Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η elena 2 είπε:

@Hope girl τι έγινε? Σου ήρθε η περιοδος ή πηγές τελικά στον γιατρό?

Αδιαθετησα εχθες βράδυ.ειχα μιλήσει νωρίτερα με το γιατρό και μου είχε πει ότι είναι λόγω ζέστης γιατί πάντα με επηρεάζει αλλά όχι τόσο κ στον πρόσφατο έλεγχο με είχε βρει οκ οπότε δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας μου είπε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hope girl είπε:

Αδιαθετησα εχθες βράδυ.ειχα μιλήσει νωρίτερα με το γιατρό και μου είχε πει ότι είναι λόγω ζέστης γιατί πάντα με επηρεάζει αλλά όχι τόσο κ στον πρόσφατο έλεγχο με είχε βρει οκ οπότε δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας μου είπε!

Εντάξει κοριτσάκι μου.Όλα καλά. Αυτο εχει σημασία.

Πάμε όλες για τον επόμενο μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena 2 είπε:

Εντάξει κοριτσάκι μου.Όλα καλά. Αυτο εχει σημασία.

Πάμε όλες για τον επόμενο μήνα.

Μακάρι βρε κορίτσια τον επόμενο μήνα να είμαστε πιο τυχερός όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ArGY <3 είπε:

Γεια σας κορίτσια!  Καλημέρα!  Είμαι νέα στο mammyland! Και προσπαθώ Κ εγώ για παιδάκι! 

Καλημέρα και καλωσήρθες στο mammyland! Με το καλό να μας φέρεις και εσύ σύντομα ένα χαρμόσυνο νέο για το μωράκι σου!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η KONSTANTIA είπε:

Καλημέρα και καλωσήρθες στο mammyland! Με το καλό να μας φέρεις και εσύ σύντομα ένα χαρμόσυνο νέο για το μωράκι σου!

 

Να είσαι Καλα ότι καλύτερο σε όλες μας!  Προσπάθησε καιρό?  Έχετε άλλο παιδάκι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ArGY <3 είπε:

Να είσαι ότι καλύτερο σε όλες μας!  Προσπάθησε καιρό?  Έχετε άλλο παιδάκι? 

Εγώ είμαι νέα μανούλα, έχω έναν γιό 7 μηνών!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας..να σας πω κ εγω το προβλημα μου... Τελευταία περιοδο ειχα στις 26/6 και σημερα ξεκινησα να εχω κατι μπεζ υγρα και απιστευτες αναγουλες... να μου κατεβαινει η περιοδος λετε?νομιζω ειναι πολυ νωρις...εχω ξεκινήσει παιρνω σιδηρο λόγω έλλειψης απο τον προηγουμενο μηνα οπου κ μου ηρθε η περιοδος στις 27 μερες ενω γενικα εχω καθυστερησεις...προσπαθειες με τον αντρα μου κανουμε κανονικά..υπαρχει περίπτωση λετε να ειμαι έγκυος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω ότι είναι λίγο νωρίς για συμπτώματα εγκυμοσυνης...και περιόδου..βεβαια κάθε οργανισμός ειναι διαφορετικός ! Οπότε ύπομονη Κ μονο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοσήρθες στην παρέα μας @ArGY <3.

@eleni_g90 αν δεν κάνω λάθος σήμερα είναι 20-21 μέρες από την περίοδο σου.Κάνε λίγο υπομονή (όσο μπορείς) και να δεν δεις περίοδο σε μια εβδομάδα κάνε ένα τεστακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elena 2 είπε:

Καλοσήρθες στην παρέα μας @ArGY <3.

@eleni_g90 αν δεν κάνω λάθος σήμερα είναι 20-21 μέρες από την περίοδο σου.Κάνε λίγο υπομονή (όσο μπορείς) και να δεν δεις περίοδο σε μια εβδομάδα κάνε ένα τεστακι.

Τελικα μου ηρθε περιοδος κοριτσια... 20η μερα πρωτη φορά αυτο..και να φανταστειτε  στα τελειώματα της προηγούμενης περιόδου εβλεπα κατι υγρα και ξαφνιαστηκα λεω δεν παιζει να ειναι ωορηξια ειναι πολυ νωρις..οποτε παει κ αυτος ο μήνας χαμενος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...