Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας θυμηθούμε τα παιδικά μας χρόνια.....


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η peacock είπε:

Αυτη ειναι η σταρλα.... Ολο μου το ψωνιο με το τραγουδι το εβγαζα μαζι της!

ωω!!ναι!!!την ειχε η ξαδελφη μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 177
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Αυτη ειναι η σταρλα.... Ολο μου το ψωνιο με το τραγουδι το εβγαζα μαζι της!

Χαχαχα... καλλιτεχνικη φυση μιλαμε οχι αστεια!!'

Θυμασαι εκεινα τα αστερακια ου φοσφοριζαν το βραδυ??? Μου τα ειχε κολλήσει ο οατερας μου στο ταβανι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Χαχαχα... καλλιτεχνικη φυση μιλαμε οχι αστεια!!'

Θυμασαι εκεινα τα αστερακια ου φοσφοριζαν το βραδυ??? Μου τα ειχε κολλήσει ο οατερας μου στο ταβανι...

Χαχαχαχα! Και μενα η μαμα μου τα ειχε κολλησει στο ταβανι υπυ δωματιου μας... Ολο το ταβανι ηταν γεματο με αστερια, φεγγαρακια και πλανητες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

Αφιερωμένο στα ωάρια.

Με αγαπη,

τα σπερματοζωάρια των μπαμπαδων!!

??

@mommy86, @miniatoura87, @peacock, @Κατερινάκι/only love , @Παρασκευαιδου, @polu και λοιπά κορίτσια που προσπαθούν

Επεξεργάστηκε από Petalouditsa28
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia k gw eixa t mwro me ta kerasakia. Kai parlamama. Na ayta ta koritsakia sas elega p ginontan cupcake! Kai ontws exei dikio i Katerina ta eida pali sta jumbo.

https://www.google.gr/search?q=kardoulini+mam&rlz=2Y3KTZR_elGR0691GR0691google.manta.mantaray&oq=kard&aqs=chrome.0.69i59j0j69i57j0.1512j0j4&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#imgrc=oZTo6ak4wHohPM%3A

To kardoulini mam t eixe kamia?? Egw eixa ena kitrino k myrize lemoni. De kserw pws na anevasw eikona k sas anevazw t synndesmo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Petalouditsa28 είπε:

 

Αφιερωμένο στα ωάρια.

Με αγαπη,

τα σπερματοζωάρια των μπαμπαδων!!

??

@mommy86, @miniatoura87, @peacock, @Κατερινάκι/only love , @Παρασκευαιδου, @polu και λοιπά κορίτσια που προσπαθούν

Ενταξει...έκλαψα...??????μουρλοκομειο μας!!Σ´αγαπω!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On Friday, January 13, 2017 at 10:56 ΠΜ, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Κοριτσια καλημερα!

Σκέφτηκα να ανοιξω αυτο το θεμα για να "ξεφύγουμε" λιγο απο αυτα που μας στεναχωρουν ή γενικά για να θυμηθούμε τα παιδικα μας χρονια και να νοσταλγισουμε......

Ας θυμηθούμε, λοιπον, αγαπημενα παιχνίδια, αγαπημένες σειρές, αγαπημένους ηρωες, ηθοποιούς, τραγουδιστες και γενικα οτιδήποτε μας θυμίζει τα ομορφα χρόνια της παιδικότητας μας....

Ξεκιναω πρώτη....

Εννοείται πως σα παιδι ειχα παει σβαρνα ολες τις μεξικανικες σειρές χαχαχα..Αγαπημένες σειρές, φυσικα, το καρουζελ με τη δασκαλα Χιμενα, το Chiqititas με τα παιδια του ορφανοτροφείου, Μαρια της γειτονιάς και Paulina...τα δυο τελευταία αν παιζοντουσαν τωρα θα γέλαγα αλλα τότε δεν εχανα επεισόδιο χαχαχα..

Αγαπημένα παιχνιδια: ολα τα συμπραγαλα της Barbie, ενα μωρακι-μπεμπης με ασπρο φορμακι που κουνουσε χερια και ποδαρακι και γελαγε (λεγόταν "ο παιδαρος", νομιζω), εκεινα τα μικροσκοπικα παιχνιδακια  polly pocket και τα καρδουλινια μαμ που τα ταιζες με το μπιμπερο και μύριζαν φρουτα!! 

Αχ....ομορφες εποχές!!

Ωχ πω καλά τώρα με πηγαίνεις πολύ πίσω με της ταινίες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Koritsia k gw eixa t mwro me ta kerasakia. Kai parlamama. Na ayta ta koritsakia sas elega p ginontan cupcake! Kai ontws exei dikio i Katerina ta eida pali sta jumbo.

https://www.google.gr/search?q=kardoulini+mam&rlz=2Y3KTZR_elGR0691GR0691google.manta.mantaray&oq=kard&aqs=chrome.0.69i59j0j69i57j0.1512j0j4&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#imgrc=oZTo6ak4wHohPM%3A

To kardoulini mam t eixe kamia?? Egw eixa ena kitrino k myrize lemoni. De kserw pws na anevasw eikona k sas anevazw t synndesmo

Diwni μου!!!! Καρδουλινια μαμ!! Αγαπημενο παιχνίδι το ανέφερα στο πρωτο μήνυμα! Είχα το ροζ που μυριζε φραουλα!!!το επαιρνα στο σχολείο και το ταιζα κατω απο το θρανιο!!

