Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μινακι πονακια χαμηλα εχω κ γω ....παρολο π δε δουλευω !!!! Με πιανουν συνηθως οταν ειναι ωωωρα ορθια πχ στ σιδερωμα ηη οταν πλενω τ μπανιο η κανω δουλιτσες σπιτιου.....και πολλες φορες οταν κλωτσαει ο.μπεμπης χαμηλα χαμηλα ειναι σαν να κλωτσαει στο πιπι χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Μινακι πονακια χαμηλα εχω κ γω ....παρολο π δε δουλευω !!!! Με πιανουν συνηθως οταν ειναι ωωωρα ορθια πχ στ σιδερωμα ηη οταν πλενω τ μπανιο η κανω δουλιτσες σπιτιου.....και πολλες φορες οταν κλωτσαει ο.μπεμπης χαμηλα χαμηλα ειναι σαν να κλωτσαει στο πιπι χαχαχαχα

Χαχαχααα ξερει που κλωτσαει ο μικρουλης!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Χαχαχααα ξερει που κλωτσαει ο μικρουλης!!!!!

Χαχαχαχαχαχα.... Αλλα ποναει εκει.... Μετα θελω να κανω πιπι μου(σορρυ π τα λεω ετσι ) χαχα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Χαχαχαχαχαχα.... Αλλα ποναει εκει.... Μετα θελω να κανω πιπι μου(σορρυ π τα λεω ετσι ) χαχα....

Κι εμενα με πιάνει  αυτο ..ξαφνικα νιωθω οτι θα τα κανω πανω μου..!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχα!!! Γεια σας κοριτσια μου!!! Γελαω με τα σχολια σας! Αστα να πανε με το κατουρημα πολυ θεμα!!!

Απ'οταν μπηκα στον 7ο τρεις και λιγο στην τουαλετα ειμαι!!! Με πιανει ενα πραμα να μην μπορω να κρατηθω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Gwgw02 είπε:

Αυτο γτ συμβαινει...;;;τι χω παθει κ εγω...σκεψου να παμε 8 μηνων πως θα ποναμε ?

Μεγαλωνουν τα μωρακια μας Γωγω μου! Γι'αυτο!! Φαντασου στον 9ο τι θα γινεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω απο την αρχηηη καθε 30 ωρα στη τουαλετα γ να αδιαζω κ να μην ξν παθω ουρολωξ..!!!!!

Οταν μπουμε στον 9ο χαμοοοος χαχαχ!!!! 

Καληνυχτα κοριτσια μου !!!! Καλο σαββατοβραδο χιχι!!!! Αλλαζει και η ωρα !!!!! Παω να κανω νανακια χεχε!!!! 

[smilie=hello.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω που μπηκα 9ο παντως ποναω πολυ .. ειδικα εμενα επειδη ειναι κ ισχιακο κλωτσαει χαμηλα κ πλεον ειναι δυνατο κ με ποναει μεσα στο κολπο σα να με περναει ρευμα.. ειναι ολιγον επωδυνο!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η livel είπε:

Κοριτσια εγω που μπηκα 9ο παντως ποναω πολυ .. ειδικα εμενα επειδη ειναι κ ισχιακο κλωτσαει χαμηλα κ πλεον ειναι δυνατο κ με ποναει μεσα στο κολπο σα να με περναει ρευμα.. ειναι ολιγον επωδυνο!  

Λιβελ μου εσενα πλησιαζει η μερα????? αντε με το καλο!!!!!!! 

Αυτο το νιωθω κ γω κ τωρα σε δυο βδομαδες μπαινω στον 7ο.

Πω πω με ποναει απο τωρα δηλ μετα χεχεχε χε!!!!!! 

Εχεις ετοιμασει τα πραγματα γ το μαιευτηριο;;;??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Λιβελ μου εσενα πλησιαζει η μερα????? αντε με το καλο!!!!!!! 

Αυτο το νιωθω κ γω κ τωρα σε δυο βδομαδες μπαινω στον 7ο.

Πω πω με ποναει απο τωρα δηλ μετα χεχεχε χε!!!!!! 

Εχεις ετοιμασει τα πραγματα γ το μαιευτηριο;;;??

Εαν παρει θεση ισως δε θα πονας οσο εγω.. στο ευχομαι δλδ... ναι ναι εχω τα παντα ετοιμα ... απο κουνια μεχρι θηλαστρο πιπιλα ολα..... 

Βαλιτσα ετοιμη κ τσαντα μωρου για εξοδο... 

Αναμενω τωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!! Έφυγαν ολοι κ εμεινα με τη μικρη..ηρθε μια φιλη της βεβαια! Αδειασε το σπιτι γμτ...! Ξηλωσαν ολα τα πλακακια χτες με το συζυγο κ περιμενουμε τωρα τα πλακακια μάλλον τεταρτη... πολυ βαβουρα γμτ.. 

