Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Πεταλουδιτσα μου, ελπιζω η κορούλα σου να μη γινει η μαρια χοακινα αλλα να γινει η καλη δασκάλα που δρ θυμαμαι πως την ελεγαν!

Η Δεσποινίς Χιμενα!!! Πωπω ναι η Μαρια Χοακινα ηταν λιγο στριμενη χαχαχα...η πριγκιπισσα μου θα μοιράζει αγαπη σε ολο το κοσμο!

Ωραιες εποχες τότε...........

ΜΑ.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Lisaki!! Οπως βλεπω το μικρακι σου εχει δυνατοτητες..θα ηθελα να τον εχουμε στην ομαδα "συνεργατων ενορασης" που εχουμε..σιγουρα θα βοηθήσει σε προβλέψεις!!! 

Πεταλουδιτσα μου, ελπιζω η κορούλα σου να μη γινει η μαρια χοακινα αλλα να γινει η καλη δασκάλα που δρ θυμαμαι πως την ελεγαν!

Παρασκευαιδου!!δωστε και σωστε!!!απο σημερα σας εντασσω στις "δυο ταινιες σεξ- η αιθουσα κλιματιζετε".κουνελοποιηση!!αχχχχχ!!!μια ψυχουλιτσα ειναι προ των πυλων να δημιουργηθει!!! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΝΙΚΗ!!!!!! ✌????????????

Χαχαχαχαχαχ....άτιμη... Πως τα καταφέρνεις και με κάνεις να γελάω τόσο.. δεν το χω καταλάβει ακόμα... 

Α...Βλέπω ο μικρούλης θα γίνει πολύ στενός μου συνεργάτης.  . Μόλις οι πελάτισσες ζητάνε περισσότερες πληροφορίες τότε θα βάζω τον αρχηγό να βοηθήσει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η miniatoura87 είπε:

κοριτσακια μου καλησπερα!!! σας ευχαριστω ολες παρα πολυ !! σημερα ειμαι καλυτερα αλλα χθες ηταν ενας εφιαλτης!! ενα θα σας πω εκανα πανω απο 20 φορες εμετο!! :(

@Κατερινάκι/only love καλωσηρθες στην παρεα μας!!

@mommy86 γλυκια!!! καταρχας παρε και απο μενα μια τεραστια αγκαλια και ενα μεγαλο φιλι!!

εκτος απο πατριωτακια ειμαστε και στην ιδια φαση!! ειμαι 29-30 και προσπαθω 1,5 χρονο αλλα τους τελευταιους μηνες πιο εντατικα! και γω δεν ηθελα στο γαμο μου για να μην ειμαι παχια  και μην εχω εμετους και αλλα τετοια! και το ξεκινησα αμεσως μετα! επισης εχω και γω πολυκυστικες παρολο π οι ορμονικες μ εξετασεις βγαινουν αριστες και δεν εχω ουτε κιλα ουτε τριχοφυια! πιστευω οτι τουλαχιστον για 1 χρονο ακομα μη σου πω και 2 εχουμε καιρο για να σκεφτουμε εξωσωματικες κλπ! ισως δυσκολευτουμε λιιιγο παραπανω αλλα θα τα καταφερουμε!!! θα δεις!!

καταρχας να σου πω οτι οι σαλπιγγες φαινονται μονο με σαλπιγγογραφια! το χω ψαξει πολυ το θεμα! οποτε καλο ειναι να κανεις γτ πολλες φορες ακομα και αν ειναι διαβατες οι σαλπιγγες  υπαρχουν μικροσυμφησεις που φευγουν με αυτη την εξεταση και για ενα 3μηνο ειμαστε πολυ πιο γονιμες!!!λειτουργει δλδ και θεραπευτικα!! οποτε μολις περασουν οι γιορτες βαλτην στο προγραμμα!!!

κατα 2ον με τα φαρμακα και την ενεση ενα πολυ μεγαλο ποσοστο καταφερνει να μεινει εγκυος!! δεν το χουμε δοκιμασει ακομα οποτε και σε αυτο αισιοδοξια!!!! 

