Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lovely είπε:

Κοριτσια μου!!

8 ωαριακια μου πηραν!!αυριο θα ξερουμε πως πανε!!

Τωρα για εμβρυομεταφορα παμε για τον επομενο κυκλο!!

??????????❤❤???

Συγχαρητηριααααααααα!Να πανε ολαα καλα!!!!!!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Lovely είπε:

Κοριτσια μου!!

8 ωαριακια μου πηραν!!αυριο θα ξερουμε πως πανε!!

Τωρα για εμβρυομεταφορα παμε για τον επομενο κυκλο!!

??????????❤❤???

Μπράβο κορίτσι καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@love30 τι κανεις? το σπορακι μας πως είναι? :) 

@Lovely ελπίζω να εχεις όμορφα νεα από τους εμβρυολογους σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλα ειμαι δεν εχω αιμα καθολου !!!!ελπιζω ολα να ειναι καλα και τα σπορακια μου στη θεση τους!!!! Ανυπομωνω για αυριο για τον υπερηχο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχει καμία εμπειρία για εξωσωματική στο Ρεα? Έχω κάνει εκεί σαλπιγγογραφια, υστεροσκοπηση,και σπερματενχυση. Τώρα θα κάνω και την πρώτη μου εξωσωματική εκει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@love30 σε ευχαριστώ πολύ και εύχομαι να έχω την τύχη σου κοριτσάκι μου.?

Περιμένουμε αύριο τα νεακια σου από τον υπέρηχο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η peacock είπε:

@elena 2 πότε θα ξεκινησεις? Με το καλό!!!

@peacockακι μου....τα χάλια μου τα ξέρεις με τον κύκλο μου.Υποτίθεται πως σε 6 μέρες περιμένω τούς "Ρώσους" και ξεκινάω και εγώ με την σειρά μου τις ενεσουλες μου.Αλλά δεν λέω αλλά γιατί και τον πρωηγουμενο μήνα έτσι ήταν προγραματισμενο αλλά η περιοδος αφαντη.Και ο γιατρος μου μου το ακυρωσε.Οπότε όπως καταλαβενεις τα νεύρα μου κροσια Η αναμονή αυτή είναι νεύρα πολλά νεύρα. Τέλος πάντων.Διαβάζω όλες εσάς που προχωράτε και τις δικές σας αναμονες και απορίες στο κάθε στάδιο που βρίσκεται η κάθε μία σας,καί εύχομαι σε όλες μας να τα καταφέρουμε και όλα τα εμβρυακια μας από το μικροσκόπιο να βρεθουνε δίπλα μας στο "πυρεξακι".χαχαχα.Αντε γιατί πολύ ταλαιπωρια έχουμε τραβήξει και τραβάμε όλες.Ουφ αυτα. Φούντωσα τωρα.

Αλήθεια εσύ έχει ακούσει κάτι η κάποια κοπέλα όπως έγραψα και πιο πάνω να έχει κάνει εξωσωματική στο Ρεα? Εσύ σε ποιο πηγές?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η love30 είπε:

@elena 2τωρα θα ξεκινησεις ωολυψια και εμβρυομεταφορα σωστα?

Αν με θυμηθεί ? και έρθει η περιοδος...ναι. Θα ξεκινήσω διέγερση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@elena 2 δυστυχως όχι κοριτσακι μου δεν ξερω καθόλου για το Ρεα... το παν είναι να εχεις εμπιστοσύνη στο γιατρό σου, αυτό θεωρω είναι το πιο σημαντικό και μετά όλα τ΄άλλα! Ευχομαι να ερθει η περίοδος και να μην περιμένεις ουτε μερα παραπάνω!

Εγω πάω στο Embryo art με τον Μακράκη, μέχρι τωρα είμαι πολύ ικανοποιημενη! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στον γιατρό μου έχω τυφλή εμπιστοσύνη....στον εαυτό μου πάλι όχι. Νομίζω με δουλεύει και παίζει με τα νεύρα μου και τις αντοχές μου.Πφφφφ??? Αντε τώρα να δούμε τι θα γίνει σε κάνα εξαημερο παλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην ξεκινάς τη όποια προσπάθεια με πεσμένη ψυχολογία... Θα περασουν οι μερες, θα αδιαθετησεις κι όλα σιγα σιγα θα πάρουν το δρόμο τους! :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Χαχα στον εαυτο μου οχι!!!!!μην ανχονεσε ολα καλα θα πανε!!!

Γελάς εσύ εεε??? ?? Γελάς με τα χάλια μου ε?Λογικό! για γέλια είναι η κατάσταση μου. Και καλά κάνεις, έτσι πρέπει, στην κατάσταση σου μόνο να γελάς κοριτσάκι μου.???

στις πριν 4 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Μην ξεκινάς τη όποια προσπάθεια με πεσμένη ψυχολογία... Θα περασουν οι μερες, θα αδιαθετησεις κι όλα σιγα σιγα θα πάρουν το δρόμο τους! :)

 

Μα δεν έχω ξεκινήσει καμιά προσπάθεια ακόμη.....Αχαχαχαχαχα Οπότε άνετα μπορώ να έχω πεσμένη ψυχολογία ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@elena 2 Εισαι τρελη τελος........θεα διακομοδισε το ειναι καλητερα γελαω και εγω για να μην με παρει απο κατω το προχθεσινο ανχος !!!!!!!!!!!ελα να σου ερθει ο στρατός να κανεις ενεσουλες!!!!!!????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...