Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 29 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

τπτ!!οσες στην ιδια φαση βρισκομαστε...εγω μπορω να σ πω οτι ειναι ο πρωτος μηνας π εχω αρκετη καθυστερηση αλλα δεν βιαζομαι καθολου να μαθω...κουραστηκα...ειναι ψυχοφθορο!!θα περιμενω κ οτι ειναι να γινει ας γινει!1 χρονο τωρα ετρεχα εκανα τεστ κ τελικα μετα αδιαθετουσα!

Καλός ήρθες στην παρέα μας.  Έτσι είναι. Μακάρι να είναι μια μεγάλη καθυστέρηση για 9μήνες.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/1/2017 at 5:18 ΜΜ, ο/η mommy86 είπε:

Παρασκευαιδου μου!!καλως την!!ξεκινας σημερα τυφλομυγες???

Χάθηκα αυτές τις μέρες... Ευκαιρίες για τυφλομηγες (τόσο καιρό είχα πεθερικά) τώρα τα δύο μας... 

Αλλά και πάλι εσύ βλέπω χάθηκες..

Ξεκιναααααα τυφλομηγες.  Γιατί σε βλέπω σύντομα με φουσκωμένη κοιλίτσα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα!νωρις νωρις!παιφια έχω χασρι τη μπάλα με τα μνμ γιατί προσπαθουμε ολη μερα με μαστορες να φτιάξουμε σωληνες που εσπασαν,μηχανημα αεριου που εσπασε...γι αυτο και η απουσια μου απο εδω..κρυφοκοιταω οποτε μπορω αλλα ουτε να απαντησω προλαβαίνω! Τωρα ειμαι μετς απο τυφλομυγα και πριν υον υπνο!!!παρασκευαιδου! Τυφλομυγα ωσπου να τυφλωθουμε!!!χαχαχ καληνυχτα αγαπες μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Τζα!νωρις νωρις!παιφια έχω χασρι τη μπάλα με τα μνμ γιατί προσπαθουμε ολη μερα με μαστορες να φτιάξουμε σωληνες που εσπασαν,μηχανημα αεριου που εσπασε...γι αυτο και η απουσια μου απο εδω..κρυφοκοιταω οποτε μπορω αλλα ουτε να απαντησω προλαβαίνω! Τωρα ειμαι μετς απο τυφλομυγα και πριν υον υπνο!!!παρασκευαιδου! Τυφλομυγα ωσπου να τυφλωθουμε!!!χαχαχ καληνυχτα αγαπες μου!!!

Χαχαχαχαχα τυφλομηγες λέει ώσπου να τυφλωθουμε...  Εντάξει έλιωσα. 

Αχ κοριτσάκι μου ευχομαι σύντομα να φτιάξουν οι σωλήνες,υπομονή.   

Καλό βραδάκι όνειρα γλυκά με τυφλομηγες :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλός ήρθες στην παρέα μας.  Έτσι είναι. Μακάρι να είναι μια μεγάλη καθυστέρηση για 9μήνες.  

σε ευχαριστώ πολυ!εμας ειναι λιγο περιεργα τα πραγματα γιαυτο απλα περιμενω...επαιρνε ο ανδρας μ καποια φαρμακα π θέλουν 3 μηνες τουλαχιστον για να επανέλθεις.τα σταματησε τελη Αυγούστου .σεπτεμβρη εκανε σπερμοδιαγραμμα βγηκε ΧΑΛΙΑ κ του βρηκαμ κ κιρσοκηλη α βαθμου.απλα του ειπαν οτι λογω των φαρμακων δεν εχουν εικονα για το το επηρεάζει τι..τωρα να ειμαστε τοσο τυχεροι με το που περασε 4 μηνες αμεσως να πιασαμε??φαντασου εχουμε ραντεβου τελος του μηνα με ενδοκρινολογο για να δουμε πως θα ξαναφτιαξει τις ορμονες του.βεβαια σπερμοδιαγραμμα δεν εχουμε ξανακανει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου μου γλυκιά... τι να σου πω τώρα δεν εχω ιδεα τι γινεται "εκει μεσα".... Βρισκομαι στην 21 ημερα κύκλου... προχτες ειχα ενα πονακι αριστερά που κρατησε για λιγο και το εκμεταλλευτηκαμε... αλλα γενικά δεν εχω τοσα υγρα οσο ειχα ας πουμε τις αντοιστιχες μερες στο προηγουμενο κυκλο και νομιζα πως καθε μερα εχω ωορρηξία χαχαχα.

