Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ;;;;


Recommended Posts

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΥΧΕΡΕΣ,ΕΠΙΑΣΑ ΜΕ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

ΕΝΩ ΕΙΧΑ Κ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΑΙ Κ ΣΥ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΥΧΕΡΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα η δέκατη ήταν και η τυχερή ! μετά απο εννιά μήνες προσπαθειών, μας έκατσε τον δέκατο ! Βέβαια να πω οτι είχε προηγηθει και μια ατυχής εγκυμοσύνη που με το που το καταλάβαμε, είχε ήδη αποβληθεί και αυτή ειχε τύχει με την πρώτη...οποτε ποτέ δεν ξέρεις!

εγω με ολα αυτά ενα κατάλαβα : δεν θέλει άγχος ! α, και ενας καλός γιατρός βέβαια επιβάλλεται !!

α! δεν ξέρω αν ήταν τυχαίο αλλά και και τις δυο φορες, ήταν πρωι! ποιος ξέρει, μπορεί να είμαστε πρωινοί τύποι τελικά !

φιλιά πολλά και σύντομα ένα φασολάκι στις κοιλίτσες όλων μας !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμείς δεν προσπαθήσαμε …..απλά ήρθε και το πρώτο το παιδάκι μας, ο Χρήστος, και η δεύτερη εγκυμοσύνη, που διανύω τώρα ( καλοδεχούμενες και οι δύο και με χαρά ) …….έτσι απλά …….δόξα το θεό δεν παιδεύτηκα …..

Να πω και την αμαρτία μου …….μην γελάσετε αλλά, δεν μπορούμε να χαρούμε το ¨ελεύθερο¨ βρε κορίτσια…..δύο φορές έγινε και τις δύο φορές πέτυχε !!!!!!!!:P :P :P φυσικά τα λέω όλα αυτά με χιούμορ, μην παρεξηγηθώ B) :silly: …….. εύχομαι όλες οι γυναίκες να ήταν όπως εγώ, τουλάχιστον όσο αφορά την σύλληψη, και να έχουν μια καλή εγκυμοσύνη…..κάτι που δεν είχα στην πρώτη και εύχομαι στον εαυτό μου να έχω στη δεύτερη……απολαύστε το ελεύθερο σεξ :blush::kiss: :kiss: ….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΑΙΟ (ΜΕ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ):laugh: ΚΑΙ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟ...

ΣΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ..

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera kai apo emena!

Egw xekinisa prin 5 xronia otan anakalypsa eytyxws nwris

oti exw endomhtriwsh h opoia mou prokalese provlima

ypogonimothtas.Meta apo thn prwth mou exwswmatikh ton

Fevrouario pou mas perase emeina egyos kai twra exw sthn

agalitsa mou ena glyko glyko plasmataki! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera!!

ego ksekinhsa ton septemvrh opou emeina kateu8eian eguos alla apevala meta apo liges meres...ean kai se polles sumvainei na apovaloun sthn proth tous egumosinh emena o giatros mou mou ekane amesos eksetaseis kai entopisame to provlhma (eixa xamhlh progesteronh kai den proxorage h kuhsh)kai etsi ton amesos epomeno mhna ksana kaname pali eleu8era kai emeina pali amesos kai eimai tora ston 4 mhna!!

euxomai kai se sena na petuxeis ton stoxo sou me thn proth!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΜΑΣ ΕΤΥΧΕ,ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ.ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΝΙΝΑΚΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ.ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΣΤΗ ΤΥΧΗ.ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ,ΟΥΤΕ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ.........ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΜΑΘΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ.....ΠΑΕΙ ΘΑ ΜΕ ΠΡΙΞΕΙ!!!!!!!!!ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ(ΤΟ ΦΥΛΟ)ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ.ΟΥΤΕ ΘΑ ΜΠΩ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ......ΣΤΗ ΓΕΝΝΑ........ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia.ego meta apo mia palindromh kyhsh prin ena xrono.ematha fetos oti exo endomitriosi kai inomyoma emeina eggyos sto 3 mhna.tora eimai stin 11 evdomada alla exo poly agxos kai fovo.kalh epityxia se oles.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις μετα απο 1,5 χρονο...:laugh: Ξεκινησαμε προσπαθειες πριν παντρευτουμε αλλα τελικα τα μικρα αποφασισαν να παιζουνε κρυφτουλι.:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ ΤΟΥ 2007 ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΤΟΥ 2008.ΔΗΛΑΔΗ Ο ΕΝΝΑΤΟΣ ΜΗΝΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...