Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΚΙ ΕΓΩ!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

ΕΧΩ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΘΩΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟΣ ΜΗΔΕΝ ΓΙΑ MAMYLAND :( ΕΝΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΤΟΥ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!!!!:angry:

ΣΕ 1 & 1/2 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ :(:cheer: ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!:woohoo:

ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΑΠΟΚΟΜΙΣΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟ 2009 ΣΕ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ, ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΓΑΛΗΝΗ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!!:P

ΕΙΣ ΤΟ ΕΠΑΝΙΔΗΝ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΠΛΕΟΝ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΦΛΕΒΑΡΗ!!!!!:silly: :P

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!

:P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή λευτεριά να έχεις.

Να αποκτήσεις ένα υγιέστατο μωράκι.

Όλα τα άλλα είναι λεπτομέρειες.

Φιλάκια.

Να πάτε σπιτάκι σας αγκαλιά με το μωράκι σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happy mammy σου ευχομαι με το καλό να έρθει το παιδάκι σου στον κόσμο!!Γερό και δυνατό!!:) :) Θα περιμένουμε νέα σου σύντομα!!Φιλάκια με έναν πόνο:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ σου εύχομαι με ένα πόνο να φέρεις το παιδάκι σου στον κόσμο, τις καλύτερες ευχές μου για έναν καλό τοκετό και θα περιμένουμε αφού γεννήσεις να μας πεις αυτή την αξέχαστη εμπειρία!

Είμαι σίγουρη ότι ο άντρας σου κάποια στιγμή θα αφήσει τον Η/Υ και για τους άλλους ανθρώπους του σπιτιού να τον χρησιμοποιήσουν :P (αυτοί οι άνδρες όλα δικά τους τα θέλουν!!!:laugh: ) αν όχι δεν πειράζει θα περιμένουμε μέχρι τον Φλεβάρη για τα νέα σου :) πολλά φιλιά :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!;)

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΚΟΒΩ ΔΙΟΤΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙ ΤΟ PC ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΡΕΤΑΛΙ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ WALKING ZOMBIE ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΘΟΤΙ ΝΥΣΤΑΖΩ ΚΑΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΝΑ ΠΑΩ!!!!!!!

ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ "ΒΑΡΥΝΑ"!!!!:blush:

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ΛΙΑΝ ΣΥΝΤΟΜΩΣ!!!!

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδα υπομονή. Απο την Παρασκευή που σταματάς και μετά, θα έχεις τουλάχιστον ελεύθερο το pc όταν όταν ο άντρας σου είναι στην δουλειά. Κάτι είναι και αυτό.

Εγώ αύριο πάω στο γιατρό, να με ενημερώσει για τις τελευταίες εξελίξεις σχετικά με το μωρό. Αν και εχθές απο την κούραση (ως γνωστόν είχα μάθημα), με έπιασαν κάτι πόνοι, που νόμιζα πως θα γεννήσω επιτόπου.

Μου φαίνεται απίστευτο πάντως πως διανύω ήδη την 37 εβδομάδα, μιας και έχω την εμπειρία της Μαριλής που βγήκε 36η ακριβώς.

Τις ευχές και τα υπόλοιπα θα τα πούμε και ιδιαιτέρως.

Καλή λευτεριά στις υπόλοιπες κορίτσια. Και με κανένα πόνο (λέμε τώρα)!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε κοριτσι μου με το καλο και μ ενα πονο!!Καλο ειναι αυτο δηλαδη που νοιωθεις νυστα και κουραση!!Αυτο σημαιναι πως δε σε εχει πιασει το λεγομενο συνδρομο της φωλιας κατα το οποιο πριν τη γεννα νοιωθεις πως εχεις τρελη ενεργεια την οποια και διοχετευεις σε ατελειωτες δουλειες και καταναλωνεις ετσι αυτα τα αποθεματα που χρειαζονται για το τοκετο και μετα για το μωρακι!!(Το λεω γιατι εγω και τις δυο προηγουμενες φορες το ειχα αλλα και τωρα)Ετσι μιας και αισθανεσαι υπνηλια εκμεταλευσου το και κοιμηηηηηησου οσο περισσοτερο μπορεις!!!Σου ευχομαι να πανε ολα τελεια!!Πολλα φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΗ ΖΩΗ.....

ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ" ΠΙΑ ΤΟ NICK ΣΟΥ: "Happy mammy";)

ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΝΑ ΛΗΘΕΙ ΤΟ ΔΗΜΟΓΡΑΦΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ:P :silly: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mammy μου, με το καλο!!!:)

ευχομαι ολοψυχα να γεννησεις πολυ πολυ πολυ γρηγορα και ευκολα!!!!;)

θα περιμενουμε τα νεα σου και λεπτομερειες απ' το τοκετο!!!

η ωρα η καλη! με το καλο να ερθει στο κοσμο το μικρουλι σου!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΦΩΛΙΑΣ, ΜΟΜ 3, ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΒΡΥΚΟΛΑΚΙΑΖΩ, ΞΥΠΝΩ ΠΟΛΥ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΜΠΟΜΠΙΡΑ ΤΟ ΕΤΟΙΜΑΣΑ ΣΕ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΚΟΜΠΛΕ, ΛΥΣΣΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ!!!!!:laugh: :blink:

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΗΓΑΜΕ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ ΗΔΗ 3200 ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 40 ΠΟΝΤΟΥΣ!!!ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΠΑΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΓΙΑ 15 ΦΛΕΒΑΡΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ!!!!! B)

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΣΟ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΙΓΑΝΤΑΚΙ ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΑΠΟ ΤΗΝ 36η ΕΒΔΟΜΑΔΑ 3200???!!!!

ΠΗΡΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ....ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ!!! ΤΟΣΑ ΟΜΟΡΦΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΑΣ ΤΟ ΒΙΩΣΩ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΥ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΩ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΝΕΣΟΥΛΑ!!!!;)

ΑΑΑΑΑΑ!!!!!ΓΕΝΝΗΣΕ ΣΗΜΕΡΑ Η HARA P ΕΝΑΝ ΚΟΥΚΛΟ ΑΝΤΡΑΚΛΑ!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happy mammy...

konteuei i wra sou e???

Me to kalo agapi mou...

Kai me ena pwno sou euxwme...

Exe dunami ki ola tha pane kala...

O theos einai megalos...

Kali eleftheria...

Ki ena gero kai dunato mwro na exeis...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη λευτεριαααααα με εναν πονο!!!

Ευχομαι να εχεις μια πολυ καλη εμπειρια και να την μοιραστεις μαζι μας μετα!Να εισαι δυνατη και να μην φοβηθεις γιατι ειναι μια πολυ σημαντικη και μοναδικη στιγμη!!!!

Με το καλο να πιασεις τον αντρακλα σου στα χερια σου(γιατι ειναι οπως ειπες γιγαντακι :laugh: )....να ειναι παντα υγιεστατο και χαρουμενο παιδακι!!!

Κι εσεις γεροι να τον καμαρωνετε!!!

Φιλια!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...