Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!

Εγώ γέννησα φυσιολογικά, πονεσα αρκετά , έκανα την επισκληριδειο και το βραδακι ήμουν σαν να μην είχα γεννήσει!Πηγαινοερχομουν χωρίς ούτε πεταλούδα στο χέρι.

Ελπίζω να γεννησω πάλι φυσιολογικά να ξαναζησω τη στιγμή της γεννησης που μου χει μείνει ανεξίτηλη στη μνήμη.

Αν βέβαια κάτι δεν πάει καλά δεν τρελάθηκα να ρισκαρω θα κάνω ότι πρέπει για το μωρό κι ας προτιμώ να αποφυγω την καισαρική.:)

ΥΓ rena τι εννοεί ς ανοίγει από κάτω;μήπως την περινεοτομη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Rena τώρα το είδα γιατι πριν έγραφα.Η σεξουαλική ζωή της λεχωνας είναι προβληματική λόγω αρκετών λόγων όχι μόνο των ραμματων από κάτω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια μην θεοποιουμε κιολας την καισαρικη γιατι θα τρελαθω!!!Φερνεις στον κοσμο μια ψυχουλα και ολοι λενε (επιστημονικα) οτι ειναι το καλυτερο κ για το παιδι και για τη μαμα να γινεται φυσιολογικα η ολη διαδικασια!!!Τωρα αν χρειαστει καισαρικη δεν θα στεναχωρηθουμε κιολας αλλα αν σκεφτεσαι το κατω σου κ πας για καισαρικη μονο κ μονο γι αυτο τοτε εχεις μεγαλο θεμα....Αν ειναι ετσι μην μεινεις εγκυος γτ θα κανεις ραγαδες...τοτε ποσο σεξυ κ ελκυστικη θεωρεις οτι εισαι;;

Υ.Γ. δεν θεωρω οτι το να εχει ραγαδες η γυναικα απο την εγκυμοσυνη της ειναι κατι ασχημο,απλα συγκρινω καποιες καταστασεις που αναφερθηκαν!Συγνωμη για το σεντονι...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικά η καισαρική είναι μια εγχείρηση η οποία βάση νόμου πρέπει να γίνεται μόνο σε περίπτωση προβλημάτων στη γέννα και όταν ο γιατρός κάνει καισαρική δηλώνει για ποιον ιατρικό λόγο την κάνει, και ας γίνεται απο επιλογή της μητέρας. Οπότε και εγώ προτιμώ τον φυσιολογικό τοκετό αλλά θα κάνω καισαρική αν κινδυνέψει η υγεία του μωρού ή η δική μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι ότι και ο φυσιολογικός και η καισαρική έχει τα υπέρ και τα κατά..... Εγώ επειδή είμαι φοβιτσιαρα φοβάμαι γενικότερα να γεννησω χαχαχαχαχα......βασικά φοβάμαι το ποσο πολύ πονας..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Chrysa 79 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Εγώ γέννησα φυσιολογικά, πονεσα αρκετά , έκανα την επισκληριδειο και το βραδακι ήμουν σαν να μην είχα γεννήσει!Πηγαινοερχομουν χωρίς ούτε πεταλούδα στο χέρι.

Ελπίζω να γεννησω πάλι φυσιολογικά να ξαναζησω τη στιγμή της γεννησης που μου χει μείνει ανεξίτηλη στη μνήμη.

Αν βέβαια κάτι δεν πάει καλά δεν τρελάθηκα να ρισκαρω θα κάνω ότι πρέπει για το μωρό κι ας προτιμώ να αποφυγω την καισαρική.:)

ΥΓ rena τι εννοεί ς ανοίγει από κάτω;μήπως την περινεοτομη;

Πονεσες αρκετά ε;;;;Παναγία μου.....φοβάμαι για το πόσες ώρες θα πονάω..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η renaki rena είπε:

Τώρα αυτές που μας πρήζουν με τον φυσιολογικό λες κ έπιασαν τον παπά απ τα @@@ μετά ας μας πουν έναν λόγο κ ολας που δεν έχουν καλή ερωτική ζωή! 

