Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η peacock είπε:

Χαιρετω τα κοριτσια της τρελοπαρεας!!!!

Δεν ειχα μπει χθες και σήμερα είδα τα νεα σας... Πήγα στο γιατρό χθες για παρακολουθηση ωορρηξιας, ανταποκρίθηκα στη χαμηλότερη δοση κλομιφαινης, ωαριο και ενδομήτριο πολύ καλα για την 10η μερα... την παρασκευη κανω ενεσουλα και Σαββατο βραδι εχω ωορρηξια.... Σαββατο-Κυραική-Δευτέρα αφθονο σεξ!!!!!!!! Μακαρι η Παναγία να με βοηθήσει, μακαρι όλες μας να μας βοηθήσει πολύ συντομα!

@miniatoura87 περαστικούλια!

@mommy86 ή αλλιως κουκλί ζωγραφιστό... δε θελω να μου στενοχωριέσαι και να πέφτεις ψυχολογικά! Πέτα το στηθος μπροστά, πάρε βαθιά ανασα και βγες νικήτρια! Σε νιώθω γιατι και μενα τον σεπτέμβριο επεσε στο τραπέζι η λέξη σπερματέγχυση - εξωσωματική... Μην πεφτεις! *** σαλπιγγογραφία απαραίτητη - απορώ με τη γιατρό σου....

@Παρασκευαιδου μου γλυκιά καλή επιτυχία με το αυγουλάκι σου!!!!!!!!!!! Τον επόμενο μηνα ολοψυχα ευχομαι να μας πεις τα ευχαριστα!!!!!!!!!!!

Αντε να φευγουμε σιγα σιγα όλες απο αυτη τη συζητηση!!!!!!!!!!!!!

Ειμαι χαρούμενη σημεραααααααα!!!!!!!!!!!!!!!! Σας φιλώ όλες!

Κοπέλα μου και εγώ....  στην ίδια φάση είμαι... Εγώ έκανα την Δευτέρα υπέρηχο και έφαγα την ενεσουλα σήμερα το πρωί εσκασε κ το ένιωσα... Οπότε οδεύουμε μαζί... :-) πάμε δυναμικά...  

Χαίρομαι που σας ακούω έτσι θετικές γιατί το νιώθω βρε παιδί μου σύντομα θα ήμαστε εγκυουλες..  

Αυτή η θετικότατη είναι μεταδοτική... :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Ας ονειρευτούμε λοιπον...θα προτιμούσα μια μπέμπα σας και αυτες...

 

 

popularbabygirlnames2015.jpg

93352ba3eb8143f031af35fe16e5a109.jpg

images.jpg

Ωωωωωω...ειναι πολυ ομορφεεεεεες...αν και η πρωτη θεωρώ οτι ειναι ακομη πιο όμορφη...και δεδομένο ειναι οτι η μπεμπα που θα κανεις ΕΣΥ θα ειναι ακομη πιο όμορφη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Ωωωχ!παρανοηση!!γραψε λαθος!!θα παραμεινω σαν τρελος εφευρετης,η το κοριτσι με τις μαστιχες η θα προαχθω στον βασιλια και θα παραδιδω παρασημο του λαου της πρασινης ημισεληνου..χμμμ θα δω!

Τρελέ μου εφευρέτη..χαχαχ..

Γιατί δεν είπες την γιατρό ότι θέλεις να κάνεις υπέρηχους? αλήθεια εκεί πόσο κοστίζουν ? εδώ κάθε μήνα 35€.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατερινάκι/only love ειμαι ολιγον τι  κοριτσομανα.... πριν δυο χρονια που φταιξαμε τι σπιτι με τον αντρα μου, βαψαμε το παιδικο στο χρωμα ροζ του σάπιου μηλου.......μας περιμενει το ροζουλι δωματιακκ...εε αν βγει αγορακι θα το βαψουμε σε πιο ουδετερες αποχρωσεις..δε μου αρεσει το κλασσικο μπλε.... χιχι....

Οφειλω ομως να οω οτι οταν ειδα το θετικο τεστ και μετα το αιμα δε σκεφτηκα ουτε μια στιγμη το φυλομ με ενοιαζε μονο να προχωρησει η εγκυμοσύνη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατερινάκι/only love ποσο ομορφη νυφη εισαι....και τα δικα σου παιδακια θα ειναι πολυ περηφαναρ για τη μανουλα τους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι οντως εισαι μια κουκλα νυφη!!! και θα κανεις και το ιδιο πανεμορφα μωρακια!! 