@Παρασκευαιδου τι τελεια νεεεεαααα!!!!!! κατι μ λεει οτι αυτη η αυγουλαρα θα ειναι η τυχερη!!! με το καλο γλυκουλα μου!!! δωσ του να καταλαβει!! το 2017 σε βλεπω μανουλλλααααα!!! <3 <3 <3 

 

 

 

Καλως σας βρηκα κοριτσιαααα..διαβάζω ολα όσα γραφετε..και ειναι σαν να ακουω εμενα..τα άγχη..οι φόβοι..οι ελπίδες..η λαχτάρα..ολα κοινά..σας νιώθω ήδη φίλες!!!καλη μας επιτυχία κοριτσια!!!κσι ειπαμε!!κοιταμε εκει που θελουμε να παμε!!!αλλιως παμε εκει που κοιτάμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναιιιι!! Δεσποινης χιμενα!!τι ομορφα χρονια, τι ξεγνοισια!!και μετα αρτ ατακ!απο τότε ηξερα πως θα ασχοληθω με τις χεοροτεχνιες!! Με.τετοια μαμα σιγουρα θα γινει το καλύτερο κοριτσι του κοσμου!

Παρασκευαιδου μου, ποσο χαιρομαι που σε κανω να γελασεις!!ετσι, πρεπει αυτες τις μερες μονο να γελας και η ψυχολογια σου να ειναι στα ουρανια!να την μυριστει ο πελαργος και να σου ετοιμασει το κατάλληλο τζουτζουκακι! Χαχαχαχα βκεπω τον μικρο να γινεται ο ινδος και εγω να πεφτω κατηγορια και να γινομαι η μπετυ!! Η στην χειροτερη με τις "χειροτεχνιες" μου να αναφωνω συνεχεια.."βαγγελη"...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Ναιιιι!! Δεσποινης χιμενα!!τι ομορφα χρονια, τι ξεγνοισια!!και μετα αρτ ατακ!απο τότε ηξερα πως θα ασχοληθω με τις χεοροτεχνιες!! Με.τετοια μαμα σιγουρα θα γινει το καλύτερο κοριτσι του κοσμου!

Παρασκευαιδου μου, ποσο χαιρομαι που σε κανω να γελασεις!!ετσι, πρεπει αυτες τις μερες μονο να γελας και η ψυχολογια σου να ειναι στα ουρανια!να την μυριστει ο πελαργος και να σου ετοιμασει το κατάλληλο τζουτζουκακι! Χαχαχαχα βκεπω τον μικρο να γινεται ο ινδος και εγω να πεφτω κατηγορια και να γινομαι η μπετυ!! Η στην χειροτερη με τις "χειροτεχνιες" μου να αναφωνω συνεχεια.."βαγγελη"...

Καλέ Μπετη είναι η πεταλουδιτσα θα της φας την δουλειά ??? 

Κορίτσια φανταστείτε σε λίγο καιρό να μιλάμε για αλλά... αχ τι τέλεια 

Κατερίνακι καλώς ήρθες στην όμορφη παρέα μας...Εδώ όλες οι γλυκές και τρελές μαζεμένες που πολύ σύντομα θα εξαφανιστούμε... βασικά θα μιλάμε για αλλά... :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωχ!παρανοηση!!γραψε λαθος!!θα παραμεινω σαν τρελος εφευρετης,η το κοριτσι με τις μαστιχες η θα προαχθω στον βασιλια και θα παραδιδω παρασημο του λαου της πρασινης ημισεληνου..χμμμ θα δω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλημέρα.... ομορφα κορίτσια μου.... 

Μια όμορφη μέρα σας εύχομαι.... Με δύναμη.. 

Με ταρακούνησε το σχόλιο με τις ρυτίδες από αγχος... οοοοοοο τέρμα το αγχος... Τώρα μόνο ηρεμία... Πως είχε πει κ η mammy το σπίτι με τους γείτονές(να φύγουν οι φασαριόζοι.. Να πανε αλλού)  εμείς ηρεμία...  

