Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου μόλις λάβω αποτέλεσμα που θα είναι ( αρνητικό σίγουρα θα σας στείλω...

αχ μακάρι να έχεις θετικά νεα.................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Μηπως το άγχος σου σε εχει μπλοκάρει?εγω τι έπαθα και ειχα περίοδο μονο δυο ημέρες..και μενα ο γιατρός μου είπε πως τα φαρμακα που δεν δεν την επιρρεαζουν..τι να πω..άβυσσος η ψυχές μας..χαλάρωσε και προσπαθησε να βρεις τον γιατρό..πόσες μερες εχεις καθυστέρηση?οπως και να χει ευχομαι το τεστ να εχει κανει λάθος..και η χοριακη να δειξει εγκυμοσυνη!!καλα αποτελέσματα,θα περιμένουμε νεα σου!!!

Ευχαριστώ κοπέλα μου... Αυτό το μήνα δεν είχα άγχος γιατί μου είπε πως δεν θα μείνω.....Ο μεγαλύτερος μου κυκλος ήταν 33 ημέρες τώρα έφτασα 38 και ακόμα περιμένω 12 μέρες καθυστέρηση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντια μου, μακαρι και απο μενα!ευχομαι να ειναι ολα καλα.

Και αν το αποτελεσμα δεν είναι το επιθυμητό.. Εδω ειμαστε εμεις!!24/7 ανοιχτα με μια μεγαλη αγκαλια να περιμενει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Ντια μου, μακαρι και απο μενα!ευχομαι να ειναι ολα καλα.

Και αν το αποτελεσμα δεν είναι το επιθυμητό.. Εδω ειμαστε εμεις!!24/7 ανοιχτα με μια μεγαλη αγκαλια να περιμενει!

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου ? πλησιάζει η ώρα και δεν θέλω να πάω να πάρω τα αποτελέσματα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η miniatoura87 είπε:

Εγω κοριτσακι μ ειναι ο 2ος μηνας π ξεκινησα παλι τα glucophage αυτη τη φορα για να βοηθησουν στην συλληψη. (στο παρελθον τα ειχα παρει για να εχω σταθερη περιοδο και με ειχαν βοηθησει)ο γιατρος μ ειπε οτι κανουν περιπου 3 μηνες να δρασουν οποτε δεν ελπιζω και σε πολλα ακομη..απλα αν δεν γινει κατι σε ενα διμηνο θα παω και γω για clomiphene kai ενεση pregnyl.τωρα ειμαι στις γονιμες και προσπαθω να παιζω τυφλομυγα αν και ειμαι λιγο συναχωμενη και πτωμα απο το πολυ φορτο εργασιας...αλλα προπαθω να μην χασω ευκαιρια!

Καλα κανεις...δεν ξερεις ποτε τι γινεται..!!ευχομαι ολόψυχα να μην χρειαστεί ουτε κλομιφαινη ουτε pregnyl ουτε τιποτα!!να ρθει τσουπ το σποράκι ξαφνικά και αμμεσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mommy86 είπε:

Κοριτσια τα φωτα σας!!

Θα παρω πρωτη φορα τεστ ωορηξιας.μια φορα επιβαλλεται μα τα δοκιμασω! Η home test που ακουω συχνα εδω εχει τεστ ωορηξιας σε ταινιες και τεστ ωορηξιας που μοιαζπυν με τεστ εγκυμοσυνης.κερετε ποια η διαφορα τους?ποια να παρω??

Νομιζω δεν εχουν διαφορά..την ίδια ορμόνη ανιχνεύουν..απλα οι ταινίες ειναι πιο φθηνές λόγο του οτι δεν εχουν το περίβλημα..και γω αυτα πηρα..εκανα ενα σημερα ετσι για πλακα πριν κανω την ένεση,εβγαλε αχνη δευτερη γραμμή..τωρα εχω ενοχλήσεις..μου ρχετε σας λεωωωωωωω...παω για τυφλομυγες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:

Ευχαριστώ κοπέλα μου... Αυτό το μήνα δεν είχα άγχος γιατί μου είπε πως δεν θα μείνω.....Ο μεγαλύτερος μου κυκλος ήταν 33 ημέρες τώρα έφτασα 38 και ακόμα περιμένω 12 μέρες καθυστέρηση...

