Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Παντα ειχα κύκλο 28, 29, 30 ημερων και το τελευταίο διάστημα εχει γίνει 31,32,33 ημερων.

Το μηνα που εμεινα εγκυος ειχα θετικο τεστ ωορρηξιας την 11η μερα. Υπερβολικά νωρίς. Την 25η ημερα χοριακη 505. Αρα ξεκινα απο νωρις να σαι σίγουρη.

μα πως γίνεται σε κυκλο 28η ωορρηξία 11η μερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

kalhmera kai se sena ..eksartate... egw peripou  5-6 ton mhna hthela apo thn 10,11,12,13,14,15 thn 15 ekana gia na eimai sigourh. des sto Internet mhn pareis kati akriba kai auta pou eipe h @mommy86 kala einai...

8 πράγματα που πρέπει να ξέρετε αν θέλετε να μείνετε έγκυος

http://www.mothersblog.gr/tha-gino-mama/item/328-8-pragmata-poy-prepei-na-xerete-an-thelete-na-meinete-egkyos

mommy86 kopela mou ti kaneis ? aurio tha eimai olh mera mesa na perimenw...esena kai thn @katerina/only love 

τωρα διαβασα το άρθρο!!!πολυ ωραιο!!!το κανουν να φαινεται τοσο ευκολο!!!απλα λεω εμεις μα κάνουμε την μερα της ωορρηξιας γτ αφου ο ανδρας μ εχεο προβλημα στο σπερμα του τοτε σιγουρα δεν μπορει να ζησει τοσο πολυ οσο λενε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

μα πως γίνεται σε κυκλο 28η ωορρηξία 11η μερα?

συμβαινει καμια φορα σε σταθερούς κυκλους να υπαρχουν αλλαγες μια στο τοσο. Δεν εινα και τοσο σπανιο ουτε απαραίτητα να υπαρχει θεμα.

Προφανως έτυχε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

αυτα λεω να παρω κ εγω...ειναι 40 τεστ ωορρηξιας και 20 τεστ εγκυμοσυνης 23ε...την ημερα που βγαινει πιο ροζ κανεις κ δευτερο τεστ πιο αργα η δεν χρειάζεται??

πραγματικα αύριο θα περιμένωκ εγω θετικα αποτελεσματα!!!!

sta dika mou elege mesa oti thn epomenh mera tha skasei , kalutera na diabaseis tis odhgies gia sigoura kai oi giatroi lene oti kalutera na uparxoun spermatozwaria mesa prin ginei h worhksia. 

 

tha se rwthsw kati: epeidh blepw oti eisai san emena ston xarakthra,kai thelw pragmatika na mh se piasei oti epiase ki emena  eisai sigourh oti theleis na pareis ta test? den thelw na angxwtheis... alliws mera para mera ti sto kalo tha peseis stis meres! sto lew hlikrina mesa apo thn kardia mou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

συμβαινει καμια φορα σε σταθερούς κυκλους να υπαρχουν αλλαγες μια στο τοσο. Δεν εινα και τοσο σπανιο ουτε απαραίτητα να υπαρχει θεμα.

Προφανως έτυχε. 

Kalhmera petaloudaki mou.. ti mou kaneis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

sta dika mou elege mesa oti thn epomenh mera tha skasei , kalutera na diabaseis tis odhgies gia sigoura kai oi giatroi lene oti kalutera na uparxoun spermatozwaria mesa prin ginei h worhksia. 

 

tha se rwthsw kati: epeidh blepw oti eisai san emena ston xarakthra,kai thelw pragmatika na mh se piasei oti epiase ki emena  eisai sigourh oti theleis na pareis ta test? den thelw na angxwtheis... alliws mera para mera ti sto kalo tha peseis stis meres! sto lew hlikrina mesa apo thn kardia mou.

κοιταξε να δεις...ενα χρονο τωρα εχω περασει διαφορες φασης..στην αρχη πιο χαλαρα οταν αρχισα να βλεπω οτι δεν αρχισα πραγματικα μα τρελαίνομαι..απο τον Σεπτέμβρη ξαναχαλαρωσα...με επιανε τοσο αγχος που ειχα παει νοσοκομειο απο τους πονους!τωρα δεν με ειχε πιασει τοσο..το φυσιολογικο θα ελεγα..εμεις μερα παρα μερα δεν κανουμε αν δεν εχουμε ορεξη..δλδ ναι προσπαθουμε αλλα οχι αν δεν εχουμε ορεξη..δεν ξερω μπορει να μν βοηθαμε και τοσο την κατάσταση...γιαυτο ελεγα με το τεστ αν ηξερα την μερα θα ηταν αλλιώς..τωρα αν δω παλι οτι δεν μπορω κ με αγχωνουν τοτε θα τα σταματησω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Katerinaki gia boh8hse ligaki ki emena thn asxeth... gia endomhtrio kai paxos pote den mou eipe h giatros! ston uperhxo fainetai ? poso prepei na einai? 