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ που είστε τόσο καλές..και γλυκές.. Ποτέ δεν περίμενα ότι θα μιλούσα τόσο άνετα για ένα πρόβλημα μου... σας στέλνω όλες μα όλες μια ΤΕΡΆΣΤΙΑ ΑΓΚΑΛΙΆ 

Εμείς τώρα έχουμε στρωθεί στη δουλειά..  σήμερα το πρωί μου εσκασε (με τα χάπια που πήρα το ένιωσα κατευθείαν που έσκασε,  είχα Τσιμπιματακια) 

Καλο σεξακι να πω! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mommy86 είπε:

Lisaki!! Οπως βλεπω το μικρακι σου εχει δυνατοτητες..θα ηθελα να τον εχουμε στην ομαδα "συνεργατων ενορασης" που εχουμε..σιγουρα θα βοηθήσει σε προβλέψεις!!! 

Πεταλουδιτσα μου, ελπιζω η κορούλα σου να μη γινει η μαρια χοακινα αλλα να γινει η καλη δασκάλα που δρ θυμαμαι πως την ελεγαν!

Παρασκευαιδου!!δωστε και σωστε!!!απο σημερα σας εντασσω στις "δυο ταινιες σεξ- η αιθουσα κλιματιζετε".κουνελοποιηση!!αχχχχχ!!!μια ψυχουλιτσα ειναι προ των πυλων να δημιουργηθει!!! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΝΙΚΗ!!!!!! ✌????????????

Κοριτσια οταν έμεινα έγκυος στον γιο μου το μονο που με ενδιέφερε ειναι να ειναι κοριτσάκι! Ειμαστε κοριτσοσόι γενικά. Πιο πορωμένη  απο μένα για κοριτσάκι δεν υπήρχε.. Μετα την αυχενική (που δεν είδαμε φύλο) αντί για αμνιοκέντηση έκανα αυτη την εξέταση με το αίμα που παει στην Αμερική και βλέπεις τα ίδια που φαίνονται και στην αμνιοπαρακέντηση. Οταν περίμενα τα αποτελέσματα το μονο που με ενδιέφερε ειναι να ειναι κοριτσι.(μαζι  με τα αποτελέσματα των χρωμοσωμικών αποτελεσμάτων σου λένε και το φύλο). Αντί να με νοιάζουν τα σύνδρομα κτλ, ημουνα σίγουρη πως θα ειναι ολα οκ και είχαν επικεντρωθεί στο φύλο..   Οταν πηγα να τα πάρω και μου είπαν πως ειναι αγόρι, έπαθα τεράστιο σοκ. Καταρχήν έκλαιγα μια βδομάδα, ο άντρας μου τα είχε παίξει.. τωρα που το σκέφτομαι συνειδητοποιώ ποσο απαράδεκτη ημουνα.. δεν ξερω τι με είχε πιάσει.. οταν γεννήθηκε το αγοράκι μου τα ξέχασα ολα!! Ηταν απλά τέλειος!! 

Τωρα νιώθω τύψεις πολλές φορες που στεναχωριέμαι για την αποβολή, που δεν ξερω αν θα κανω αλλο παιδάκι  κτλ, γιατι όπως και να εχει εχω ενα τέλειο  αγοράκι που και δεύτερο να κανω θελω πάλι αγόρι να ειναι! ..οποτε πρεπει να επικεντρωθώ εκει και αν κάτσει κι αλλο οκ.. (παντως το λιπαντικό γονιμότητας σημερα το παρέλαβα!!!) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Κοριτσια οταν έμεινα έγκυος στον γιο μου το μονο που με ενδιέφερε ειναι να ειναι κοριτσάκι! Ειμαστε κοριτσοσόι γενικά. Πιο πορωμένη  απο μένα για κοριτσάκι δεν υπήρχε.. Μετα την αυχενική (που δεν είδαμε φύλο) αντί για αμνιοκέντηση έκανα αυτη την εξέταση με το αίμα που παει στην Αμερική και βλέπεις τα ίδια που φαίνονται και στην αμνιοπαρακέντηση. Οταν περίμενα τα αποτελέσματα το μονο που με ενδιέφερε ειναι να ειναι κοριτσι.(μαζι  με τα αποτελέσματα των χρωμοσωμικών αποτελεσμάτων σου λένε και το φύλο). Αντί να με νοιάζουν τα σύνδρομα κτλ, ημουνα σίγουρη πως θα ειναι ολα οκ και είχαν επικεντρωθεί στο φύλο..   Οταν πηγα να τα πάρω και μου είπαν πως ειναι αγόρι, έπαθα τεράστιο σοκ. Καταρχήν έκλαιγα μια βδομάδα, ο άντρας μου τα είχε παίξει.. τωρα που το σκέφτομαι συνειδητοποιώ ποσο απαράδεκτη ημουνα.. δεν ξερω τι με είχε πιάσει.. οταν γεννήθηκε το αγοράκι μου τα ξέχασα ολα!! Ηταν απλά τέλειος!! 