Το μεγιστο του κυκλου μου ειναι 33 ημέρες...οπότε..εχω ακομα καιρό..αυτες οι ήμερες μπορει να ειναι οντως γόνιμες αλλα δε το χω νιωσει και ιδιαίτερα. Καλα για στήθος δε το συζητώ, πούπουλο... πανε οι παλιες εποχές που ειχα πλούσια τα ελαιη απο τα μεσα κυκλου κ μετα...οπως κ να χει θα συνεχίσουμε μερα παρα μερα λιγο ακομα...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου και απο μένα! Εγω ειχα τον μικρό άρρωστο με γαστρεντερίτιδα και ταλαιπωρήθηκε πολυ.. ειναι καλυτερα σημερα.. Ελπιζω να εχετε μια όμορφη Κυριακή με ψηλά το ηθικό και πολλές τυφλομυγες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

@Παρασκευαιδου μου γλυκιά... τι να σου πω τώρα δεν εχω ιδεα τι γινεται "εκει μεσα".... Βρισκομαι στην 21 ημερα κύκλου... προχτες ειχα ενα πονακι αριστερά που κρατησε για λιγο και το εκμεταλλευτηκαμε... αλλα γενικά δεν εχω τοσα υγρα οσο ειχα ας πουμε τις αντοιστιχες μερες στο προηγουμενο κυκλο και νομιζα πως καθε μερα εχω ωορρηξία χαχαχα.

Το μεγιστο του κυκλου μου ειναι 33 ημέρες...οπότε..εχω ακομα καιρό..αυτες οι ήμερες μπορει να ειναι οντως γόνιμες αλλα δε το χω νιωσει και ιδιαίτερα. Καλα για στήθος δε το συζητώ, πούπουλο... πανε οι παλιες εποχές που ειχα πλούσια τα ελαιη απο τα μεσα κυκλου κ μετα...οπως κ να χει θα συνεχίσουμε μερα παρα μερα λιγο ακομα...

 

Πεταλουδιτσα εγω ποτε δεν την καταλάβαινα την ωορρηξία, ίσως καποιες φορες ίσως και οχι.. εφόσον εχετε επαφές μερα παρα μερα θα την "περικύκλωσετε" την άτιμη!! όπως μου είχε πει και μένα ο γιατρός! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η elenaaa445 είπε:

σε ευχαριστώ πολυ!εμας ειναι λιγο περιεργα τα πραγματα γιαυτο απλα περιμενω...επαιρνε ο ανδρας μ καποια φαρμακα π θέλουν 3 μηνες τουλαχιστον για να επανέλθεις.τα σταματησε τελη Αυγούστου .σεπτεμβρη εκανε σπερμοδιαγραμμα βγηκε ΧΑΛΙΑ κ του βρηκαμ κ κιρσοκηλη α βαθμου.απλα του ειπαν οτι λογω των φαρμακων δεν εχουν εικονα για το το επηρεάζει τι..τωρα να ειμαστε τοσο τυχεροι με το που περασε 4 μηνες αμεσως να πιασαμε??φαντασου εχουμε ραντεβου τελος του μηνα με ενδοκρινολογο για να δουμε πως θα ξαναφτιαξει τις ορμονες του.βεβαια σπερμοδιαγραμμα δεν εχουμε ξανακανει...

