Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Μαγκι είπε:

Χαχαχαχ πλάκα κανω φυσικα, ευτυχως δεν εχεις πρόβλημα!! 

Εχω ραντεβου τη δευτερα! Θα ρωτήσω! Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!!! Δε παραδίδω τα όπλα!

Χαχαα εχεις πλακα δικια μου εισαι!!!

Να φανταστείς οταν πηγαιναμε σε ταβερνα παντα ετρωγα αρνισια παιδακια η γουρουνα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Χαχαα εχεις πλακα δικια μου εισαι!!!

Να φανταστείς οταν πηγαιναμε σε ταβερνα παντα ετρωγα αρνισια παιδακια η γουρουνα!!!!

Αστα και εγώ εχω φαει και δυο αρνιά ως τωρα!!! Καλα, αμάσητο θα παει το καημενο, δεν εχει καμια ελπίδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Minaki! είπε:

Κοριτσια κατι ασχετο να ρωτησω!!!κατσικα θα φατε το Πάσχα ;;;;

Εγω φοβαμαι να φαω και ο γιατρος μου ειπε αααν φαω να φαω λιγο...

Εσειςςςςςς;;;;;;

Γιατί δεν κάνει να φάμε κατσικακι;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η κυριακη03 είπε:

Κοιμαμαι κ σαν βοδι κιολας αχααχχα. Ήσυχη ηταν κ μετα η κορη μου. Τι να πω.. με λυπαται φαινεται γτ αν κλωτσαει κ πολυ παει η κοιλίτσα μου.. ειναι που ειναι με ραγαδες... θα σκασει τελειως..

Θέλει να σε αφήνει λίγο ήσυχη ώστε όταν με το καλό γεννήσεις να δώσει ρεσιτάλ..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Tonia laoura είπε:

Γιατί δεν κάνει να φάμε κατσικακι;;;; 

Δεν ξερω κοριτσακι μου ακριβως να σου πω...εμενα μου ειπε παρααα πολυυυ λιγοοοο αααννν θα φαω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tonia laoura είπε:

Θέλει να σε αφήνει λίγο ήσυχη ώστε όταν με το καλό γεννήσεις να δώσει ρεσιτάλ..... 

Λες;;; κ η κορη μου ετσι ηταν.. αλλα ησυχη ειναι. Τι να πω;;; αχαχχα καλα να ειναι κ ας ειναι ειτε ησυχος ειτε ζωηρος. Θα μεγαλωσει κ αυτος οπως η κορη μου κ θα μου λειπουν αυτα μετα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατσικι δε μπορω να φανταστω γτ να μη φαει κανεις(νορμαλ ποσοτητα) αν δεν εχει καποιο προβλημα με χοληστερινη, σακχαρο κτλ.
εμενα μου εχει απαγορευσει μονο τα εντοσθια, το σουσι και τα μεγαλα ψαρια.
για κρεας μου τονισε οτι πρεπει να τρωω απο όλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η rakoun είπε:

κατσικι δε μπορω να φανταστω γτ να μη φαει κανεις(νορμαλ ποσοτητα) αν δεν εχει καποιο προβλημα με χοληστερινη, σακχαρο κτλ.
εμενα μου εχει απαγορευσει μονο τα εντοσθια, το σουσι και τα μεγαλα ψαρια.
για κρεας μου τονισε οτι πρεπει να τρωω απο όλα

Εισαι η σωτήρας μας!!!! Χαχαχαχ

καλημερα!!! Εισαι καλυτερα;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η rakoun είπε:

κατσικι δε μπορω να φανταστω γτ να μη φαει κανεις(νορμαλ ποσοτητα) αν δεν εχει καποιο προβλημα με χοληστερινη, σακχαρο κτλ.
εμενα μου εχει απαγορευσει μονο τα εντοσθια, το σουσι και τα μεγαλα ψαρια.
για κρεας μου τονισε οτι πρεπει να τρωω απο όλα

Τα υπολοιπα να τα καταλαβω! Τα μεγαλα ψαρια γιατι οχι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχουν ποσοτητα υδραργυρου που μπορει να ειναι επιβλαβης για το νευρικο συστημα του μωρου.
απαγορευονται σε κυηση και γαλουχια.

