Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 44 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Lisaki..."και 3 σοκολατες, και 2 κουτια ζαμπον..θα το καψουμε κυρ στεφανε!!!"χαχαχαχα.

Ntiq μου γλυκια, γιατι κοριτσακι μου σε πηρε απο κατω?τι φοβασαι??εμεις ειμαστε εδω.να μη φοβασαι για τιποτα.ολα θα τα πακεψουμε μαζι σαν μια γροθια.

και μπύρες πολλές μπύρες!! @mommy86 θα μας κεράσεις καφε με τα καλα νέα!! @ΝΤΙΑ30 μη φοβάσαι τιποτα.. δεν ειναι τιποτα αυτα τα χάπια! Μην αγχώνεσαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελες γεια σας και παλι !! Δυστυχως δεν μπορω να διαβαζω τα μηνυματα σας που ανταλλασετε λογω ελλειψης χρονου.. ριχνω μονο μερικες ματιες καθε μερα.. ξεκινησα τα μαθηματα και ο χρονος μου ειναι ελαχιστος. Ισως βεβαια αυτο ειναι και καλο γιατι ξεχνιεμαι λιγο και εχω κατι να ασχολουμαι.. 

Λοιπον η κουνιαδα μου μου εστειλε αυτο το λινκ.. ειναι μια προσευχη.. οσες θελετε δειτε το αλλιως αγνοηστε το! 

Φιλια σε ολες σας..

http://pater-ioannis.blogspot.com.cy/2013/12/blog-post_9281.html?m=1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lisaki χαχαχα!μακρι να εχει γινει το καλο και ειλικρινα θς μου δωσετε διευθυνσεις να σας στειλω απο κατι για κερασμα!!!!

Θελω να γινω μαμα, σε ευχαριστουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Θελω να γινω μαμα! είπε:

Κοπελες γεια σας και παλι !! Δυστυχως δεν μπορω να διαβαζω τα μηνυματα σας που ανταλλασετε λογω ελλειψης χρονου.. ριχνω μονο μερικες ματιες καθε μερα.. ξεκινησα τα μαθηματα και ο χρονος μου ειναι ελαχιστος. Ισως βεβαια αυτο ειναι και καλο γιατι ξεχνιεμαι λιγο και εχω κατι να ασχολουμαι.. 

Λοιπον η κουνιαδα μου μου εστειλε αυτο το λινκ.. ειναι μια προσευχη.. οσες θελετε δειτε το αλλιως αγνοηστε το! 

Φιλια σε ολες σας..

http://pater-ioannis.blogspot.com.cy/2013/12/blog-post_9281.html?m=1

Σε ευχαριστουμε κοπελα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Καλημέρα στα κοριτσια μουυυυ!!καλη εβδομαδα!

 

Καλημέρα Mommy μας!!! Καλη μερα και στα λοιπά κοριτσάκια!!!

??

Να έχετε μια ομορφη μερα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!! καλη εβδομαδα να εχουμε!!! @mommy86

ποια μερα  ειχες δει θετικο τεστ οωρηξιας?

@Κατερινάκι/only love ειναι η βδομαδα σου αυτη!! κανε την εκπληξη!!

@Lisaki 80 ευχομαι ο μικρος σου να ειναι τελειως καλα σημερα!! περαστικουλια του!!

@Petalouditsa28 αρχιζουμε να μετραμε σιγα σιγα τις μερες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μινιατούρακι μου,βγηκε καραμπινατο θετικο την 11η μερα και αχνο αλλα θετικο τη 12η..την 13 καθαρα αρνητικο. (εκανα για 3 μερες γιατι h hometest λεει πως αν εχεις 2 μερες θετικο ειναι οκ αλλα αν εχει και 3η συνεχομενη κατι δε παει καλα με τα ορμονικα σου..οποτε εκανα και 3η για να τσεκαρω αλλα ευτυχως βγηκε αρνητικο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/1/2017 at 6:12 ΜΜ, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:

Κορίτσι χαίρομαι που το πήρες χαλαρά εμένα δεν μου ήρθε καθόλου τον Δεκέμβριο τώρα περιμένω τον επόμενο κύκλο στις 19 και εγώ νόμιζα ότι τα κατάφερα αλλά τίποτα... Μου είπε η γιατρός ότι είναι από τα φάρμακα που μου έδωσε μάλλον αν δεν μου έρθει θα πάω να μου δώσει χάπια να μου ξανάρθει η ερώτηση που ήθελα να σου κάνω είναι περνεις τίποτα φάρμακα;;;; Είπες στο γυναικολόγο σου για την καθυστέρηση;;;;

