Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γεννηθηκε ο Μανωλακης!!


Andri

Recommended Posts

Σημερα κατα το μεσημερακι εφθασε επιτελους στην αγγαλια της αγαπημενης μας Cristin ο γιος της... Απ οτι μου εχει πει ειναι πολυ ομορφος!! ευχομαι ότι καλυτερο.. παντα με υγεια και μονο χαρες να εχει στην ζωη του!! Χριστινουλα σας αγαπω πολυ και σας ευχομαι τα καλυτερα!! φιλακια:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

cristin μου να σου ζήσει κοπέλα μου....τυχερούλα...θα τον έχεις αγκαλία τώρα....Andri μου αν μιλήσετε πες της τις ευχές μας !!!!!!!!!!

ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ... !!!!!!!!!!!!!!περιμένουμε νέα της !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χθες μιλουσαμε κ μου ελεγες οτι εχεις πητ 15 του κ σημερα μαθαινω οτι γεννησες.ειδες που ολα πηγαν καλα??να σας ζησει κοπελα μου ο μπομπος.

με το καλο να επιστρεψεις,φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XΡΙΣΤΙΝΑ μου να ζήσει ο μπεμπούλης σου να είναι γερός και καλότυχος στην ζωή του :) :) !είμαι πολύ συγκινημένη που έχεις στην αγκαλίτσα σου τον Μανωλακη:woohoo: !!τελικά η χθεσινή ευχή μου έπιασε! Πολλά φιλάκια σε εσένα και στο γαμπρουλη μου!!:kiss:

:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι μου να σου ζήσει ο πρίγκιπάς σου!Να είναι πάντα γερός κι ευτυχισμένος...Φαντάζομαι την ευτυχία που θα νιώθεις τώρα που θα τον έχεις στην αγκαλίτσα σου! Καλά σαράντα να έχετε και οι δύο και όταν επιστρέψεις, περιμένουμε νέα σου..

Φιλιά πολλά σε σένα και τον μπεμπάκο σου...

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

telika eftase o mpompos!!!!;) na ton xereste xristinaki mou.na einai panta ygiestatos kai xaroumenos.xarika poly poly otan to diabasa.se exasa apo exthes kai to ypopsiastika oti erxete o mikros.na sai panta kala.filakia polla polla!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cristin μου, να σου ζησει ο μικρουλης σου και καλη χρονια!!!:)

το καλυτερο ποδαρικο θα εχετε φετος στο σπιτακι σας!!!:cheer:;)

με το καλο να επιστρεψετε και θα περιμενουμε με αγωνια λεπτομερειες απο την αφιξη του μπομπιρακου!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...