Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ


Recommended Posts

Εμένα τζίφος ξανά ανώμαλες γονιμοποιησεις  και καρυοτιπος και κυστική ινώση καθαρές. Τώρα αναμονή επόμενου κύκλου και να δούμε πως θα συνεχίσουμε. Με βλέπω στα δανεικά ωάρια να καταλήγω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η peacock είπε:

@karen μου τι εννοείς ανωμαλες γονιμοποιησεις? τι σου ειπαν κοριτσακι μου?

Δεν ξέρω δεν περπατάνε καλά τα στάδια κάτι προπυρηνες και διαρεσεις δεν ρώτησα περαιτέρω  πληροφορίες στο επόμενο ραντεβού,θα πάρω το γυναικολόγο να μάθω τι να κουβεντιάζω από το τηλ εφόσον δεν υπάρχει συνέχεια για εμβρυομεταφορα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε βρε κορίτσια σήμερα....???? Πέσαμε μαζί με εσάς @karen και @love30 και εμείς....

@peacock πες μας και εσύ τι έκανες σήμερα? Ελπίζω να έχουμε καλά νέα από εσένα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η elena 2 είπε:

Τι έγινε βρε κορίτσια σήμερα....???? Πέσαμε μαζί με εσάς @karen και @love30 και εμείς....

@peacock πες μας και εσύ τι έκανες σήμερα? Ελπίζω να έχουμε καλά νέα από εσένα. 

Τι να γίνει όλα αναμενόμενα είναι.Εγω πάλι δεν σκάω καθόλου με ενόχλησε μεν μαι με  πειράξει αλλά τι να κάνουμε θα τα βάψουμε μαύρα δεν Θ αλλάξει τίποτα. Συνεχίζουμε δυναμικά. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Κοτιτσακι μου πολη λυπαμε και τωρα τι γινετε?πως πρωχορατε?

Δεν ξέρω από καιρό μου λένε και γυναικολόγοι και εξωσωματική για δανεικά ωάρια. Σήμερα τον εξωσωματική δεν τον άκουσα θετικό όλο να δούμε να έρθεις να μιλήσουμε με τους εμβρυολογους να δούμε πως θα συνεχίσουμε είναι κρίμα να ταλαιπωρείσαι και ένα σωρό τέτοια μάλλον για εκεί με βλεπω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Κρίμα karen. Δηλαδή ούτε ένα δεν προχώρησε;

Είχαν γονιμοποίηση αλλά ανώμαλη δηλαδή δεν μπορούμε να τα βάλουμε η πάμε σε αποβολή η ένα μωρό με θέματα υγείας έτσι καταλαβα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρα φτανουμε στο οτι η φυση προνοει και κανει κατι την στιγμη που πρεπει και δεν αφυνει κατι να εξελυχθει σε μια κακη εγκυμοσηνη κλπ....τι να πω βρε παιδι μου !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η elena 2 είπε:

Τι έγινε βρε κορίτσια σήμερα....???? Πέσαμε μαζί με εσάς @karen και @love30 και εμείς....

@peacock πες μας και εσύ τι έκανες σήμερα? Ελπίζω να έχουμε καλά νέα από εσένα. 

@elena 2 Εκανα υπέρηχο εχω ακόμα μερες μπροστα μου... ο γιατρός είναι ικανοποιημενος μεχρι τωρα με το πως προχωραει το ενδομήτριο.. σε 2 εβδομάδες περιπου η εμβρυομεταφορά.. θα δείξει...

@karen πιστευω ότι μαμα είναι αυτη που μεγαλώνει ενα παιδί και όχι όποια έχει το ίδιο DNA με αυτό... Χαίρομαι που εχεις τη δυναμη και προχωράς με όλες τις δυσκολίες που αντιμετωπίζεις.. θα χαρω παρα πολυ οταν μας ανακοινώσεις τα ευχαριστα και ευχομαι να είναι συντομα!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η love30 είπε:

Βγηκανε δυστηχως επεσε και αλο η χωριακη θα κοψω τα φαρμακα και θα περιμενω να δω αν ερθει περιοδο και βλεπουμε πως προχωραμε!

Λυπάμαι κοριτσάκι μου.. Πάμε ξανά ???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καren λυπάμαι για την εξέλιξη αυτή. Για φυσικό κύκλο έχεις σκεφτεί καθόλου? Τισ σημασία έχει το DNA αφού εσύ θα κυοφορήσεις. Το έχω σκεφτεί κι εγώ με δανεικά και το δουλεύω. Περιμένω τι θα γίνει σε αυτή την προσπάθεια και βλέπουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η loralora είπε:

Καren λυπάμαι για την εξέλιξη αυτή. Για φυσικό κύκλο έχεις σκεφτεί καθόλου? Τισ σημασία έχει το DNA αφού εσύ θα κυοφορήσεις. Το έχω σκεφτεί κι εγώ με δανεικά και το δουλεύω. Περιμένω τι θα γίνει σε αυτή την προσπάθεια και βλέπουμε. 

Όλοι μου οι κύκλοι ήταν φυσικοί εκτός από δύο που ταν με διέγερση. Δεν ξέρω το σκέφτομαι  πολύ καιρό αλλά δεν τ αποφασίζω .Σου εύχομαι να ναι η τυχερή σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελάτε βρε κορίτσια τώρα ας  μην κοροϊδευόμαστε  στα λόγια καλά στις πράξεις  όμως μια κουβέντα  είναι τα δανεικά, το ξένο είναι ξένο σου κάθεται αυτό το μικρόβιο στο μυαλουδακι και στριφογυριζει ναι μεν το γενας περνάς όλη την φάση της εγκυμοσύνης δεν ξέρω θα προσπαθήσω όσο μπορώ πρώτα Θ αποκλείσω όλες τις πιθανότητες με τα δικά μου και ναι αν δεν καταφέρω θα πάω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karenΜονο ωαρια θα παρεις οχι γονιμοποιημενα σωστα?αν το αποφασησεις φυσηκα ετσι!ειναι δυσκολο αλλα οπως ειπες εξαντλησε τις πιθανοτητες και μετα βλεπεις!και ευχομε να πανε καλα την επομενη φορα!!τωρα ποιο ειναι το επομενο βημα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen ειλικρινα θα χαρουμε όλες μας εδω όταν τα καταφερεις... μακαρι κοριτσακι μου συντομα..... η ζωή είναι απρόβλεπτη και ποτε δε ξερεις...! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η peacock είπε:

@karen ειλικρινα θα χαρουμε όλες μας εδω όταν τα καταφερεις... μακαρι κοριτσακι μου συντομα..... η ζωή είναι απρόβλεπτη και ποτε δε ξερεις...! :)

ναι βρε ρομποκοπακι μου ξέρεις τη θυμάμαι μια τρελή να γυρνά με το νυφικό στους δρόμους ξυπόλητη και όλα τα γατάκια  που πήγε αυτή φίλη χαχα μας έγραφε και κάνα καλαμπούρι και γελάγαμε.  ??????τι σου γράφω τωραΑ περυσινά μηνυματα χαχα πάλι εδώ είμασταν .αλλα βλέπω πολλές απουσίες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...