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Δεν παίρνω καθόλου φάρμακα για κανέναν λόγο. Δεν έχω μιλήσει με τον γυναικολόγο γιατί θέλω να αλλάξω και να μην ξαναπάω εκεί που πήγαινα διότι δεν είμαι ευχαριστημένη. Το απόγευμα θα κλείσω ραντεβού στον καινούριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Μινιατούρακι μου,βγηκε καραμπινατο θετικο την 11η μερα και αχνο αλλα θετικο τη 12η..την 13 καθαρα αρνητικο. (εκανα για 3 μερες γιατι h hometest λεει πως αν εχεις 2 μερες θετικο ειναι οκ αλλα αν εχει και 3η συνεχομενη κατι δε παει καλα με τα ορμονικα σου..οποτε εκανα και 3η για να τσεκαρω αλλα ευτυχως βγηκε αρνητικο)

Αρα αν υπολογισουμε οτι μετα την οωρηξια σε 14 μερες αδιαθετουμε.. την ακατανομαστη ΔΕΝ θα την περιμενεις πιο συντομα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η miniatoura87 είπε:

καλημερα κοριτσακια μου!!! καλη εβδομαδα να εχουμε!!! @mommy86

ποια μερα  ειχες δει θετικο τεστ οωρηξιας?

@Κατερινάκι/only love ειναι η βδομαδα σου αυτη!! κανε την εκπληξη!!

@Lisaki 80 ευχομαι ο μικρος σου να ειναι τελειως καλα σημερα!! περαστικουλια του!!

@Petalouditsa28 αρχιζουμε να μετραμε σιγα σιγα τις μερες!!!

Γεια σου γλυκό μου κοριτσακι..η εβδομάδα μου ε??μακαρι να χω τα πιο καλα νεα της ζωης μου..και σας υπόσχομαι να εισαστε οι αμέσως επόμενες μετα τον συζηγο που θα το μάθετε..κοριτσια δεν ξέρω πως θα ξυπνήσω την Πέμπτη..εννοω αν θα χω άγχος και ανα θα τρέξω για την χοριακη,αλλα να σας πω πως δεν εχω κανενα άγχος και καμια ανυπομονησία να έρθει η Πέμπτη..δεν ξέρω γιατι..μου κανει μεγαλη εντύπωση..εγω  που πανικοβαλλομαι με το παραμικρό..τελοσπαντων..καλο ειναι γιατι ετσι θα δεχτώ πιο εύκολα ακομη και την αποτυχία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια για πειτε ημερομηνίες να ξέρουμε ποια εχει σειρα μετα??Απο ποτε και μετα ξεκιναμε να μετράμε καθυστέρηση???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσακια για πειτε ημερομηνίες να ξέρουμε ποια εχει σειρα μετα??Απο ποτε και μετα ξεκιναμε να μετράμε καθυστέρηση???

