Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Δεν περιμενα να ειναι τοσο εντυπωσιακο!!πολυ ιδιαίτερο κομμάτι! !

Sorry στο lapin house το εχουν! Μπερδεύτηκα! Εδω εχει μονο το καρότσι 

image.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 42 λεπτά, ο/η new_mom_2016 είπε:

μπραβο σου!! κι εγω εκανα μικρη καμπυλη ζαχαρου ,μου φαινεται μετα την αυχενικη πρεπει να ηταν!δε θυμαμαι καλα! αλλα μου ηρθε εμετος αυτο το θυμαμαι!τωρα αλιμονο μας που θα ειναι και περισσοτερη η ποσοτητα! ειμαι 24 εβδ και ακομα δε την εκανα τη μεγαλη καμπυλη.λογικα θα μου πει σε κανα δυο βδομαδες να τη κανω! σιγα δε πιστευω οτι ειναι και τοσο νωρις!21 εβδ θα εισαι απο δευτερα σωστα??

αααχ ασε εγω ειχα κανει τοτε λογο πολυκυστικων ...τωρα που εχω κ αναγουλες να δεις τι θα περασω χαχα...ναι σωστα 21..και 8 μαιου β επιπεδου...να το κανω κ αυτο ν αρχισω να χαιρομαι επιτελους!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Μαγκι είπε:

Ειναι πανέμορφο ασε... 

Μια βδομάδα μονο για αυτο μιλούσα χαχαχα! Αν τα εχεις δώστα!!! Και αμα δεις φωτο που αντι για το καρότσι εχει πάνω την καλαθουνα ειναι πολυ vintage... 

Τα ειδα ολα ειναι φανταστικο!! Το αυγουλακι δεν ειδα μαλλον δεν θα βγαίνει σε ροζ χρυσο..

Εγω κολλησα στο stokke xplory και αυτο μοιάζει πολυ με το stokke..λες ο ροζ χρυσος να σκουριαζει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Μαγκι είπε:

Sorry στο lapin house το εχουν! Μπερδεύτηκα! Εδω εχει μονο το καρότσι 

image.png

Δεν ειναι ακριβο μαγκι μου!! Θα το συζητησω σημερα με τον αντρα μου και θα το ψαξω ευχαριστω πολυ για τα φωτα σου!!!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Minaki! είπε:

Δεν ειναι ακριβο μαγκι μου!! Θα το συζητησω σημερα με τον αντρα μου και θα το ψαξω ευχαριστω πολυ για τα φωτα σου!!!!!!!?

Βγαινει αλλα μαλλον δεν το εχουν εδω! Μπες να το δεις στο pramworld.. Αλλα απο οτι ειδα ουτε εκει εχουν το αυγο! Παντως ειναι πιο φτηνό! Για δες

image.png

image.png

image.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μαγκι είπε:

Συγγνωμη στα υπόλοιπα κοριτσια σταματάω με τις φωτο ειναι ενοχλητικό!!!!! :-) 

Μαγκι!!!ειναι εως 15 κιλα η μεγαλη θεση αρα περιορίζεται πολυ! !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kelly28 είπε:

Ωραίο είναι αλλά το μαύρο μου φαίνεται κάπως αγριευτικό για το μωρό. 

Ναι ασε που θα τραβάει ολη τη ζεστη εντω στο ελλαντα!! 

Μεχρι 15 ειναι τα περισσότερα καρότσια! Μεχρι 3-4 χρόνων δλδ! Απο οσα εχω δει δηλαδη δε παιρνω κ όρκο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μαγκι είπε:

Ναι ασε που θα τραβάει ολη τη ζεστη εντω στο ελλαντα!! 

Μεχρι 15 ειναι τα περισσότερα καρότσια! Μεχρι 3-4 χρόνων δλδ! Απο οσα εχω δει δηλαδη δε παιρνω κ όρκο!

Ε μετά θα τα παίρνουμε απο το χέρι για βόλτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η zoi1983 είπε:

γεια σασ και απο μενα κοριτσια τι κανετε/???

τελικα το μωρο νιωθω,,εγινε πιο εντονα τις τελευταιες μερες!!!!ο γιατρος μου ειπε οτι ειμαι 20η εβδομαδα με βρηκε καλα και το μωρο επισης...ειναι 21 εκατοστα και 285 γραμμαρια..μου ειπε δεν υπαρχει λογος να αγχωνομαι και οτι ολα πανε μια χαρα....παμε ομως 1ο μερες πισω γιατι λογο αστατηςπεριοδου αργησε να γινει η συλληψη...αααχ δευτερα θα κανω την καμπυλη κοριτσια....και επειδη πιο παλια ξανα εκανα ειμαι σιγουρη οτι θα κανω εμετο και θα το ξαναπιω!!!!!σε ποιο μηνα κανατε εσεις την καμπυλη?εμενα μου φαινεται λιγο νωρις!!!!

Εμενα ο γιατρος μου ειπε οτι η καλυτερη εβδομαδα για την καμπυλη ειναι η 26η οπου κ την εκανα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μαγκι είπε:

Εγώ τα γραφω!!! Εχω που εχω Alzheimer's εχω και pregnancy brain... 

