Μετάβαση σε περιεχόμενο

τεστ χωρις καθυστερηση


Nantia_14

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Αχ, βρε miniatoura, πες μου ότι είσαι Σαββατογεννημένη!!!!!!!!!?

απο το στομα σου και στου θεου το αυτι!!! εισαι η ελπιδα μας και η αισιοδοξια μας αυτη τη στιγμη!!! να παιρνουμε σειρα μια μια!!!! @maria1405 i seira sou meta!! :):):)

ειμαι σαββατογεννημενη κοριτσια μου!! ευχομαι να φερω γουρι σε ολες και εσεις σε μενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Χα,χα!! Κι εγώ Κυριακή του Πασχα, αλλά Ανάσταση πουθενά.....!!!!!!?

μας λες κ μακρινα τρισεγγονα του Μητσοτακη χαχαχαχα :P 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

απο το στομα σου και στου θεου το αυτι!!! εισαι η ελπιδα μας και η αισιοδοξια μας αυτη τη στιγμη!!! να παιρνουμε σειρα μια μια!!!! @maria1405 i seira sou meta!! :):):)

ειμαι σαββατογεννημενη κοριτσια μου!! ευχομαι να φερω γουρι σε ολες και εσεις σε μενα!!!

μακαρι οι φετινες γιορτες να ειναι οι τυχερες μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

κοριτσια μου 2 αρνητικα μαζι κανουν θετικο!!! χαχαχα :):)

αυτο η αληθεια ειναι οτι δεν το ειχα σκεφτει :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου σας καληνυχτω!!! να εχετε ενα ομορφο βραδυ και ονειρα γλυκαααα!!! ευχομαι μονο ευχαριστα τα αυριανα νεα!! να χουμε μια ομορφη βδομαδα!!! φιλιααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερες! 

Ναντιακι ενημερωνε μας, ε? Ευχομαι κι αυτη η μερα να ειναι μερα καθυστερησης!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η miniatoura87 είπε:

κοριτσια μου 2 αρνητικα μαζι κανουν θετικο!!! χαχαχα :):)

Τελειο! Δεν το ειχα δει ετσι... Ασε που με την Ναντια εχουμε κι εναν περιεργο συντονισμο...  =)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

αδιαθετησα!

Ηρθε η ηλιθια ε??? Δε θα σου πω "δε πειράζει" γιατι ξέρω οτι πειράζει και παραπειράζει (που λεει και ενας μαθητης μου)... 

Παμε δυνατα για τον επόμενο μηνα, ομως. Και πολλες πολλες γλυκές ευχες απο ολες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

εψαξα εψαξα που να πω τον πονο μου και βρηκα το καταλληλο ποστ!!!!:) γεια σας κοριτσια μου!!! 

ειπαμε με τον συζυγο να ξεκινησουμε για δευτερο παιδακι!!εγω την ωορηξια μου την νιωθω καθε μηνα απο ποτε που γεννησα το παιδακι μου..ετσι λοιπον 23/11 πονουσε η κοιλια μου και λεω στον συζυγο ελα.... ηρθε!! :x απο τις 29/11 καθε μερα μεχρι και προχθες 2/12 ειχα πονους αρχικα στην αριστερη μερια που ειχε γινει η ωορηξια και στην συνεχεια χαμηλα στο κεντρο ελαφρια πονακια οχι ολη μερα...Στις 2/12 το βραδυ ειχα πολυ εντονους πονους αφου νομιζα θα αδιαθετισω εκεινη την ωρα ..τελικα δεν αδιαθετισα. πρωτη φορα αυτα τα συμπτωματα σε διαρκεια κυκλου. Λεω δεν μπορει κατι γινεται . Δεν ανταξει πηρα πριν λιγο ενα self clear που λεει δειχνει 5 μερες μετα την πιθανη συλληψη και  βρηκε αρνητικο... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η mpokorikos είπε:

εψαξα εψαξα που να πω τον πονο μου και βρηκα το καταλληλο ποστ!!!!:) γεια σας κοριτσια μου!!! 

ειπαμε με τον συζυγο να ξεκινησουμε για δευτερο παιδακι!!εγω την ωορηξια μου την νιωθω καθε μηνα απο ποτε που γεννησα το παιδακι μου..ετσι λοιπον 23/11 πονουσε η κοιλια μου και λεω στον συζυγο ελα.... ηρθε!! :x απο τις 29/11 καθε μερα μεχρι και προχθες 2/12 ειχα πονους αρχικα στην αριστερη μερια που ειχε γινει η ωορηξια και στην συνεχεια χαμηλα στο κεντρο ελαφρια πονακια οχι ολη μερα...Στις 2/12 το βραδυ ειχα πολυ εντονους πονους αφου νομιζα θα αδιαθετισω εκεινη την ωρα ..τελικα δεν αδιαθετισα. πρωτη φορα αυτα τα συμπτωματα σε διαρκεια κυκλου. Λεω δεν μπορει κατι γινεται . Δεν ανταξει πηρα πριν λιγο ενα self clear που λεει δειχνει 5 μερες μετα την πιθανη συλληψη και  βρηκε αρνητικο... :cry:

καλησπερα!! το εκανες παρα πλυ νωρις!!! περιμενε εστ 2 μερες πριν την περιοδο σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...