Εσυ βρε Ρενα πως το ξερεις οτι όσες γέννησαν φυσιολογικά δεν έχουν καλή ερωτική ζωή;Στην κρεβατοκάμαρα τους βρίσκεσαι;Δηλαδη εγω που εχω κανει τέσσερις φυσιολογικούς τοκετούς εκει κατω θα πρέπει να ειμαι πηγάδι ετσι;Και ομως σε πληροφορώ επανέρχεσαι όπως ακριβως ησουν πριν τη γεννα.Μπορει βεβαια κάποιες κοπέλες αν είχαν μεγαλη περινεο τομή να χρειαστεί να κανουν ασκήσεις κεγκελ αλλα αυτο δεν ειναι τιποτα.Μην θεοποιουμε λοιπόν ετσι την καισαρική όταν ειναι στην ουσία ενα αναγκαίο χειρουργείο και να μην δίνουμε την εντύπωση στις νέες μανούλες που εχουμε στην παρεα μας πως αν γεννήσουν φυσιολογικά θα ανοίξουν  και η ερωτική τους ζωή θα εχει θεμα.Οπως έρθουν τα πράγματα στην καθεμία μας και αν χρειαστεί να κάνουμε καισαρική να ειναι για τους σωστούς λόγους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mommy 5 είπε:

Εσυ βρε Ρενα πως το ξερεις οτι όσες γέννησαν φυσιολογικά δεν έχουν καλή ερωτική ζωή;Στην κρεβατοκάμαρα τους βρίσκεσαι;Δηλαδη εγω που εχω κανει τέσσερις φυσιολογικούς τοκετούς εκει κατω θα πρέπει να ειμαι πηγάδι ετσι;Και ομως σε πληροφορώ επανέρχεσαι όπως ακριβως ησουν πριν τη γεννα.Μπορει βεβαια κάποιες κοπέλες αν είχαν μεγαλη περινεο τομή να χρειαστεί να κανουν ασκήσεις κεγκελ αλλα αυτο δεν ειναι τιποτα.Μην θεοποιουμε λοιπόν ετσι την καισαρική όταν ειναι στην ουσία ενα αναγκαίο χειρουργείο και να μην δίνουμε την εντύπωση στις νέες μανούλες που εχουμε στην παρεα μας πως αν γεννήσουν φυσιολογικά θα ανοίξουν  και η ερωτική τους ζωή θα εχει θεμα.Οπως έρθουν τα πράγματα στην καθεμία μας και αν χρειαστεί να κάνουμε καισαρική να ειναι για τους σωστούς λόγους.

Καλα Mommy 5(Νανσυ) με καλυψες πληρως σε αυτο που ειπες!!! Μαζι σου!!!

Πεθανα στα γελια με το πηγαδι!!! Χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχ καλημερα κοριτσια..η αληθειναι ειναι οτι κ εγω μ αυτο π εγραψε η μαμμυ πεθανα στ γελια..

Αλλα περα απ την πλακα αυτο γ τ πηγαδι ισχυει μονο γ τους λογους π ειπε η μαμμυ....παιζει πολυ μεγαλο ρολο επισης ποσοκαλος  ειναι κ ο γιατρος στν δουλεια τ π θα σ κανει την περινεοτομη .εγω παντως π τ συζητησα προσφατα με τν γιατρο μου..μ ειπε κατα λεξη!:γεωργια καλυτερα ειναι να γεννησεις φυσιολογικα γτ ειναι καλυτερο κ γ σενα κ γ τ παιδι..αλλοστε δν ειναι τυχαιο π λεγεται ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΤΟΚΕΤΟΣ.αλλα σ περιπτωση π χρειαστει καισαρικη κ μονο τοτε θα κανεις...

Να σας πω κτ;τιςπροαλλες συζητουσα με τν κουμπαρα μου.εχει τριαπαιδια...τα δυο τα εκανε φυσιολογικα το τριτο καισαρικη...μ λεει μακαρι να μην τν εκανα ποτε...κ μ λεει ξερεις γτ τν εκανα;γτ εκανα δυο μερες να γεννησω.πονουσα δυο μερες στην μικρη κ ζητησα εγω να μ κανουν καισαρικη.. κ μ ελεγε εσυ μν τ κανεις...γτ αυτη η στιγμη π ζεις οταν κανεις φυσιολογικο τοκετο δν ανταλλασσεται με τπτ!!!!!στον κοσμο....

Εγω παραδεχομαι πως ειμαι υπερ τ φυσιολογικου γ ευνοητους λογους.αλλα σ περιπτωση π κατι δν παει καλα χτυπα ξυλο εννοειται πως δν θα διακινδυνεψω τ ζωη τ παιδιου μ κ την δικη μ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Tonia laoura είπε:

Η αλήθεια είναι ότι και ο φυσιολογικός και η καισαρική έχει τα υπέρ και τα κατά..... Εγώ επειδή είμαι φοβιτσιαρα φοβάμαι γενικότερα να γεννησω χαχαχαχαχα......βασικά φοβάμαι το ποσο πολύ πονας..... 