κατερινακι για μενα ειναι λιγο περιεργα τα πραγματα!! αυτο το μηνα με 2 θετικα τεστ οωρηξιας δεν ξερω ποτε περιμενω!! αν λαβω υποψην την 1η περιμενω 19 του μηνος αν αλ λαβω υποψην τη 2η που ηταν και πιο καραμπινατο θετικο περιμενω στις 26 αρα εχω ακομη...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!εγω σμρ μπηκα στην 37 μερα (εχω αστατο κυκλο βεβαια εδω κ ενα χρονο εκτος απο τους καλοκαιρινους μηνες ολους τους αλλους ειχε ερθει 28-32)αυριο αν δεν μ εχει ερθει λεω να παω για χοριακη!ενα χρονο προσπαθουμε εύχομαι να τα έχουμε καταφέρει!αν οχι θα προσπαθησουμε την επομενη φορα εξαλλου αν ερθει αυτες τις μερες εμεις τις μερες ωορρηξιας δεν είχαμε έρθει σε επαφή!γενικα αυτον τον μηνα λόγω δουλεια ηρθαμε σε επαφη 4-5 ολο το μηνα!γενικα παρόλο που προσπαθούμε ενα χρονο δεν κυνηγαμετην ωορρηξια..εχω καταλάβει ωορρηξια κ δεν ηρθαμρ σε επαφη γτ δεν ειχαμε ορεξη!οποτε αυτο το μερα παρα μερα δεν το εφαρμοζουμε συχνα...παμε αναλογα με τις ορεξεις μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!εγω σμρ μπηκα στην 37 μερα (εχω αστατο κυκλο βεβαια εδω κ ενα χρονο εκτος απο τους καλοκαιρινους μηνες ολους τους αλλους ειχε ερθει 28-32)αυριο αν δεν μ εχει ερθει λεω να παω για χοριακη!ενα χρονο προσπαθουμε εύχομαι να τα έχουμε καταφέρει!αν οχι θα προσπαθησουμε την επομενη φορα εξαλλου αν ερθει αυτες τις μερες εμεις τις μερες ωορρηξιας δεν είχαμε έρθει σε επαφή!γενικα αυτον τον μηνα λόγω δουλεια ηρθαμε σε επαφη 4-5 ολο το μηνα!γενικα παρόλο που προσπαθούμε ενα χρονο δεν κυνηγαμετην ωορρηξια..εχω καταλάβει ωορρηξια κ δεν ηρθαμρ σε επαφη γτ δεν ειχαμε ορεξη!οποτε αυτο το μερα παρα μερα δεν το εφαρμοζουμε συχνα...παμε αναλογα με τις ορεξεις μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι μου ασε τις αποτυχιες στην ακρη!! Τωρα σκεφτομαστε αισιοδοξα!!εγω να σου πω αναθεμα αν θα κοιμομουν την τεταρτη το βραδυ!ανυπομονη μια ζωη!!!!κιιτα μη μου το χαλάσεις... Την πεμπτη οταν ξυπνησω θελω να δω μνν σου οτι ηδη πηγές ξαι περιμενεις τα αποτελεσματα!!!!!!

Τώρα, όσο αφορα την καθυστερηση...απο 21/1 θα αρχισω να μετραω καθυστερηση!!!!!!!!φτου φτου φτου φτυσου κουνησου,ξυσε τον κ#λο σου,κανεις 3 στροφές..... 

Elenaaaa,πως κρατιεσαι βρε παιδι μου????αντε κανε την εξετασουλα σου και ευχομαι να μαθεις τα πιο ευχαριστα νεα αύριο!!! Και να σου πω..και τι που εγινε μονο4-5 φορες..αν ειναι να γινει και με 1 γινεται!!

Μια γειτονισσα μου βρε κοριτσια...αυτη ειναι 41 ο αντρας της 46 μαι φορα ηρθαν σε επαφη ολο το μηνα...και απο μερα σε μερα την περιμενουμε να γεννησει!!!!αν εχεις τυχη..διαβαινε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσακια για πειτε ημερομηνίες να ξέρουμε ποια εχει σειρα μετα??Απο ποτε και μετα ξεκιναμε να μετράμε καθυστέρηση???

Εγω μετραω πρωτη μερα καθυστερησης στις 28/1....ουφ.. Κατερινακι ελπίζουμε τη Πεμπτη να έχεις μια θετικη χοριακη!! Μακαρι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

κατερινακι για μενα ειναι λιγο περιεργα τα πραγματα!! αυτο το μηνα με 2 θετικα τεστ οωρηξιας δεν ξερω ποτε περιμενω!! αν λαβω υποψην την 1η περιμενω 19 του μηνος αν αλ λαβω υποψην τη 2η που ηταν και πιο καραμπινατο θετικο περιμενω στις 26 αρα εχω ακομη...!!

Οπως και να χει δλδ απο 26/1 μετράς καθυστέρηση!!!ελπιζω να το τσακωσατε το σπορακι και μετα τις 26 θα περιμένουμε την δικη σου χοριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Μια γειτονισσα μου βρε κοριτσια...αυτη ειναι 41 ο αντρας της 46 μαι φορα ηρθαν σε επαφη ολο το μηνα...και απο μερα σε μερα την περιμενουμε να γεννησει!!!!αν εχεις τυχη..διαβαινε...

Πραγματικά... ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

καλημερα!!!εγω σμρ μπηκα στην 37 μερα (εχω αστατο κυκλο βεβαια εδω κ ενα χρονο εκτος απο τους καλοκαιρινους μηνες ολους τους αλλους ειχε ερθει 28-32)αυριο αν δεν μ εχει ερθει λεω να παω για χοριακη!ενα χρονο προσπαθουμε εύχομαι να τα έχουμε καταφέρει!αν οχι θα προσπαθησουμε την επομενη φορα εξαλλου αν ερθει αυτες τις μερες εμεις τις μερες ωορρηξιας δεν είχαμε έρθει σε επαφή!γενικα αυτον τον μηνα λόγω δουλεια ηρθαμε σε επαφη 4-5 ολο το μηνα!γενικα παρόλο που προσπαθούμε ενα χρονο δεν κυνηγαμετην ωορρηξια..εχω καταλάβει ωορρηξια κ δεν ηρθαμρ σε επαφη γτ δεν ειχαμε ορεξη!οποτε αυτο το μερα παρα μερα δεν το εφαρμοζουμε συχνα...παμε αναλογα με τις ορεξεις μας!!