Τωρα νιώθω τύψεις πολλές φορες που στεναχωριέμαι για την αποβολή, που δεν ξερω αν θα κανω αλλο παιδάκι  κτλ, γιατι όπως και να εχει εχω ενα τέλειο  αγοράκι που και δεύτερο να κανω θελω πάλι αγόρι να ειναι! ..οποτε πρεπει να επικεντρωθώ εκει και αν κάτσει κι αλλο οκ.. (παντως το λιπαντικό γονιμότητας σημερα το παρέλαβα!!!) 

Katalaba! Mou rxetai I giokas mou!! De peirazei as erthei kai na nai kala..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Η Δεσποινίς Χιμενα!!! Πωπω ναι η Μαρια Χοακινα ηταν λιγο στριμενη χαχαχα...η πριγκιπισσα μου θα μοιράζει αγαπη σε ολο το κοσμο!

Ωραιες εποχες τότε...........

ΜΑ.jpg

Χαιρετω τα κοριτσια της τρελοπαρεας!!!!

Δεν ειχα μπει χθες και σήμερα είδα τα νεα σας... Πήγα στο γιατρό χθες για παρακολουθηση ωορρηξιας, ανταποκρίθηκα στη χαμηλότερη δοση κλομιφαινης, ωαριο και ενδομήτριο πολύ καλα για την 10η μερα... την παρασκευη κανω ενεσουλα και Σαββατο βραδι εχω ωορρηξια.... Σαββατο-Κυραική-Δευτέρα αφθονο σεξ!!!!!!!! Μακαρι η Παναγία να με βοηθήσει, μακαρι όλες μας να μας βοηθήσει πολύ συντομα!

@miniatoura87 περαστικούλια!

@mommy86 ή αλλιως κουκλί ζωγραφιστό... δε θελω να μου στενοχωριέσαι και να πέφτεις ψυχολογικά! Πέτα το στηθος μπροστά, πάρε βαθιά ανασα και βγες νικήτρια! Σε νιώθω γιατι και μενα τον σεπτέμβριο επεσε στο τραπέζι η λέξη σπερματέγχυση - εξωσωματική... Μην πεφτεις! *** σαλπιγγογραφία απαραίτητη - απορώ με τη γιατρό σου....

@Παρασκευαιδου μου γλυκιά καλή επιτυχία με το αυγουλάκι σου!!!!!!!!!!! Τον επόμενο μηνα ολοψυχα ευχομαι να μας πεις τα ευχαριστα!!!!!!!!!!!

Αντε να φευγουμε σιγα σιγα όλες απο αυτη τη συζητηση!!!!!!!!!!!!!

Ειμαι χαρούμενη σημεραααααααα!!!!!!!!!!!!!!!! Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε κοριτσια..να φεύγουμε απο αυτη την συζήτηση..να παμε σε άλλες..που να αφορούν τις 40 εβδομάδες,τον τοκετό..την περιποίηση του μωρού..ουυυυυ..και το δεν εχουμε να συζητάμε!!!και γω σημερα παρέλαβα απο την hometest το σετακι λιπαντικό preseed,τεστακια ωορρηξιας και εγκυμοσύνης..ευχομαι τα ωορρηξιας να μην τα χρειαστώ καν..την Κυριακή αντε βία την τριτη στις 30 μερες max ειναι να αδειαθετισω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ναι βρε κοριτσια..να φεύγουμε απο αυτη την συζήτηση..να παμε σε άλλες..που να αφορούν τις 40 εβδομάδες,τον τοκετό..την περιποίηση του μωρού..ουυυυυ..και το δεν εχουμε να συζητάμε!!!και γω σημερα παρέλαβα απο την hometest το σετακι λιπαντικό preseed,τεστακια ωορρηξιας και εγκυμοσύνης..ευχομαι τα ωορρηξιας να μην τα χρειαστώ καν..την Κυριακή αντε βία την τριτη στις 30 μερες max ειναι να αδειαθετισω..

