Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθυστερηση


Ntia123

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ntia123 είπε:

Το κακό Tweema είναι ότι δεν έχω κανένα απολύτως άλλο σύμπτωμα πέρα από μια κόπωση  κ πως δεν βλέπω αλλαγή στα υγρά..

Δεν έχει σημασία αυτό κοριτσάκι μου..... Εγώ συμφωνώ με αυτό που λέει η tweema.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ntia123 είπε:

Το κακό Tweema είναι ότι δεν έχω κανένα απολύτως άλλο σύμπτωμα πέρα από μια κόπωση  κ πως δεν βλέπω αλλαγή στα υγρά..

Δεν έχει σημασία αυτό κοριτσάκι μου..... Εγώ συμφωνώ με αυτό που λέει η tweema.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιστεύω πως αν ήταν να σου έρθει περίοδος θα σου είχε έρθει.... Ρε κοριτσάκι μήπως είσαι έγκυος και έχεις καμιά μικρή αποκολληση;; Έτσι ήμουν κ εγώ.... Έπαθα στις 4 εβδομάδες αποκολληση δηλαδή μόλις έμαθα ότι ήμουν έγκυος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο κυκλος μου τελικά είναι από 24 έως 40 μέρες.τελευταια περίοδος 18Απριλίου και ήρθα σε ελεύθερη επαφή 23Απρίλιου...έλεγα ότι είναι απίθανο να είμαι αλλά τα καφέ υγρα με έχουν βάλει σε διαδικασία να σκέφτομαι ότι κάτι δεν πάει καλά γιατί είναι πολλές οι μέρες.Βέβαια δεν είναι τόσο έντονα όπως πριν μια εβδομάδα αλλά επειδή δεν έχω τα υπόλοιπα συμπτώματα που διαβάζω ότι υπάρχουν σε περίπτωση εγκυμοσύνης έχω λίγο μπερδευτεί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα να δεις ούτε εγώ είχα συμπτώματα εγκυμοσύνης.... Είχα τα καφέ υγρά και λίγο πολύ λίγο πόνο στην κοιλίτσα μου...και τίποτα άλλο.... Αλλά από ότι κατάλαβα εγκυμοσύνη με εγκυμοσύνη έχει διαφορά και από γυναίκα σε γυναίκα έχει διαφορά..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ntia123 πήγαινε πάρε τεστ κ το πρωί με το που σηκώσεις κάντο..μάλλον έχεις αυτό που λέει η τονια.σημερα είσαι στη 35η μερα του κύκλου σου κ μια βδομάδα είσαι με καφέ..ε νομίζω πρέπει να το κοιτάξεις όσο πιο γρήγορα μπορείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/5/2016 at 1:29 ΜΜ, ο/η Ntia123 είπε:

Καλησπέρα σας..Τελευταία περίοδος 18απριλίου με ασταθή κύκλο κ ελευθερη επαφη την τελευταία μέρα περιόδου.Είχα για λίγες μέρες καφέ υγρα κ έκτοτε τίποτα.Το μόνο περίεργο σύμπτωμα είναι η έντονη υπνηλία με διαταραχές όμως στον ύπνο κ ανεξήγητη κούραση.Μήπως κάποιος μπορεί να μου πει τι μπορεί να συμβαίνει? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

 

γεια σου Ντια! η αληθεια ειναι πως εμεις με τον ασταθη κυκλο δεν ειναι πολυ ευκολο να υπολογισουμε τις γονιμες μας μερες και επειδη ειχα περιπου τα ιδια συμπτωματα και μου βγηκε αρνητικο το τεστ σημερα δεν θελω να σε απογοητευσω...μπορει να ειναι εγκυμοσυνη μπορει ομως και οχι. Θα σου προτεινα να κανεις ενας τηλεφωνο στον γιατρο σου να δεις τι θα σου πει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάντια  λυπάμαι κ σου εύχομαι σύντομα ένα μωράκι...είχες κ εσυ καφε υγρα κ κόπωση..Εγώ σχεδόν όλη τη μέρα κοιμάμαι .Άσε που με το παραμικρό βάζω τα κλάματα..τι να πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ntia123 είπε:

Νάντια  λυπάμαι κ σου εύχομαι σύντομα ένα μωράκι...είχες κ εσυ καφε υγρα κ κόπωση..Εγώ σχεδόν όλη τη μέρα κοιμάμαι .Άσε που με το παραμικρό βάζω τα κλάματα..τι να πω!

ναι Ντια μου,κοπωση,κραμπες (καλα για το κλαμα δεν το συζητω) καφε υγρα δεν ειχα ομως. πως κρατιεσαι και δεν κανεις τεστ? εγω με το ζορι κρατιομουν να μην κανω στην πρωτη μερα καθυστερησης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια!Θα σας ενημερώσω για οτιδήποτε νέο η αν έχω πάλι καμία απορία.  Πολύτιμη η βοήθεια σας να ξέρετε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...