Μετάβαση σε περιεχόμενο

Β χοριακη


xarikleia

Recommended Posts

Μια β´χοριακη θετική 22.99

Εδω και μια ωρα κλαιω.

περιμενω την πεμπτη να ξανα κανω....

πρεπει να διπλασιαστεί με ειπε ο γιατρός..... Για να μην αποβάλει ο οργανιςμος .....

παλι αγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η xarikleia είπε:

Μια β´χοριακη θετική 22.99

Εδω και μια ωρα κλαιω.

περιμενω την πεμπτη να ξανα κανω....

πρεπει να διπλασιαστεί με ειπε ο γιατρός..... Για να μην αποβάλει ο οργανιςμος .....

παλι αγχος

Μπράβο κορίτσι μου...!!!!!!!!! Εχεις θετική χοριακη, αυτο είναι πολύ ευχάριστο...!!!!!!! Το ξέρω ότι σου είναι δύσκολο αλλα πρεπει να προσπαθήσεις να είσαι όσο πιο ψύχραιμη γινεται...Είναι αναγκη να το κάνεις για να προστατευσεις και το εμβρυάκι σου.... !!!!! Ευχομαι να διπλασιαστεί την Πέμπτη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρικλακιιιιι μπραβο κοριτσαρα. Αυτη τη στιγμη εισαι εγκυος. Αρα πρεπει να εισαι ηρεμη χαμογελαστη και αισιοδοξη. Περιμενουμε νεακια. Ολα καλα θα πανε!

Χαμογελαααα λεμεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Gelie είπε:

Μπράβο κορίτσι μου...!!!!!!!!! Εχεις θετική χοριακη, αυτο είναι πολύ ευχάριστο...!!!!!!! Το ξέρω ότι σου είναι δύσκολο αλλα πρεπει να προσπαθήσεις να είσαι όσο πιο ψύχραιμη γινεται...Είναι αναγκη να το κάνεις για να προστατευσεις και το εμβρυάκι σου.... !!!!! Ευχομαι να διπλασιαστεί την Πέμπτη!!!!!!

Μπραβοοοοοοο μπραβοοοοοοο Συγχαρητηριααααααααααααααα!!!!εεεεε μην κλαις ομως!!!μονο γελαμε τωρα μονο γελαμεεεεεεεεε!!!!!!

??☺????????❣?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Μπράβο κορίτσι μου...!!!!!!!!! Εχεις θετική χοριακη, αυτο είναι πολύ ευχάριστο...!!!!!!! Το ξέρω ότι σου είναι δύσκολο αλλα πρεπει να προσπαθήσεις να είσαι όσο πιο ψύχραιμη γινεται...Είναι αναγκη να το κάνεις για να προστατευσεις και το εμβρυάκι σου.... !!!!! Ευχομαι να διπλασιαστεί την Πέμπτη!!!!!!

Μπράβο κοπέλα μου όλα θα πάνε καλά με τη βοήθεια του  Θεού βγάλε το άγχος. (Στα λεω να τα ακούω και εγώ )μια θετική χοριακη πάντα είναι η αρχή μιας εγκυμοσυνης όλα καλά θα πάνε ολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια εύχομαι ολα να πανε καλα ..μια θετική  χοριακη ειναι οτι καλυτερο πετυχες τον στοχο σου... Τα κλάματα ειναι χαρας αλλα η αλήθεια ειναι τωρα χρειαζεσαι ξεκουραση και θα δεις πως ολα θα πανε τελεια... ☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η xarikleia είπε:

Μια β´χοριακη θετική 22.99

Εδω και μια ωρα κλαιω.

περιμενω την πεμπτη να ξανα κανω....

πρεπει να διπλασιαστεί με ειπε ο γιατρός..... Για να μην αποβάλει ο οργανιςμος .....

παλι αγχος

Συγχαρητηρια!!!Επιτελους να ακουσουμε κανενα καλο νεο!Μπραβο κοπελα μου!Ολα καλα θα πανε θα το δεις.Εσυ κοιτα να χαλαρωσεις και να το απολαυσεις.Ελα να παιρνουμε σειρα και οι υπολοιπες!Ελπιζω να ακουσουμε και για αλλες θετικες χοριακες συντομα! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!!!! Μακάρι κορίτσι μου να πάνε όλα κατ ευχην!!!!!!!!! Περιμένουμε τα ευχάριστα νέα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω ολες για τις ευχές σας.

η πιστη στον ΘΕΟ να εχετε με δινει δυναμη καθε στιγμη.

θελω να χαρω αλλα κρατιέμαι θελω να δω τι θα δειξει η αυριανή χοριακη και ετσι κραταω την χαρα μου και προσεύχομαι μονο αυτο κανω ολη μερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η xarikleia είπε:

Σας ευχαριστω ολες για τις ευχές σας.

η πιστη στον ΘΕΟ να εχετε με δινει δυναμη καθε στιγμη.

θελω να χαρω αλλα κρατιέμαι θελω να δω τι θα δειξει η αυριανή χοριακη και ετσι κραταω την χαρα μου και προσεύχομαι μονο αυτο κανω ολη μερα 

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η synnefaki είπε:

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.....

Αναμονη μεχρι αυριο....

κοντευω να σκαςω απο την αγωνια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η xarikleia είπε:

Αναμονη μεχρι αυριο....

κοντευω να σκαςω απο την αγωνια μου

ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΟΧΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.....ΥΠΟΜΟΝΗ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η synnefaki είπε:

ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΟΧΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.....ΥΠΟΜΟΝΗ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

η υπομονη ειναι δυσκολη οπως γνωριζεις...