Αχ Τόνια μου γέλασα πολύ με αυτό....τελικά υπάρχει άνθρωπος που φοβάται πιο πολύ απο εμένα!!!!!

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mommy 5 είπε:

Εσυ βρε Ρενα πως το ξερεις οτι όσες γέννησαν φυσιολογικά δεν έχουν καλή ερωτική ζωή;Στην κρεβατοκάμαρα τους βρίσκεσαι;Δηλαδη εγω που εχω κανει τέσσερις φυσιολογικούς τοκετούς εκει κατω θα πρέπει να ειμαι πηγάδι ετσι;Και ομως σε πληροφορώ επανέρχεσαι όπως ακριβως ησουν πριν τη γεννα.Μπορει βεβαια κάποιες κοπέλες αν είχαν μεγαλη περινεο τομή να χρειαστεί να κανουν ασκήσεις κεγκελ αλλα αυτο δεν ειναι τιποτα.Μην θεοποιουμε λοιπόν ετσι την καισαρική όταν ειναι στην ουσία ενα αναγκαίο χειρουργείο και να μην δίνουμε την εντύπωση στις νέες μανούλες που εχουμε στην παρεα μας πως αν γεννήσουν φυσιολογικά θα ανοίξουν  και η ερωτική τους ζωή θα εχει θεμα.Οπως έρθουν τα πράγματα στην καθεμία μας και αν χρειαστεί να κάνουμε καισαρική να ειναι για τους σωστούς λόγους.

Να σε ρωτήσω μια και ανοίξαμε το θέμα πηγαδιού...τα ράμματα απο κάτω στα κάνουν με αναισθησία ε?????? Όχι έτσι αέρα πατέρα...να τα νοιώθεις όλα ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα δν φοβαμαι μονο εγω...κοριτσια!!!εχω φρικαρει.νθα γεννησω Χωρίς επισκληρηδιο κ εχω χ@@@## πανω μου!!!αν γεννουσα με επισκ.δν θα χα τοσο ανγχος γτ οσες γνωστες π εχουν κανει μ εχουν πει πως δν ποναει κ αλλες οτι ποναει λιγο..κ τ ειχα κ εγω αυτο μια εννια με τα ραμματα...επισης δν εχω κανει ποτε ραματα στην ζωη μου...ειναι κλ@@@@@@μπανιερα ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Gwgw!Μπράβο δύναμη που έχεις να αποφεύγεις την επισκληριδειο! Τι λες ότι είσαι φοβιτσιαρα;!Τα ράμματα δεν είναι τίποτα σπουδαίο. Ούτε εγώ είχα κάνει πριν. Νιώθεις λίγο άσχημα όταν πρωτοουρεις αλλά οχι κάτι ανυπόφορο.Φαντασου εμένα με εραβε 40' με το ρολόι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Chrysa 79 είπε:

Καλημέρα Gwgw!Μπράβο δύναμη που έχεις να αποφεύγεις την επισκληριδειο! Τι λες ότι είσαι φοβιτσιαρα;!Τα ράμματα δεν είναι τίποτα σπουδαίο. Ούτε εγώ είχα κάνει πριν. Νιώθεις λίγο άσχημα όταν πρωτοουρεις αλλά οχι κάτι ανυπόφορο.Φαντασου εμένα με εραβε 40' με το ρολόι!

Βρε Χρύσα μου για κέντημα σε πέρασε ο Χριστιανός!!! 4+ σήμερα μετράς....

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Τελικα δν φοβαμαι μονο εγω...κοριτσια!!!εχω φρικαρει.νθα γεννησω Χωρίς επισκληρηδιο κ εχω χ@@@## πανω μου!!!αν γεννουσα με επισκ.δν θα χα τοσο ανγχος γτ οσες γνωστες π εχουν κανει μ εχουν πει πως δν ποναει κ αλλες οτι ποναει λιγο..κ τ ειχα κ εγω αυτο μια εννια με τα ραμματα...επισης δν εχω κανει ποτε ραματα στην ζωη μου...ειναι κλ@@@@@@μπανιερα ????????