Ξεκίνα κι εσυ τις τυφλόμυγες......... ε ρε τι εχει να γίνει.... τετοιο παιχνίδι εχω να κανω από παιδι... χαχαχαχα!!!

Μακαρι κοπέλα μου να εχεις συντομα ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/12/2016 at 2:54 ΜΜ, ο/η mommy86 είπε:

Χαχαχα, joy μου!εμφανως σε εκνευρισε!!!τη γιατρο ομολογω πως δεν τημ επισκεπτομαι καιρο, μα νιωθω οτι ειναι καλοπροαιρετη πραγματικά. Τον προηγουμενο μηνα εκλεισα τα 29 και πηρα τα 30. εχουμε ελευθερες επαφες εδω και 1,5 χρονο αλλα εντατικα και κοιτωντας την ωορηξια( βασει ημερων μονο) προσπαθουμε λιγοτερο. Και αμα σου πω..κανενα 3μηνο πριν ξεκινησουμε ελευθερες επαφες, ειχα παει για απλη εξέταση ρουτινας στη τοτε γιατρο μου και μου ειχε πει" σημερα κανε σεξ και θα μεινεις εγκυος.εχεις ενα πολυ ομορφο ωαριο"..και εγω σκεπτομενη πως σε 3 μηνες παντρευομουν δε το εκανα για να μη μεινω εγκυος και στο γαμο μου ειμαι με εμμετους κλπ.. Που να 'ξερα!

Η αληθεια εχω ηρεμησει πολυ απο το πρωι και εχω ξαναβρει τη διαθεση μου.πιστευω οτι ειναι ολα καλα απλα δεν ηρθε η ωρα ακομη.για να εκανα ωορηξια και τοτε που προαναφερω και τωρα οπως ειδε η γιατρος σημαινει πως το σύστημα μπορει να μη δουλεύει αψογα καθε φορα αλλα εχει να δωσει!οποτε και με τη βοηθεια των χαπιων που ειπε θα μου δωσει, πιστευω να γινει το καλο.επισης εχουμε ενα καλο σπερμα και οπως και να χει με τον εναν η τον αλλο τροπο θα γινω και γω μανουλα. 

Σαλπιγγογραφια ισως απο το νεο ετος.προς το παρων ηρεμια, ψυχραιμια και χαρουμενες γιορτες!και ισως να ειμαι τυχερη και το θαυμα των χριστουγεννων να γινει απο μονο του.

@mommy86 μακάρι κοριτσι μου ολες να ζήσουμε το θαύμα των Χριστουγέννων!! Χαίρομαι που σε ακούω θετική! Θα προσπαθήσω κι γω το ίδιο να ειμαι θετική η αισιόδοξη!! Αχ βρε κορίτσια μακάρι να φουσκωσουμε ολες σύντομα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Joy1988 είπε:

@mommy86 μακάρι κοριτσι μου ολες να ζήσουμε το θαύμα των Χριστουγέννων!! Χαίρομαι που σε ακούω θετική! Θα προσπαθήσω κι γω το ίδιο να ειμαι θετική η αισιόδοξη!! Αχ βρε κορίτσια μακάρι να φουσκωσουμε ολες σύντομα!!! 

Μακάρι.... μακαρι να νιώσουμε αυτη τη χαρα, μακαρι τα ματια μας να πλημμυρίσουν με δάκρυα ευτυχίας, μακαρι να νιωθουμε το μωρακι μας να μεγαλώνει μεσα μας, μακαρι να το πάρουμε αγκαλίτσα πολυ πολυ σύντομα... Ανυπομονώ.... Μακαρι σε όλες μας.... σας το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Πλησιαζει η μερα των Χριστουγεννων.....για πολλους η πιο ομορφη εποχη του χρόνου........Βλεπω παντού στολίδια, φωτάκια, ολα αυτα που θυμίζουν οτι εχουμε γιορτές...εγω ομως νιωθω ενα κενο μεσα μου.....Δε ξερω, ειναι η πρωτη φορα που δε μ'αγγίζουν τοσο ολα αυτά......