Κοιτα κοπελα μου,απο οτι μου χει πει ο γιατρός το ενδομήτριο αυξομειώνεται στα διαφορά στάδια του κυκλου..παχαίνει μετα την ωορηξια και μετα αποβάλλεται με την περίοδο..αυτο εδω που βρηκα νομιζω ειναι κατατοπιςτικο..Στην αναπαραγωγική ηλικία το ενδομήτριο έχει πάχος το οποίο ποικίλλει από γυναίκα σε γυναίκα. Συνήθως κυμαίνεται μεταξύ 7-14 χιλιοστών. Μία γυναίκα που έχει λεπτό ενδομήτριο θα έχει λιγότερη περίοδο σε ποσότητα και διάρκεια από κάποια άλλη που έχει παχύτερο ενδομήτριο. Το πάχος του ενδομητρίου σχετίζεται άμεσα με την γονιμότητα της γυναίκας. Λεπτό ενδομήτριο σημαίνει δυσκολία εμφύτεψης του ωαρίου. Η γυναίκα που έχει λεπτό ενδομήτριο θα δυσκολευτεί να μείνει έγκυος. Συνήθως στις γυναίκες που μένουν γρήγορα έγκυες το πάχος του ενδομητρίου είναι μεγάλο (πάνω από 10 χιλ). Στις γυναίκες που δυσκολεύονται είναι λεπτότερο. Σ'αυτή τη περίπτωση απαιτείται καλός ορμονικός έλεγχος και έλεγχος της αιμάτωσης της μήτρας. Μόνο στην περίπτωση της εμμηνόπαυσης το ενδομήτριο θεωρείται φυσιολογικό όταν το μέγεθός του φτάνει max τα 5 χιλ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Kalhmera petaloudaki mou.. ti mou kaneis?

Κοριτσάκι μου γλυκο.. Με εκανες και χαμογέλασα με το ενδιαφερον σου.. 

Με πετυχαίνεις σε φαση που ποναει το κεφαλακι μου και εχω νεύρα.. ολα μου φταινε τωρα... με ενοχλει και που ο πινακας του σχολείου ειναι πράσινος.βλακεια χρωμα.

σημερα ειχα παλι υγρά και αναρωτιέμαι τι σκατα γινεται με την ωορρηξια μου.. επεσα στη παγιδα και έκανα αυτες τις μερες τεστακια αλλλα δεν εβγαλα ακρη! (Πφφφ αυτομουτζωμομαι)

Εσυ κοριτσακι μου γλυκο?? Πως πανε οι ζουζοτυφλομυγες????!!! Μακαρι να πιασετε το σπορακι σου καρδουλακι μου. Μακάρι.

Επεξεργάστηκε από Petalouditsa28
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

κοιταξε να δεις...ενα χρονο τωρα εχω περασει διαφορες φασης..στην αρχη πιο χαλαρα οταν αρχισα να βλεπω οτι δεν αρχισα πραγματικα μα τρελαίνομαι..απο τον Σεπτέμβρη ξαναχαλαρωσα...με επιανε τοσο αγχος που ειχα παει νοσοκομειο απο τους πονους!τωρα δεν με ειχε πιασει τοσο..το φυσιολογικο θα ελεγα..εμεις μερα παρα μερα δεν κανουμε αν δεν εχουμε ορεξη..δλδ ναι προσπαθουμε αλλα οχι αν δεν εχουμε ορεξη..δεν ξερω μπορει να μν βοηθαμε και τοσο την κατάσταση...γιαυτο ελεγα με το τεστ αν ηξερα την μερα θα ηταν αλλιώς..τωρα αν δω παλι οτι δεν μπορω κ με αγχωνουν τοτε θα τα σταματησω...

kopela mou sto euxomai pragmatika! mono mh mou agxwtheis alliws tha erthw ekei kai tha sta kapsw :-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

μπορει καποια να μου πει πως γινεται..δλδ το κανεις το πρωι κ αν βγει ροζ εχεις επαφη η το κανεις παλι μεσα στην ημερα?

