Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Υπάρχουν κοπέλες που έχουν διεγνωσθεί με κάποιες δυσκολίες γονιμότητας.....Δε νομίζω πως είναι, λοιπόν, όλα θέμα ''κεφαλιού''....

Συμφωνώ απόλυτα Πεταλουδιτσα μου.. Αυτο το "ειναι ολα στο κεφάλι μας και πρεπει να χαλαρώσουμε" όπως και πως θα "αλλάξουν ολα με τη προσευχή" εγω προσωπικά δεν το αποδέχομαι. Σαφώς και η ηρεμία και η χαλάρωση  βοηθαει παντού αλλα δεν ειναι ολα τόσο απλά.. Αν ηταν τόσο απλά τότε δεν θα είχε εξελιχθεί η επιστήμη στον τομέα αυτο αλλα η γιόγκα και ο διαλογισμός για να χαλαρώνουν οι μέλλουσες μητέρες. Οπως επίσης δεν δέχομαι πως αλλάζουν με την προσευχή..ειναι άδικο, δηλαδη κάποιος που προσεύχεται και δεν πετυχαίνει προσευχήθηκε λιγότερο απο κάποιον που πέτυχε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Συμφωνώ απόλυτα Πεταλουδιτσα μου.. Αυτο το "ειναι ολα στο κεφάλι μας και πρεπει να χαλαρώσουμε" όπως και πως θα "αλλάξουν ολα με τη προσευχή" εγω προσωπικά δεν το αποδέχομαι. Σαφώς και η ηρεμία και η χαλάρωση  βοηθαει παντού αλλα δεν ειναι ολα τόσο απλά.. Αν ηταν τόσο απλά τότε δεν θα είχε εξελιχθεί η επιστήμη στον τομέα αυτο αλλα η γιόγκα και ο διαλογισμός για να χαλαρώνουν οι μέλλουσες μητέρες. Οπως επίσης δεν δέχομαι πως αλλάζουν με την προσευχή..ειναι άδικο, δηλαδη κάποιος που προσεύχεται και δεν πετυχαίνει προσευχήθηκε λιγότερο απο κάποιον που πέτυχε; 

αχ βρε Lisaki 80 μου έχεις δίκιο......έτσι είναι.........

ΥΓ: Πόσο μ'αρέσει ο τρόπος που μιλάς...τόσο προσεγμένα........Thank you...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλα αποτελέσματα να εχετε κοπελα μου..με το καλο να ξεκινήσετε προσπάθειες και να το τσακωσετε κατευθείαν το σπορακι σας!!!!

μακαρι!θα κανουμε σπερμοδιαγραμμα κ εχω μια αγωνια..λεμε να εχουμε τελευταια επαφη σαββατο κ να το κανει πεμπτη.καλα δεν είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

μακαρι!θα κανουμε σπερμοδιαγραμμα κ εχω μια αγωνια..λεμε να εχουμε τελευταια επαφη σαββατο κ να το κανει πεμπτη.καλα δεν είναι?

Εμας μας είχαν πει δυο με τρεις μερες αποχή..και οχι πάνω απο τέσσερις..γιατι μετα αναπτύσονται ανωμαλίες πέφτει η κινητικότητα κλπ..οποτε καλο ειναι η τελευταία εκσπερμάτωση να ειναι την Δευτέρα..καλη σας επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Συμφωνώ απόλυτα Πεταλουδιτσα μου.. Αυτο το "ειναι ολα στο κεφάλι μας και πρεπει να χαλαρώσουμε" όπως και πως θα "αλλάξουν ολα με τη προσευχή" εγω προσωπικά δεν το αποδέχομαι. Σαφώς και η ηρεμία και η χαλάρωση  βοηθαει παντού αλλα δεν ειναι ολα τόσο απλά.. Αν ηταν τόσο απλά τότε δεν θα είχε εξελιχθεί η επιστήμη στον τομέα αυτο αλλα η γιόγκα και ο διαλογισμός για να χαλαρώνουν οι μέλλουσες μητέρες. Οπως επίσης δεν δέχομαι πως αλλάζουν με την προσευχή..ειναι άδικο, δηλαδη κάποιος που προσεύχεται και δεν πετυχαίνει προσευχήθηκε λιγότερο απο κάποιον που πέτυχε; 