Συγγνωμη αν φαίνομαι υπερβολική και απαισιόδοξη.... αλλά ετσι νιώθω..και απλα ηθελα να το μοιραστώ μαζι σας... Οση θετικη εενέργεια εχω μεσα μου τη στέλνω σε εσάς..άσχετα με το πως νιώθω εγω, η θετικη μου σκεψη για εσας σε επισκιαζεται...

Αχ @Petalouditsa28 ποσο με συγκινισες με τα λόγια σου... σε αισθανομαι τοσο κοντα μου.. κι γω 28 κ με μια βιοχημική... ακριβώς ετσι πέφτω κι γω στα πατώματα.. αλλα προσπάθησε κ εσυ να εισαι πιο θετικη... κ σου μιλάω εγω που στο λεξικό δίπλα στη λέξη αγχος κ απαισιοδοξία εχει την φωτο μου!! Που λέει κ η mommy μας ηρεμία,ψυχραιμία κ να περάσουμε ομορφα τωρα στις γιορτές! Θελω να ειμαι αισιόδοξη για το 2017!!! Μεγάλη αγκαλιά σου στέλνω!!! ❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

Ξεκίνα κι εσυ τις τυφλόμυγες......... ε ρε τι εχει να γίνει.... τετοιο παιχνίδι εχω να κανω από παιδι... χαχαχαχα!!!

Μακαρι κοπέλα μου να εχεις συντομα ευχάριστα!

Τυφλομυγες και ξερό ψωμί!!ας σκουντουφλάμε λοιπον ολες μαζι στα έπιπλα!!χαχαχαχαχχαχχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμένα πάλι κάτι μέσα μου, μου λέει με σιγουριά πως τέτοια εποχή του χρόνου θα κάνουμε όλες παρέα :):) τις μεταμεσονύχτιες ώρες...κάποιες γιατί δεν θα μπορούν να κοιμηθούν από τις κλωτσιές και το φούσκωμα και κάποιες γιατί θα ταΐζουν και θα έχουνε κλάματα να αντιμετωπίσουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Τυφλομυγες και ξερό ψωμί!!ας σκουντουφλάμε λοιπον ολες μαζι στα έπιπλα!!χαχαχαχαχχαχχαχαχα

Μας βλέπω να σπάμε μυτες σε κανενα τοιχο... χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η evita2 είπε:

εμένα πάλι κάτι μέσα μου, μου λέει με σιγουριά πως τέτοια εποχή του χρόνου θα κάνουμε όλες παρέα :):) τις μεταμεσονύχτιες ώρες...κάποιες γιατί δεν θα μπορούν να κοιμηθούν από τις κλωτσιές και το φούσκωμα και κάποιες γιατί θα ταΐζουν και θα έχουνε κλάματα να αντιμετωπίσουν!!!

Ελα λεεεεεεεεεεεεμε!!!!!!!!!!!!!! Ετσι θελω να σκεφτόμαστε! Κι εγω ετσι πιστευω.... το 2017 θα γίνει χαμός!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η evita2 είπε:

εμένα πάλι κάτι μέσα μου, μου λέει με σιγουριά πως τέτοια εποχή του χρόνου θα κάνουμε όλες παρέα :):) τις μεταμεσονύχτιες ώρες...κάποιες γιατί δεν θα μπορούν να κοιμηθούν από τις κλωτσιές και το φούσκωμα και κάποιες γιατί θα ταΐζουν και θα έχουνε κλάματα να αντιμετωπίσουν!!!

Τι ωραιααααααα!!!θελω θελωωωω...να ειμαστε ολες κομματιααααααα απο ξενύχτια!!!αυτο πρεπει να κανουμε κοριτσια..αυτα πρεπει να φανταζόμαστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Μας βλέπω να σπάμε μυτες σε κανενα τοιχο... χαχαχαχαχα

Ας έρθουν τα πολυπόθητα και ας μείνουν οι μελανιές πάνω μας ισόβια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Joy1988 είπε:

Αχ @Petalouditsa28 ποσο με συγκινισες με τα λόγια σου... σε αισθανομαι τοσο κοντα μου.. κι γω 28 κ με μια βιοχημική... ακριβώς ετσι πέφτω κι γω στα πατώματα.. αλλα προσπάθησε κ εσυ να εισαι πιο θετικη... κ σου μιλάω εγω που στο λεξικό δίπλα στη λέξη αγχος κ απαισιοδοξία εχει την φωτο μου!! Που λέει κ η mommy μας ηρεμία,ψυχραιμία κ να περάσουμε ομορφα τωρα στις γιορτές! Θελω να ειμαι αισιόδοξη για το 2017!!! Μεγάλη αγκαλιά σου στέλνω!!! ❤️?