Μην αγχώνεσαι,συνοδεύονται απο οδηγίες χρήσης..το μεσημέρι λέει ειναι καλυτερα να το κανεις γιατι το πρωι υπαρχει συσσωρευμένη ποσότητα LH(της ορμόνης που ανιχνεύει) και ετσι μπορει να δωσει λανθαςμενο αποτέλεσμα..απο οτι ξέρω εμφανίζονται δυο γραμμές οταν βγει θετικό..και μια οταν ειναι αρνητικό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

kalhmera kai se sena ..eksartate... egw peripou  5-6 ton mhna hthela apo thn 10,11,12,13,14,15 thn 15 ekana gia na eimai sigourh. des sto Internet mhn pareis kati akriba kai auta pou eipe h @mommy86 kala einai...

8 πράγματα που πρέπει να ξέρετε αν θέλετε να μείνετε έγκυος

http://www.mothersblog.gr/tha-gino-mama/item/328-8-pragmata-poy-prepei-na-xerete-an-thelete-na-meinete-egkyos

mommy86 kopela mou ti kaneis ? aurio tha eimai olh mera mesa na perimenw...esena kai thn @katerina/only love 

Κοριτσακι μου γλυκό ΕΣΥ!!!???μεγαλη μερα αυριο..ελπιζω να παρω τα αποτελέσματα μεχρι το μεσημέρι..και σας ενημερωνω αμμεσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοιτα κοπελα μου,απο οτι μου χει πει ο γιατρός το ενδομήτριο αυξομειώνεται στα διαφορά στάδια του κυκλου..παχαίνει μετα την ωορηξια και μετα αποβάλλεται με την περίοδο..αυτο εδω που βρηκα νομιζω ειναι κατατοπιςτικο..Στην αναπαραγωγική ηλικία το ενδομήτριο έχει πάχος το οποίο ποικίλλει από γυναίκα σε γυναίκα. Συνήθως κυμαίνεται μεταξύ 7-14 χιλιοστών. Μία γυναίκα που έχει λεπτό ενδομήτριο θα έχει λιγότερη περίοδο σε ποσότητα και διάρκεια από κάποια άλλη που έχει παχύτερο ενδομήτριο. Το πάχος του ενδομητρίου σχετίζεται άμεσα με την γονιμότητα της γυναίκας. Λεπτό ενδομήτριο σημαίνει δυσκολία εμφύτεψης του ωαρίου. Η γυναίκα που έχει λεπτό ενδομήτριο θα δυσκολευτεί να μείνει έγκυος. Συνήθως στις γυναίκες που μένουν γρήγορα έγκυες το πάχος του ενδομητρίου είναι μεγάλο (πάνω από 10 χιλ). Στις γυναίκες που δυσκολεύονται είναι λεπτότερο. Σ'αυτή τη περίπτωση απαιτείται καλός ορμονικός έλεγχος και έλεγχος της αιμάτωσης της μήτρας. Μόνο στην περίπτωση της εμμηνόπαυσης το ενδομήτριο θεωρείται φυσιολογικό όταν το μέγεθός του φτάνει max τα 5 χιλ!

endiaferwn se euxaristw polu... ara ta xapia bohthane kai sto paxos tou endomhtriou, pera sto oti kanoun pio omorfa hliobasilemata.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Κοριτσάκι μου γλυκο.. Με εκανες και χαμογέλασα με το ενδιαφερον σου.. 

Με πετυχαίνεις σε φαση που ποναει το κεφαλακι μου και εχω νεύρα.. ολα μου φταινε τωρα... σημερα ειχα παλι υγρά και αναρωτιέμαι τι σκατα γινεται με την ωορρηξια μου.. επεσα στη παγιδα και έκανα αυτες τις μερες τεστακια αλλλα δεν εβγαλα ακρη! (Πφφφ αυτομουτζωμομαι)

Εσυ κοριτσακι μου γλυκο?? Πως πανε οι ζουζοτυφλομυγες????!!! Μακαρι να πιασετε το σπορακι σου καρδουλακι μου. Μακάρι.

εκανες τεστ ωορρηξίας??σε ποια μερα εισαι?

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

kopela mou sto euxomai pragmatika! mono mh mou agxwtheis alliws tha erthw ekei kai tha sta kapsw :-) 

πραγματικα όμως!!!!!