εχω μερικες σουβλιες στην κοιλια....

καμια αλλη ενδειξη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η xarikleia είπε:

η υπομονη ειναι δυσκολη οπως γνωριζεις...

εχω μερικες σουβλιες στην κοιλια....

καμια αλλη ενδειξη

Κοριτσι μ κανε οτι μπορεις να απασχολεις τ μυαλο σ να περασουν γρηγορα οι μερες....κ εγω κοντευω να σκασω..την παρασκευη περιμενω κανονικα αλλα δ εχω κανενα συμπτωμα..καθε μηνα μια εβδομαδα πριν ποναει τ στηθος κ εχω κ καφε υγρα.τωρα τπτ!!!σημερα δ ειμαι καλα νιωθω κομαρες.τωρα γυρισα απ τ δουλεια κ εχω 36.9...μηπως αρρωστησω??τ να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena90 είπε:

Κοριτσι μ κανε οτι μπορεις να απασχολεις τ μυαλο σ να περασουν γρηγορα οι μερες....κ εγω κοντευω να σκασω..την παρασκευη περιμενω κανονικα αλλα δ εχω κανενα συμπτωμα..καθε μηνα μια εβδομαδα πριν ποναει τ στηθος κ εχω κ καφε υγρα.τωρα τπτ!!!σημερα δ ειμαι καλα νιωθω κομαρες.τωρα γυρισα απ τ δουλεια κ εχω 36.9...μηπως αρρωστησω??τ να πω...

Υπομονή να ΚΑΝΕΙΣ και πιστη  να εχεις.

να προσεύχεσαι καθε μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η synnefaki είπε:

ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΟΥΒΛΙΕΣ ΕΤΣΙ ΕΙΧΑ ΚΙ ΕΓΩ....ΠΟΝΑΕΙ ΣΤΗΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΗΣΜΕΝΟ???

Το στηθος ειναι ελάχιστα πρισμενο.

σουβλιες ΕΧΩ κατω απο το αφαλό .

Δεν ΞΕΡΩ τι να πω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγκυος εισαι χαρικλεια μην αγχωνεσαι ολα τελεια θα πανε! Αυριο θα δεις μια πιο μεγαλη χοριακη!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η synnefaki είπε:

ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΟΥΒΛΙΕΣ ΕΤΣΙ ΕΙΧΑ ΚΙ ΕΓΩ....ΠΟΝΑΕΙ ΣΤΗΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΗΣΜΕΝΟ???

πηγα εκανα την χοριακη και περιμενω.. εχω πολυ αγχος.... αιμα..... σουβλιες και λιγο πρισμενο στηθος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η prassinomata είπε:

Εγκυος εισαι χαρικλεια μην αγχωνεσαι ολα τελεια θα πανε! Αυριο θα δεις μια πιο μεγαλη χοριακη!!! ????

σε ευχαριστω πολυ....

το γεγονος οτι εχω πολυ αιμα με αγχωνει πολυ.

σημερα θα μαθουμε το απογευμα την χοριακη μου

ο ΘΕΟΣ ειναι μεγαλος και εχω πολυ πιστη μεσα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/10/2016 at 7:14 ΜΜ, ο/η Gelie είπε:

Μπράβο κορίτσι μου...!!!!!!!!! Εχεις θετική χοριακη, αυτο είναι πολύ ευχάριστο...!!!!!!! Το ξέρω ότι σου είναι δύσκολο αλλα πρεπει να προσπαθήσεις να είσαι όσο πιο ψύχραιμη γινεται...Είναι αναγκη να το κάνεις για να προστατευσεις και το εμβρυάκι σου.... !!!!! Ευχομαι να διπλασιαστεί την Πέμπτη!!!!!!

Μπράβο κοπέλα μου όλα θα πάνε καλά με τη βοήθεια του  Θεού βγάλε το άγχος. (Στα λεω να τα ακούω και εγώ )μια θετική χοριακη πάντα είναι η αρχή μιας εγκυμοσυνης όλα καλά θα πάνε ολα

 

στις On 4/10/2016 at 8:59 ΜΜ, ο/η Ζωγιαμπελ είπε:

Μπράβο!!συγχαρητήρια!!!Εύχομαι τα καλύτερα!!!ψυχραιμία και ηρεμία!!όλα καλά θα πάνε μέχρι το τέλος!!!!????

στις πριν 6 λεπτά, ο/η xarikleia είπε:

σε ευχαριστω πολυ....

το γεγονος οτι εχω πολυ αιμα με αγχωνει πολυ.

σημερα θα μαθουμε το απογευμα την χοριακη μου

ο ΘΕΟΣ ειναι μεγαλος και εχω πολυ πιστη μεσα μου

Περιμένουμε νέακια και εγώ σήμερα θα πάω στον γιατρό να κάνω τον πρώτο υπέρηχο και είμαι φουλ στο αγχος

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Drakoylinaki είπε:

Μπράβο κοπέλα μου όλα θα πάνε καλά με τη βοήθεια του  Θεού βγάλε το άγχος. (Στα λεω να τα ακούω και εγώ )μια θετική χοριακη πάντα είναι η αρχή μιας εγκυμοσυνης όλα καλά θα πάνε ολα

 

 

καλη επιτυχια να εχεις.

κανε την προσευχη σου και πανε .

δεν εχεις κανενα φοβο αν εχεις πιστη μεσα σου.

περιμενω νεα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...