και γω μια ζωη ελεγα θελω κοριτσακι!! τρελαινομαι με τους φιογκους τα ροζ τις κορδελες κλπ!! αλλα εδω και 1,5χρονο π εχω και εγωβτον ανηψιο μ οφεικω να ομολογισω οτι και τα αγορια ειναι ερωτας!! οποτε να ναι γερο και οτι ειναι τυχερο!!!

ας ειναι το 2017 το τυχερο μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

@Κατερινάκι/only love ειμαι ολιγον τι  κοριτσομανα.... πριν δυο χρονια που φταιξαμε τι σπιτι με τον αντρα μου, βαψαμε το παιδικο στο χρωμα ροζ του σάπιου μηλου.......μας περιμενει το ροζουλι δωματιακκ...εε αν βγει αγορακι θα το βαψουμε σε πιο ουδετερες αποχρωσεις..δε μου αρεσει το κλασσικο μπλε.... χιχι....

Οφειλω ομως να οω οτι οταν ειδα το θετικο τεστ και μετα το αιμα δε σκεφτηκα ουτε μια στιγμη το φυλομ με ενοιαζε μονο να προχωρησει η εγκυμοσύνη...

και γω εχω ροζ σαπιου μηκου το μελλοντικο παιδικο!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

@Κατερινάκι/only love ειμαι ολιγον τι  κοριτσομανα.... πριν δυο χρονια που φταιξαμε τι σπιτι με τον αντρα μου, βαψαμε το παιδικο στο χρωμα ροζ του σάπιου μηλου.......μας περιμενει το ροζουλι δωματιακκ...εε αν βγει αγορακι θα το βαψουμε σε πιο ουδετερες αποχρωσεις..δε μου αρεσει το κλασσικο μπλε.... χιχι....

Οφειλω ομως να οω οτι οταν ειδα το θετικο τεστ και μετα το αιμα δε σκεφτηκα ουτε μια στιγμη το φυλομ με ενοιαζε μονο να προχωρησει η εγκυμοσύνη...

Εννοειτε σε τέτοιες περιπτώσεις μονο το φύλο δεν σε νοιάζει!!!νομιζω οτι ολες οι υποψήφιες μανούλες θελουμε κοριτσια,μεχρι να αποκτήσουμε αγόρια και να ερωτευτούμε ξανά απο την αρχή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

@Κατερινάκι/only love ποσο ομορφη νυφη εισαι....και τα δικα σου παιδακια θα ειναι πολυ περηφαναρ για τη μανουλα τους!!

Ωωωωωωω...σε ευχαριστω πολυ πεταλουδιτσα μου γλυκια..νομιζω οτι όλων μας τα παιδια θα ειναι τρομερά υπερήφανα για τις μαμάδες τους,γιατι θα ειναι επιλογές μας..δεν μας έτυχαν και τα πετάξαμε..τα επιδιώξαμε!!!τα θελουμε με ολο μας το ειναι!!!!και θα έρθουν και θα μας γεμίσουν με ολα τα συναισθήματα που δεν εχουμε καν φαναταστει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

κατερινακι οντως εισαι μια κουκλα νυφη!!! και θα κανεις και το ιδιο πανεμορφα μωρακια!! 

και γω μια ζωη ελεγα θελω κοριτσακι!! τρελαινομαι με τους φιογκους τα ροζ τις κορδελες κλπ!! αλλα εδω και 1,5χρονο π εχω και εγωβτον ανηψιο μ οφεικω να ομολογισω οτι και τα αγορια ειναι ερωτας!! οποτε να ναι γερο και οτι ειναι τυχερο!!!

ας ειναι το 2017 το τυχερο μας!!!