Γιατί όχι αφού ξέρατε το πρόβλημα και το αντιμετώπισατε...  Αχ μακάρι κοπέλα μου.  

Εμείς δεν ξέρουμε ακόμα πιο είναι το πρόβλημα και προσπαθούμε και πάντα λέμε στην πρώτη μέρα μήπως τα κατάφεραμε ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

@Παρασκευαιδου μου γλυκιά... τι να σου πω τώρα δεν εχω ιδεα τι γινεται "εκει μεσα".... Βρισκομαι στην 21 ημερα κύκλου... προχτες ειχα ενα πονακι αριστερά που κρατησε για λιγο και το εκμεταλλευτηκαμε... αλλα γενικά δεν εχω τοσα υγρα οσο ειχα ας πουμε τις αντοιστιχες μερες στο προηγουμενο κυκλο και νομιζα πως καθε μερα εχω ωορρηξία χαχαχα.

Το μεγιστο του κυκλου μου ειναι 33 ημέρες...οπότε..εχω ακομα καιρό..αυτες οι ήμερες μπορει να ειναι οντως γόνιμες αλλα δε το χω νιωσει και ιδιαίτερα. Καλα για στήθος δε το συζητώ, πούπουλο... πανε οι παλιες εποχές που ειχα πλούσια τα ελαιη απο τα μεσα κυκλου κ μετα...οπως κ να χει θα συνεχίσουμε μερα παρα μερα λιγο ακομα...

 

Κοπέλα μου... Να δεις τώρα αυτή την φορά το άφησες χωρίς τα χαζό τεστ θα έρθει... Μην το σκέφτεσαι πότε έκανες, μέρα παρά μέρα μέχρι τέλους και σίγουρα θα πετύχεις τις γόνιμες μέρες. 

Αντέ Αντέ να ξεκινήσουμε τα γλέντια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Γιατί όχι αφού ξέρατε το πρόβλημα και το αντιμετώπισατε...  Αχ μακάρι κοπέλα μου.  

Εμείς δεν ξέρουμε ακόμα πιο είναι το πρόβλημα και προσπαθούμε και πάντα λέμε στην πρώτη μέρα μήπως τα κατάφεραμε ?? 

ξερουμε το προβλημα αλλα δεν το αντιμετωπισαμρ σγρ...δεν εχει κανει σπερμοδιαγραμμα να δουμε...μπορει μετα τα φαρμακα να μν επανελθουν οι ορμονες του απο μονες του κ να θελει θεραπεια!θα δειξει...κ εγω το παθαινα αυτο καθε φορα ελεγα τωρα τα καταφεραμε..εχω αστατο κυκλο κ ελεγα ενταξει τωρα θα ερθει τοτε κ να μν στα πολυλογω δεν επεφτα ποτε μεσα...το καλοκαιτι ειχα τους μεγαλυτερους κυκλους 36 37 38 κ τωρα βρίσκομαι παλι 36..αλλα οπως σ ειπα δεν εχω αγχωθει αυτο το μηνα...δεν το εχω ψαξει καθολου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Γιατί όχι αφού ξέρατε το πρόβλημα και το αντιμετώπισατε...  Αχ μακάρι κοπέλα μου.  

Εμείς δεν ξέρουμε ακόμα πιο είναι το πρόβλημα και προσπαθούμε και πάντα λέμε στην πρώτη μέρα μήπως τα κατάφεραμε ?? 

εξετασεις δεν κανατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Gelie είπε:

ΕΥΤΥΧΩΣ δε λες τιποτα.......... Δε βγαίνει απ΄το μυαλό μου αυτή η σκέψη............