Μακαρι να χεις τα καλυτερα νεα..και με μια πολλές φορές το σπορακι πιάνετε!!!!εμεις ευχόμαστε να το χετε πετύχει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Elenaaaa,πως κρατιεσαι βρε παιδι μου????αντε κανε την εξετασουλα σου και ευχομαι να μαθεις τα πιο ευχαριστα νεα αύριο!!! Και να σου πω..και τι που εγινε μονο4-5 φορες..αν ειναι να γινει και με 1 γινεται!!

κρατιεμαι γτ εχω πολλα αρνητικα τεστ στο ιστορικο μου!χαχα!αυριο θα παω πριν τις 10 αν δεν μ εχει ερθει!τωρα τι να πω...σπερμοδιαγραμμα ειχαμε χαλια αλλα δεν ξεραμε αν ειναι το κανονικο γτ επαιρνε κατι φαρμακα μεχρι τον αυγουστο κ μετα θες απο 3 μηνες και πανω κ αν φτιαξει αλλιως θελει θεραπεια...να εφτιαξε κ να πιασαμε αμεσως?τοση τυχη??εχει και κιρσοκηλη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

κατερινακι μου ασε τις αποτυχιες στην ακρη!! Τωρα σκεφτομαστε αισιοδοξα!!εγω να σου πω αναθεμα αν θα κοιμομουν την τεταρτη το βραδυ!ανυπομονη μια ζωη!!!!κιιτα μη μου το χαλάσεις... Την πεμπτη οταν ξυπνησω θελω να δω μνν σου οτι ηδη πηγές ξαι περιμενεις τα αποτελεσματα!!!!!!

Τώρα, όσο αφορα την καθυστερηση...απο 21/1 θα αρχισω να μετραω καθυστερηση!!!!!!!!φτου φτου φτου φτυσου κουνησου,ξυσε τον κ#λο σου,κανεις 3 στροφές..... 

Elenaaaa,πως κρατιεσαι βρε παιδι μου????αντε κανε την εξετασουλα σου και ευχομαι να μαθεις τα πιο ευχαριστα νεα αύριο!!! Και να σου πω..και τι που εγινε μονο4-5 φορες..αν ειναι να γινει και με 1 γινεται!!

Μια γειτονισσα μου βρε κοριτσια...αυτη ειναι 41 ο αντρας της 46 μαι φορα ηρθαν σε επαφη ολο το μηνα...και απο μερα σε μερα την περιμενουμε να γεννησει!!!!αν εχεις τυχη..διαβαινε...

Αχαχαχαχαχααχ...μουρλοκομειο..ακου ξύσε τον κ#λο σου..αχαχαχχαχαχαχα...σιγουρα πρωι θα παω,αμέσως μολις παραδώσω το παιδί στο σχολείο...οποτε μνμ θα σας στείλω κατευθείαν..θα την φάω την κατραπακιά με το άγχος..ειμαι σίγουρη..δεν την γλιτώνω,θα επανέλθει..και το πιο άσχημο της υπόθεσης δεν σας το ειπα..Φεύγει ο αντρας μου για μια εβδομάδα κοριτσια με την δουλεια..τα νευρα μου..μόνη θα τις περασω αυτες τις μερες...τεσπα..εχω εσας παρεάκι μου και θα το περασω κι αυτο...

Κοριτσακι μου τελείωσε απο 21/1 μετράς καθυστέρηση..και δεν σηκώνω κουβέντα!!!

οσο για την γειτόνισσα σου,ενα θα πω..καλη λευτεριά να χει η γυναικα,και ενα γερό μωρο..τα σχόλια ειναι περιττά..εφόσον μιλαμε με 1φορα και σε αυτες τις ηλικίες..Έπιασαν τζόκερ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα ειναι πιθανα!!μη το γρουσουζευουμε!ναι μπορει να το πιασατε το τζουτζουκι σας! 

Προσγειωμενα αλλα θετικα..ετσι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...