Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΟΡΙΑΚΗ - ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ Ή ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ?


Recommended Posts

Κορίτσια ευχαριστώ για τις πολύτιμες απαντήσεις σας. Πραγματικά έμαθα κάποια πράγματα που δεν γνώριζα. Για τη χοριακή πρέπει να επισκευθώ γυναικολόγο ή μικροβιολόγο; :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικροβιολογο...ειναι η μονη σιγουρη..και εμενα το πρεντικτορ στο γιο μου αρνητικο ηταν...η χοριακη ηταν ανεβασμενη ομως....δεν ειναι σιγουρα αυτα...περιμενουμε νεα....μακαρι να βγει θετικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου aroma! θα επισκεφθείς ένα μικροβιολόγο, μέσα σε 3-4 ώρες βγαίνουν τα αποτελέσματα και σου δίνει και τις τιμές ανά εβδομάδα κύησης! Εγώ έκανα την προηγούμενη Δευτέρα και είχα τιμή 983 και προχθές 15800!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aroma ΣΕ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟ ΝΑ ΠΑΣ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΕ ΜΙΑ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣΑ 15 ΕΥΡΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ!!!!!!!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγαινε σε μικροβιολογο κατευθειαν γιατι ακομα και στο γυναικολογο σου ναπας για τη χοριακη θα σε στειλει σε μικροβιολογικο εργαστηριο. Ευχομαι μσα απο τη καρδια μου το αποτελεσμα να ειναι αυτο που επιθυμεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...