Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΥΟ ΩΟΘΗΛΑΚΙΑ = ΔΙΔΥΜΑ????


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ.... ΠΗΓΑ ΧΘΕΣ ΓΙΑ ΜΕΤΡΗΣΗ.....

ΕΧΩ ΔΥΟ ΑΒΓΟΥΛΑΚΙΑ ΣΧΕΔΟΝ ΕΤΟΙΜΑ....;)

ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΑΝ ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΔΙΔΥΜΗ ΚΥΗΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΕ "ΠΟΝΗΡΟ ΒΛΕΜΑ"... ΟΧΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ.....

ΟΤΑΝ ΕΠΕΜΕΙΝΑ.... ΤΟ ΑΠΕΦΥΓΕ ΛΕΓΟΝΤΑΣ "ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ".....:blink:

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΑΤΕΒΑΖΕ ΔΥΟ ΩΑΡΙΑ.ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΔΕΝ ΕΠΙΑΣΕ ΑΜΕΣΩΣ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΔΥΟ ΑΒΓΟΥΛΑΚΙΑ.ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΕΠΙΑΣΕ ΠΑΙΔΙ ΕΚΑΝΕ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ.ΑΥΤΟ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΘΕΙ.ΓΙ' ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΕΤΣΙ.ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ;;

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΘΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.... Μ'ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΥΟ!!!! ΚΑΠΟΤΕ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΔΥΜΑ (ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥ ΩΑΡΙΟΥ.....ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΤΟΝ ΘΕΟ) ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ......:unsure: ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΩ ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ONE AT THE TIME.... ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΟΥΤΕ ΤΟ ΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΩ "ΣΙΓΟΥΡΕΨΕΙ" (ΚΙ ΑΥΤΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ) ΚΑΙ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΘΕΩΡΗΘΕΙ ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ.....:blush: ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΤΗΤΕΣ ΣΤΗ ΔΙΔΥΜΗ ΚΥΗΣΗ ΠΟΥ ΨΙΛΟΦΟΒΑΜΑΙ.....:S

ΑΣ ΠΑΝΕ ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΙ ΑΣ ΓΙΝΕΙ Ο,ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ....;)

ΑΠΛΩΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΜΕΝΗ.... ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΩ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ....:P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο οτι ξερω δεν εχουν σχεση..μπορει να κανεις και 3 και 4 η και παραπανω αβγουλακια..συνηθως το ενα γονιμοποιειται..καλη επιτυχια παντως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΑΡΑΛΟΓΕΣ ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΟΥ,ΟΥΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΡΤΙΑ ΠΟΥ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙΣ.ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ.ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΟΥ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΕΙΧΑΝ ΔΙΔΥΜΑ ΚΑΙ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΟΤΗΤΑ.ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΒΕΒΑΙΑ Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ..

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α-χα... σχεδόν έτοιμα εε;;

Και τι κάνεις παιδάκι μου εδώ μέσα;;; :P

Εσύ κανονικά θα'πρεπε να απασχολείς το μυαλουδάκι σου με άλλα πράγματα, πχ ρομαντικά δείπνα, κεριά, εσώρουχα κλπ κλπ!! :laugh: :laugh: :P :P :woohoo:

Πέρα από την πλάκα, πιστεύω πως τα δύο ωάρια καταρχήν σου αυξάνουν τις πιθανότητες.. άλλο να ψάχνουν για ένα κι άλλο για δύο! ;) ;)

Από κει και πέρα, το τελικό αποτέλεσμα είναι άλλη ιστορία!

Η γυναίκα του ξαδέλφου μου έμεινε έγκυος φυσιολογικά, είχε 2 ωάρια γονιμοποιημένα και μετά είχε δύο σάκους. Ε στον πρώτο υπέρηχο ο γιατρός δεν ήταν σίγουρος για το αν βλέπει δίδυμα γιατί στον ένα σάκο φαίνονταν 2! Δηλαδή έπαιξε για λίγο και το σενάριο των τριδύμων!!! 2 παιδάκια από το ίδιο ωάριο κι ένα μόνο του! Στον επόμενο υπέρηχο ξεκαθάρισε το τοπίο, ότι είναι δίδυμα σε διαφορετικούς σάκους και συνήλθε κι ο ξάδελφός μου από το σοκ! :laugh: :laugh:

Γι'αυτό... με το καλό να πιάσεις κοριτσάκι μου!