Η επιστήμη ευτυχως εχει προοδεύσει τοσο,που διορθώνει αδικίες της φύσης..Και με τη βοήθεια του θεού,ολες θα καταφέρουμε να γίνουμε μανούλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

ξερουμε το προβλημα αλλα δεν το αντιμετωπισαμρ σγρ...δεν εχει κανει σπερμοδιαγραμμα να δουμε...μπορει μετα τα φαρμακα να μν επανελθουν οι ορμονες του απο μονες του κ να θελει θεραπεια!θα δειξει...κ εγω το παθαινα αυτο καθε φορα ελεγα τωρα τα καταφεραμε..εχω αστατο κυκλο κ ελεγα ενταξει τωρα θα ερθει τοτε κ να μν στα πολυλογω δεν επεφτα ποτε μεσα...το καλοκαιτι ειχα τους μεγαλυτερους κυκλους 36 37 38 κ τωρα βρίσκομαι παλι 36..αλλα οπως σ ειπα δεν εχω αγχωθει αυτο το μηνα...δεν το εχω ψαξει καθολου

Μακάρι.. Θα δεις ότι όλα καλά θα είναι μετά τα φάρμακα.  Καλύτερα που δεν το σκέφτεσαι γιατί εγώ προσωπικά με το άγχος που έχω πολλές φορές έχω κάνει κακό στον εαυτό μου.  

Εξετάσεις δεν έχουμε κάνει..  Δυστυχώς εδώ στην Γερμανία δεν είναι έτσι πρέπει να περάσουν 1,5 χρόνος και μετά.  να φανταστείς έχει δεύτερο μήνα που παίρνω χαπια ενώ δεν έχω κάνει έλεγχο για ορμονες.  Και αν δεν ειναι αυτό ? Σου λένε έτσι πρέπει πρώτα τα χαπια.  Και μέτα κοίταμε για αλλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Θελω να γινω μαμα! είπε:

Σε ευχαριστω για την συμβουλη σου Κατερινακι. Πραγματι εχεις δικαιο.. αυτο θα κανω με την γυναικολογο..

Σε ευχαριστω γενικοτερα γιατι παντα τα λογια σου με κανουν καλυτερα.. ολα τα κοριτσια που μου απαντησαν ευχαριστω. Μονο οσες περνούν ή περασαν τα ιδια μπορουν να καταλαβουν την απογοητευση μου και τον πονο μου.. να θελεις τοσο πολυ ενα μωρακι, να δωσεις αγαπη. Να ειναι τοσο μεγαλη η επιθυμια αυτη.. αλλα να μην γινεται και να μην ξερεις και τον λογο.. 

Γλυκια μου ολα τα κοριτσια εδω μεσα..ολα όμως νιώθουμε ακριβως τα ίδια..και τα άγχη,και τους φόβους,και τους προβληματισμούς..και την αδικία..γιατι οντως για μενα δεν μπορει να χαρακτηριστεί διαφορετικά το γεγονός οτι τοσα ζευγάρια παλεύουμε να κανουμε ενα παιδάκι,και υπαρχουν γύρω γυναίκες που πιάνουν με τη μια.. και δεν το θελουν κιολας..η γυναίκες που κάνουν παιδια επειδη τους αρεσει η διαδικασία..και εχουν πέντε π.χ που δεν μπορούν να μεγαλώσουν και τα πέρνουν τα ιδρύματα...η τα κακοποιούν...Πόσο άδικο Χριστέ μου σε αυτον τον κόσμο...μια που τα σκέφτομαι και μια που φουντώνω...

αυτο που θελω να πω ειναι πως οτι σκέφτεσαι,οτι νιώθεις,το καταθέτεις εδω..τα κοριτσια ολα ειναι εξαιρετικές ακροάτριες,συμπαραστατριες,και πλεον εγω τις θεωρώ συνοδοιπόρους..Μαζι ειμαστε σε αυτο το ταξίδι..και να σου πω κατι?Κατι που ειδα και γω πολυ πρόσφατα..και τωρα το απολαμβάνω..Ο πόνος οταν μοιράζεται..σαν να αλαφραινει λιγάκι..και να σου πω και κατι ακομα??τα κοριτσια αν και συζητάμε τα ίδια θεματα σχεδόν καθε μερα..με εχουν κανει να ξεαγχωθω..Εχω ηρεμήσει..και ειμαι σίγουρη μεσα μου πως συντομα,ολες μας..θα γίνουμε μανούλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μακάρι.. Θα δεις ότι όλα καλά θα είναι μετά τα φάρμακα.  Καλύτερα που δεν το σκέφτεσαι γιατί εγώ προσωπικά με το άγχος που έχω πολλές φορές έχω κάνει κακό στον εαυτό μου.  