Γωγώ και εγώ του είπα ότι θα γεννήσω χωρίς επισκληρίδιο και μου είπε ότι όλες έτσι λένε....αλλά εμείς οι δυο θα τα καταφέρουμε!Έτσι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!  Γεννηστε όπως θέλετε η καθεμία. .δεν σας ξέρω κ δεν μου πέφτει λόγος!  Η καθεμία πιστεύει τς δικά της κ τέλος!  Μην κάνουμε παρακαλώ πολύ όμως σαν αμορφωτες με απολυτήριο λυκείου μόνο κ αμέσως κατηγορουμε κάτι που ειπώθηκε. ...ήμαρτον!  Ευχαριστω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Chrysa 79 είπε:

Καλημέρα Gwgw!Μπράβο δύναμη που έχεις να αποφεύγεις την επισκληριδειο! Τι λες ότι είσαι φοβιτσιαρα;!Τα ράμματα δεν είναι τίποτα σπουδαίο. Ούτε εγώ είχα κάνει πριν. Νιώθεις λίγο άσχημα όταν πρωτοουρεις αλλά οχι κάτι ανυπόφορο.Φαντασου εμένα με εραβε 40' με το ρολόι!

40 λεπτα??? Παναγια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η renaki rena είπε:

Καλημέρα!  Γεννηστε όπως θέλετε η καθεμία. .δεν σας ξέρω κ δεν μου πέφτει λόγος!  Η καθεμία πιστεύει τς δικά της κ τέλος!  Μην κάνουμε παρακαλώ πολύ όμως σαν αμορφωτες με απολυτήριο λυκείου μόνο κ αμέσως κατηγορουμε κάτι που ειπώθηκε. ...ήμαρτον!  Ευχαριστω. 

Ρενακι μου συγνωμη κιολας αλλα δεν νομιζω να κατηγορησε καμια αυτο που ειπες! Την αποψη της λεει η καθεμια!

Και ουτε ειδα να κανει καμια σαν αμμορφωτη με απολυτηριο λυκειου! Αλλα ακομα κ ετσι να ειναι εδω εσυ προσβαλεις κ λες αμμορφωτη καποια που εχει τελειωσει εστω το λυκειο! Μπορει να υπαρχει αναμεσα μας τετοια κοπελα! Πως θα αισθανθει??? Αν οι γονεις της δεν ειχαν την οικονομικη δυνατοτητα ας πουμε για να τη σπουδασουν??? Φιλικα στο λεω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου !!

Εχω να σας γραψω καιρο αλλα σας διαβαζω καθημερινα!

Καταρχην για το θεμα της καισαρικης και του φυσιολογικου να πω πως..καλο ειναι να γενναμε με με φυσιολογικο τοκετο αλλα χωρις ζορι για το μωρακι μας ..απο εκει και περα ανννν κρινει ο γιατρος οτι θα μπορει να επηρεασει το μικρο μας οπουδήποτε ε τοτε δεν ειναι και κατι τραγικο η καισαρικη!!

Πηγα στον γιατρο μου για να δουμε τον μικρουλι μου..μου ειπε πως ο πλακουντας μου ειναι παρααα πολυ χαμηλα  και ο μικρουλης μου εχει προς το παρον  2 περιτυλιξεις στο λαιμουδακι του ..ο γιατρος μου ειπε να μην ανησυχώ και οτι μεχρι τελους θα δουμε πως θα γεννησω..χθες κατσαμε και το συζητήσαμε με τον αντρα μου και αποφασισαμε απο κοινού να κανουμε καισαρικη για να μην "θεος φυλάξει " γινει κατι στο μωρακι μας..ειναι επιλογη μας και θα γεννήσω σε ιδιωτικο και αυτο το λεω για οσες σκεφτουν οτι το κανω για τον πονο..γιατι αντιθετα με την καισαρικη θα ζοριστω περισσοτερο ενω με τον φυσιολογικο στο ιδιωτικο ειναι σαν να μην γεννησες δεν καταλαβαινεις πονο!!!το κανω καθαρα απο τον φοβο μου μην μου παθει κατι το μωρακι μου ..το ξερω οτι ακουγομαι υπερβολικη και ισως ειμαι ..μα ισως και λογο ηλικιας δεν ρισκαρω !

Οσο για το θεμα της μόρφωσης ..δεν ειναι στα πτυχια η μορφωση...ειναι στο μυαλο και στην ψυχη του καθε ανθρωπου!!!!

Η μορφωση η γνωση ειναι κατι προσωπικό του καθε ανθρωπου !

Ξερετε ποσοι επιχειρηματίες ειναι χωρις πτυχία;;;. ..και ποσοι με πτυχια ψαχνουν για οτιδήποτε και δεν βρισκουν ουτε ενα μεροκάματο πουθενα!!!!!!!!!;;;;

Η εξυπνάδα ειναι το παν στη σημερον ημερα ..