Πρεπει να μιλήσεις με τη γιατρό..το χω πάθει και μου έδωσε κατι χαπια..σαν μπλοκάρισμα ειχα πάθει..δεν ξέρω τι ηταν..μακαρι ΕΣΥ να χεις θετική χοριακη και να μπουκάρει και πολλουυυυυυς μήνες ακομη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχχααχχα.και γω τυφλομυγα σημερα αν και τελειωσα χθες απο περιοδο..μπας και γίνεται νωριτερα η ωορηξια...ξερω και γω? Θα τον γονατισω τον καημενο! Κανε ατμοσφαιρα, ντυσου στολισου.... ξεχνα το σκοπό και χαρείτε το!!  Σου ευχομαι τα καλυτερα Κατερινακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Χαχαχχααχχα.και γω τυφλομυγα σημερα αν και τελειωσα χθες απο περιοδο..μπας και γίνεται νωριτερα η ωορηξια...ξερω και γω? Θα τον γονατισω τον καημενο! Κανε ατμοσφαιρα, ντυσου στολισου.... ξεχνα το σκοπό και χαρείτε το!!  Σου ευχομαι τα καλυτερα Κατερινακι!

Ασε..και τι δεν εχω κανει..μπανιαριστικα ξυριστικά..εκανα τα σκραμπ μου..άναψα κεριά και τωρα παω πριν βγει απο το μπανιο..χαμος θα γίνει!!αντε καλη μας επιτυχία!!αντρων ξεζουμισμα ερχετεεεεεεε!!!αχαχχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Χαχαχχααχχα.και γω τυφλομυγα σημερα αν και τελειωσα χθες απο περιοδο..μπας και γίνεται νωριτερα η ωορηξια...ξερω και γω? Θα τον γονατισω τον καημενο! Κανε ατμοσφαιρα, ντυσου στολισου.... ξεχνα το σκοπό και χαρείτε το!!  Σου ευχομαι τα καλυτερα Κατερινακι!

Kai egw ksekinisa tuflomuga xtes!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

 

στις πριν 54 λεπτά, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου ? πλησιάζει η ώρα και δεν θέλω να πάω να πάρω τα αποτελέσματα.....

Ntia mou ti egine??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Πρεπει να μιλήσεις με τη γιατρό..το χω πάθει και μου έδωσε κατι χαπια..σαν μπλοκάρισμα ειχα πάθει..δεν ξέρω τι ηταν..μακαρι ΕΣΥ να χεις θετική χοριακη και να μπουκάρει και πολλουυυυυυς μήνες ακομη!!!!

Θα μιλήσω....Τι να πώ;; Πρώτη φορά το παθαίνω μόνο αυτό μου είχε μείνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:

Πήρα τηλ..... αρνητική..

κοριτσάκι μου γλυκό...................σου στέλνω μια αγκαλιά, τον ώμο μου και χαρτοπετσετουλες για να κλάψεις οσο θέλεις.... Είναι απολύτως λογικό να στεναχωρηθείς..........υποτίθεται πως η καθυστέρηση είναι το πρωτο πράγμα στο οποίο βασιζομαστε οπότε παρα τα αρνητικα τεστ καπου μεσα σου θα ήλπιζες...

Κλαψε αλλα θυμήσου.........Πρέπει να ξανασηκωθείς!!! Μιλα με το γιατρο σου και πάμε δυναμικά!!!! Θα τα καταφέρεις!!!!?????????

Μπορειςρ να μας γραψεις οοοολες σου τις σκέψεις!!! Να ξελαφρωσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Κοριτσια τα φωτα σας!!

Θα παρω πρωτη φορα τεστ ωορηξιας.μια φορα επιβαλλεται μα τα δοκιμασω! Η home test που ακουω συχνα εδω εχει τεστ ωορηξιας σε ταινιες και τεστ ωορηξιας που μοιαζπυν με τεστ εγκυμοσυνης.κερετε ποια η διαφορα τους?ποια να παρω??

όταν τα πήρα το έψαξα αρκετά...ακριβώς την ίδια δουλειά κάνουν και οι ταινίες και τα τεστ...απλά οι ταινίες είναι πιο οικονομικές και θέλουν μεγαλύτερη προσοχή στη χρήση (όχι άγαρμπες κινήσεις δηλαδή). Εγώ πήρα τις ταινίες. Τις χρησιμοποίησα 3 μήνες και τους 3 μου βγήκε θετικό την ίδια μέρα του κύκλου. έμεινα ικανοποιημένη! απλά τα σταμάτησα γιατί είχαν το ίδιο αποτέλεσμα κάθε μήνα άρα ξέρω πλέον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εβιτακι και Κατερινακι μου, σας ευχαριστώ για τις απαντησεις σας. 