@Joy1988 μπράβο, ετσι προσπαθησε να εισαι αισιόδοξη κοπέλα μου! Κι εγώ είμαι 27  με Συνδρομο πολυκυστικών ωοθηκών και δυο βιοχημικές... η ψυχολογια πολλες φορες στα πατωματα... ειδικα με αυτα που ακουω και διαβαζω για το ΣΠΩ... πιστευω όμως οτι η Παναγίτσα θα μας βοηθήσει όλες μας... Αισιοδοξια - χαμογελάκι και μπόλυκο σεξ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και για να θέσω λοιπον ερώτημα..αν λοιπον αυριο με κάποιο μαγικό τροπο,μαθαίναμε ολες πως εγκυμονουμε..τι θα ηθελε η καθεμία απο εμας?ενα γερό και τυχερό αγοράκι?η ενα γερό και τυχερό κοριτσακι???θα ξεκινήσω πρωτη λέγοντας πως πραγματικά δεν με ενδιαφέρει..ζω απίστευτες στιγμές ως πολύτεκνη θεια δυο αγοριών και δυο διδυμοκοριτσων,και χω να πω μονο πως ολα ειναι μια γλυκιααααα τρελα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Joy1988 είπε:

Αχ @Petalouditsa28 ποσο με συγκινισες με τα λόγια σου... σε αισθανομαι τοσο κοντα μου.. κι γω 28 κ με μια βιοχημική... ακριβώς ετσι πέφτω κι γω στα πατώματα.. αλλα προσπάθησε κ εσυ να εισαι πιο θετικη... κ σου μιλάω εγω που στο λεξικό δίπλα στη λέξη αγχος κ απαισιοδοξία εχει την φωτο μου!! Που λέει κ η mommy μας ηρεμία,ψυχραιμία κ να περάσουμε ομορφα τωρα στις γιορτές! Θελω να ειμαι αισιόδοξη για το 2017!!! Μεγάλη αγκαλιά σου στέλνω!!! ❤️?

Kai esu me sugkinises......sou antapodidw tin agkalia sou kai euxomai na erthei kainourgio sporaki polu suntoma kai auti ti fora na meinei.......Makari na mi sou eixe sumvei.........makari na eixe kratisei kai twra na eixame to sporaki mas.....lene oti egine gia kalo alla egw akoma exw mia nostalgia... kai eidika autes tis meres pou skeftomai oti "na twra tha imoun duo minwn kai tha itan ta pio eutixismena xristougenna tis zwis mou..." tha pigaina tis pio wraies voltes me ton antra mou....tha anupomonousa na gurisw spiti na katsw dipla sto dentraki mou kai na niwsw oli ti mageia twn Xristougennwn...

Alla, eipame, prepei na maste hremes kai na exoume pisti, upomoni, kai aisiodolsia.......

??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Και για να θέσω λοιπον ερώτημα..αν λοιπον αυριο με κάποιο μαγικό τροπο,μαθαίναμε ολες πως εγκυμονουμε..τι θα ηθελε η καθεμία απο εμας?ενα γερό και τυχερό αγοράκι?η ενα γερό και τυχερό κοριτσακι???θα ξεκινήσω πρωτη λέγοντας πως πραγματικά δεν με ενδιαφέρει..ζω απίστευτες στιγμές ως πολύτεκνη θεια δυο αγοριών και δυο διδυμοκοριτσων,και χω να πω μονο πως ολα ειναι μια γλυκιααααα τρελα!!!!

Ας ονειρευτούμε λοιπον...θα προτιμούσα μια μπέμπα σας και αυτες...

 

 

popularbabygirlnames2015.jpg

93352ba3eb8143f031af35fe16e5a109.jpg

images.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...