Σε υπερευχαριστω κοπελα μου γλυκια!!!τι να λεμε ρε κοριτσια εμεις οι γυναίκες ειμαστε άλλο πράγμα..απο μια σταλιά σκ@τουλες φαινόμαστε..ειμχουμε τσαχπινιά,εχουμε ναζί..ειμαστε το κατι άλλο!!αλλα τα αγόρια ειναι οντως έρωτας!!ο δεύτερος ανηψιος μου,που ειναι και βαφτισιμιος μου,ειναι ενα θαυμα(κυριολεκτικά!!!) γεννηθηκε 32 εβδομάδων,έπαθε πνευμονική αιμμοραγια,εγκεφαλική αιμορραγία,έπαθε υδροκέφαλο,χειρουργήθηκε στο κεφαλάκι,και ενω ολες οι προβλέψεις ευθύς εξαρχής ηταν κακές..ειναι εναν παίδαρος που σφιζει απο υγεια,και σε βάζει στη θέση σου στο λεπτό..η σε κανει να λιώνεις με εινα "εισαι η καλύτερη νονά στον κόσμο.." δεν μπορω καν να σας περιγράψω πως νιώθω γίαυτον τον αλιταμπουρα!!!ειναι παιδί ΜΟΥ!!!και εκεινος με επέλεξε επισης γιατι γεννηθηκε ανήμερα της γιορτής μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου μολις αδιαθετησα... δεν θα σας πω οτι ειμαι καλα γτ δεν ειμαι..αλλα θα μ περασει..ειναι η 2η φορα π περιμενω την εκπληξη των χριστουγεννων και τπτ.. :(

απο αυριο θα μαζεψω τα κομματια μ και αντε παλι... θα προσπαθησω να μην κλαψω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

κοριτσακια μου μολις αδιαθετησα... δεν θα σας πω οτι ειμαι καλα γτ δεν ειμαι..αλλα θα μ περασει..ειναι η 2η φορα π περιμενω την εκπληξη των χριστουγεννων και τπτ.. :(

απο αυριο θα μαζεψω τα κομματια μ και αντε παλι... θα προσπαθησω να μην κλαψω... 

Πολυ λυπαμαι κοριτσακι μου..σε νιώθω..αυριο ειναι μια καινουρια μερα όμως..και αυτος ο κύκλος που ξεκινάει,σου ευχομαι με ολη την ψυχή μου να ειναι ο τυχερός..καλο βράδυ..σκούπισε τα γόνατα σου και σήκω παλι..δυναμικά!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η miniatoura87 είπε:

κοριτσακια μου μολις αδιαθετησα... δεν θα σας πω οτι ειμαι καλα γτ δεν ειμαι..αλλα θα μ περασει..ειναι η 2η φορα π περιμενω την εκπληξη των χριστουγεννων και τπτ.. :(

απο αυριο θα μαζεψω τα κομματια μ και αντε παλι... θα προσπαθησω να μην κλαψω... 

Κοριτσάκι μου γλυκο δεν θα σου πω μη στεναχωριεσαι γιατί γνωρίζω ότι δεν γίνεται.. θα σου πω σου προσφέρω μια μεγάλη αγκαλία και ένα ζεστό φιλί... κλάψε σήμερα έτσι για το γαμωτο να σου φύγει 

Και αύριο θα είναι μια καινούρια μέρα... Σε 5μερούλες ξανά πάμε δυναμικά.

Κοπέλα μου δες κ την άλλη πλευρά ήσουν αρρωστουλα πήρε χαπάκια ταλαιπώρησες τον οργανισμό σου..ίσως καλύτερα που δεν ήταν αυτόν τον μήνα αλλά τον επόμενο..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου και εγώ σάπιο μήλο έχω βάλει.. χαχχα το λατρεύω αυτό το χρώμα και κόλλησα κ πεταλούδες (ροζ χρώμα) που τις αγαπάω πολύ...  Αλλά δεν με νοιάζει για κανέναν λόγο το φύλλο.... οτι και να είναι θα το λατρεύω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο κλαμα αλλο τπτ..η μερα π αδιαθετω ειναι σαν να μαθαινω για θανατο .. αλλα νομιζω μ κανει καλο το ξεσπασμα..θα συνελθω..

μολις ειδα την ταινια "the light between the oceans"! την εχετε δει?? ειναι καινουρια.. εχει να κανει με τη μητροτητα και σας προειδοποιω εχει πολυ κλαμα..ειναι πολυ συγκινητικη αλλα θα σας αρεσει πολυ!  ισως δεν ηταν η καταλληλη μερα να τη βαλω σημερα αλλα βοηθησε στο ξεσπασμα!

σας καληνυχτω...και σας ευχαριστω για τη συμπαρασταση! ❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ωωωωωωω...σε ευχαριστω πολυ πεταλουδιτσα μου γλυκια..νομιζω οτι όλων μας τα παιδια θα ειναι τρομερά υπερήφανα για τις μαμάδες τους,γιατι θα ειναι επιλογές μας..δεν μας έτυχαν και τα πετάξαμε..τα επιδιώξαμε!!!τα θελουμε με ολο μας το ειναι!!!!και θα έρθουν και θα μας γεμίσουν με ολα τα συναισθήματα που δεν εχουμε καν φαναταστει!!!