Αχ lisaki ποσο συμφωνω με αυτα  λες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Εμας μας είχαν πει δυο με τρεις μερες αποχή..και οχι πάνω απο τέσσερις..γιατι μετα αναπτύσονται ανωμαλίες πέφτει η κινητικότητα κλπ..οποτε καλο ειναι η τελευταία εκσπερμάτωση να ειναι την Δευτέρα..καλη σας επιτυχία!!!

κοιτα εμας μας βολευει καλυτερα απλα τοσο μας ειχε πει..να παμε δλδ την τριτη η την τεταρτη μερα..η κυριακη η δευτερα τελευταια μερα...θα δω κ ο συζυγος τι θα πει..εμας μας ειχε πει την 5ημερα να παμε αλλα αν θυμαμαι καλα κ της μικροβιολογου λιγο μεγαλο της φάνηκετο διαστημα (αν θυμάμαι καλά)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

κοιτα εμας μας βολευει καλυτερα απλα τοσο μας ειχε πει..να παμε δλδ την τριτη η την τεταρτη μερα..η κυριακη η δευτερα τελευταια μερα...θα δω κ ο συζυγος τι θα πει..εμας μας ειχε πει την 5ημερα να παμε αλλα αν θυμαμαι καλα κ της μικροβιολογου λιγο μεγαλο της φάνηκετο διαστημα (αν θυμάμαι καλά)

Οχι οχι..και να μπεις στο ιντερνετ να διαβάσεις θα δεις αυτο που σου ειπα..απο δυο το ελάχιστο μεχρι τέσσερις το ανώτερο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Οχι οχι..και να μπεις στο ιντερνετ να διαβάσεις θα δεις αυτο που σου ειπα..απο δυο το ελάχιστο μεχρι τέσσερις το ανώτερο..

πηρα στο μικροβιολογικο!3-4 μου ειπαν!λεω κυριακη τελευταία κ Πέμπτη το δειγμα..καλα μου φαινεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

πηρα στο μικροβιολογικο!3-4 μου ειπαν!λεω κυριακη τελευταία κ Πέμπτη το δειγμα..καλα μου φαινεται!

Ναι,κάντε το ετσι..απο Δευτέρα έως τεταρτη ειναι τρεις γεμάτες μερες..και την τεταρτη συλλέγει το δείγμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/1/2017 at 11:14 ΜΜ, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Να σου ζήσει το παιδάκι σου και μη λες χαζά..αυτα τα πράγματα απλα ερχονται..ηρθε ο δεύτερος σύζυγος,ειναι λογικο να επιθυμείτε και δεύτερο παιδάκι..Ευχομαι αυτη τη φορα,να εχετε πιάσει το σπορακι σας,και να πανε ολα τελεια!!!

Κοριτσια δεν αντεξα κι εκανα χοριακη σημερα (Παρασκευη) το πρωι, περιοδο περιμενω απο Δευτερα(29ημερες). Αποτελεσμα? 2,9μοναδες μετα απο 11 ημερες απο την pregnyl. Ν απογοητευτω ή υπαρχει περιπτωση να την εκανα νωρις και να ξανακάνω μετα την 1η μερα καθυστερησης? Τι λετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Μανούσου είπε:

Κοριτσια δεν αντεξα κι εκανα χοριακη σημερα (Παρασκευη) το πρωι, περιοδο περιμενω απο Δευτερα(29ημερες). Αποτελεσμα? 2,9μοναδες μετα απο 11 ημερες απο την pregnyl. Ν απογοητευτω ή υπαρχει περιπτωση να την εκανα νωρις και να ξανακάνω μετα την 1η μερα καθυστερησης? Τι λετε

