Μετάβαση σε περιεχόμενο

τελικα ειμαι?


margarita!!

Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα!!

μετα απο αρκετουτσικες προσπαθειες και με πολλες ορμονες εχω μια μικρη υποψια οτι τα καταφερα..βεβαια βιαστηκα εννοειτε και πηρα το self clear το οποιο την πρωτη φορα μου εδειξε πιθανη εγκυμοσυνη αλλα τη δευτερη ηταν αρνητικο! Ομως βλεπω πολλα σημαδια και δν ξερω αν τελικα ειναι εγκυρα τα τεστ ειδικα για μενα που λογω πολυκυστικων επαιρνα ορμονες για να κανω ωορηξια!! Και απο την αλλη ενω ολοι μιλανε για δυσκοιλιοτητα ειδικα τις πρωτες μερες εγω ενω ημουν δυσκοιλια εχει 2 βδομαδες περιπου που παω ανετα 3 φορες τη μερα!! Αυτη η αναμονη με τρελαινει!!!! Και γενικα ημουν πολυ νευρικος ανθρωπος και τωρα ειμαι τοσο ηρεμη και γαληνια που ολοι γυρω μου απορουν!! Βρε λες?? Αλλα και για τη χοριακη μου ειπαν 15 μερες..εγω ειμαι στις 12..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο εύχομαι να είσαι! Η αναμονή είναι ό,τι χειρότερο σε αυτές τις περιπτώσεις! Κάνε άλλα πράγματα για να ξεχνιέσαι και οι μέρες θα περάσουν! Με το καλό μανούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η margarita!! είπε:

Κοριτσια καλησπερα!!

μετα απο αρκετουτσικες προσπαθειες και με πολλες ορμονες εχω μια μικρη υποψια οτι τα καταφερα..βεβαια βιαστηκα εννοειτε και πηρα το self clear το οποιο την πρωτη φορα μου εδειξε πιθανη εγκυμοσυνη αλλα τη δευτερη ηταν αρνητικο! Ομως βλεπω πολλα σημαδια και δν ξερω αν τελικα ειναι εγκυρα τα τεστ ειδικα για μενα που λογω πολυκυστικων επαιρνα ορμονες για να κανω ωορηξια!! Και απο την αλλη ενω ολοι μιλανε για δυσκοιλιοτητα ειδικα τις πρωτες μερες εγω ενω ημουν δυσκοιλια εχει 2 βδομαδες περιπου που παω ανετα 3 φορες τη μερα!! Αυτη η αναμονη με τρελαινει!!!! Και γενικα ημουν πολυ νευρικος ανθρωπος και τωρα ειμαι τοσο ηρεμη και γαληνια που ολοι γυρω μου απορουν!! Βρε λες?? Αλλα και για τη χοριακη μου ειπαν 15 μερες..εγω ειμαι στις 12..

Καλωσηρθες κοριτσι! Με το καλο ενα μωρακι σου ευχομαι! Τι εννοεις εισαι στις 12 μερες γιατι δεν καταλαβα καλα. Απο επαφη; απο καθυστερηση; παντως αυτο με τη δυσκοιλιοτητα πριν την εγκυμοσυνη&ξαφνου ενα εντερο ρολοι 3 φορες τη μερα επιασε εμενα στην εγκυμοσυνη αλλα νομιζω μετα τον 2ο μηνα. Οπως και να χει ευχομαι τα καλυτερα! Επισης τα δυο τεστακια ποτε τα εκανες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω!!!!!Μακαρι να πανε ολα καλα!!! 12 μερες απο επαφη ειναι .. τα τεστακια τα εκανα ενα την προηγουμενη Πεμπτη κ ενα χθες,αλλα διαβασα οτι αν παιρνεις ορμονες δεν ειναι εγκυρα τα τεστ κ εγω πηρα πολλες γτ απο μονη μου δεν κανω ωορηξια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χμ ναι σε αυτη την περιπτωση καλο θα ηταν να περιμενεις να εχεις καθυστερηση γιατι δεν ξερω&εγω τι γινεται με τις ορμονες. Παντως γενικα απο τα συμπτωματα υπολογιζε τα μετα την καθυστερηση για να εισαι πιο σιγουρη. Μηπως οι ορμονες επηρεασουν&τη χοριακη; ρωτα και τον γιατρο σου για σιγουρια! Αντε με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η margarita!! είπε:

Ευχαριστω!!!!!Μακαρι να πανε ολα καλα!!! 12 μερες απο επαφη ειναι .. τα τεστακια τα εκανα ενα την προηγουμενη Πεμπτη κ ενα χθες,αλλα διαβασα οτι αν παιρνεις ορμονες δεν ειναι εγκυρα τα τεστ κ εγω πηρα πολλες γτ απο μονη μου δεν κανω ωορηξια!!

Αν εκανες ovitrelle ή pregnyl μπορεί να σου βγαλει ψευδώς θετικό. Οι υπόλοιπες ορμόνες δεν επιρρεάζουν ενα τεστ εγκυμοσύνης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκανα ovitrelle και αλλες δυο δεν θυμαμαι πως ειναι η ονομασια τους!! Μια μερα υπομονη εμεινε παντως οποιο κ αν ειναι το αποτελεσμα..αυριο αν δεν αδιαθετησω μαλλον τα καταφερα!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η margarita!! είπε:

Εκανα ovitrelle και αλλες δυο δεν θυμαμαι πως ειναι η ονομασια τους!! Μια μερα υπομονη εμεινε παντως οποιο κ αν ειναι το αποτελεσμα..αυριο αν δεν αδιαθετησω μαλλον τα καταφερα!!:)

Στο ευχομαι ολόψυχα να τα κατάφερες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...