Εξετάσεις δεν έχουμε κάνει..  Δυστυχώς εδώ στην Γερμανία δεν είναι έτσι πρέπει να περάσουν 1,5 χρόνος και μετά.  να φανταστείς έχει δεύτερο μήνα που παίρνω χαπια ενώ δεν έχω κάνει έλεγχο για ορμονες.  Και αν δεν ειναι αυτό ? Σου λένε έτσι πρέπει πρώτα τα χαπια.  Και μέτα κοίταμε για αλλά. 

το καλοκαιρι πηγα νοσοκομειο απο το αγχος!!!!!και ειπα ως εδω δεν γινεται αλλο...ταλαιπωρία βρε παιδι μ!εντάξεινα εισαι αισιοδοξη!!ολα καλα θα πανε απλα χαλαρωσε λιγο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έλα βρε Κατερινάκι μου δεν θέλω να σε ακούω πεσμένη...  Για όλα υπάρχει κάτι, μπορούν να το ψάξουν με το γιατρό τους.  Προσωπικά πιστεύω εάν υπάρχει στον άντρα το πρόβλημα τότε είναι πιο εύκολα τα πράγματα.. (εμείς κάνουμε όλη την δουλειά)  πώς σε ένα γόνιμο χωράφι σπιρουμε έστω ένας καρπός να υπάρχει τότε θα φτιάξει απλά θέλει λιγάκι μεγαλύτερη προσοχή αυτός ο σπόρος.  

Ενταξει ειμαι κοριτσακι μου..ολα καλα..με βοήθησε πολυ η απάντηση της gelie,έψαξα και γω,διάβασα και ειδα οτι πραγματικά υπαρχουν καποια πράγματα που μπορούν να κάνουν..Την ελπίδα δεν την εγκαταλείπουμε ποτε και για κανενα λόγο...απλα δεν ειχα έρθει στον κύκλο μου αντιμέτωπη με κατι τοσο "βαρύ"..και σοκαριστικα..Ξέρω βεβαια πως δεν πρεπει για κανέναν λόγο να το βάζει κανεις κάτω..εδω η κουνιάδα μου και ο αντρας της έπιασαν παιδί,με το χαρακτηρισμένο (μετα απο θεραπεία με χαπια) ως νερό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenaa καλησπερα και απο μενα και καλώς ηρθες κοριτσι μου.

Το βρίσκω πολυ θετικο το οτι γνωρίζετε το πρόβλημα και ετσι επερχεται και η λυση.ευτυχως δεν ειναι κατι σημαντικο και σιγουρα μπορει να αντιμετωπιστει..

Παρασκευαιδου μια απο τα ιδια..ακθε φορα νομιζουμε οτι το πετυχαμε!

Κατερίνακι μου, ταυτιζομαι με αυτα που γράφεις.. Να ξερεις!!

Lisaki,περαστικα στο μικρουλι σου!

Πεταλουδιτσα θα σου πω και εγω οτι παλιοτερα πριν ξεκινησουμε τις προσπαθείες καταλαβαίνα καθε φορα την ωορηξια μου..τωρα πια η ατιμη μου κρυβεται και με εχει εκνευρισει αφανταστα.ουτε που καταλαβαίνω. Εμενα προσωπικά τα τεστακια με βοηθησαν να βρω τη μερα..τωρα μενει να δουμε αν εχει και αποτέλεσμα οτι τη βρηκαμε(και να θυμίσω οτι το τεστ εδειξε ωορηξια σε μερα που ουτε θα μου πηγαινε το μυαλο!)...για να δουμε..πιασαμε τελικά το τζοκερ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Elenaa καλησπερα και απο μενα και καλώς ηρθες κοριτσι μου.

