Μετάβαση σε περιεχόμενο

καινουρια στην παρεα


MARSOTI

Recommended Posts

Χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολες.Ειμαι νεα μανουλα εχω ενα αγορακι 3 μηνων και κουκλακι απ'οτι καταλαβατε εχουμε ξετρελαθει ολοι. Διαβαζω το site απο οταν ημουν εγκυος και το βρηκα πολυ ενδιαφερον και ετσι αποφασισα να γραφτω και εγω και να σασ γνωρισω καλητερα με εχετε ενημερωσει και βοηθησει για πολλα πραγματα που δεν ηξερα σασ ευχαριστω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά γεμάτα υγεία και αγάπη!

..Καλώς ήρθες στην παρέα μας! Να σου ζήσει το μωράκι σου! Να είναι γερό και ευτυχισμένο!

Ελπίζω να τα λέμε συχνά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑRSOTI

ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ.ΜΕ ΛΕΝΕ ΑΝΝΑ,ΚΑΙ ΕΧΩ 2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ 6ΕΤΩΝ ΚΑΙ 22ΜΗΝΩΝ. ΘΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΠΑΡΕΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ. BYE

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!! ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ ΣΟΥ! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΠΟΘΕΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ:)

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ:woohoo: :silly: :woohoo: :silly: :woohoo:

ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ:laugh:

ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες τη ωραια που ειναι εδω και μετα ρε κοριτσια καποιοι λενε οτι οι γυναικες δεν μπορουν να συνενοηθουν ,μεταξυ τους , εγω πραγματικα πρωτη φορα βλεπω τοσο μγαλη παρεα. να μα σται ολες καλα και να ερχονταοι καθε μερα και αλλες στην παρεςα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARSOTI καλως ηρθες στην υπεροχη αυτη παρεα!!Με λενε Κωνσταντινα.Καλη χρονια!!!Αν και βλεπω οτι η καινουργια χρονια σε βρηκε αγκαλια με το νινι οποτε τι πιο υπεροχο!!Ευχομαι οτι καλυτερο για σενα και το μωρακι σου και την οικογενεια σου!Καθε ευτυχια!!Υγεια-Αγαπη και να γινεται ακομα πιο πολλοι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ MARSOTI KAI ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ. ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΑΣ! ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΞΕΤΡΕΛΑΙΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΑΣ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marsoti, καλώς ήρθες και να σου ζήσει το μωράκι σου! Είμαι η Άννα , μόλις 4 εβδομάδων έγκυος και πολύ ευτυχισμένη! Θα τα λέμε από εδώ και πέρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες.

Ειμαι καινουρια στο site.

Εχω μια κορουλα που ειναι 2 ετων.Σας βρηκα σημερα τυχαια,και μου προκαλεσατε το ενδιαφερων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΧΡΟΝΙΑ.ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΠΟΘΕΙΣ.ΜΕ ΛΕΝΕ ΕΥΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥ 9 ΜΗΝΩΝB)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

καλησπερα κοριτσια!!!Μολις εγινα μελος και ειμαι απο την Θεσσαλονικη.

Εχω τεσσερα παιδια,ειμαι πολυτεκνη!!!!!!!

Χαμος καταλαβαινετε!!!Το μικροτερο ειναι ενος ετους και το μεγαλυτερο

δεκαεξι!!!!

Αυτον τον καιρο επισκευαζω και το σπιτι!!!Ειμαι κατακουρασμενη αλλα και χαρουμενη γιατι φτιαχνω τα δωματια των παιδιων και τα βλεπω ενθουσιασμενα!!!

Να χαιρεστε τα παιδια σας και οσες ειναι στην προσπαθεια γρηγορα να γινουν μαννουλες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...