Μια από τα ίδια κ εγώ...... Με την εγκυμοσύνη ξεχνάω τρομερά πολύ........ Χαχαχαχα αμνησια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tonia laoura είπε:

Κική κοιμάσαι η κάνεις ακροβατικά στον ύπνο σου παιδάκι μου;;χαχα ελπίζω να είσαι καλύτερα τώρα..... Εμένα πάλι είναι ανήσυχος ο μπεμπης όλη νύχτα σχεδόν κλωτσαει και την μέρα κοιμάται.... Μήπως να ανησυχώ;;;; χαχαχαχα....Η κορη σου ήταν ήσυχη και όταν γεννήθηκε το συνέχισε η μπα;;;; 

Κοιμαμαι κ σαν βοδι κιολας αχααχχα. Ήσυχη ηταν κ μετα η κορη μου. Τι να πω.. με λυπαται φαινεται γτ αν κλωτσαει κ πολυ παει η κοιλίτσα μου.. ειναι που ειναι με ραγαδες... θα σκασει τελειως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια κατι ασχετο να ρωτησω!!!κατσικα θα φατε το Πάσχα ;;;;

Εγω φοβαμαι να φαω και ο γιατρος μου ειπε αααν φαω να φαω λιγο...

Εσειςςςςςς;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Minaki! είπε:

Κοριτσια κατι ασχετο να ρωτησω!!!κατσικα θα φατε το Πάσχα ;;;;

Εγω φοβαμαι να φαω και ο γιατρος μου ειπε αααν φαω να φαω λιγο...

Εσειςςςςςς;;;;;;

Γιατι;;; Δε κανει;;; Εγώ εχω σκοπο να φάω το μισο αρνί... Μη λες τετοια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μαγκι είπε:

Γιατι;;; Δε κανει;;; Εγώ εχω σκοπο να φάω το μισο αρνί... Μη λες τετοια!

Χαχααααααααχααααααχααα

Κι εμενα αγαπημένο μου αλλα φοβαμαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω λιγο αρνι θα φαω.. δν ειμαι λατρης. Δν μου ειπε ομως να μην φαω κατι συγκεκριμενο. 

Τελικα τα πονακια εντερικα ηταν κοριτσια.. ευτυχως που δν ανησυχω τσαμπα αμεσως αχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η κυριακη03 είπε:

Εγω λιγο αρνι θα φαω.. δν ειμαι λατρης. Δν μου ειπε ομως να μην φαω κατι συγκεκριμενο. 

Τελικα τα πονακια εντερικα ηταν κοριτσια.. ευτυχως που δν ανησυχω τσαμπα αμεσως αχαχαχα 

Μπραβο ρε κοριτσι περαστικα!

κι εγώ που δεν επισκέπτομαι συχνα τα εχω...:-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μαγκι είπε:

Μπραβο ρε κοριτσι περαστικα!

κι εγώ που δεν επισκέπτομαι συχνα τα εχω...:-(

Ή θα εχω εμετούς 2 φορες τη βδομαδα ή διαρροιες. Τουλαχιστον ειχα τεταρτη κ πεμπτη εμετους την προηγουμενη βδομαδα κ αυτη ειμαι καλα ακομα.. κ παω κ καθε μερα σκεψου.. απο την παραγωγη στην καταναλωση ενα πραγμα.. που να μην πήγαινα κιολας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Minaki! είπε:

Κοριτσια κατι ασχετο να ρωτησω!!!κατσικα θα φατε το Πάσχα ;;;;

Εγω φοβαμαι να φαω και ο γιατρος μου ειπε αααν φαω να φαω λιγο...

Εσειςςςςςς;;;;;;

Minaki μήπως εχεις πρόβλημα με τη διατροφή;; Πχ διαβήτη η με τα κιλά;; Γιατι το αρνί ειναι αρκετά λιπαρό... Δε μπορω να σκεφτω κατι αλλο!!

απαντα μας, εχεις σπείρει τον πανικό στα στομάχια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Μαγκι είπε:

Minaki μήπως εχεις πρόβλημα με τη διατροφή;; Πχ διαβήτη η με τα κιλά;; Γιατι το αρνί ειναι αρκετά λιπαρό... Δε μπορω να σκεφτω κατι αλλο!!

απαντα μας, εχεις σπείρει τον πανικό στα στομάχια μας!

xaxaxaxaxaaxxaax

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μαγκι είπε:

Minaki μήπως εχεις πρόβλημα με τη διατροφή;; Πχ διαβήτη η με τα κιλά;; Γιατι το αρνί ειναι αρκετά λιπαρό... Δε μπορω να σκεφτω κατι αλλο!!

απαντα μας, εχεις σπείρει τον πανικό στα στομάχια μας!

Χαχαχααααχααααα!!!!!

Σορρυ κοριτσια μολις γυρισα ..καταβρόχθισα ενα παγωτο τεραστιων διαστασεων πασαλιφθηκα με την κρεμα για την κοιλια και μολις ανοιξα το κινητο μου... 

Μαγκι μου δοξα το θεο δεν εχω κανενα προβλημα απλα οταν τον ρωτησα μου ειπε πολυ λιγο και φανταστικα λογω μικροβίων σουβλας δεν ξερω υποθέτω. .δεν το διευκρίνισα το αφησα ετσι ..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Χαχαχααααχααααα!!!!!

Σορρυ κοριτσια μολις γυρισα ..καταβρόχθισα ενα παγωτο τεραστιων διαστασεων πασαλιφθηκα με την κρεμα για την κοιλια και μολις ανοιξα το κινητο μου... 

Μαγκι μου δοξα το θεο δεν εχω κανενα προβλημα απλα οταν τον ρωτησα μου ειπε πολυ λιγο και φανταστικα λογω μικροβίων σουβλας δεν ξερω υποθέτω. .δεν το διευκρίνισα το αφησα ετσι ..

 

Χαχαχαχ πλάκα κανω φυσικα, ευτυχως δεν εχεις πρόβλημα!! 

Εχω ραντεβου τη δευτερα! Θα ρωτήσω! Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!!! Δε παραδίδω τα όπλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...