Εσεις τι κανετε;;; ο μπεμπης ολο κλωτσαει..αφηστε που το εριξα εξω με τη διατροφη αχαχαχα... πως να κρατήσεις διατροφη τετοιες μερες γμτ.. ;;;!! Τα μωράκια σας τι κανουν;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω το εχω 2πορτο γραφω κ στο Γεννες Ιουλίου. 

Ρς κοριτσια συσπασεις κανετε? Εγω εω πονακια περιόδου. Εκανα κ 2 δυνατες συσπασεις σήμερα μες τον υπνο μου κ το πρωι ως μεσημέρι ειχ παλι πονακια σαν σουβλια κατω κεντροαριστερα.ο γιατρός μου ειπε αν εκανα περ 5 εντονες επωδυνες συσπασεις να πηγαινα καρδιοροκογραφο αλλα εκανα 2 πολυ χαλαρες ολη μερα ευτυχως. Βέβαια είμαι πάλι ξαπλα....αυριο θ παω ιατρείο ν δει κ τον τραχηλο..

Αχ εσεις καταλαβαινετε πονακια;;καταλαβαινετε συσπασεις; ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είχα κάνει τεστ παπ 3 μήνες πριν μείνω έγκυος και θα ξανακάνω τώρα μετά τη γέννα.

fine σε ποια εβδομάδα είσαι? Εγώ είχα έντονους πόνους στον 6ο μήνα δεξιά χαμηλά, αλλά μάλλον ήταν από το έντερο και λίγες συσπάσεις πολύ ελαφριές, και μου είχε πει ο γιατρός ότι είναι φυσιολογικό γιατί κάτι γίνονταν με τον τράχηλο (δεν θυμάμαι ακριβώς τι).

Κυριακή μου θέλει να παίξει και ο μπέμπης ή μπορεί και να του αρέσουν τα φαγιά που τρως!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φινε εγω εχω δυο μερες σχεδον που με πιανουν πονοι χαμηλα ομως !!!!!

Σαννα περιμενω περιοδο τοσο δυνατα!!/κρατανε λιγο και μετα στοπ..σημερα τ πρωι επαθα τ πιο εντονο δε μπορουσα να κουνηθω δε πηρα τηλ τ γιατρο ομως!!! 

Αν ξανα παθω θα παρω τηλ γτ ειχα συσπασεις νωρις και τρομαξα!!! Απλα προσπαθω να μην τ σκεφτομαι.. 

Εσυ να ξαπλωνεις κατευθειαν.. Να μας πεις τι θα σου πει αυριο!!!! :* ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ειχα κανει τεστ παπ 5 μηνες πριν μεινω εγκυοςς κ μ πε ο γιατρος να ξανακανω 6 μηνες μετα την γεννα.εσας ποτε σας ειπε ακριβως;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τεστ παπ στην εγκυμοσυνη δεν εχω κανει... ειχα κανει ενα χρονο πριν... τωρα παλι μετα τη γεννα... 

Οι πονοι περιοδου κ μενα δινουν κ.παιρνουν.. δε μου εδωσε ποτε μαγνησιο ο γιατρος κ τη τελευταια φιρα μου ειπε τους θελουμε τους πονους αυτους τωρα που πλησιαζει ο καιρος γτ ειναι προπαρασκευαστικες συσπασεις μητρας... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Λιβελ μου απο ποτε αρχισαν οι συσπασεις ;;;; Σε πια βδομαδα ησουν;;

Τις εχω απο την αρχη εγκυμοσυνης αλλα απο 7ο κ μετα εχω συνεχεια πονους περιοδου... ειδικα οσο περνανε μερες με ακινητοποιουν ..ειναι τοσο δυνατοι... γι αυτο σταματησα κ δουλεια.. αλλα ο γιατρος δε μου εδωσε ποτε τπτ... καποια βραδυα ειδικα με πιανουν τοσο εντονοι που δε μπορω να ηρεμησω... χτυπαει κ.μεσα στο κολπο με ποδαρακια καμια φορα κ εκει ειναι που δεν αντεχεται καθολου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η livel είπε:

Τις εχω απο την αρχη εγκυμοσυνης αλλα απο 7ο κ μετα εχω συνεχεια πονους περιοδου... ειδικα οσο περνανε μερες με ακινητοποιουν ..ειναι τοσο δυνατοι... γι αυτο σταματησα κ δουλεια.. αλλα ο γιατρος δε μου εδωσε ποτε τπτ... καποια βραδυα ειδικα με πιανουν τοσο εντονοι που δε μπορω να ηρεμησω... χτυπαει κ.μεσα στο κολπο με ποδαρακια καμια φορα κ εκει ειναι που δεν αντεχεται καθολου! 