Θυμασαι τη "πιτσι πιτσι ντα ντα"?

Μια ροζ ηλεκτρονική ατζεντα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Wx den t proseksa oti to eixes anaferei!

Nai alla den eixa. De m aresan ayta protimousa oti eixe na kanei me mwra! Thymaste ta laxanopaida??

Ναι αλλα δεν ειχα! Ειχα το παιδαρο που γέλαγε ή εκλαιγε και κουνιοταν το προσωπο του!! Μετα απο χρόνια βγηκε η παιδαρινα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Wx den t proseksa oti to eixes anaferei!

Nai alla den eixa. De m aresan ayta protimousa oti eixe na kanei me mwra! Thymaste ta laxanopaida??

Λαχανοπαιδα ειχα κ εγω με την αδερφη μου..Τα δίνανε με πιστοποιητικό υιοθεσίας..Ήταν πολύ γλυκουλικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σας θυμίσω μιας και είμαι λίγο μικρούλα τα παιδικά στην ερτ κάθε μεσημέρι.. 

Από παιχνίδια μπαρμπι. το μωρο αρρωστουλι. Γενικά ότι είχε σχέση με μωρά και μπαρμπι ειμουν εγώ.. τώρα όταν παίζαμε έξω το κουτσο το τρενάκι αυτά θυμάμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

Wx den t proseksa oti to eixes anaferei!

Nai alla den eixa. De m aresan ayta protimousa oti eixe na kanei me mwra! Thymaste ta laxanopaida??

Φυσικά!!τρομερα τα καχανοπαιδα...δεν ειχα μικρή..αλλα απέκτησα δυο ανηψιες που τους μοιαζουν καταπληκτικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Diwni είπε:

 

Καλημέρα!! Το θυμαστε????!!!!

@Diwni, @mommy30 @mommy86, @miniatoura87, @Κατερινάκι/only love, @peacock, @Παρασκευαιδου @polu

Στο σχολείο λέγαμε: 

"Στο πρωτο χτυπημα σφαζω τη κοτα...Δευτερο χτύπημα κοβω καροτα..Στο τριτο χτύπημα φτιαχνω σαλατα...φτου ρε γαμωτο λειπει η ντομάτα!

ΥΓ:  το mommy30 μπήκε καταλάθως και δε ξερω πως βγαίνει

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ εσύ θυμάσαι πολλά....

Εγω θυμάμαι τον Φωτουλη... Αμάν έκανα να γυρίσω σπίτι να βάλω να τον δω... Μπουμπουκακια Μπουμπουκακια χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Καλημέρα!! Το θυμαστε????!!!!

@Diwni, @mommy30 @mommy86, @miniatoura87, @Κατερινάκι/only love, @peacock, @Παρασκευαιδου @polu

Στο σχολείο λέγαμε: 

"Στο πρωτο χτυπημα σφαζω τη κοτα...Δευτερο χτύπημα κοβω καροτα..Στο τριτο χτύπημα φτιαχνω σαλατα...φτου ρε γαμωτο λειπει η ντομάτα!

ΥΓ:  το mommy30 μπήκε καταλάθως και δε ξερω πως βγαίνει

 

Εγω το θυμάμαι..και αυτο και πολλα αλλα...

κοριτσιααααα αυτο το θυμάστε???

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο τραγούδια σας εχω πολλα..Ρακιντζής και Μπίγαλης οι αγαπημενοι μου..καποια στιγμή ελεγα θα παντρευτώ τον Πασχάλη!!!και μετα άλλαξα και ηθελα τον Ρακιντζή..τι γούστο Θεέ μου...

Για να δω όμως αυτο ποια το θυμάται???

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυρίζει..90 τήλα...ποσα θυμάστε???

εγω τά´χω ολα..και μαλιστα ολοι οι στίχοι απ´εξω....Λατρεμένος Δάντης...πως δεν τον ανέφερα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Απο τραγούδια σας εχω πολλα..Ρακιντζής και Μπίγαλης οι αγαπημενοι μου..καποια στιγμή ελεγα θα παντρευτώ τον Πασχάλη!!!και μετα άλλαξα και ηθελα τον Ρακιντζή..τι γούστο Θεέ μου...

Για να δω όμως αυτο ποια το θυμάται???

 

Στο γαμο μου ειχα δωσει εντολή στο dj να παίξει πολλα απο αυτα!! Ντισκο το ειχαμε κανει!! Αγαπημένα τραγούδια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα!!τι μου θυμιζεις!!!παιδικοι ερωτες,διαγωνισμοι τραγουδιου... Ποσο διασκεδαζαμε τοτε!

Επισης μελισσουλα μελισσακι και μη σας λεω μη μιλατε το κοριτσι μου κοιμάται... Καλοκαιρια στο υπο κατασκευη νεο σπιτι της γιαγιας να τα ακουω τεεερμα συο ράδιο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...