Αχ...κοπελα μου εγω δεν ξέρω να σου πω..το μονο που ξέρω ειναι οτι μετράνε απο την τελευταία περίοδο (ποτε ειχες?) απο 0 έως 3 εβδομάδες γραφει <5 αρα λογικα υπαρχει πιθανότητα...σιγουρα πρεπει να ξανακάνεις αλλη μια Δευτέρα τριτη να δεις αν εχει ανεβεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Αχ...κοπελα μου εγω δεν ξέρω να σου πω..το μονο που ξέρω ειναι οτι μετράνε απο την τελευταία περίοδο (ποτε ειχες?) απο 0 έως 3 εβδομάδες γραφει <5 αρα λογικα υπαρχει πιθανότητα...σιγουρα πρεπει να ξανακάνεις αλλη μια Δευτέρα τριτη να δεις αν εχει ανεβεί...

26/12 ειχα τελευταια περιοδο με κυκλο περιπου 29 ημερες. Αν δεν αδιαθετησω Δευτερα μαλλον θα ξανακανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Μανούσου είπε:

26/12 ειχα τελευταια περιοδο με κυκλο περιπου 29 ημερες. Αν δεν αδιαθετησω Δευτερα μαλλον θα ξανακανω

Μαζι είμασταν...Αχ κοπελα μου ευχομαι ολόψυχα να εχεις τα καλυτερα νεα..ειναι ενθαρρυντικό θεωρώ  το οτι δεν βγηκε οπως το δικο μου <1..οποτε υπαρχει ελπίδα!!! Βεβαια παίζει ρόλο οτι δεν εχει περαςει το διάστημα που πρεπει..δλδ οι 15 μερες..αλλα ναι να ξανακάνεις!!!περιοδο δεν θελουμε,μην τολμήσει και έρθει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Μαζι είμασταν...Αχ κοπελα μου ευχομαι ολόψυχα να εχεις τα καλυτερα νεα..ειναι ενθαρρυντικό θεωρώ  το οτι δεν βγηκε οπως το δικο μου <1..οποτε υπαρχει ελπίδα!!! Βεβαια παίζει ρόλο οτι δεν εχει περαςει το διάστημα που πρεπει..δλδ οι 15 μερες..αλλα ναι να ξανακάνεις!!!περιοδο δεν θελουμε,μην τολμήσει και έρθει!!!!

Μακαρι Παναγια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλησπεραααα!!!

Τι κανετε?ειμαι σιγουρη πως σας βρισκω ολες καλα!λοιπον να σας.ενημερωσω για τα δικα μου..μη φανταστειτε τιποτα σπουδαιο..απλα..κουβέντα να γινεται..

Πριν λιγες μερες οπως σας ειπε ειχα κιτρινο-πορτοκαλι ανοιχτο υγρο στο εσωρουχο και ολη τη μερα (και τη προηγούμενη) πονο στη μεση, και ηπιους πονους περιοδου..απο περιοδο τιποτα..αυριο κανονικα θα συμπληρωθουν 14 μερες απο την ωορηξια μου και περιμενω στην ουσια να δω αν θα αδιαθετησω η αν ολα αυτα τα περιεργα σημαιναν κατι αλλο..απο τημ επομενη μερα που ειχα το υγρο δεν εχω ουτε πονο περιοδου,ουτε πονο μεσης..μονο το στηθος εξακολουθει να ειναι πρησμενο και να ποναει ελαφρα....αυτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Κοριτσακια μου καλησπεραααα!!!

Τι κανετε?ειμαι σιγουρη πως σας βρισκω ολες καλα!λοιπον να σας.ενημερωσω για τα δικα μου..μη φανταστειτε τιποτα σπουδαιο..απλα..κουβέντα να γινεται..

