Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ Η ΔΙΑΘΕΣΗ


Fainareti

Recommended Posts

Κορίτσια μου, 

Δεν πρέπει καμία μας να πέφτει...δεν πρέπει καμια μας να σκέφτεται αρνητικά! Όλες μα όλες θα γίνουμε μανούλες! Και αν δεν γίνουμε αυτό τον μήνα; Θα γίνουμε τον άλλον...τον παράλλο...ή τον παραπάνω! Οχού αδερφέ καποια στιγμή θα γίνουμε, αρκεί που προσπαθούμε. Αρκεί να διασκεδάζουμε, να χαμογελάμε, να έχουμε έναν σύντροφο που μας  αγαπά και τον αγαπάμε, και στο κάθετι να διακρίνουμε κάτι θετικό. Αν δεν είμαστε αυτό το μήνα μανούλες δεν πειράζει! Θα κάνουμε τις διακοπάρες μας,  τα μπάνια μας, τις μπύρες μας και τις παραλίες μας. 

Θέλω εδώ να γράφουμε μόνο θετικές σκέψεις, όνειρα, αστεία και όποια τολμήσει να πέσει ψυχολογικά εδώ να μπαίνει, να διαβάζει και να ανεβαίνει η διάθεση της! 

Και αν δεν ανέβει με αυτά που γράφουμε, ας μας γράψεί οτι έχει κακή διάθεση να δει για πότε την ανεβάζουμε εμείς σε χρόνο dt!

Λοιπον, ξέρετε τι λέει μια ξανθιά στον γυναικολόγο της όταν αυτός της λέει πως είναι έγκυος;;;;;;;;;
"Γιατρέ είναι δικό μου;;;"[smilie=laughing9.g:[smilie=laughing4.g:

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...