Μην σκέφτεσαι αυτούς τους αριθμούς, σκέψου άλλους αριθμούς... ξέρεις εσύ! ;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Scarlet,σου ευχομαι αν οχι και τα δυο,τουλαχιστον το ενα ωαριο να γονιμοποιηθει και σε λιγο καιρο να κρατας στην αγκαλια σου το μωρακι σου!Αν παλι γονιμοποιηθουν κια τα δυο,θα εισαι μια πολυ τυχερη διδυμομανουλα!Φιλακια πολλα και καλα αποτελεσματα!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ "ΚΑΤΣΕΙ".... ΚΙ ΑΝ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΟΤΕ ΤΙ ΝΑ ΠΩ....? ΑΣ ΓΙΝΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ!!!:P :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυο τρελλα scarletακια...χμμ..ακουγεται πολυ ενδιαφερον!!!;)

Αντε ιδου τα ωοθυλακια ιδου και το πδμα:laugh:

Πολλες ευχες για μια καυτη νυχτα τρελλο κοριτσι!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΥΛΑ ΘΕΣ ΝΑ ΜΕ "ΣΤΕΙΛΕΙΣ"??? ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΝΑ ΤΗΣ ΚΡΑΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ....:P :laugh: :laugh:

ΑΝ ΤΟ ΠΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ.... ΟΧΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΜΕ ΚΕΡΙΑ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΑ... ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΝΑ ΦΛΑΜΠΕ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΙ ΥΣΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑ (ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ) ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΕΜΠΟΡΕΥΜΑ:laugh: :laugh: :laugh:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ Ο,ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙ Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΠΑΝΤΑ!!!!!!

ΘΑ ΣΑΣ ΚΡΑΤΗΣΩ ΕΝΗΜΕΡΕΣ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis ΜΟΥ.... ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ... ΔΥΟ SCARLETAKIA ΘΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΥΒΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΕΙ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΠΝΙΖΕΙ ΠΟΥΡΑ.... ΦΟΡΩΝΤΑΣ ΜΙΑ ΩΡΑΙΟΤΑΤΗ "ΛΕΥΚΗ ΡΟΜΠΙΤΣΑ";) :P :P ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ....ΤΡΕΛΗ ΝΥΧΤΑ.... ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΗΔΗ ΤΑ "ΝΕΓΚΛΙΖΕ" ΜΟΥ..... ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΚΟΡΟ........ ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν έχω καταλάβει καλά εμείς ακολουθούμε την ίδια περίπου θεραπεία.... Απο την ερευνα που εκανα στο ιντερνετ βρίκα οτι εμείς που ακολουθούμε αγωγή για ωοθηλακιορηξία έχουμε αυξημένες πιθανότητες για δίδυμα.... λόγω του οτι οι ωοθήκες κατεβάζουν (λόγω των φαρμάκων) περισσότερα απο ένα κυρίαρχα ωοθηλάκια....

Εγω θα πάω το Σάββατο (17/1) για πρώτη μέτρηση. Θα σου πω τι έκαναν τα δικά μου χρυσούλια για να συγκρίνουμε.....

Σου εύχομαι να γονιμοποιηθούν και τα δυο πάντως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΓΩΓΗ....

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΙΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ 2... ΚΑΙ 3... ΚΑΙ 4..... ΚΑΙ ΟΣΑ ΘΕΣ...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

scarlet30 ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ;) ;)

ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΤΑ ΛΕΝΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ:P

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!

ΞΕΚΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!!!!!!!!!!ΠΕΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΜΕ ΣΥΝΕΣΗ,ΜΗ ΠΑΡΕΙ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΩΑΡΙΑ ΣΟΥ!:P :P :PΕΝΑ ΕΝΑ!!!!!!!!!ΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ!............ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ........ΝΑ ΦΟΡΕΣΕΙΣ ΤΑ ΠΙΟ SEXY ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΙΧΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΚΑΙ.........ΒΟΥΡ ΣΤΟ ΨΑΧΝΟ!!!!!!!ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΙΤΛΟ "ΠΟΣΑ :x :X :x :X :x ΚΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ?????".................ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΟΣΑ ΩΑΡΙΑ ΘΕΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...