνεται το ίδιο έντονη με την γραμμή ελέγχου.Όταν γίνει το ίδιο έντονη με την απο πάνω συνέχισε 1-2 μερούλες ακόμα να κάνεις να δεις οτι την επόμενη ή μεθεπόμενη θα βγεί αρνητικό.  δηλαδή το λογικό είναι να βγει θετικό το τεστ 1-2 μέρες το μήνα. Αχνη γραμμή θεωρείτε αρνητικό στα τεστ οωρηξίας αν δεν κάνω λάθος, αλλά εμένα οταν πλησιάζω στην οωρηξία 1-2 μερες πριν μου βγαίνει αχνη.

 

@Fainareti εξηγησε μου παλι. μαλλον κατσε να στα πω εγω πρωτα γιατι τα λεω μπερδεμενα.

οταν ξεκινησα τα τεστ η γραμμη ηταν πολυ αχνη και όσο περνουν οι μερες γίνεται πιο εντονη οχι ομως ιδιο χρωμα με την γραμμη του τεστ. ποια ειναι η γνωμη σου?

πωπω σας εχω πρηξει εεεεεεε??????????????

ασχετη μιλαμε!!!!!!!!!!!!!:roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/7/2017 at 11:54 ΠΜ, ο/η STIRELLA είπε:

@STIRELLA εμενα τα σερπαφαρ χωρις να παιρνω προγεστερονη μου εκαναν καθυστερηση 5-6 μερες

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η STIRELLA είπε:

@Fainareti εξηγησε μου παλι. μαλλον κατσε να στα πω εγω πρωτα γιατι τα λεω μπερδεμενα.

οταν ξεκινησα τα τεστ η γραμμη ηταν πολυ αχνη και όσο περνουν οι μερες γίνεται πιο εντονη οχι ομως ιδιο χρωμα με την γραμμη του τεστ. ποια ειναι η γνωμη σου?

πωπω σας εχω πρηξει εεεεεεε??????????????

ασχετη μιλαμε!!!!!!!!!!!!!:roll::roll:

@STIRELLAΣτα τεστ οωρρηξίας, σε αντίθεση με τα τεστ εγκυμοσύνης, η αχνή γραμμή γραμμή είναι αρνητικό αποτελέσμα. Για να είναι θετικό πρέπει η γραμμή ελέγχου και η γραμμή αποτελέσματος να έχουν το ίδιο έντονο χρώμα. Όμως αυτό που έχω παρατηρήσει εγω απο προσωπική εμπειρία, είναι οτι 2 περίπου μέρες πριν μου βγεί θετικό μου βγάζει μια πιο αχνή γραμμή μέχρι να μου βγει έντονη η γραμμή περίπου 2 μέρες μετά. 

Δεν μας έχει πρήξει ΚΑΘΟΛΟΥ, οπου μπορεί να βοηθήσει η καθεμία είναι χαρά μας!!!! 

Και για να στο αποδέιξω στα ξαναλέω μια παρτίδα απο την αρχή αμα θες.....χααχχααχχαχαχαχα!!!!

Πολλά φιλάκια, και χωρίς πλάκα αμα θες πες μου οτι είναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@geozak ευχαριστω πολυ. φαντασου δλδ εμενα που δεν εχω και σταθερο κυκλο. παλι πριμολουτ θα παρω.

@Fainareti σε ευχαριστω πολυ πολυ. θα παω παλι σημερα να δω τι γινεται. τα κολλαω κ εγω σε χαρτι χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η STIRELLA είπε:

@geozak ευχαριστω πολυ. φαντασου δλδ εμενα που δεν εχω και σταθερο κυκλο. παλι πριμολουτ θα παρω.

@Fainareti σε ευχαριστω πολυ πολυ. θα παω παλι σημερα να δω τι γινεται. τα κολλαω κ εγω σε χαρτι χαχαχαχαχαχα

@Fainareti @peacock Για πειτε κυριες σας βαζω τη φωτο!!!!!!

20170718_181940.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η STIRELLA είπε:

@Fainareti @peacock Για πειτε κυριες σας βαζω τη φωτο!!!!!!

20170718_181940.jpg

Το μεσαίο τεστ ειναι θετικο νομιζω! Ποια μερα κυκλου εισαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η STIRELLA είπε:

@Fainareti @peacock Για πειτε κυριες σας βαζω τη φωτο!!!!!!

20170718_181940.jpg

Αγάπη μου συγνώμη τωρα το είδα! το μεσαίο είναι θετικό!!  Πότε το έκανες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...