Το βρίσκω πολυ θετικο το οτι γνωρίζετε το πρόβλημα και ετσι επερχεται και η λυση.ευτυχως δεν ειναι κατι σημαντικο και σιγουρα μπορει να αντιμετωπιστει..

Παρασκευαιδου μια απο τα ιδια..ακθε φορα νομιζουμε οτι το πετυχαμε!

Κατερίνακι μου, ταυτιζομαι με αυτα που γράφεις.. Να ξερεις!!

Lisaki,περαστικα στο μικρουλι σου!

Πεταλουδιτσα θα σου πω και εγω οτι παλιοτερα πριν ξεκινησουμε τις προσπαθείες καταλαβαίνα καθε φορα την ωορηξια μου..τωρα πια η ατιμη μου κρυβεται και με εχει εκνευρισει αφανταστα.ουτε που καταλαβαίνω. Εμενα προσωπικά τα τεστακια με βοηθησαν να βρω τη μερα..τωρα μενει να δουμε αν εχει και αποτέλεσμα οτι τη βρηκαμε(και να θυμίσω οτι το τεστ εδειξε ωορηξια σε μερα που ουτε θα μου πηγαινε το μυαλο!)...για να δουμε..πιασαμε τελικά το τζοκερ????

Μακάρι να το πιάσατε!! Με τόση τυφλόμυγα βρε παιδι μου δεν μπορει θα το πιάσατε!! Ποτε ειναι να σου ρθει η άτιμη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαριιιιιιιιι!!! Δεν την περιμενω να σου πω την αλήθεια καθολου!!!χαχαχααχα...η μερα ομως που θα μετράω 1 μερα καθυστερησης ειναι σε 9 μερες...

Ωραια το έθεσα ε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Μακαριιιιιιιιι!!! Δεν την περιμενω να σου πω την αλήθεια καθολου!!!χαχαχααχα...η μερα ομως που θα μετράω 1 μερα καθυστερησης ειναι σε 9 μερες...

Ωραια το έθεσα ε????

Ναιαιαιαιαι!! Θα το κάψουμε στις 24!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου εδώ είμαι και εγώ μας έχει χαλάσει το ιντερνέτ και δεν μπορώ να μπαίνω ..... Ακόμα δεν έχω αδιαθετησει μπεμπακι Δεν έχω σίγουρα αλλά φοβάμαι τα φάρμακα που θα μου δώσει για να μου ξανάρθει....19 του μήνα που περιμένω αν δεν μου έρθει θα πάω να μου τα δώσει ουφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:

Κοριτσάκια μου εδώ είμαι και εγώ μας έχει χαλάσει το ιντερνέτ και δεν μπορώ να μπαίνω ..... Ακόμα δεν έχω αδιαθετησει μπεμπακι Δεν έχω σίγουρα αλλά φοβάμαι τα φάρμακα που θα μου δώσει για να μου ξανάρθει....19 του μήνα που περιμένω αν δεν μου έρθει θα πάω να μου τα δώσει ουφφφφ

Μιλησατε με τον γιατρό κοριτσακι μου?δεν υπαρχει κατι που πρεπει να φοβάσαι..τι σου δημιουργεί φόβο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lisaki..."και 3 σοκολατες, και 2 κουτια ζαμπον..θα το καψουμε κυρ στεφανε!!!"χαχαχαχα.

Ntiq μου γλυκια, γιατι κοριτσακι μου σε πηρε απο κατω?τι φοβασαι??εμεις ειμαστε εδω.να μη φοβασαι για τιποτα.ολα θα τα πακεψουμε μαζι σαν μια γροθια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...