 

να δω τι θα μας πει π γιατρος τωρα!πραγματικα ελπιζω να εχει επηρεαστει το σπερμα του μονο απο τα φαρμακα κ οχι απο την κιρσοκηλη..δυσκολο αλλα ειναι κ πρωτου βαθμου..ειναο μικρη..για να δω τι θα μας πει...αν καο αν εχει προβλημα με την κιρσοκηλη καλυτερα πιστευω να κανει αμεσως χειρουργειο γτ οσο μεγαλωνεις δεν ειναι τοσο εύκολο να φτιαχτει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσακι μου γλυκό ΕΣΥ!!!???μεγαλη μερα αυριο..ελπιζω να παρω τα αποτελέσματα μεχρι το μεσημέρι..και σας ενημερωνω αμμεσα!!!!

ax...makari....to thelw toso polu na akousw auto to thetikoooooooooooo... na parw ta panw mou kai egw na gemisw elpida...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Μην αγχώνεσαι,συνοδεύονται απο οδηγίες χρήσης..το μεσημέρι λέει ειναι καλυτερα να το κανεις γιατι το πρωι υπαρχει συσσωρευμένη ποσότητα LH(της ορμόνης που ανιχνεύει) και ετσι μπορει να δωσει λανθαςμενο αποτέλεσμα..απο οτι ξέρω εμφανίζονται δυο γραμμές οταν βγει θετικό..και μια οταν ειναι αρνητικό..

αν ειναι ετσι πρωτη φορα θα δω 2 γραμμες σε τεστ!!!χαχαχαχα ολο μια βλεπω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Κοριτσάκι μου γλυκο.. Με εκανες και χαμογέλασα με το ενδιαφερον σου.. 

Με πετυχαίνεις σε φαση που ποναει το κεφαλακι μου και εχω νεύρα.. ολα μου φταινε τωρα... σημερα ειχα παλι υγρά και αναρωτιέμαι τι σκατα γινεται με την ωορρηξια μου.. επεσα στη παγιδα και έκανα αυτες τις μερες τεστακια αλλλα δεν εβγαλα ακρη! (Πφφφ αυτομουτζωμομαι)

Εσυ κοριτσακι μου γλυκο?? Πως πανε οι ζουζοτυφλομυγες????!!! Μακαρι να πιασετε το σπορακι σου καρδουλακι μου. Μακάρι.

 Kopela mou auto me ton ponokefalo to parathrhsa kai egw se mena isws ftaiei kai o kairos.. 

ta neura einai apo tis ormones kai an einai egkumoshnhs tote na meinoune etsi gia na ksespame.

Tuflwnomaste :-) kai shmera exoume!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

endiaferwn se euxaristw polu... ara ta xapia bohthane kai sto paxos tou endomhtriou, pera sto oti kanoun pio omorfa hliobasilemata.

Κοιτα,τελευταία φορά που πηγα στον γιατρό,τον ρωτησα αν δεν πετύχει η προσπάθεια που κανουμε,μπορουμε να συνεχίσουμε μονο με χαπια(serpafar,δλδ κλομιφαινη) και μου είπε οτι τα χαπια μόνα τους(χωρις ενέσεις fsh που εκανα μαζι) εχουν την τάση να λεπταινουν το ενδομήτριο,αλλα και παλι υπαρχει λύση..μου είπε οτι αν καταφύγουμε και σε αλλη προσπάθεια,χωρις ενεσεις(λόγο οικονομικού)θα μου δωσει εκτός της κλομιφαινης,και ενα άλλο χάπι,για να παχύνει το ενδομήτριο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλημερα στο κορίτσι!!καλως ήλθες λοιπον στην παρεα μας..για το ενδομήτριο απο οσο ξερό,θελουν να ειναι παχύ οι γιατροί,για να γίνει εμφύτευση..τωρα για την θερμοκρασία ολα ειναι σχετικά..εγω στον περασμένο κύκλο ειχα επι επτά μερες δέκατα και τελικά σταμάτησαν με το που αδειαθετησα..ολα αυτα που αναφέρεις μπορει να ειναι σημάδια εγκυμοσυνης..αλλα δεν μπορεις να βγάλεις ακρη γιατι τα ίδια ειναι και σημάδια περιόδου..οποτε το πιο έγκυρο σημάδι σύμφωνα με τους γιατρούς ειναι η καθυστέρηση..ποτε (δεν) περιμένεις να αδειαθετησεις??ευχομαι μεσα απο την ψυχή μου,στην δικη σου περίπτωση ολα όσα εχεις να τα προκαλεί το σπορακι σας!!!ευχομαι πραγματικά να τα καταφέρατε!!να μπει καλα η χρονια σας!!!για πες λοιπον απο πουε ξεκιναμε να μετράμε καθυστέρηση?.