@Mαγκι σηκωθηκα και ηρθα και ιατρειο!!ποναει ακομα αλλα το παω χαλαρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπως κ τ αυγο πρεπει να ειναι καλα βρασμενο κ οχι μελατο.κ τονο καθολου γτ κ αυτο εχει μεγαλη ποσοτητα υδραργυρου..ουτε μπακαλαο κανει.ουτε χταποδι σ πολυ ποσοτητα .αν θυμαμαι καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπακαλιαρο εμενα με ειχε αφησει, αρκει να ηταν καλα μαγειρεμενο.
χταποδι δε μου απαγορευσε.
θυμαμαι οταν τον ρωτησα για 25η μαρτιου

"γιατρε με τον μπακαλιαρο τι να κανω?

-εγω παντως θα φαω πολυ
¨ναι, εγω να φαω?η μαμα μου τον κανει τελειο"
- αν ειναι καλομαγειρεμενο, φαε. ετσι κι αλλιως στην ελαλδα δεν εχουμε μεγαλα φιλετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η rakoun είπε:

μπακαλιαρο εμενα με ειχε αφησει, αρκει να ηταν καλα μαγειρεμενο.
χταποδι δε μου απαγορευσε.
θυμαμαι οταν τον ρωτησα για 25η μαρτιου

"γιατρε με τον μπακαλιαρο τι να κανω?

-εγω παντως θα φαω πολυ
¨ναι, εγω να φαω?η μαμα μου τον κανει τελειο"
- αν ειναι καλομαγειρεμενο, φαε. ετσι κι αλλιως στην ελαλδα δεν εχουμε μεγαλα φιλετα.

Ωραία περνάς με το γιατρό σου! Γέλασα πολύ με τον διάλογο.

Εμένα πάντως και βακαλάο και χταπόδι και σουπιές με άφησε να φάω. Γαι το αρνάκι μου είπε η ενδοκρινολόγος "Ε μια μέρα δεν πειράζει, αρκεί να μην το παρακάνεις" αλλά έχω διαβήτη...εσείς που δεν έχετε τίποτα, αν μπορείτε να το χωνέψετε γιατί όχι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ και στις δύο εγκυμοσύνες αν εξαιρέσεις το πρώτο τρίμηνο που τα βγαζα όλα και δεν ήθελα να φάω τίποτα, δεν μου απαγόρεψε καμιά τροφή.

Ουφ!Τώρα γυρισα από το περπάτημα, το απόγευμα θα ξαναπαω θα ανεβω και με τις σκάλες να δούμε μήπως κατέβει το μωρο επιτέλους! Αύριο θα μπω 6:30.Για να δούμε πως θα πάει...:):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Chrysa 79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ και στις δύο εγκυμοσύνες αν εξαιρέσεις το πρώτο τρίμηνο που τα βγαζα όλα και δεν ήθελα να φάω τίποτα, δεν μου απαγόρεψε καμιά τροφή.

Ουφ!Τώρα γυρισα από το περπάτημα, το απόγευμα θα ξαναπαω θα ανεβω και με τις σκάλες να δούμε μήπως κατέβει το μωρο επιτέλους! Αύριο θα μπω 6:30.Για να δούμε πως θα πάει...:):):)

Αυριο πας για να γεννησεις? ??? ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Chrysa 79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ και στις δύο εγκυμοσύνες αν εξαιρέσεις το πρώτο τρίμηνο που τα βγαζα όλα και δεν ήθελα να φάω τίποτα, δεν μου απαγόρεψε καμιά τροφή.

Ουφ!Τώρα γυρισα από το περπάτημα, το απόγευμα θα ξαναπαω θα ανεβω και με τις σκάλες να δούμε μήπως κατέβει το μωρο επιτέλους! Αύριο θα μπω 6:30.Για να δούμε πως θα πάει...:):):)

Με το καλό για αύριο........ Αχ συγκινηθηκα βρε.....γαμωτη..... Πότε έφτασε η μέρα κιόλας...... Με έναν πόνο στην κυριολεξία σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου.....Η σκέψη ? μου θα είναι εκεί μαζί σου αύριο κοριτσάκι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου! πώς εισαστε; κλωτσανε τα μωράκια σας;

Σας διαβαζω και μαθαινω τα νεακια σας αλλα από το κινητο πλεον δεν μπορω να γραψω καποιο πρόβλημα υπαρχει, και στο λαπτοπ και δυο λεπτα να κατσω ποναει πολύ η μεση μου και η κοιλια μου επειδή δεν βολεύομαι ..