Ντια μου, σε παρακαλω μη στεναχωρεθεις πολύ. Ολα γινονται για καποιο λογο και ο θεος μας προφυλασει απο πραγματα που αν γινονταν ισως να μην ηταν σωστα.οπως λεει και η καλη μου πεταλουδιτσα κλαψε αλλα ετοιμασου να ξανασηκωθεις.ειμαστε μαχητριες.οπως λεω "μονο λιγο καιρο ξαποστενει και ξανα προς τη δοξα τραβα"

Σου στελμω μια τεραστια αγκαλια και ενα μεγαλο φιλακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:

Πήρα τηλ..... Αρνητική...,,????????????????

Ενταξει!το αποφάσισα!!η τελευταία αρνητική χοριακη ηταν!!τελος!!!λυπαμαι πολυ κοπελα μου..το ξέρω ποσο πολυ στεναχωριεσε..αλλα το ζήτημα τωρα ειναι να δεις τι θα κανεις με τον κύκλο σου,ουτως ώστε να ξαναξεκινησεις προσπάθεια..σφηξε τα δόντια και προχωρά..παρε μια αγκαλίτσα απο μενα για δύναμη και παμε δυνατά!!τα καλυτερα ερχονται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η peacock είπε:

Κορίτσια μου γλυκά εχω μπλέξει ασχημα σημερα με τη δουλειά μου και δεν εχω προλάβει να πάρω ανάσα, τωρα σταμάτησα να φαω το μεσημεριανό μου και είδα τα μηνυματακια σας!

@Κατερινάκι/only love μου χαίρομαι πολύ για σενα! Εννοείται οτι θα σου κραταω το χερι και με τα δυο μου χερια κορίτσι μου!!!! Με το καλό να ξεκινήσεις τις τυφλόμυγες και τα σου ξου μου ξου με τον αντρούλη σου και πολυ πολυ συντομα να εχουμε τα ευχαριστα νεα σου!!!!!!!! Ξεζουμισε τον! χαχαχαχα!!!!

@Παρασκευαιδου μου μεσα απο την καρδιά μου ευχομαι ενα θετικότατο τεστακι!!!!! 

Εγω ακόμα περιμένω.. είμαι στην 24η μερα του κύκλου.... με τρωει η αγωνία αλλά δε μπορω να κανω και πολλά... μόνο υπομονή!

Είδα κι εγω στον υπνο μου οτι γεννησα και μου εδωσαν το μωρακι μου..... η αγαπη που πλημμυρισε την καρδια μου, το είναι μου όλο κορίτσια είναι απερίγραπτη.... σνιφ! σνιφ!

Για το χαμομηλάκι δε το γνώριζα οτι κανει καλό.... οπότε σίγουρα θα το δοκιμάσω!

Σας στέλνω την πιο γλυκιά αγκαλιά μου και φιλούρες πολλές! Απλώστε μαγουλάκια να τα παραλάβετε!

Αχ αυτή η αγωνία.... Εύχομαι και σε σένα μια ΤΕΡΆΣΤΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ...  Κάντε υπομονή και ουρανός θα γίνει πιο γαλανος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:

Πήρα τηλ..... Αρνητική...,,????????????????

Κοπέλα μου,  ξέρω είναι πολύ δύσκολο και το χώ περάσει,να δεις που σύντομα θα γίνει και σένα και σε όλα τα κορίτσια το θαυματακι..   Θα τα καταφέρουμε... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια....Σήμερα ξερετε τι σκεφτόμουν....εκεινη τη στιγμή που θα παω στο γιατρό και θα μου πει....

"Να βλέπεις...αυτη η μικρη κουκιδα ειναι το μωρο σας......."

Αν και ειμαι ηρεμη γενικα, σημερα το σκέφτομαι πιο έντονα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

κορίτσι μου έτσι  και αλλιώς το αποτέλεσμα έχει ήδη κριθεί....μη παρατείνεις άλλο την αγωνία σου.... σε νιώθω πόσο φοβάσαι θα σου φύγει η ψυχούλα μέχρι να δεις το αποτέλεσμα.............εμείς είμαστε εδώ να μας μιλήσεις όποιο και να είναι το αποτέλεσμα!!! 

Και μόνο που ξέρω ότι θα μοιραστώ τον πόνο μου αυτόματα μειώνεται...  

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...