Πριν λιγες μερες οπως σας ειπε ειχα κιτρινο-πορτοκαλι ανοιχτο υγρο στο εσωρουχο και ολη τη μερα (και τη προηγούμενη) πονο στη μεση, και ηπιους πονους περιοδου..απο περιοδο τιποτα..αυριο κανονικα θα συμπληρωθουν 14 μερες απο την ωορηξια μου και περιμενω στην ουσια να δω αν θα αδιαθετησω η αν ολα αυτα τα περιεργα σημαιναν κατι αλλο..απο τημ επομενη μερα που ειχα το υγρο δεν εχω ουτε πονο περιοδου,ουτε πονο μεσης..μονο το στηθος εξακολουθει να ειναι πρησμενο και να ποναει ελαφρα....αυτα!!

Γεια σου κοπελαρα μου όμορφη..ξεκινά να μετράς απο αυριο καθυστέρηση και δώσε μας ελπίδα!!!ποτε σκέφτεσαι να κανεις χοριακη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Κοριτσακια μου καλησπεραααα!!!

Τι κανετε?ειμαι σιγουρη πως σας βρισκω ολες καλα!λοιπον να σας.ενημερωσω για τα δικα μου..μη φανταστειτε τιποτα σπουδαιο..απλα..κουβέντα να γινεται..

Πριν λιγες μερες οπως σας ειπε ειχα κιτρινο-πορτοκαλι ανοιχτο υγρο στο εσωρουχο και ολη τη μερα (και τη προηγούμενη) πονο στη μεση, και ηπιους πονους περιοδου..απο περιοδο τιποτα..αυριο κανονικα θα συμπληρωθουν 14 μερες απο την ωορηξια μου και περιμενω στην ουσια να δω αν θα αδιαθετησω η αν ολα αυτα τα περιεργα σημαιναν κατι αλλο..απο τημ επομενη μερα που ειχα το υγρο δεν εχω ουτε πονο περιοδου,ουτε πονο μεσης..μονο το στηθος εξακολουθει να ειναι πρησμενο και να ποναει ελαφρα....αυτα!!

Μακάρι μάμι μου! Αυριο μπορεις να κάνεις ενα τεστακι να δεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυριο πιστευω δε θς δειξει τιποτα..αμ ηταν η εμφυτευση αυτα τα υγρα, χρειαζεται 4 μερες να ανεβει η ορμονη στο αιμα και να φαίνεται με β-χοριακη.τη δευτερα αν δε μου εχει ερθει θα παω...ακομη και δευτερα να κανω κανονικο τεστακι διαβασα οτι δε μπορει να ανιχνευσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/1/2017 at 5:28 ΜΜ, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Παω να κανω ενα μπανιο,να χαλαρώσω λιγο..μιλησα και με τον καλο μου και ηρέμησα λιγο που τη βρίσκει τοσο δύναμη??"Μην απογοητεύεσαι,η πρωτη μας προσπάθεια ηταν..θα τα καταφέρουμε θα δεις.." που είπε και δεν μπορούσα να του απαντήσω..τρια χρονια μόνοι μας προσπάθεια..και εκεινος μενει απλα σ´αυτη την προσπάθεια..τι να πω..θα προσπαθήσω να το δω και γω ετσι..μπας και ηρεμήσω..

α!!μολις μιλησα με τον γιατρό μου..με μάλωσε παλι..μου πε να συνέλθω και βα συζητήσω με τον αντρα μου πως θελουμε να προχωρήσουμε..το πιο "αναίμακτο" μου είπε,ειναι μηπως κανουμε ενα δεύτερο κύκλο με κλομιφαινη και πρεγκνυλ..Ισως δεν μας έκατσε απο την προλακτινη μου είπε..θα κανω μια επανάληψη την αυτες τις μερες..και βλέπουμε..

