Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθυστέρηση και τεστ αρνητικο


Recommended Posts

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Λιτσούλι είπε:

Κορίτσια καλησπέρα... Να ρωτήσω... Έχει τύχει σε καμία σας καθυστέρηση κ τεστ αρνητικο??? 

Καλησπερα!Συμβαινει αρκετες φορες αυτο δεν εχω προσωπικη εμπειροα αλλα το εχουν παθει αρκετες γνωστες...για να δειξει πιο καλα το τεστ πρεπει να εχεις σζεδον 10 μερες καθυστερηση(για πιο ακριβες αποτελεσμα).

Εχεις σταθερο κυκλο;

Καλυτερα  κανε το πρωι μια χοριακη να εισαι 100% σιγουρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω κυκλο 25-27ημερων... Αδιαθετησα 2μαιου κ επισκέφτηκα γυναικολόγο που είδε τις γονιμες κ εκανα ελεύθερα εκείνες τις ημέρες... Έκανα τεστ χθες κ βγήκε αρνητικο... Αλλα η περίοδος ακόμα άφαντη... Ούτε καν κάποιο σημάδι... (συγχωρέστε με για τυχόν λάθη αλλά είμαι καινούργια εδώ) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Λιτσούλι είπε:

Έχω κυκλο 25-27ημερων... Αδιαθετησα 2μαιου κ επισκέφτηκα γυναικολόγο που είδε τις γονιμες κ εκανα ελεύθερα εκείνες τις ημέρες... Έκανα τεστ χθες κ βγήκε αρνητικο... Αλλα η περίοδος ακόμα άφαντη... Ούτε καν κάποιο σημάδι... (συγχωρέστε με για τυχόν λάθη αλλά είμαι καινούργια εδώ) 

Σου ευχομαι λιτσουλι μου να τα χεις καταφερει και η ακατανομαστη να αργησει μηνες να ερθει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η karen είπε:

Σου ευχομαι λιτσουλι μου να τα χεις καταφερει και η ακατανομαστη να αργησει μηνες να ερθει?

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!! Το θέλω πάρα πολύ!! ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Λιτσούλι είπε:

Έχω κυκλο 25-27ημερων... Αδιαθετησα 2μαιου κ επισκέφτηκα γυναικολόγο που είδε τις γονιμες κ εκανα ελεύθερα εκείνες τις ημέρες... Έκανα τεστ χθες κ βγήκε αρνητικο... Αλλα η περίοδος ακόμα άφαντη... Ούτε καν κάποιο σημάδι... (συγχωρέστε με για τυχόν λάθη αλλά είμαι καινούργια εδώ) 

Πηγαινε καλυτερα το πρωι να κανεις μια χοριακη κ μεχρι το μεσημερι θα ξερεις αν εχεις σπορακι ή οχι!!!Σου ευχομαι να εχεις το σπορακι στη κοιλιτσα κ αυτη να ερθει μετα απο 9 μηνες παλι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Aggeliki.D είπε:

Πηγαινε καλυτερα το πρωι να κανεις μια χοριακη κ μεχρι το μεσημερι θα ξερεις αν εχεις σπορακι ή οχι!!!Σου ευχομαι να εχεις το σπορακι στη κοιλιτσα κ αυτη να ερθει μετα απο 9 μηνες παλι!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!! Κ σε σένα ότι καλύτερο εύχομαι!! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Λιτσούλι είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!! Κ σε σένα ότι καλύτερο εύχομαι!! ❤

Σε ευχαριστω κοριτσι μου,θα περιμενουμε νεα δου!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Λιτσούλι καλησπέρα! Φυςικα και συμβαίνει εγω με δυο μερες καθυστερηση ειχα αρνητικο και την επόμενη θετική χοριακη εύχομαι να ειναι ήδη το μικρό σου στην κοιλιτσα σου ε περιμένουμε νεα σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου δυστυχώς η περίοδος μου με επισκέφθηκε χθες.... Ακριβώς στις 31 ημέρες με κύκλο 25-27.... Κρίμα!! Δε πειράζει τον επόμενο μήνα... Εύχομαι στη καθεμία σας ότι λαχτάρα η καρδούλα σας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΛιτσούλιΔυνατά για τον επόμενο μηνα 