Χρυσακι, όλα καλά σου ευχομαι.. θα σε σκεφτόμαστε ολες αυριο.. Με έναν πονο σου ευχομαι!!

Εγω είμαι καλά, χθες πηγαμε στο γιατρο.. η μπεμπα εγινε ένα κιλο! τράχηλος καλός και ευτυχώς ο πλακουντας ανεβηκε!

Για ντοπλερ ακομα δεν εκλεισα ραντεβού..

Σας φιλω ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η ameliev είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! πώς εισαστε; κλωτσανε τα μωράκια σας;

Σας διαβαζω και μαθαινω τα νεακια σας αλλα από το κινητο πλεον δεν μπορω να γραψω καποιο πρόβλημα υπαρχει, και στο λαπτοπ και δυο λεπτα να κατσω ποναει πολύ η μεση μου και η κοιλια μου επειδή δεν βολεύομαι ..

Χρυσακι, όλα καλά σου ευχομαι.. θα σε σκεφτόμαστε ολες αυριο.. Με έναν πονο σου ευχομαι!!

Εγω είμαι καλά, χθες πηγαμε στο γιατρο.. η μπεμπα εγινε ένα κιλο! τράχηλος καλός και ευτυχώς ο πλακουντας ανεβηκε!

Για ντοπλερ ακομα δεν εκλεισα ραντεβού..

Σας φιλω ολες

Α αυτά είναι ωραία νέα!!!!!!!! Σε ποια εβδομαδα γίνεται η ντοπλερ;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ απο εμενα.

ντοπλερ μ ειπε ο υπερ/στης 30-32 βδομαδες κανει.εγω θα κανω τεταρτη του Πασχα κ ελπιζω επιτελους ναμου κανει κ 3d που 2 παιδακια δεν εχω κανει ποτε!

1615 σημερα το νινακι μου που εκανα υπερηχο!

στις On 20/4/2016 at 0:33 ΠΜ, ο/η Μαγκι είπε:

Πρεπει να παρεις τηλ να δηλώσεις! Στο 210 8067782! 10-11-12/05 θα παμε! Παρε να δηλώσεις!!

εκλεισα!!!οι δυο θα παμε η και αλλες κοπελες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η ameliev είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! πώς εισαστε; κλωτσανε τα μωράκια σας;

Σας διαβαζω και μαθαινω τα νεακια σας αλλα από το κινητο πλεον δεν μπορω να γραψω καποιο πρόβλημα υπαρχει, και στο λαπτοπ και δυο λεπτα να κατσω ποναει πολύ η μεση μου και η κοιλια μου επειδή δεν βολεύομαι ..

Χρυσακι, όλα καλά σου ευχομαι.. θα σε σκεφτόμαστε ολες αυριο.. Με έναν πονο σου ευχομαι!!

Εγω είμαι καλά, χθες πηγαμε στο γιατρο.. η μπεμπα εγινε ένα κιλο! τράχηλος καλός και ευτυχώς ο πλακουντας ανεβηκε!

Για ντοπλερ ακομα δεν εκλεισα ραντεβού..

Σας φιλω ολες

Γειά σου φίλη μου!  Με το καλό και το δικό σου μωράκι. Είχες κι εσύ θέμα με τον πλακουντα;  ποσων εβδομάδων είσαι τώρα κι ανέβηκε;  Με στενοχωρει αυτό το ζήτημα περιμένω πως και πως να πάω στο ραντεβού από βδομάδα να δω κι εγώ τι γίνεται! Και μια άλλη ερώτηση ρε κορίτσια, το ντοπλερ αυτό, το κάνει ο γιατρός η πας σε άλλον όπως πχ για αυχενικη κ β επιπέδου;  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερσαααααααααα σας τι κανετε????

εμενα με επιασε γαστρεντεριτιδα ρε κοριτσια ελεος!!!!!ευτυχως σε ελαφρια μορφη!!!!!!απορωπου κολλησα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Chrysa 79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ είμαι μέσα κι έχουν αρχίσει οι πονοι. Σπάσαμε νερά και τώρα περιμένω. Για να δούμε...

Με το καλο χρυσα μου να υποδεχτεις το μωρακι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...