Κατερινάκι μου . Στεναχωρεθηκα αρκετά γιατί ξέρω αυτό το πράγμα αλλά θα σου πω κάτι θυμάσαι τι λένε?εσύ μου το είχες πει κιόλας... Ότι τα χαπια βοηθάνε αρκετά τον δεύτερο μήνα ? Θα σε συμβούλευα να ξανά επιχειρήσεις εγώ τον πρώτο μήνα ένα ωάριο το. Δεύτερο δύο...  θα τα καταφερεις απλά θέλει λιγάκι προσπάθεια και αισιοδοξία. 

Και αν είναι για τις ενέσεις να μην τις κάνεις λόγο οικονομικών.  Η δες από τώρα μήπως κάποια κοπέλα έχει.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η elsa1982 είπε:

κατερινακι μου μην στενοχωριεσαι θα τα καταφερουμε και εγω δεν ειμαι πολυ καλα σημερα ξυπνησα και το στηθος μου εχει αρχισει και ξεπρηζεται κατι που σημαινει οτι μεχρι αυριο το πρωι θα εχω αδιαθετησει το πολυ και εγω εβαλα τα κλαματα και στενοχωρηθηκα αλλα τι καταφερνω με αυτο τιποτα που θα παει θα ερθουν τα μπεμπακια μας αφου τα θελουμε τοσο πολυ θα ερθουν

Κοπέλα μου και εγώ το έκανα πιο πάλια αυτό αλλά την τελευταία φορά επειδή βαρέθηκα κουραστικά να κλαίω. Είπα στον εαυτό μου..  Και να κλάψω θα γίνω έγκυος..  Ίσα ίσα κακό κάνω στο σώμα μου.. Θα έρθουν σύντομα..πολύ σύντομα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Αυριο πιστευω δε θς δειξει τιποτα..αμ ηταν η εμφυτευση αυτα τα υγρα, χρειαζεται 4 μερες να ανεβει η ορμονη στο αιμα και να φαίνεται με β-χοριακη.τη δευτερα αν δε μου εχει ερθει θα παω...ακομη και δευτερα να κανω κανονικο τεστακι διαβασα οτι δε μπορει να ανιχνευσει...

Κοπέλα μου γλυκιά τι κάνεις ? Αχ μακάρι... Μακάρι να μας πεις τα ευχαριστα..  ήρεμη σε ακούω κ μου αρέσει πολύ.  Έτσι κοπέλα μου χωρίς άγχος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κατερινάκι μου . Στεναχωρεθηκα αρκετά γιατί ξέρω αυτό το πράγμα αλλά θα σου πω κάτι θυμάσαι τι λένε?εσύ μου το είχες πει κιόλας... Ότι τα χαπια βοηθάνε αρκετά τον δεύτερο μήνα ? Θα σε συμβούλευα να ξανά επιχειρήσεις εγώ τον πρώτο μήνα ένα ωάριο το. Δεύτερο δύο...  θα τα καταφερεις απλά θέλει λιγάκι προσπάθεια και αισιοδοξία. 

Και αν είναι για τις ενέσεις να μην τις κάνεις λόγο οικονομικών.  Η δες από τώρα μήπως κάποια κοπέλα έχει.  

Σε ευχαριστω πολυ γλυκια μου..μαλλον αυτο το μηνα θα προσπαθήσουμε ετσι..με serpafar και pregnyl..και βλέπουμε..υποψιάζομαι πως σύλληψη εγινε..και απλα δεν προχώρησε..τελοσπαντων δεν εχει σημάδια να αναλύω άλλο τι εγινε και τι οχι..το μέλλον μας ανήκει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@mommy86 μου!! Μετράμε καθυστέρηση σημερα ναι??????!!!! Σου εύχομαι πράγματι να μη δεις της περίοδο σου για 9 ολόκληρους μήνες γλυκια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στις κουκλάρες τις φιλενάδες μου!!!κοριτσια μου τι κάνετε???Εγω δοξα το θεο ειμαι μια χαρα!!!επεστρεψε ο καλός μου ο αντρουλης εχθές ξαφνικά..και ολα άλλαξαν..Ειμαι πολυ καλυτερα και εστιάζω τώρα στον νεο κύκλο που θα αρχίσει!!!περιμενω σημερα να αδειαθετησω για να ξεκινησουμε νεα προσπάθεια!!!Ελπιζω να εισαστε οοοοολες καλα!!και να περάσετε ενα σουπερ Σαββατοκύριακο!!!!