@marillia μου έκανα το predictor!αρνητικο ειχα κάτι κινεζικά απο το eBay αυτα έβγαζαν μια πολυ άχνη γραμμή αλλα λέω μπα χαλασμένα αφού του φαρμακείου ηταν αρνητικο λέω θα έρθει αμ δε! Και επιτέλους τα καταφερα χοριακη θετική !?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Και εγω Πολυκυστηκες έχω  εκανα 1,5 χρόνο να τα καταφέρω να μεινω εγκυος  στα 33 μου έμεινα εγκυος επαρχία μενω και εγω το θέμα γιατρους και εμένα με δυσκολεύει πολύ να μπορεσω να βρω ακόμα και για τον υπέρηχο που πάω κάνω 3 ώρες πάνε έλα για μια απλη εξέταση σε ένα δρόμο χάλια όλο στροφές  σε καταλαβαίνω και εγω έτσι ήμουν οι φίλες μου είχα παιδάκια και μόνο εγω δεν είχα (από αυτές που θέλαμε παιδί ) ενώ πάνω κάτω είχαμε ξεκινήσει μαζί προσπάθειες εκείνες έμειναν έγκυες γέννησαν και εγω ακόμα πάλευα χωρίς κανένα αποτέλεσμα αλλά καποια στιγμή ήρθε και η δικιά μου η σειρά όπως να ξέρεις πως θα έρθει και η δικιά σου απλά πρέπει να βρεις και την σωστή καθοδήγηση 
    • @Diwniνα χαιρεσαι το αστερακι σου!!!! Ναι αυτο το προβλημα.μου οτι εκω με βλεπει απελπισμενη δεν με ακουει νοιωθω. Εκανα τη χαζομαρα να παω κ σε αλλη μια γιατρο εδω στην επαρχια κ εκεινη με εκανε να νοιωσω τοσο ασχημα π πρωτα μ ζητησε τα λεφτα της επισκεψης κ μετα με υφος μου ειπε δε μπορεις να μεινεις εγκυος θες εξωσωματικη κ μ προτεινε κεντρο δικο της κ γω οταν ειπα θα βρω κ αλλους γιατρους μο ο π δε με εδιωξε. Μ ειπε σκεψου να παω σε ψυχιατρο γτ μ εχει γινει εμμονη. Πηρε τοσα λεφτα απο επιεσκεψεις κ καθε φορα μας ελεγε αντε το  αλλο μηνα π θα ρθεις θα μεινεις εγκυος. Καταλαβαινετε οσες κοπελες ζειτε αθηνα το τι γινεται εδω στην επςρχια???? Της τρελης....
    • Μακάρι κορίτσι μου να έχει φωλιάσει το μικρό σας! Εγώ καλά πάω για την ώρα. Έχω όλα τα φυσιολογικά επακόλουθα των 6 μηνών! Εγώ έβαλα 3 μέσα σε 10 μέρες αλλά μάλλον δε μετράει αφού μεγαλώνει και η μπουμπού! Αυτός ο μαγικός ήχος που μας κάνει να τα ξεχνάμε όλα είναι ανεκτίμητης αξίας! Με το καλό κορίτσι μου να την ακούσετε την καρδούλα του σπόρου σας! Ουουουουου... Τέλεια πάει!!! Μπράβο κορίτσι μου. Πότε θα πάτε για υπέρηχο;
    • @arntalia να μην απελπίζεσαι. Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Μ πηρε 26 μηνες βα μεινω εγκυος στο 1ο μ παιδακι. Με εξετασεις, γιατρούς, μια σπερματεγχυση π δ πέτυχε, επιτροπη για εξωσωματικη και ηρθε φυσιολογικα ενα μηνα πριν την εξωσωματικη. Βρες τον κατάλληλο γιατρο που θα σε κατευθυνει κατάλληλα. Όταν τον βρεις θα νιώσεις με καθε εξεταση και με καθε προσπαθεια π θα σ προτείνει οτι βρίσκεσαι ενα βημα πιο κοντα στο στοχο σου. Ευτυχώς η επιστήμη εχει προχωρήσει τοσο που σχεδον καμια γυναικα δ μενει χωρίς παιδακι.
    • Βρεθηκα στη θεση σου πριν 4 χρονια καλη μου Ελενη κι ακομα χειροτερη θα ελεγα! Αποκολληση σακου (δραματικου μεγεθους,) με πληρη ακινησια για 2 μηνες φαντασου,το αιμα να μην σταματαει τις πρωτες μερες,το οποιο εγινε μελλοντικα καφε αλλα επισης το εβλεπα καθε φορα και δεν μπορουσα να το διαχειριστω ψυχολογικα! Κι ομως ολα πηγαν καλα! Οποτε αν τα καταφερα εγω που με ειχαν "ξεγραμμενη",να εισαι σιγουρη οτι θα τα καταφερεις κι εσυ! Μην σκυβεις ουτε να πιασεις χαρτοπετσετα! Μονιμη ξεκουραση και καθολου πιεση! Δεν εχεις μεγαλη αποκολληση αλλα προληπτικα το λεω,οσο δεν ταλαιπωρεισαι καλο θα σου κανει! Τα ουτροτζεσταν βοηθανε αρκετα! Επισης οπως μου ελεγε ο γυναικολογος μου,το καφε οσο κι αν τρομαζει σε ποσοτητα,ειναι παλιο αιμα οποτε δεν ανησυχει!🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...