Εγω μαγνησιο αρχισα απο την 15η εβδ γτ ηταν εντονοι!!! Αλλα τωρα μ.ειπε να το σταματησω!!!γενικα αντεχω πολυ τς πονους αλλα 2-3μερες ειναι εντονοι και δεν μπορω να κουνηθω !!!τωρα ειμαι 23+3 ...στην αρχη οι συσπασεις ηταν πανω απο 10την ημερα γ αυτο κ μ εδωσε μαγνησιο.. Τωρα ομως ειναι 2-3 την ημερα αλλα πολυ δυνατοι και τρομαξα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Εγω μαγνησιο αρχισα απο την 15η εβδ γτ ηταν εντονοι!!! Αλλα τωρα μ.ειπε να το σταματησω!!!γενικα αντεχω πολυ τς πονους αλλα 2-3μερες ειναι εντονοι και δεν μπορω να κουνηθω !!!τωρα ειμαι 23+3 ...στην αρχη οι συσπασεις ηταν πανω απο 10την ημερα γ αυτο κ μ εδωσε μαγνησιο.. Τωρα ομως ειναι 2-3 την ημερα αλλα πολυ δυνατοι και τρομαξα!!! 

Εμενα παντως κ οι δυο γιατροι που εχω δει ειναι κατα του μαγνησιου ...ποιος ξερει? 

Βλεπουν αν οι συσπασεις ειναι επικινδυνες... αν νιωσεις πως γινονται συντονισμενοι δλδ καθε 1 ωρα τοτε να παρεις γιατρο! Οι διασπαρτοι κ οι συνεχομενοι μου ειχε πει γιατρος δε μας τρομαζουν... παντως κ εγω εχω παρα πολυ εντονους πονους σε σημειο που δε μπορω να κουνηθω πολλες φορες.. δεν αντεχεται.. ειναι λες κ ειμαι πρωτη μερα περιοδου!

Υπομονη! Μεγαλωνει μητρα  να χωρεσει το μπεμπακι σου... παντως να ξερεις πως οσο περναει καιρος ισως αυξηθουν !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μόλις γύρισα απ τον γιατρο…όλα καλά με την μπουμπου μας! Ήταν ζωηρή και υγιέστατη!!!! Σε αλλά νέα μόλις βγήκα από το ιατρείο καθώς κατέβαινα τις σκάλες…έπεσα και χτύπησα την πλάτη μου! Τώρα ξάπλα γιατί πονάει πολύ….
    • Κι εγώ τη βλέπω τη σκιά και στα 2!!! 🤗🤗 έλα βρε @marinamanoulitsa, τρελανέ μας τώρα τέλος Απρίλη ❤️🤞Συνέχισε τα τεστάκια, εύχομαι ολόενα και να σκουραίνουν 🙏
    • Λίλλυ μου συγχαρητήρια για την χοριακή σου να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και χαιρόμαστε όλες με την χαρά σου . Εμένα ο Θυρεοειδής αποσυντονίζονταν με κάθε διέγερση και αλλάζαμε φάρμακα , σίγουρα θα πρέπει να στο αλλάξει γιατί είναι αρκετά υψηλό . Τα καλύτερα από την καρδιά μου για το θαυματάκι σου
    • Πολύ καλά θα κάνετε κορίτσι μου!! Να το παλέψετε και, αν χρειαστεί, ξαναπροσπαθειτε με φυσικό. Και οι βιταμίνες στους άνδρες αποδίδουν πιο πολυ απ ότι σε εμάς. Στον δικό μου, να σκεφτείς, χωρίς να έχει θέμα, του είχε δώσει ο ανδρολογος απλα για ενίσχυση (άλλο θέμα  ποσες πήρε τελικά, χιχι!). Για την εξέταση, να δεις τι θα σου πουν αύριο και πάρε κ δεύτερη γνώμη, αν εχεις αμφιβολιες. Έχω κ εγώ ινοαδενωματα και κυστουλες, που τα παρακολουθώ χρόνια κ έχω καρδιοχτυπησει πολλές φορές μετά από εξετάσεις που εχω κάνει κ μου τα λενε ποτε ετσι ποτε αλλιως...Και, να σκεφτεις, πάω Αθήνα στους καλύτερους. Θέλουν πολλή προσοχή αυτά τα πράγματα και να έχεις καλή εικόνα του στήθους σου, για να ξέρεις να τους κατατοπιζεις κ εσυ. Και καλό μαστολογο να ξέρει τι κάνει!! Δεν θα είναι τίποτα, απλά σου λέω για να είσαι υποψιασμενη. ❤️
    • Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Apol μου . Μακάρι να ήταν απλά μια προετοιμασία για το χειρότερο αλλά και εγώ προετοιμάζομαι για αυτό πια γιατί ξέρω πως και ως πτωσή ανταποκρίτρια θα είναι πολύ δύσκολο να βρεθει κατάλληλο για μεταφορά .Ελπίζω και εύχομαι σε όλες μας το καλύτερο γιατί πολέμαμε καθημερινά . Εσύ σε τι στάδιο είσαι ?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...