Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Και αυτο που κανεις να ξερεις ειναι πολη συμαντικο!!!!!!και 2% εκει θα πρασπαθησεις και θα το θελεις τοσο περισσοτερο που θα φτασεις στο στοχο σου και γρυγορα να το ξερεις!

Τι ωραια που τα λες!  Σε ευχαριστω πολυ για την αισιοδοξια που με μεταδωσες!

Μακαρι να βρω κι εγω τον γιατρο μου,γιατι στο προηγουμενο κεντρο με ειχαν απογοητευσει πληρως και η σταση τους ηταν αδιαφορη και χωρις πολλες εξηγησεις.

Δεν ενιωσα απο την αρχη ασφαλεια και σιγουρια.

Στον τελευταιο γιατρο που πηγα ενιωσα πιο ασφαλης ,συνεργαζεται με τον γιατρο που θέλω απο Αθήνα. Τον Δεκέμβρη ερχεται εδω...Θα περιμενω και θα κρατηθώ αισιοδοξη ,όσο βλέπω περιόδους να ερχονται!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να βρεις την αρχη με το που θα ερθει ο γιατρος σου και να σου πανε ολα οπως τα θελεις τελεια και θα δεις θα ξεχαστουνε ολα θα πεσουμε θα σηκωθουμε ετσι γινετε αλλα πανω απο ολα θετικη σκεψη!!!! Εχω ριξει κλαμα οσο δεν φανταζεσε κριφα να μη με βλεπει κανεις και ποσα καλα ειμαι ειπα που δεν ενοουσα κανενα αλλα οχι θα φτασουμε στο στοχο η απο κοντινο δρομο η απο ποιο μακρινο θα φτασουμε τελος!!!!!!! Στην Αθηνα σε ποιον πηγενες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Τι ωραια που τα λες!  Σε ευχαριστω πολυ για την αισιοδοξια που με μεταδωσες!

Μακαρι να βρω κι εγω τον γιατρο μου,γιατι στο προηγουμενο κεντρο με ειχαν απογοητευσει πληρως και η σταση τους ηταν αδιαφορη και χωρις πολλες εξηγησεις.

Δεν ενιωσα απο την αρχη ασφαλεια και σιγουρια.

Στον τελευταιο γιατρο που πηγα ενιωσα πιο ασφαλης ,συνεργαζεται με τον γιατρο που θέλω απο Αθήνα. Τον Δεκέμβρη ερχεται εδω...Θα περιμενω και θα κρατηθώ αισιοδοξη ,όσο βλέπω περιόδους να ερχονται!!!

 

Σε ποιον γιατρό θα πας κ τον περιμένεις @Athena D. αν επιτρέπεται ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Εσυ νιοθεις κατι?

Μόνο πρήξιμο απο τις ενέσεις προγεστερόνης... Τίποτα απολύτως ..μια και σήμερα ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mariloux είπε:

Καλημερα και απο εμένα κορίτσια μου!!!!!! 

καλημέρα! Όλα καλά μετην ωοληψια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι όλα καλα, πριν λίγο γύρισα απο το νοσοκομείο!! Τελικά κάναμε σήμερα την ωοληψια αντί για χθες που είχαμε κανονίσει γιατί ήθελαν άλλο λίγο τα ωαριακια μου!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mariloux είπε:

Ναι όλα καλα, πριν λίγο γύρισα απο το νοσοκομείο!! Τελικά κάναμε σήμερα την ωοληψια αντί για χθες που είχαμε κανονίσει γιατί ήθελαν άλλο λίγο τα ωαριακια μου!!! ??

τέλεια! ποσα αβγουλάκια πήραν;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Θα τα αφησετε για βλαστοκυστες?

Έτσι σκεφτόμαστε, απο εκει και πέρα όλα θα κριθούν απο το πόσα θα γονιμοποιηθουν!!!! Σου εύχομαι μια τεράστια χοριακή, όπως επίσης και στην @jazz!!!! Να μας κάνετε καλό ποδαρικό... ??

Εγώ θα κάνω freeze all στα εμβρυα που θα προκύψουν και θα μεταφέρουμε σε άλλο κύκλο λόγω του οτι είχα πολύ υψηλή οιστραδιόλη.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα θα κανεις σε αλλο κυκλο ειναι ποιο ασφαλες λενε οχι οτι αν εκανες σε αυτονδεν θα ηταν καλα!αλλα αν ειχες οιστραδιολη καλα θα κανεις!!!!! ΚΑΛΗ ΕΠΥΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Mariloux είπε:

Πήραν 16 αλλά θα περιμένουμε μέχρι αύριο να δούμε πόσα απο αυτά θα γονιμοποιηθουν!!!! ☺️

Καλή επιτυχία κοριτσάκι!!! Γερα κ δυνατά εμβρυακια ? ? ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...