Καλημερα Κατερινακι μου και σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου και για την αμεση απαντηση σου!περιοδο περιμενω και οπως πολυ ωραια εγραψες θα βαλω και το (δεν) την Παρασκευη η το Σαββατο μιας και ο κυκλος μου ειναι καποιους μηνες 30 και καποιους 31 ημερες.Δεν μπορω οντως να βγαλω ακρη γιατι καθε μηνα την παταω ετσι λογω οτι τα σημαδια εγκυμοσυνης μοιαζουν τοσο πολυ με αυτα τις περιοδου.Ενω στην αρχη δεν ειχα αγχος τωρα οσο περναει ο καιρος δεν θα σου κρυψω οτι αγχωνομαι ειμαι 35 χρονων και καπως ανησυχω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

ax...makari....to thelw toso polu na akousw auto to thetikoooooooooooo... na parw ta panw mou kai egw na gemisw elpida...

Να σαι καλα κοριτσακι μου..και γω εχω πιστέψει τοσο πολυ σε αυτήν την προσπάθεια,και θα απογοητευτώ πολυ αν δεν εχει πετύχει..τελοσπαντων..δεν θελω να το σκέφτομαι καθολου..εχω καταφερει(με τροπο που ουτε καν εχω καταλάβει..) να μην αγχωθώ..ειμαι πολυ καλα..νομιζω οτι η αγωνία θα με πιάσει αυριο,που θα περιμενω τα αποτελέσματα..αλλα με την θετική σας ενέργεια κοριτσαρες μου..δεν φοβάμαι τιποτα!!!Αντε να περνουμε ολες μια μια σειρα..να το "σπάσουμε" το φόρουμ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοιτα,τελευταία φορά που πηγα στον γιατρό,τον ρωτησα αν δεν πετύχει η προσπάθεια που κανουμε,μπορουμε να συνεχίσουμε μονο με χαπια(serpafar,δλδ κλομιφαινη) και μου είπε οτι τα χαπια μόνα τους(χωρις ενέσεις fsh που εκανα μαζι) εχουν την τάση να λεπταινουν το ενδομήτριο,αλλα και παλι υπαρχει λύση..μου είπε οτι αν καταφύγουμε και σε αλλη προσπάθεια,χωρις ενεσεις(λόγο οικονομικού)θα μου δωσει εκτός της κλομιφαινης,και ενα άλλο χάπι,για να παχύνει το ενδομήτριο..

malista... auto fainetai ston uperhxo poso einai to paxos ? giati emena den mou eipe ..ara tha eblepe poso einai!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@elenaaa445 βρισκομαι 24η μερα... απο 19η εως 22η ειχα καποια συμπτώματα ωορρηξίας (καποιες φορες υγρα, κάποιες τραβήγματα καποιες πονακια αριστερα) αλλα όταν πήγαινα να το τσεκαρω με τεστ εβγαινε αχνη γραμμη αρα ηταν αρνητικο.. κακ σημερα παλι εχω υγρα σαν ασπραδι.. ειχα πει δε θα κανω τεστ αυτο το μηνα γιατι με αγχωνουν αλλα επεσα παλι στη παγιδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

αν ειναι ετσι πρωτη φορα θα δω 2 γραμμες σε τεστ!!!χαχαχαχα ολο μια βλεπω!!!!

ΑΧχαχαχαχχαχα...θα δεις εκει..και μετα θα δεις και στο εγκυμοσυνης..θα δεις ολα καλα θα πανε..ειπαμε το 2017 ειναι το έτος μας!!!Μαμαδοετος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

μα πως γίνεται σε κυκλο 28η ωορρηξία 11η μερα?

Τίποτα δεν είναι απόλυτο! Ενα παράδειγμα θα σου δωσω με την αδερφούλα μου η οποία είχε κύκλο 29-30 ημερών και ωορρηξία με την περίοδο..... και δεν το έχει πάθει μια φορά μόνο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

@Κατερινάκι/only love πραγματικα στελνω θετικη ενεργεια!!! +++++ 

ολες μαζι στην αγωνια σ!!!!

Σε ευχαριστω πολυ κοπελαρα μου..χαιρομαι που σας εχω ολες στο πλευρό μου..συνοδοιπόρους και συναγωνίστριες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...