Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλησπέρα


Annie_2

Recommended Posts

Καλησπέρα!

Είμαι η Άννα,νέο μέλος και σύντομα και νέα μανούλα!Παρακολουθώ εδώ και καιρό τις συζητήσεις σας και τώρα αποφάσισα να γίνω και εγώ μέλος για να μοιραστώ την χαρά μου μαζί σας! Μολις πριν απο λίγο γύρισα απο τον γυναικολόγο οπου διαπιστώσαμε πως περιμένω δίδυμακια!Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω...:silly: :woohoo: Προσπαθούσαμε 1,5 χρόνο και έίχα αρχίσει και απελπιζόμουνα!:) Εύχομαι σε όλα τα κοριτσάκια που προσπαθούν,συντομα με ένα μωρακι,σε όσες εγκυμονουν καλή λευτερια και στις μανούλες,απλα να χαιρονται τα θαυματακια τους! :kiss:

Φιλια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ. ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΛΛΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΜΕΧΡΙ 23/03. ΤΙ ΟΜΟΡΦΗ ΕΚΠΛΗΞΗ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ, ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ?ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΣ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΣΟΥ. ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ. ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλλη,με το καλο!Αντε κοντευεις,τυχερουλα:)

Kider,ειμαι 2 μηνων και 2 ημερων και ενω ειχα παει στην 6η εβδ+1 μερα να ακουσουμε την καρδουλα,μου ειπε πως δεν ακουει καλα...Οτι του φαινεται περιεργο...μετα εγω προετοιμαστηκα για τα χειροτερα,αλλα τελικα ολα πηγαν ΤΕΛΕΙΑ!!!Ειμαι πολυ ενθουσιασμενη!

Τζοαννα ευχαριστω πολυ!!!Και εσυ οτι επιθυμεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Αννα!

Ευχομαι ολα να πανε καλα και να χαρεις τα μωρακια σου!

Φανταζομαι τη χαρα σας!

Ειμαι η Νατασα και ειμαι στην 35η εβδομαδα!

Περιμενω κοριτσακι και ανυπομονω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tzoanna,ευχαριστώ πολύ!!!Να σαι παντα καλα και εσυ και η οικογενεια σου!

Νατάσσα με το καλο να υποδεχτειτε το κοριτσακι σας!Εγω να δεις ποσο ανυπομονω να τα αγκαλισω...και φαντασου ειμαι ακομα στον δευτερο!!!Θα λαλησω μεχρι να γεννησω χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Annie καλως ηρθες!

Διδυμακια ε? τι πιο τελειο?

Εγω ειμαι η Χρυσα και ειμαι εγκυος 13 εβδομαδων στο πρωτο μου παιδακι, το οποίο μολις σημερα εμαθα οτι ειναι κατα 70% (μιας και ειναι νωρις ακομα) ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Καλη εγκυμοσυνη σου ευχομαι! Ολα καλα να μας πανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Annie kalws irthes!

Eimai stin 9 ebvomada kai pooooooly

xaroumeni!!!

Exw yperoxi kyisi ws twra,

kai eyxomai to idio kai se sena!!

To fyllo thelw na to kratisw gia to telos ---ekpliksi----

(den me endiaferei)

kai parakalw mono na einai kala to sporaki mou!!!

Filia dwse kai esy sta dika sou SPORAKIA!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα με το καλο το μωρακι σου!!!Να ειναι παντα γερο!:P

Μαριμαρι με το καλο και εσυ!!!Ειμαστε πολυ κοντα!Τι ΠΗΤ εχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα καλωσόρισες στην όμορφη παρέα μας και συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου...Τί τέλεια που έχεις διδυμάκια...Μπράβο σου κοπέλα μου!Τελικά οι προσπάθειές σας άξιζαν τον κόπο..

Είμαι η Γωγώ, είμαι 26 εβδομάδων και 4 ημερών και περιμένω κι εγώ την μπεμπούλα μου μέχρι τις 16 Απριλίου!

Σου εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και να γεννήσεις 2 υπέροχα υγιέστατα μπεμπάκια...

Φιλιά πολλά!Θα τα λέμε συχνά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω με το καλο να υποδεχτεις το κοριτσακι σου!!!Αχ τι ωραια!!!Ανυπομονωωωωωωω να ερθω κια εγω στην θεση σου:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα μου γλυκεια σου καλως μας ηρθες κ συ.ευχομαι να πανε ολα καλα κ να γεμισει η αγκαλια σου χαρα απο φιλια κ αγκαλιτσες.κ στα υπολοιπα κοριτσια ευχομαι καλη εγκυμοσυνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...