Με εκφραζει πολυ το μήνυμα σου!! Πολυ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κορίτσια μου και εγώ σάπιο μήλο έχω βάλει.. χαχχα το λατρεύω αυτό το χρώμα και κόλλησα κ πεταλούδες (ροζ χρώμα) που τις αγαπάω πολύ...  Αλλά δεν με νοιάζει για κανέναν λόγο το φύλλο.... οτι και να είναι θα το λατρεύω... 

Παρασκευαιδου μου γλυκια λατρευω τις πεταλούδες...σου αφιερωνω εξαιρετικά αυτεςρ τις φωτογραφίες...

 

baby-girl-room-ideas-butterfly-baby-room-9cd3090ec6fdf23b.jpg

b894f3b4229af8b9884529c9010523ac.jpg

images (1).jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@miniatoura87 -ki mou gkuko... oso duskolo kai na einai elpizw na eisai kalutera simera kardoula mou...........

Filia sti koilitsa sou!! Ta filia paramenoun gia polu kairo na ksereis den exoun imerominia liksis!! kai otan tha erthei to mwraki sou tha tou peis: auto to filo einai apo ti theia petalouditsa pou gkriniaze oli tin wra..........

Aa sto kalo sugkinithika....

Koritsia eida sto oneiro mou oti kratousa thetiko test...pwpw o nustikos karvelia oneireuetai........itan toso zwntano! Afou elega oti tha kanw upomoni na to pw ston antrpuli mou sto Karpenisi (tha pame to Sabbato)....

Kalimera glukes mou prosexws manoules!!

ΥΓ:  στις 8 το απόγευμα ακριβως ας αγκαλιαστουμε ολες νοερα και ας κανουμε μια ευχη..να ειναι τα τελευταια Χριστούγεννα χωρις τα σπορακια μας..... (η ωρα ειναι τυχαια, ειναι οπως κλεινουμε τα φωτα ολη η ελλαδα για εξοικονόμηση ενεργειας χαχαχ). Δηλωστε συμμετοχη!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@miniatoura87 -ki mou gkuko... oso duskolo kai na einai elpizw na eisai kalutera simera kardoula mou...........

Filia sti koilitsa sou!! Ta filia paramenoun gia polu kairo na ksereis den exoun imerominia liksis!! kai otan tha erthei to mwraki sou tha tou peis: auto to filo einai apo ti theia petalouditsa pou gkriniaze oli tin wra..........

Aa sto kalo sugkinithika....

Koritsia eida sto oneiro mou oti kratousa thetiko test...pwpw o nustikos karvelia oneireuetai........itan toso zwntano! Afou elega oti tha kanw upomoni na to pw ston antrpuli mou sto Karpenisi (tha pame to Sabbato)....

Kalimera glukes mou prosexws manoules!!

ΥΓ:  στις 8 ακριβως το απογευμα ας αγκαλιαστουμε ολες νοερα και ας κανουμε μια ευχη..να ειναι τα τελευταια Χριστούγεννα χωρις τα σπορακια μας..... (η ωρα ειναι τυχαια, ειναι οπως κλεινουμε τα φωτα ολη η ελλαδα για εξοικονόμηση ενεργειας χαχαχ). Δηλωστε συμμετοχη!! ? Λογικα θα το εχετε δει ολες μεχρι τοτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η miniatoura87 είπε:

απο κλαμα αλλο τπτ..η μερα π αδιαθετω ειναι σαν να μαθαινω για θανατο .. αλλα νομιζω μ κανει καλο το ξεσπασμα..θα συνελθω..

μολις ειδα την ταινια "the light between the oceans"! την εχετε δει?? ειναι καινουρια.. εχει να κανει με τη μητροτητα και σας προειδοποιω εχει πολυ κλαμα..ειναι πολυ συγκινητικη αλλα θα σας αρεσει πολυ!  ισως δεν ηταν η καταλληλη μερα να τη βαλω σημερα αλλα βοηθησε στο ξεσπασμα!