@mommy86 Αστεράκι μας όμορφο το κανεις??Σημερα ξεκιναμε να μετράμε καθυστέρηση ε??για πες,ποτε σκέφτεσαι να κανεις χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Anni2304 είπε:

Κορίτσια μ το ειπα κ χθες ειναι ολα στο κεφαλι.. μολις τ μυαλο ηρεμήσει κ ξεκολλησει θ ρθουν κ τα υπολοιπα.. χθες το βραδυ σκεφτομουν την φιλη της μαμας μ! Περασε στην αλλη λυση μτ απο άπειρα χρονια κ πλεον 40.. υιοθεσία.. ηταν τελεια μτ ψυχολογικα!! Κ στα 42 εκανε δικο της παιδακι οχι οτι κ το αλλο δεν εινσι εννοειται κ ομως εμεινε εγκυος!!! Δ πρεπει ν απελπίζεται καμια!! Η βδομαδα τελειωσε.. ξεκουραστείτε κ χαλαρώστε το σκ περάστε καλα διασκεδάστε!! Ερχεται καινουργια βδομαδα ερχεται καινούργιος μηνας!! Μαζευουμε δύναμης υπομονη κ πεισμα κ ξεκινάμε ξανα!! Ο θεος ειναι μεγαλος!!! 

Koritsia gia sas na sas po k ego 2 periptoseis apo to oikogeniako m perivalon.

I thia m gia 20 oliklira xronia prospathouse na kanei moraki alla den ta kataferne mexri pou eipe telos k iothetise ena moraki apo roumania. Iremise pleon itan manoula opos to apokaloume oloi mas einai to moro tis kardias. Meta omos apo peripou 1 xrono eixe kathisterisi k nomize oti arxise i klimaktirios omos OXIII to thauna egine nai epitelous itan eggios kai malista se didima tora exoume ta 3 nea meli tis oikogeneias alla perissoteri adinamia exoume oloi sti moro tis kardias gt xaris auto iremise k ta katafere.

I 2i periptosi einai i koliti mou pedevotan gia 2 xronia m eksodomatikes mexri pou eipe telod to eixe parei apofasi oti den tha gimei mitera oti k an tis legame oloi. ( a eixe k tin pethera na leei sinexia ston antra tis na tin xorisei gt auti den kanei paidia) meta apo 2 xronia xoris therapia xoris tipota ta katafere k emine egkios sto 1o kai meta apo 2 xronia pali sto deutero .

Koritsia m otan einai i ora i katalili me tin voithia tou theou oles mas tha ginoume manoyles. Oso agxoneste toso pio diskolo einai. Pigenete me ton antra sas volta iremiste ksegniaste k o theos einai megalos.

Emena otan ekana tin topithetisi m eixe pei o giatros na prosexo na min polikinoume na min sikono vari na min pao ekdromi sta xionia p ithela... ti ekana? Ola ta antitheta den ksaplosa lepto ap tin 1i mera, piga 3 fores sta vouna sta xionia epeksa m ta anipsia m k ton antra mou k imoun iremi k xalari gt pisteua oti an o theoulis ithele oti k na ekana ego tha m to estelne. 

Kali epitixia se oles tis ginekes tou kosmoy pou prospathon na ginoun manoules k na thimaste oti den mas skotonei mas kanei pio dinatous. xxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...