Σας φιλω κοριτσια μου!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω πως αναψαν τα αιματα ετσι!σιλανς κοριτσια,σιλανς!!!

βλεπω δεν ειμαι η μονη που θα λιποθυμησω πριν μου βαλουν πεταλουδα...νταξει καλα παμε! Minaki!

ετσι κι εγω με τον πλακουντα παραχειλιο αλλα χωρις περιτυληξη προς το παρον!να μη φοβασαι!Σε ποια εβδομαδα εισαι εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω μονο τ απολυτηριο λυκειου ρενα ρενακι.τραβας καποιο ζορι;;;γτ τελικα εισαι πολυ σνομπ.την μια σνομπαρεις αυτες π θα γεννησουν σε δημοσιο,την αλλη σνομπαρεις αυτες π θα γεννησουν η εχουν γεννησει με φυσιολογικο γτ απο κατω (κατα την γνωμη σ παντα θα ειναι πηγαδι κ δν θα εχουν καλη σεξουαλικη ζωη )κ τηην αλλη σνομπαρεις αυτες π εχουν απολυτηριο λυκειου...κ μονο.αν ειναι τοσο ασχημες οι σκεψεις σ κρατα τες γ τν εαυτο σου γτ σιγουρα πολλες απ εμας εχουν πειραχτει με ολα αυτα τα κακοβουλα σχολια π εχεις κανει κατα καιρους.εγω γραφω κτ μηνες εδω κ σιγουρα οι κοπελες δν μ εχουν δει να ξαναμιλαω ετσι.αλλα εχουν κ καποια πραγματα τ ορια τους.καταλαβε επιτελους οτι καποιοι ανθρωποι μειωνονται απ αυτα π λες.αυτο το φορουμ ειναι να για λεμε τ προβληματα μας να συμβουλευουμε η μια την αλλη κ να λεμε το λως παε η εγκυμοσυνη μας λυνοντας η μια τις αποριες της αλλης.κ οχι για να κατακρινουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που είσαι ρε @Minaki! ....να κάνεις ότι είναι καλύτερο για το μωρό σου, μην ρισκάρεις τίποτα!

@new_mom_2016 μια λιποθυμία τι είναι...τίποτα...σύμπτωμα της εκυμοσύνης...χαχαχχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οσο γ την επισκληρηδιο κελλακι μ δν ειναι οτι την αποφευγω ειναι οτι στ νοσοκομειο π θα γεννησω δν αναλαμβανουν οι αναισθησιολογοι να κανουν επισκληρηδιο σ φυσιολογικο τοκετο..και ναι ειναι δημοσιο κ δν ντρεπομαι να το πω!γτ εγω δν εχω την οικονομικη δυνατοτητα να γεννησω σε ιδιωτικο! ☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Οσο γ την επισκληρηδιο κελλακι μ δν ειναι οτι την αποφευγω ειναι οτι στ νοσοκομειο π θα γεννησω δν αναλαμβανουν οι αναισθησιολογοι να κανουν επισκληρηδιο σ φυσιολογικο τοκετο..και ναι ειναι δημοσιο κ δν ντρεπομαι να το πω!γτ εγω δν εχω την οικονομικη δυνατοτητα να γεννησω σε ιδιωτικο! ☺

Δεν πειράζει, εγώ θα σε εχω για ψυχικό στήριγμα...θα σκέφτομαι "Να και η Γωγω δεν θα κάνει" και θα παίρνω κουράγιο!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kelly28 είπε:

Δεν πειράζει, εγώ θα σε εχω για ψυχικό στήριγμα...θα σκέφτομαι "Να και η Γωγω δεν θα κάνει" και θα παίρνω κουράγιο!:)

Χαχα μια απ τ ιδια κ εγω κουκλα μ..αλλα εκει κ παλι δν κανουν καποια ενεση γ να σ καουν τ ραματα;;;ξερεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για τα ράμματα σε κανουνε τοπικη αναισθησία και δεν καταλαβαινεις τιποτα!

Ρε κοριτσια το μονο που με ενδιαφερει ειναι να γεννηθει το μωρακι μου υγιείς! !!δεν φοβαμαι τίποτα ουτε φυσιολογικο ουτε καισαρικη ουτε τιποτα ειλικρινά περιμενω πως και πως να τον παρω στα χερια μου!!!!!

Φφφφ παλι συγκινήθηκα αντε να αλλαξουμε θεμα να μιλησουμε για σεξξξξξξξ!!!!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...