σας καληνυχτω...και σας ευχαριστω για τη συμπαρασταση! ❤❤❤❤

Μινιατούρα μου.. ελπιζω να εισαι καλυτερα σημερα.. Θα φύγει αυτο το δίσεκτο 16 που δεν εχει κάτσει καλα σχεδον σε κανέναν.. και θα ερθει το 2017 φρεσκο.. Θα μείνεις έγκυος με τον επόμενο κύκλο.. Θα ειναι ολα μια νέα αρχή! Οτι καλύτερο περίοδος 21/12! Εχει φυγεί το πολυ το φούσκωμα μέχρι τα Χριστούγεννα, και θα εχεις ωορρηξία στις αρχες του νέου ετους!! Θα πιαστεί το παιδάκι σας αρχές Γενάρη!! Παρεπιπτόντως κι εγω χθες σημερα περιμενω, ειναι η πρώτη περίοδος μετα την απόξεση.. ελπιζω να μου ερθει σημερα και παμε μαζι δυναμικά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου! ειμαι λιγο καλυτερα απο χθες! ε αυριο θα ειμαι ακομα καλυτερα!! θα παρω τα πανω μου!!! @Petalouditsa28 δηλωνω συμμετοχη!!! στις 8 ακριβως θα κανω μια προσευχη για ολες μας εδω μεσα!!! <3 <3τι ωραια που κανονισες ταξιδακι!!! αχ να περασεις φανταστικα!!! να χαλαρωσεις!!! και ευχομαι το ονειρο να βγει αληθινο!!!!!!

@Lisaki 80 μου αντε με το καλο να σ ερθει και σενα να προσπαθουμε δυναμικα τον Ιανουαριο παρεα!!!!!! 

σας ευχαριστω πολυ!!! καλα π ειστε και σεις και παιρνω δυναμη και συμπαρασταση!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κοπέλα μου και εγώ....  στην ίδια φάση είμαι... Εγώ έκανα την Δευτέρα υπέρηχο και έφαγα την ενεσουλα σήμερα το πρωί εσκασε κ το ένιωσα... Οπότε οδεύουμε μαζί... :-) πάμε δυναμικά...  

Χαίρομαι που σας ακούω έτσι θετικές γιατί το νιώθω βρε παιδί μου σύντομα θα ήμαστε εγκυουλες..  

Αυτή η θετικότατη είναι μεταδοτική... :-*

Ακριβώς ίδια φάση όμως!!!!

Μακαρι όλα να πάνε καλα!!!!!!!!!! Ετοιμάζω ενα ακαταμάχητο ωαριο που περιμένει τον κατακτητη... για να δουμε... αυριο παω για ενεση... αγχωνομαι λιγο αλλα οκ... το ' χω! Εβαλα και τον αντρα μου σε ειδικό προγραμμα για αυτες τις μερες, χυμους, να ελαττωσει το τσιγαρο, να μην πιει πολύ.... μακαρι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Με εκφραζει πολυ το μήνυμα σου!! Πολυ!!!!!!!

Νομιζω οτι ολες μας ετσι το βλέπουμε..τα παιδια μας δεν θα ειναι κατι που απλα έκατσε!!ειναι στόχος ο ερχομός τους,ο οποιος θα επιτευχθεί και μαλιστα πολυ συντομα!!γιατι οπως λέει και ο Κοέλιο οταν κατι το επιθυμείς παρα πολυ,ολο το σύμπαν συνωμοτεί για να το αποκτήσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

@miniatoura87 -ki mou gkuko... oso duskolo kai na einai elpizw na eisai kalutera simera kardoula mou...........

Filia sti koilitsa sou!! Ta filia paramenoun gia polu kairo na ksereis den exoun imerominia liksis!! kai otan tha erthei to mwraki sou tha tou peis: auto to filo einai apo ti theia petalouditsa pou gkriniaze oli tin wra..........

Aa sto kalo sugkinithika....

Koritsia eida sto oneiro mou oti kratousa thetiko test...pwpw o nustikos karvelia oneireuetai........itan toso zwntano! Afou elega oti tha kanw upomoni na to pw ston antrpuli mou sto Karpenisi (tha pame to Sabbato)....

Kalimera glukes mou prosexws manoules!!

ΥΓ:  στις 8 το απόγευμα ακριβως ας αγκαλιαστουμε ολες νοερα και ας κανουμε μια ευχη..να ειναι τα τελευταια Χριστούγεννα χωρις τα σπορακια μας..... (η ωρα ειναι τυχαια, ειναι οπως κλεινουμε τα φωτα ολη η ελλαδα για εξοικονόμηση ενεργειας χαχαχ). Δηλωστε συμμετοχη!! ?

Κοριτσάκια μου..σας νιώθω ολες τοσο κοντά μου..σας στέλνω την αγαπη μου και τις ευχές μου οντως τα επόμενα Χριστούγεννα να μας βρουν με τα μωρά μας αγκαλιά!!!οτι και να γινεται ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...